South Park: The Stick of Truth | PC

south-park-the-stick-of-truth-delayed.jpg

Developer: Obsidian Entertainment
Publisher: Ubisoft
Genre: Role Playing
Platforms: PC / Xbox 360 / PS3
Release Date: 4 March 2014

واقعا تعجب کردم که هنوز تاپیکی برای این بازی زده نشده!

بازی South Park: The Stick of Truth یک عنوان نقش آفرینی است که توسط استودیو Obsidian Entertainment ساخته شده است. استن، کایل، کنی و کارتمن از صفحه ی تلویزیون بار دیگر به دنیای بازی ها آمده اند تا تجربه ای فراتر از دیدن یک سریال را به مخاطبان ارائه کنند. این چهار شخصیت دوست داشتنی از سریال South Park، حدود ۱۶ سال است که با طنزهای تند و تیزشان مردم سراسر دنیا را می خندانند.

این عنوان هم اکنون عرضه شده است.

تعدادی از نمرات این بازی:

• Eurogamer – 8/10
  • Polygon – 8.5/10
  • IGN _ 9/10
  • Xbox Achievements – 88/100
  • Gamespot 8/10
  • CVG – 9/10
  • Edge – 8/10
  • DigitalSpy – 4/5
  • OPM – 8/10
  • Game Informer _ 8.5/10
  • Destructoid – 8/10
  • Joystiq – 3.5/5
  • GameTrailers – 8.3/10
  • Shacknews – 7/10

SouthParktheGame.jpg

مطمئنا تا به حال اسم سوث پارک به گوشتون خورده، یکی از محبوب ترین تی وی شو های انیمشنی که علاوه بر خنده دار بودن فوق العاده اش همیشه حرف های زیادی هم برای گفتن داره و بدون کوچکترین مرزی بر همه چیز انتقاد میکنه، از کتک زدن آشغال خواننده هایی مانند سلنا و کشتن جاستین بیبر تا مسخره کردن چیز ها و شخصیت های سیـــاسی مانند چند رئیس جمهور آمریکا ! و حال بازی ای جدید از این انیمشن تایید شده که در مقابل بازی های قبلی ای که از این مجموعه تلوزیونی ساخته شده بسیار عظیم تر و جذاب تر بوده و در واقع یک بازیه RPG کامل حساب میشود.

داستان از جایی شروع میشود که ما در نقش پسر بچه ای وارد این شهر میشویم و باید علاوه بر پیدا کردن دوستان جدید از شهر در مقابل تهدیداتی که وجود دارند دفاع کنیم! برای اینکه با تم بازی بیشتر آشنا بشید اپیزود ارباب حلقه ها رو به یاد بیارید !

کلاس های بازی:

adventurer, paladin, rogue, wizard و در نهایت کلاس پنجمی که توسط کارتمن made up شده و Jew هستش ! و قابلیت های این کلاس: The Jew joins the fighter, thief, mage, and cleric as the five classes of the game و هرچه به مرگ نزدیک تر بشه قوی تر میشه !

دشمنان:

Girls, Gingers, Hippies, Fantasy-style, and Goth

خوشبختانه به نظر میاد بازی مانند سریال خود بدون هیچ مرزی هستش و تجربه ای خنده دار و فوق العاده مانند سریال میشه!

South Park: The Game تاریخ دقیقی برای release شدن نداره اما برای نیمه دوم سال 2012 در نظر گرفته شده و برای هر 3 کنسول PC,XBOX360,PS3 در حال ساخت هستش.

تصاویر بازی

Last edited by a moderator:

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,761
نام
محمد امین
از دوستانی که بازی میکنن ، کسی این مشکل رو داشته آیا ؟

اولین قسمتی که فضایی ها میان زمین و کارکترمون رو میدزدن و میبرن برای مطالعات (:d) ----->
وقتی به اینجا میرسه میگه تند تند " S " رو فشار بده ، اولی که منفجر میشه ، ولی دومی نوارش حتی به نصف هم نمیرسه ...
نزدیک 15 بار با سرعت نور امتحان کردم :d ؛ اما افاقه نکرد ...
منم چند بار انجام دادم نشد باید شدیدا تند بزنی یعنی میگم شدیدا واقعا شدیدا !:d

من تازه دیروز دانلود انیمشینش رو تموم کردم...
ندیده عیب نداره بازی کنم ؟! family guy رو قبلا بدون دیدنش بازی کردم خوب بود...

اگه ببینی بهتر با بازی ارتباط برقرار میکنی .

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
از دوستانی که بازی میکنن ، کسی این مشکل رو داشته آیا ؟

اولین قسمتی که فضایی ها میان زمین و کارکترمون رو میدزدن و میبرن برای مطالعات (:d) ----->
وقتی به اینجا میرسه میگه تند تند " S " رو فشار بده ، اولی که منفجر میشه ، ولی دومی نوارش حتی به نصف هم نمیرسه ...
نزدیک 15 بار با سرعت نور امتحان کردم :d ؛ اما افاقه نکرد ...

توی این صحنه باید به طرز دیوانه واری تند تند بزنی

- - -ویرایش - - -

بازی وحشتناک خوش ساخته از همه لحاظ ! به خود سریال هم بسیار نزدیکه.سیستم مبارزات نوبتی هم جذاب و اصلا خسته کننده نیست بلکه اعتیاد اورم هست!
محیط شهربزرگ و بازش و شخصیتا وشوخیا وباس فایتا شخصی سازیها که کلا به ادم حس یه نقش افرینی واقعی رو میده .

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
آقا رک و راست من سریالشو دنبال نمیکنم انگلیسم در حدی قوی نیست که تمام جملاتو کامل درک کنم همون در حد درک مفهوم TWD و The wolf among us!!!
آیا این بازی به من پیشنهاد میشه؟ :| دی ال کنم؟

انگلیسی قوی نمیخواد جملات خیلی ساده هستند و شوخی ها هم خیلی خنده داره و درکشون اسونه ولی چون کارکترها رو نمیشناسی ممکنه اولاش کمی اذیتت کنه ولی در کل داستان و گیم پلی بس خفنی داره:d از حیث خنده منظورم بود:d حجمش کمه بگیر بازی کن حالشو ببر

- - -ویرایش - - -

من تازه دیروز دانلود انیمشینش رو تموم کردم...
ندیده عیب نداره بازی کنم ؟! family guy رو قبلا بدون دیدنش بازی کردم خوب بود...

بازی خیلی خوب کارکترها رو معرفی میکنه نیازی به دیدن انیمیشنش نیست البته اگه ببینید لذت بازی چند برابر میشه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
قسمتی که south park میاد world of warcraft مسخره می کنه رو حتما ببینید منهدم می شید از خنده بعدش بازی هم قابل درک تر می شه

gintoki91

کاربر سایت
Sep 26, 2011
411
این جادوی گوز اولی که از randy marsh میاد اموزش بده، چجوری باید اجرا کرد اینا رو؟
میگه a ,d اینا رو بزن ، هر چی نگه میدارم فرکانس زیاد تکون نمیخوره اصلا :d
چی کار کنم فرکانس سریع بره بالا؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
از South Park خوشم نیومد نمیدونم چه چیزیش برای بعضی ها جذابه
کلاََ مثه کارتونش تو دهه 90 میلادی گیر کرده انگار ( البته نظر منه )
قبل از انجامش خیلی هایپ شده بودم ولی دیدم آش دهن سوزی نیست .
من کلاََ سبک نقش آفرینی فقط ویچر رو دوس دارم با بقیه نمیتونم کنار بیام:d

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
بعد از اینکه Dragonshout رو یاد میگیریم :dمیریم به مدرسه تا یکی از رفیقامونو از دست معلمه نجات بدیم اونجاش که میریم تو یکی از کلاسا و با بچه ها مبارزه میکنیم یکیشون زنده میمونه نمیمیره بعد اونجا چیکار کنم؟هیچ راهی نیست

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,761
نام
محمد امین
از South Park خوشم نیومد نمیدونم چه چیزیش برای بعضی ها جذابه
کلاََ مثه کارتونش تو دهه 90 میلادی گیر کرده انگار ( البته نظر منه )
قبل از انجامش خیلی هایپ شده بودم ولی دیدم آش دهن سوزی نیست .
من کلاََ سبک نقش آفرینی فقط ویچر رو دوس دارم با بقیه نمیتونم کنار بیام:d

انیمیشنو دیدی؟ ؟؟؟ تو اینن انیمیشن انقدر اینو اونو بدون ترس مسخره میکنند آدم حال میکنه اونو ببین بعد بیا اینو بازیکن حال میکنی

- - -ویرایش - - -

بعد از اینکه Dragonshout رو یاد میگیریم :dمیریم به مدرسه تا یکی از رفیقامونو از دست معلمه نجات بدیم اونجاش که میریم تو یکی از کلاسا و با بچه ها مبارزه میکنیم یکیشون زنده میمونه نمیمیره بعد اونجا چیکار کنم؟هیچ راهی نیست

یه عکس میذاری ؟؟

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,761
نام
محمد امین
دوستان من زیاد از سبک rpg خوشم نمیاد .این بازی هم انتخاب دیالوگ داره؟بنظرتون میتونم باش ارتباط برقرار کنم؟
نه انتحاب دیالوگ نداره
به همه گفتم بازم میگم اگه سریالشو ببینین بهتره

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
انیمیشنو دیدی؟ ؟؟؟ تو اینن انیمیشن انقدر اینو اونو بدون ترس مسخره میکنند آدم حال میکنه اونو ببین بعد بیا اینو بازیکن حال میکنی

2-3 قسمتی دیدم ولی دیگه فرصت و حوصلش نیست .
شاید اگه دیده بودم میتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم ولی در حال حاضر که هیچ لذتی ازش نمیبرم .

- - -ویرایش - - -

دوستان من زیاد از سبک rpg خوشم نمیاد .این بازی هم انتخاب دیالوگ داره؟بنظرتون میتونم باش ارتباط برقرار کنم؟

آواتارت که معلوم شوتر بازی . پس بی خیالش شو

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
یعنی این بازی جیگر خدایی ته بازی الان تنها بازی که بهش دل بستم وای تا اومدن DARK SOULS 2 این بازی کنیم فقطططططططط

gow 2

کاربر سایت
Aug 5, 2008
230

اونجا باید Butters رو به عنوان همراهت انتخاب کنی بعد بهش بگی بره اون پسره رو Heal کنه !

- - -ویرایش - - -

2-3 قسمتی دیدم ولی دیگه فرصت و حوصلش نیست .
شاید اگه دیده بودم میتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم ولی در حال حاضر که هیچ لذتی ازش نمیبرم .

- - -ویرایش - - -

آواتارت که معلوم شوتر بازی . پس بی خیالش شو

سه قسمت 7 8 9 از فصل 17 رو ببین فکر کنم نظرت عوض بشه در مورد سریال !! تمش Game of Thrones هست این سه قسمت !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر