South Park: The Stick of Truth | PC

south-park-the-stick-of-truth-delayed.jpg

Developer: Obsidian Entertainment
Publisher: Ubisoft
Genre: Role Playing
Platforms: PC / Xbox 360 / PS3
Release Date: 4 March 2014

واقعا تعجب کردم که هنوز تاپیکی برای این بازی زده نشده!

بازی South Park: The Stick of Truth یک عنوان نقش آفرینی است که توسط استودیو Obsidian Entertainment ساخته شده است. استن، کایل، کنی و کارتمن از صفحه ی تلویزیون بار دیگر به دنیای بازی ها آمده اند تا تجربه ای فراتر از دیدن یک سریال را به مخاطبان ارائه کنند. این چهار شخصیت دوست داشتنی از سریال South Park، حدود ۱۶ سال است که با طنزهای تند و تیزشان مردم سراسر دنیا را می خندانند.

این عنوان هم اکنون عرضه شده است.

تعدادی از نمرات این بازی:

• Eurogamer – 8/10
  • Polygon – 8.5/10
  • IGN _ 9/10
  • Xbox Achievements – 88/100
  • Gamespot 8/10
  • CVG – 9/10
  • Edge – 8/10
  • DigitalSpy – 4/5
  • OPM – 8/10
  • Game Informer _ 8.5/10
  • Destructoid – 8/10
  • Joystiq – 3.5/5
  • GameTrailers – 8.3/10
  • Shacknews – 7/10

SouthParktheGame.jpg

مطمئنا تا به حال اسم سوث پارک به گوشتون خورده، یکی از محبوب ترین تی وی شو های انیمشنی که علاوه بر خنده دار بودن فوق العاده اش همیشه حرف های زیادی هم برای گفتن داره و بدون کوچکترین مرزی بر همه چیز انتقاد میکنه، از کتک زدن آشغال خواننده هایی مانند سلنا و کشتن جاستین بیبر تا مسخره کردن چیز ها و شخصیت های سیـــاسی مانند چند رئیس جمهور آمریکا ! و حال بازی ای جدید از این انیمشن تایید شده که در مقابل بازی های قبلی ای که از این مجموعه تلوزیونی ساخته شده بسیار عظیم تر و جذاب تر بوده و در واقع یک بازیه RPG کامل حساب میشود.

داستان از جایی شروع میشود که ما در نقش پسر بچه ای وارد این شهر میشویم و باید علاوه بر پیدا کردن دوستان جدید از شهر در مقابل تهدیداتی که وجود دارند دفاع کنیم! برای اینکه با تم بازی بیشتر آشنا بشید اپیزود ارباب حلقه ها رو به یاد بیارید !

کلاس های بازی:

adventurer, paladin, rogue, wizard و در نهایت کلاس پنجمی که توسط کارتمن made up شده و Jew هستش ! و قابلیت های این کلاس: The Jew joins the fighter, thief, mage, and cleric as the five classes of the game و هرچه به مرگ نزدیک تر بشه قوی تر میشه !

دشمنان:

Girls, Gingers, Hippies, Fantasy-style, and Goth

خوشبختانه به نظر میاد بازی مانند سریال خود بدون هیچ مرزی هستش و تجربه ای خنده دار و فوق العاده مانند سریال میشه!

South Park: The Game تاریخ دقیقی برای release شدن نداره اما برای نیمه دوم سال 2012 در نظر گرفته شده و برای هر 3 کنسول PC,XBOX360,PS3 در حال ساخت هستش.

تصاویر بازی

Last edited by a moderator:

don_strife

کاربر سایت
Aug 22, 2009
271
نام
Arian

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
نسخه ی pc سانسور شده نیست! فقط نسخه های کنسولی ریجن اروپاییشون سانسور شدست! اگه با pc بازی می کنی نگران نباش. این تصویر رو تو نت دیده بودم! میدونم مربوط به کدوم مرحلست! من از اول تا آخر اون مرحله در حال خنده بودم! :D توضیح اون مرحله تو نوشته ی زیر عکس نوشته. من تو بازی به این عکس برنخوردم! اما می دونم که تو نسخه های کنسولی اروپایی به جای اون مرحله این عکس فقط نمایش داده میشه! :D

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
آقا قبول نیست خیلی نامردیه
من هنوز thief و castlevania رو تموم نکردم این اومد (جذابیتش ده برابر اون دوتاس واسم چون باهاش کلی خاطره داشتم و کلی خندیدم)
یه پیشنهادم دارم موقع بازی ویدئو بگیرید بعد سر فرصت ببینین خودش داستانی جداس

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
آقا رک و راست من سریالشو دنبال نمیکنم انگلیسم در حدی قوی نیست که تمام جملاتو کامل درک کنم همون در حد درک مفهوم TWD و The wolf among us!!!
آیا این بازی به من پیشنهاد میشه؟ :| دی ال کنم؟

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
هرکی برده خورده نمرده!!
مطمئن باش پشیمون نمیشی
امتیازاتشم خوب بوده
هنوز بازی رو شروع نکردم اما اگه حتی 1% هم به سریالش نزدیک باشه کافیه

don_strife

کاربر سایت
Aug 22, 2009
271
نام
Arian
مرسی. گزاشتم دانلود ، میگن تو کلس های بازی Jew هم هست ! =))
خیلی خوبه که ادامه A Song Of @ss and fire ـه تا فصل بعد سرگرم میشییم Sp خون امون نمی افته
Screw You Guys i'm going to sleep

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
آقا رک و راست من سریالشو دنبال نمیکنم انگلیسم در حدی قوی نیست که تمام جملاتو کامل درک کنم همون در حد درک مفهوم TWD و The wolf among us!!!
ُsouth park باید از قبل با شخصیت ها و محیط سریال آشنایی داشته باشی، وگرنه فکر نمی کنم بتونی لذت چندانی از بازی ببری. انگلیسی تقریبا خوبی هم می خواد چون تمام عشق و حال SP به اینه بتونی شوخی هاشو درک کنی :D

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,760
نام
محمد امین
بازی تا الان داشتم میکردم عالی بود قشنگ انگار تو انیمیشن بود آدم:x
تا الان نمره من به بازی 9.5 اون نیم نمره هم برای جنگ هاشه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این کرک اقا علی هم که ویروسیه فکر کنم جاسوسیه البته از اونجایی که nodvd با gamecopy هم در سایتشون قرارش ندادن معتبر نیست منتظر کرک معتبر می مونم

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
برو فحش هارو یاد بگیر تو بازی به دردت می خوره!
راستی کسی نسخه 5300mb رو دان کرده؟مشکلی که نداره؟

Ma$ter

کاربر سایت
Apr 3, 2013
97
از دوستانی که بازی میکنن ، کسی این مشکل رو داشته آیا ؟

اولین قسمتی که فضایی ها میان زمین و کارکترمون رو میدزدن و میبرن برای مطالعات (:d) ----->
وقتی به اینجا میرسه میگه تند تند " S " رو فشار بده ، اولی که منفجر میشه ، ولی دومی نوارش حتی به نصف هم نمیرسه ...
نزدیک 15 بار با سرعت نور امتحان کردم :d ؛ اما افاقه نکرد ...

آخرین ویرایش:

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
من تازه دیروز دانلود انیمشینش رو تموم کردم...
ندیده عیب نداره بازی کنم ؟! family guy رو قبلا بدون دیدنش بازی کردم خوب بود...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر