PlayStation Dead Nation: Apocalypse Edition

original.jpg

دیروز پلاس این بازی را مجانی کرد 2.3 گیگ هست که همون dead nation قبلی که روی ps3 بود هست فقط با کمی تغییرات در تروفی و گرافیک بازی .. این بازی قبلا معرفی شده لازم نیست دیگه معرفیش کنیم.:))

فقط کسانی که می خواهند با هم تروفی هاشو بگیریم یا coop بریم IDPSN خودشونو بزارن

: PSNID

MEYSAM_GOWخودم

mahdi-psfan
Lordsohrab
Alexfera1889
MEYSAM_1987

آخرین ویرایش:

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
دوستان این بازی یکی از سرگرم کننده ترین co-op هایی بود که تو ps3 بازیش کردم انحصاری psn هم هست شاید یکم گمنام بود زمانی که برا ps3 ریلیز شد ولی تو بازی کردنش شک نکنید...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
بازیش جالب و سرگرم کنندست . امروز هم یه دست آنلاین با دوستم رفتم حال داد اما زیاد بازی نکردیم . به هر حال برای اونایی که در توانشون هست توصیه میکنم دانلود کنن بازی رو . حال میده SMG بخری و آپگریدش کنی ، هیچکس حریفت نمیشه :D
پیشنهاد میکنم بعدا حتما روی Grim هم بری! >:) رسما لانچر هم حریف دشمن ها نمیشه! :d

یک عدد آیا میدانستید!
آیا میدانستید در صورت 2 نفره رفتن،بازی سخت تر میشه؟ :d
برای پلات کردن توصیه کردن تنهایی برید! :d ولی من توصیه میکنم همون 2 نفره برید! حوصلتون سر نمیره اینجوری! :d

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
سیو شما هم خراب میشه مثل بتلفیلد؟

نه داداش حامد . برای من اینطور نیست

امروز نشستیم بازی کردیم دو تایی، دقیقا مثل نسخه PS3 ش هستش، هیچ فرقی نمیکنه، من تو گرافیکشم فرقی ندیدم:d
یه خوبی داشت به نسبت بقیه بازیهای Co-Op وقتی تروفی رو میگرفتیم برای پروفایل هردوتامون تروفی رو میداد، بقیه بازی ها هروقت بازی میکنیم من سهمی از تروفی هاش نمی برم چون همیشه باید با اکانت دوست دخترم بریمش:d
اگر این تبعیض جنسی نیست پس چیه!!؟

داداش فرق هایی داره شما ندیدی .. بیشتر بازی ها تروفی مده مثل همون resogun

بچه ها چه حالی میده وقتی انلاین با یکی دیگه دوتایی بازی میکنیم
خیلی خوبه بازیش من روی ps3 بازی نکردم ولی با این حال کردم

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

فوقالعاده هست ..

دوستان حجم بازی چقدره؟
میشه بصورت افلاین CO_OP بازی کرد یعنی با دو دسته؟

حجم بازی با اپدیت 2400 مگ هست . اره میشه دو دسته بری
پیشنهاد میکنم بعدا حتما روی Grim هم بری! >:) رسما لانچر هم حریف دشمن ها نمیشه! :d

یک عدد آیا میدانستید!
برای پلات کردن توصیه کردن تنهایی برید! :d ولی من توصیه میکنم همون 2 نفره برید! حوصلتون سر نمیره اینجوری! :d

اره ولی بیشتر تروفی هارو باید به صورت 2 نفره بری ....

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
داداش فرق هایی داره شما ندیدی .. بیشتر بازی ها تروفی مده مثل همون resogun

....

توی یورو گیمر هم خیلی از تغییرات صحبت میکرد ولی من اصلا متوجه شون نشدم موقع بازِی، بعد Resogun که Local Co-op نداره که تروفی هارو به هردو نفر بده....

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين

یک عدد آیا میدانستید!

گریم میرم من :D کلا عادت دارم هر بازیی که انجام میدم رو درجه ی آخرین سختی برم :D ! ( البته این بازی درجه های سخت تر داره ولی خب اون دوتا آخری برام باز نبود ) .

آخرین ویرایش:

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
من تا چند روز قبل انلاین بازی میکردم ولی الان هر از گاهی میخوام بازی کنم میبینم کسی نیست یا اگرم هست اتصالش برقرار نمیشه

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
کسی بازی رو پلات کرده؟
کمی از وضعیت ترافی ها بگه

اره من پلاتش کردم . هم رو ps3 , ps4
زیاد سخت نیست تنها تروفیش که کارتو لنگ میندازه این بود co op بری که با یک اپدیت درستش کردن انلاین بزن
یکی دیگه هم اینه که endless رو تا راند 10 بری.....
سوالیدیگه بود در خدمتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر