Battlefield 3 MultiPlayer - نسخه ی هک شده

سلام .
همونطور که احتمالا می دونید حدودا دو هفته ای میشه که مولتی پلیر بتلفیلد 3 هک شده و تنها مزیتش برای ما اینه که می تونیم بالاخره با پینگ خوب از بازی لذت ببریم . 20 هزار تومن الان واقعا دیگه مبلغی نیست که بخوایم به خاطرش به بازی هک شده رو بیاریم پس لطفا قضاوت نکنید و اگر مایل به انجامش نیستید می تونید تاپیک رو ببندید . با تشکر
من فایلهای مورد نیاز رو از این سایت دانلود کردم . امیدوارم لینک دادن مشکلی نداشته باشه چون بهترین مرجع همونجا هست و هدف من هم از این تاپیک آموزش نبود . هر چند که کلا 3 مرحله بیشتر نیست و راحت می تونید انجامش بدید بغیر از عضویت در سایت روسی که گوگل کروم لازم داره .

تجربه ی دیروز من از بازی که واقعا لذت بخش بود هر چند که طرف مقابل واقعا پینگهاشون خراب بود و اکثرا 200-300 بودن و پینگ من هم 10 بود :d . البته فکر کنم پینگی که تو بازی نشون میده درست نیست و پینگ من حدود 40-50 باید باشه . در کل تونستم بالاخره بازی خودم رو بکنم و لذت ببرم هر چند که فکر کنم ادمین سرور منو بن کرد چون هر کاری می کنم دیگه نمی تونم به اون سرور کانکت بشم . احتمالا بزودی ما هم یک سرور ران بکنیم تا مپ و مود مورد علاقمون + پینگ خوب رو یکجا داشته باشیم . دوستانی که مایل به انجام این روش هستن اسمشون رو اینجا بنویسن تا ببینیم تقریبا باید انتظار چه تعداد از دوستان رو داشته باشیم . اسم خودم داخل بازی XerxeSJ9 هست

با تشکر :)

• Like
Reactions: oustaa

Traxex

کاربر سایت
Jun 7, 2010
256
نام
Nima
آقا یه سوال من همون موقع که بازی اومد سی دی رو خریدم حالا همون رو نصب کنم میشه بازی کنم یا باید آپدیت کنم؟اگر باید آپدیت کنم آپدیت هاش هست و راحت گیر میاد یا نه؟
با تشکر :d

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
باید بازی رو از اول دانلود کنی که تمام DLC ها و آپدیت ها رو هم داره که سر جمع میشه 26 گیگ!:|

اگه سایتی میشناسید که بازی با آپدیت ها رو با قیمت مناسب بفروشه پیشنهاد بدید.18 تومن خیلی زیاده.خب میریم CD key شو میخریم!

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
دوستان همت کنید یه سرور وطنی بزنید ، عرق ملیتون کجا رفته ؟​
فعلا که بتا ولی اگه کامل شد بشه چیزی شبه سیستم بتل لاگ ایجاد کرد و یک سرور عالی بخریم که پینگ به حداقل برسونیم ولی خوب اینا هزینه بر ، مگر اینکه اشتراک سالانه گرفته بشه
سرور داخلی خوب حداقل 100 تا 200 ماهانه هزینه ......

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
باید بازی رو از اول دانلود کنی که تمام DLC ها و آپدیت ها رو هم داره که سر جمع میشه 26 گیگ!:|

اگه سایتی میشناسید که بازی با آپدیت ها رو با قیمت مناسب بفروشه پیشنهاد بدید.18 تومن خیلی زیاده.خب میریم CD key شو میخریم!

قیمتا همینجوریه!! بازی غیرمجازه مثلنا!!
اگه کسی رو پیدا کنی که همشهریت باشه و بازیو داشته باشه و راحت بازیو ازش بگیری بهتره!! یا نهایتش بازیو واست پست کنه!

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
آخرین ویرایش:

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
دوستان شما هم قطعو وصلی مداوم دارین ؟
یعنی هر 5 دقیقه 2 دقیقه ؟ :|

احتمالن به خاطر پینگه!! منم همین مشکلو دارم ولی تو یه سرور ایرانی که رفتم اصلن مشکلی نداشت!! ولی حیف که سرور ایرانیه تقریبا خالیه!!(فقط 3 نفر بودن!!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر