Battlefield 3 MultiPlayer - نسخه ی هک شده

سلام .
همونطور که احتمالا می دونید حدودا دو هفته ای میشه که مولتی پلیر بتلفیلد 3 هک شده و تنها مزیتش برای ما اینه که می تونیم بالاخره با پینگ خوب از بازی لذت ببریم . 20 هزار تومن الان واقعا دیگه مبلغی نیست که بخوایم به خاطرش به بازی هک شده رو بیاریم پس لطفا قضاوت نکنید و اگر مایل به انجامش نیستید می تونید تاپیک رو ببندید . با تشکر
من فایلهای مورد نیاز رو از این سایت دانلود کردم . امیدوارم لینک دادن مشکلی نداشته باشه چون بهترین مرجع همونجا هست و هدف من هم از این تاپیک آموزش نبود . هر چند که کلا 3 مرحله بیشتر نیست و راحت می تونید انجامش بدید بغیر از عضویت در سایت روسی که گوگل کروم لازم داره .

تجربه ی دیروز من از بازی که واقعا لذت بخش بود هر چند که طرف مقابل واقعا پینگهاشون خراب بود و اکثرا 200-300 بودن و پینگ من هم 10 بود :d . البته فکر کنم پینگی که تو بازی نشون میده درست نیست و پینگ من حدود 40-50 باید باشه . در کل تونستم بالاخره بازی خودم رو بکنم و لذت ببرم هر چند که فکر کنم ادمین سرور منو بن کرد چون هر کاری می کنم دیگه نمی تونم به اون سرور کانکت بشم . احتمالا بزودی ما هم یک سرور ران بکنیم تا مپ و مود مورد علاقمون + پینگ خوب رو یکجا داشته باشیم . دوستانی که مایل به انجام این روش هستن اسمشون رو اینجا بنویسن تا ببینیم تقریبا باید انتظار چه تعداد از دوستان رو داشته باشیم . اسم خودم داخل بازی XerxeSJ9 هست

با تشکر :)

• Like
Reactions: oustaa

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
بالاخره تونستم با پینگ دو رقمی بازی کنم :D

تو کدوم سرور؟
من فقط تو یه سرور پینگ دو رقمی گرفتم که اونم اول اسمش iran بود! همین بوده؟

رفتم تو یه نقشه که کسی داخلش نبود تقریبا و هنوز هیچی نشده بود که گفت تیم شما باخت!!!:|(البته اگه میزاشت بازی کنمم همین طور میشد چون موس ندارم فعلا!!!:D)

akbarnia71

کاربر سایت
Aug 17, 2010
17
تو کدوم سرور؟
من فقط تو یه سرور پینگ دو رقمی گرفتم که اونم اول اسمش iran بود! همین بوده؟

رفتم تو یه نقشه که کسی داخلش نبود تقریبا و هنوز هیچی نشده بود که گفت تیم شما باخت!!!:|(البته اگه میزاشت بازی کنمم همین طور میشد چون موس ندارم فعلا!!!:D)
همون سرور بازی کردم دو سه دست زدیم هم ایرانی بود هم خارخی(بد بختا پینگاشون 300-400 بود :)))
خودم شاید یه سرور راه انداختم ;)
خبرشو میدم

Doom3

کاربر سایت
Aug 24, 2006
569
نام
saeed
دوستان شما هم قطعو وصلی مداوم دارین ؟
یعنی هر 5 دقیقه 2 دقیقه ؟ :|

برای حل این مشکل Ctrl+Alt+delet کنید Task maneger از تب Prossesor هرچی لانچر و پانک باستر بازه را End task کنید!
دوباره بازی کنید!;)
هرموقع به هر دلیلی از سرور کیک شدید یا کرش کرد این کار رو بکنید!
البته بهتره انتی ویروسم غیر فعال باشه!:d

mojtabafighter

کاربر سایت
Oct 28, 2013
341
نام
مجتبی
نه آخه admin سرور گفت set rule کن تا قوانینو واست بگیم یه همچین چیزی!!

اره دیگه.تو بازی یه چیزی هست مینویسی که قوانینو واست مینویسه.اگه خلاف قوانین عمل کنی میندازدت بیرون
فکر کنم باید بنویسی !rules
مثلا تو بعضی از سرورا بعضی از تفنگا رو نباید استفاده کنی

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
دوستان پس چرا کسی نمیاد ؟ الان 3-4 تا سرور ایرانی با ظرفیت بالا برای بتل 3 هست ولی متاسفانه اکثر مواقع خالیه و ما باید با خارجی ها بازی کنیم ( هر چند که دوستان ایرانی هم که میان بعضا چیت دارن و باید قرص اعصاب مصرف کنیم و تا موقعی که پانک باستر درست نشه وضع همینه :D ) . ولی جدای از چیترها مشکلات مستر هم کمتر شده و مشکل دیسکانکت از سرور خیلی کم پیش میاد .

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
دوستان پس چرا کسی نمیاد ؟ الان 3-4 تا سرور ایرانی با ظرفیت بالا برای بتل 3 هست ولی متاسفانه اکثر مواقع خالیه و ما باید با خارجی ها بازی کنیم ( هر چند که دوستان ایرانی هم که میان بعضا چیت دارن و باید قرص اعصاب مصرف کنیم و تا موقعی که پانک باستر درست نشه وضع همینه :D ) . ولی جدای از چیترها مشکلات مستر هم کمتر شده و مشکل دیسکانکت از سرور خیلی کم پیش میاد .

من معمولن میام بازی ولی نوبم و همش میمیرم!!:D
چیت که کولاک میکنه! فروم codfans یه سرور داره که معمولن 30 40 تا پلیر داره! فقط تو همین میشه بازی کرد!!

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
اگه سایتی میشناسید که بازی با آپدیت ها رو با قیمت مناسب بفروشه پیشنهاد بدید.18 تومن خیلی زیاده.خب میریم CD key شو میخریم!

اگه کسی رو پیدا کنی که همشهریت باشه و بازیو داشته باشه و راحت بازیو ازش بگیری بهتره!! یا نهایتش بازیو واست پست کنه!

سلام،
دوستان تهرانی اگه کسی بازیو داره به من یِ PM بده...
حیفِ BF با پینگ دو رقمی رو از دست بدم!

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
همه مراحلو رفتم منتها وقتی میخواد بازی اجرا شه یه چند ثانیه میفته رو task bar و بعد بسته میشه؟

یادم رفت بگم که موقع اجرای لانچر اول این ارورو میگیرم و بعدش لانچر بالا میاد:

===============

حل شد.

ایندفه لانچر دومی رو نریختم اجرا شد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر