South Park: The Stick of Truth | PC

south-park-the-stick-of-truth-delayed.jpg

Developer: Obsidian Entertainment
Publisher: Ubisoft
Genre: Role Playing
Platforms: PC / Xbox 360 / PS3
Release Date: 4 March 2014

واقعا تعجب کردم که هنوز تاپیکی برای این بازی زده نشده!

بازی South Park: The Stick of Truth یک عنوان نقش آفرینی است که توسط استودیو Obsidian Entertainment ساخته شده است. استن، کایل، کنی و کارتمن از صفحه ی تلویزیون بار دیگر به دنیای بازی ها آمده اند تا تجربه ای فراتر از دیدن یک سریال را به مخاطبان ارائه کنند. این چهار شخصیت دوست داشتنی از سریال South Park، حدود ۱۶ سال است که با طنزهای تند و تیزشان مردم سراسر دنیا را می خندانند.

این عنوان هم اکنون عرضه شده است.

تعدادی از نمرات این بازی:

• Eurogamer – 8/10
  • Polygon – 8.5/10
  • IGN _ 9/10
  • Xbox Achievements – 88/100
  • Gamespot 8/10
  • CVG – 9/10
  • Edge – 8/10
  • DigitalSpy – 4/5
  • OPM – 8/10
  • Game Informer _ 8.5/10
  • Destructoid – 8/10
  • Joystiq – 3.5/5
  • GameTrailers – 8.3/10
  • Shacknews – 7/10

SouthParktheGame.jpg

مطمئنا تا به حال اسم سوث پارک به گوشتون خورده، یکی از محبوب ترین تی وی شو های انیمشنی که علاوه بر خنده دار بودن فوق العاده اش همیشه حرف های زیادی هم برای گفتن داره و بدون کوچکترین مرزی بر همه چیز انتقاد میکنه، از کتک زدن آشغال خواننده هایی مانند سلنا و کشتن جاستین بیبر تا مسخره کردن چیز ها و شخصیت های سیـــاسی مانند چند رئیس جمهور آمریکا ! و حال بازی ای جدید از این انیمشن تایید شده که در مقابل بازی های قبلی ای که از این مجموعه تلوزیونی ساخته شده بسیار عظیم تر و جذاب تر بوده و در واقع یک بازیه RPG کامل حساب میشود.

داستان از جایی شروع میشود که ما در نقش پسر بچه ای وارد این شهر میشویم و باید علاوه بر پیدا کردن دوستان جدید از شهر در مقابل تهدیداتی که وجود دارند دفاع کنیم! برای اینکه با تم بازی بیشتر آشنا بشید اپیزود ارباب حلقه ها رو به یاد بیارید !

کلاس های بازی:

adventurer, paladin, rogue, wizard و در نهایت کلاس پنجمی که توسط کارتمن made up شده و Jew هستش ! و قابلیت های این کلاس: The Jew joins the fighter, thief, mage, and cleric as the five classes of the game و هرچه به مرگ نزدیک تر بشه قوی تر میشه !

دشمنان:

Girls, Gingers, Hippies, Fantasy-style, and Goth

خوشبختانه به نظر میاد بازی مانند سریال خود بدون هیچ مرزی هستش و تجربه ای خنده دار و فوق العاده مانند سریال میشه!

South Park: The Game تاریخ دقیقی برای release شدن نداره اما برای نیمه دوم سال 2012 در نظر گرفته شده و برای هر 3 کنسول PC,XBOX360,PS3 در حال ساخت هستش.

تصاویر بازی

Last edited by a moderator:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
دوستان این کوئست find a pack of smokes somewhere in southpark چجوریه ؟
سمت چپ اسلحه فروشی دو سه تا اوباش هستن

دعوا راه بنداز دراپ میکنن
ویرایش:
ممنون طرفشون میرم ضربه هم میزنم ولی اتفاقی نیوفته

آخرین ویرایش:

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
سلام دوستان ، یکی از کوئست های فرعی مربوط به Al Gore میشه ، 3 تا از ManBearPig ها رو درجاهای مختلف نصب میکنیم
سر آخر میریم در چاه فاضلاب ، اونجا باید چیکار کنم ؟ :)

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
من بازیو دانلود کردم ولی میرم تو بازی تو دموی اول بازی صدا داره بعد اون توی خود بازی صدا نداره دیگه :| یعنی صدا داره ولی دیالوگا صدا ندارن :| مشکل از کجاست؟

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
من بازیو دانلود کردم ولی میرم تو بازی تو دموی اول بازی صدا داره بعد اون توی خود بازی صدا نداره دیگه :| یعنی صدا داره ولی دیالوگا صدا ندارن :| مشکل از کجاست؟

این مشکل واسه منم تو این بازی پیش اومد. وسط یه کات سین بازی رو پاس کردم بعدش دیالوگ ها صدا نداشتن. کلاً صدای کامپیوترم بهم ریخته بود. بعدش فیش اسپیکر رو درآوردم دوباره گذاشتم مشکل حل شد.

godblasteer

کاربر سایت
Nov 7, 2011
315
سلام دوستان ، یکی از کوئست های فرعی مربوط به Al Gore میشه ، 3 تا از ManBearPig ها رو درجاهای مختلف نصب میکنیم
سر آخر میریم در چاه فاضلاب ، اونجا باید چیکار کنم ؟ :)
باید روز اول تموم شه .بعد یه سری اتفاقات توی شب می افته که بنا به اسپویل بودن نمی گم .نهایتا یه ویزگی کسب می کنی که می تونی وارد فاضلاب شی

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
دوستان برا من بازی اجرا میشه منتها دیاگوا بعضی موقع ها کشیده میشه صداش مثلا حرف اخر یه کلمه رو میکشه مشکل از سیستم ؟اخه سیستمم قدیمیه از نسخه ریلودد استفاده میکنم

Saeed-Omnia

کاربر سایت
Dec 30, 2010
73
نام
سعید
سلام.
دوستان کسی میدونه اینجا کجای بازیه؟؟ من دو سه بار کامل بازی رو رفتم ولی این قسمت رو اصلا یادم نمیاد.... DLC های بازی هم مثل اینکه فقط لباس و اسلحه اضافه میکنن و جای جدیدی ندارن (؟) پس اینجا کجاس؟؟

530189.jpg

ویرایش : خودم پیدا کردم چیه :d
http://spsot.wikia.com/wiki/Scrapped_Content

آخرین ویرایش:

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
من یجا گیرکردم ک ادم فضایی ها میبرنمون فضا بکاری میکنند باهامون:D اونجا میگه s روبزنید من اولی رو راحت میرم دومی خیلی سخت ترمیشه هرچی سریع هم میزنم فایده نداره چیکارباید کنم تا راحت ردبشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر