Battlefield 3 MultiPlayer - نسخه ی هک شده

سلام .
همونطور که احتمالا می دونید حدودا دو هفته ای میشه که مولتی پلیر بتلفیلد 3 هک شده و تنها مزیتش برای ما اینه که می تونیم بالاخره با پینگ خوب از بازی لذت ببریم . 20 هزار تومن الان واقعا دیگه مبلغی نیست که بخوایم به خاطرش به بازی هک شده رو بیاریم پس لطفا قضاوت نکنید و اگر مایل به انجامش نیستید می تونید تاپیک رو ببندید . با تشکر
من فایلهای مورد نیاز رو از این سایت دانلود کردم . امیدوارم لینک دادن مشکلی نداشته باشه چون بهترین مرجع همونجا هست و هدف من هم از این تاپیک آموزش نبود . هر چند که کلا 3 مرحله بیشتر نیست و راحت می تونید انجامش بدید بغیر از عضویت در سایت روسی که گوگل کروم لازم داره .

تجربه ی دیروز من از بازی که واقعا لذت بخش بود هر چند که طرف مقابل واقعا پینگهاشون خراب بود و اکثرا 200-300 بودن و پینگ من هم 10 بود :d . البته فکر کنم پینگی که تو بازی نشون میده درست نیست و پینگ من حدود 40-50 باید باشه . در کل تونستم بالاخره بازی خودم رو بکنم و لذت ببرم هر چند که فکر کنم ادمین سرور منو بن کرد چون هر کاری می کنم دیگه نمی تونم به اون سرور کانکت بشم . احتمالا بزودی ما هم یک سرور ران بکنیم تا مپ و مود مورد علاقمون + پینگ خوب رو یکجا داشته باشیم . دوستانی که مایل به انجام این روش هستن اسمشون رو اینجا بنویسن تا ببینیم تقریبا باید انتظار چه تعداد از دوستان رو داشته باشیم . اسم خودم داخل بازی XerxeSJ9 هست

با تشکر :)

• Like
Reactions: oustaa

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
پوشه ی pb رو حذف کردی!؟ اگه نه حذفش کن! نهایتش اگه درست نشد احتمالا با نصب دوباره درست بشه!

- - -ویرایش - - -

فک کنم اون اوایل یه سری گفتن تونستن!

حذف هم کردم بازم نشد ، آنتی ویروسم پاک کردم نشد ، فایروالم خاموش کردم نشد ، متاسفانه نصبشو ندارم نمیتونم مجددا نصب کنم راهی دیگه نیست ؟

Masood1996

کاربر سایت
Jan 20, 2015
66
حذف هم کردم بازم نشد ، آنتی ویروسم پاک کردم نشد ، فایروالم خاموش کردم نشد ، متاسفانه نصبشو ندارم نمیتونم مجددا نصب کنم راهی دیگه نیست ؟
فک نکنم باشه! منکه هربار ویندوز عوض میکنم فقط با نصب دوباره میاد!

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
امروز بعد از تقریبا 1 سال اومدم زلو. جالب بود خیلی از بچه هایی که از همون اولا میومدن و به قولی تازه واردهای اون موقع بودن الان برای خودشون کلی حرفه ای شدن، باز از اون طرف، کلی اوباش کودک که تازه واردهای الان باشن ریختن تو بازی و بدتر از همه اینکه اون یه عده تو بیشتر سرور ها هم، یا مستر ادمین هستند یا ادمین.
اینو خطاب به مستر ادمین سرور #ToP Clanا#[IRAN] میگم.
من نه حرفه ای هستم نه ادعایی دارم، از من حرفه ای تر هم خیلی هست. از سرورت بن کردی؟ هیچ اشکالی نداره. توهین کردن هم کار آدمهای کوچک هست.

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
امروز بعد از تقریبا 1 سال اومدم زلو. جالب بود خیلی از بچه هایی که از همون اولا میومدن و به قولی تازه واردهای اون موقع بودن الان برای خودشون کلی حرفه ای شدن، باز از اون طرف، کلی اوباش کودک که تازه واردهای الان باشن ریختن تو بازی و بدتر از همه اینکه اون یه عده تو بیشتر سرور ها هم، یا مستر ادمین هستند یا ادمین.
من نه حرفه ای هستم نه ادعایی دارم، از من حرفه ای تر هم خیلی هست. از سرورت بن کردی؟ هیچ اشکالی نداره. توهین کردن هم کار آدمهای کوچک هست.

داداش کلن این کلن تاپ همرو از سرورشون بن کردن و فقط هم ادعا دارن

آخرین ویرایش:

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/

من همون موقع فهمیدم که اگر خود بتلفیلد هم سرورهای ایرانی رو بذاره داخل بازی فایده نداره و باید بریم همون سرورهای آلمان و روس بازی کنیم .
متاسفانه range سنی رعایت نمیشه اینجا و تعدد کودک داخل بازی ، سرور رو تبدیل به مهد کودک کرده ( کودکهای بی تربیت البته :)) ) و بازی رو به تجربه بسیار تلخی تبدیل می کنه که فقط معلم های مهدکودک می تونن این شرایط رو کنترل کنن .

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
من همون موقع فهمیدم که اگر خود بتلفیلد هم سرورهای ایرانی رو بذاره داخل بازی فایده نداره و باید بریم همون سرورهای آلمان و روس بازی کنیم .
متاسفانه range سنی رعایت نمیشه اینجا و تعدد کودک داخل بازی ، سرور رو تبدیل به مهد کودک کرده ( کودکهای بی تربیت البته :)) ) و بازی رو به تجربه بسیار تلخی تبدیل می کنه که فقط معلم های مهدکودک می تونن این شرایط رو کنترل کنن .

خب میتونی چت رو هاید کنی.من خودم وقتی میبینم اوضاع خطریه چت رو هاید میکنم.:d

Masood1996

کاربر سایت
Jan 20, 2015
66

اصن تو این نسخه مگه سرور درست و درمون ایرانیم هست!!؟
تازه یه مدت بود pb که مشکل داشت، سرورای ایرانیم آن میزاشتن!!! یا باید لگ شدیدو تحمل میکردی یا بازی نمیکردی!!
کلن حداقل یه دونه سرور خوب و پایدار لازمه!! نه اینا که تا 10 نفرش میشه 11 نفر لگ میشه!!

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
اصن تو این نسخه مگه سرور درست و درمون ایرانیم هست!!؟
تازه یه مدت بود pb که مشکل داشت، سرورای ایرانیم آن میزاشتن!!! یا باید لگ شدیدو تحمل میکردی یا بازی نمیکردی!!
کلن حداقل یه دونه سرور خوب و پایدار لازمه!! نه اینا که تا 10 نفرش میشه 11 نفر لگ میشه!!

دوست عزیز سرور پایدار هاوک راه افتاده با بهترین پینگ و بدون لگ 24/7 هم ران هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر