Battlefield 3 MultiPlayer - نسخه ی هک شده

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط Troy_ali, ‏Mar 8, 2014.

1. Troy_ali

کاربر سایت

نام:
    | _| \-/
    سلام .
    همونطور که احتمالا می دونید حدودا دو هفته ای میشه که مولتی پلیر بتلفیلد 3 هک شده و تنها مزیتش برای ما اینه که می تونیم بالاخره با پینگ خوب از بازی لذت ببریم . 20 هزار تومن الان واقعا دیگه مبلغی نیست که بخوایم به خاطرش به بازی هک شده رو بیاریم پس لطفا قضاوت نکنید و اگر مایل به انجامش نیستید می تونید تاپیک رو ببندید . با تشکر
    من فایلهای مورد نیاز رو از این سایت دانلود کردم . امیدوارم لینک دادن مشکلی نداشته باشه چون بهترین مرجع همونجا هست و هدف من هم از این تاپیک آموزش نبود . هر چند که کلا 3 مرحله بیشتر نیست و راحت می تونید انجامش بدید بغیر از عضویت در سایت روسی که گوگل کروم لازم داره .

تجربه ی دیروز من از بازی که واقعا لذت بخش بود هر چند که طرف مقابل واقعا پینگهاشون خراب بود و اکثرا 200-300 بودن و پینگ من هم 10 بود :d . البته فکر کنم پینگی که تو بازی نشون میده درست نیست و پینگ من حدود 40-50 باید باشه . در کل تونستم بالاخره بازی خودم رو بکنم و لذت ببرم هر چند که فکر کنم ادمین سرور منو بن کرد چون هر کاری می کنم دیگه نمی تونم به اون سرور کانکت بشم . احتمالا بزودی ما هم یک سرور ران بکنیم تا مپ و مود مورد علاقمون + پینگ خوب رو یکجا داشته باشیم . دوستانی که مایل به انجام این روش هستن اسمشون رو اینجا بنویسن تا ببینیم تقریبا باید انتظار چه تعداد از دوستان رو داشته باشیم . اسم خودم داخل بازی XerxeSJ9 هست

با تشکر :)

oustaa این نوشته را Like کرده است.
  2. FPЅ Doug

کاربر سایت

نام:
    Mohammad
    BF3 رو وللش، اگر 3 هک شده باشه 4 ـم هک میشه؟

3. miladdarren

کاربر سایت

نام:
    Milad
    BF5 که بیاد BF4 هم هک می شه:bighug:

4. FPЅ Doug

کاربر سایت

نام:
    Mohammad
    :|
    از این جهت میگم که تقریبا سیستماشون شبیه همه

5. kv7_shadow

کاربر سایت

نام:
    کورش
    علی جان کار خیلی خوبی کردی! فقط اگه میشه آموزششم بذار، بچه ها جم شن! به شخصه اعتراف میکنم منم تو این سیستم zlo هستم! :)

6. Masood11

کاربر سایت

نام:
    PNY
    منم به محض اینکه سیستم جدید بگیرم بهتون میپیوندم!!(البته اگه تا اون موقع همه چی ردیف باشه!) چون این سیستمم کلن کفه!!!:D

7. Good Guy Greg

کاربر سایت

نام:
    حمید ؟ تبرکه !
    دوستان الکی اسم گروهی که این حرکت رو زدن خراب نکنید هک چیه ؟ :d اینا از فایل های خود بازی دارن به یه روش دیگه استفاده میکنن . نه سرور هک شده نه بازی فقط سرور های EA رو از روش شبیه سازی کردن خودشون راه اندازی کردن و دارن رایگان میدن مردم حال کنن . البته دلیل اصلیش اینه که تو هر Region و نقطه ای میشه سرور زد و کلی MOD و .... ! :d من که نمیتونم صبر کنم واسه پینگ زیر 50 ;;)

8. fosil

کاربر سایت

نام:
    آرین
    متوجه نشدم.مثل BC 2 هک شده یا مسئله دیگه ای هست؟؟

9. MAHABCO86

کاربر سایت

نام:
    بهنام
    دوستان چطوری این روش؟

10. Good Guy Greg

کاربر سایت

نام:
    حمید ؟ تبرکه !
    مثل BC2 ولی توسط یه گروه روسی xD

11. fosil

کاربر سایت

نام:
    آرین
    مگه گروه روسی چشه؟!!!!!

خود فایل هایی که باید دانلود کنیم به جز خود بازی حجمش چقدره؟؟؟

حجم خود بازی هم که 26 گیگه! [​IMG]

#11 fosil, ‏Mar 9, 2014
    آخرین ویرایش: ‏Mar 9, 2014
  12. Troy_ali

کاربر سایت

نام:
    | _| \-/
    کوروش جان آموزش خاصی نداره اگر بخوام بذارم باید همون متن رو کپی کنم اینجا که فرقی نمی کنه . اگر کسی تو مراحل انجام کار به مشکل خورد می تونه سوال کنه راهنماییش کنیم .

----

13. Troy_ali

کاربر سایت

نام:
    | _| \-/
    فعلا بازی مشکل داره و مرتب disconnected میشه . مشکل از شبیه ساز هست و امیدوارم که درست بشه زودتر ...

14. fosil

کاربر سایت

نام:
    آرین
    سایتی واسه خرید آپدیت ها میشناسین؟؟؟

15. Doom3

کاربر سایت

نام:
    saeed
    آموزش آنلاین بازی Battlefield 3 نسخه هک شده !!!!

ویژگی ها :

این بازی کاملا بصورت رایگان است
    تمام DLC ها را نیز دارد .. ( نسخه Premium است )
    بدون لگ و باگ ..

آموزش :

1.ایبدا باید فایل های اصلی خود بازی Battlefield 3 رو داشته باشید . ( همونی که با Origin دانلود کردید. ) اگه هم ندارید از دوستان و یا کسی دیگه بگرید ..

2.حال از آن فایل های اصلی بازی بک آپ بگیرید..
    3.حالا فایل BF3_Client Hack.rar دانلود کرده و آن هارا در درون بک آپ بازی بریزید.

4.خوب حالا برید توی این سایت عضو شوید : Портал - Zlofenix Games (زبان این سایت روسی است برای تغییر آن به پاییت صفحه سمت چپ مراجعه کنید و گزینه Russian رو به USA english تبدیل کنید . )

5.خوب کار تمام است . حالا به پوشه بازی بروید و فایل LauncherClient.exe را اجرا کنید . در قسمت mail ایمیل خود ( ایمیلی که با آن در سایت ثبت نام کردید ) را بنویسید . در قسمت Password نیز همان پسوردی که در سایت قرار دادید را بنویسید .

6. سپس Connect To Master را بزنید و صبر کنید تا سرور ها نمایش داده شوند . سپس یکی از آن ها را انتخاب کرده و روی گزینه Run client کلیک کنید .
    تذکر 1 : در حال حاضر این هک آزمایشی است .

تذکر 2 : گزینه Ping در حال حاضر کار میکند باید فایل LaucherClient.exe را با Run As Administrator اجرا کنید.

تذکر 3 : اگر با ارور Can't Connect To Master مواجه شدید باید صبر کنید تا سرور درست شود و دوباره به آن متصل شوید.

- - -ویرایش - - -

http://shop.codfans.ir/index.php?route=product/product&product_id=66
    این نسخه عالیه واسه خرید!