Multi Platform Batman: Arkham Knight

ناظم بخش : لو دادن و سوال پرسیدن از داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تذکر قبل از اسپویلر= 1 هفته بن.

خب بالاخره پروژه مرموز استدیو Rocksteady
که از قبل AO بحثش بود مشخص شد! جدیدترین نسخه از سری بتمن برای کنسول ها نسل جدید و PC!

• گاتهام در AO فقط 2 برابر بزرگ تر از AC بود,اما در AK حدود 5 برابر بزرگ تر هست.:dگاتهام به 3 بخش تقسیم شده.
  • RS هم یک صحبت هایی داشته در رابطه با جزییات مدل ها و تعداد چند ضلعی ها که چه پیشرفتی نسبت به نسخه های قبلی کردند.
  • بازی فقط بخش تک نفره داره.
  • هر زمانی که خواستید می تونید از Batmobile استفاده کنید.
  • RS چند تا villain جدید هم خلق کرده.
با تشکر از بنیامین عزیز (DOCTOR.WHO)

دیگر مثل قبل "کات سین" های بازی از قبل رندر شده نخواهند بود.تمامی کات سین ها به صورت Real-Time اجرا خواهند شد.

در بازی فقط یک Loading وجود خواهد داشت. و در ادامه بازی دیگر شاهد چنین اتفاقی نخواهیم بود.

در ابتدای بازی شما همان "سوئیت" قدیمی خود را به همراه دارید ولی در ادامه قابلیت ارتقاء را خواهید داشت.

شلوغی در خیابان ها بیشتر شده، بیش از 50 تبهکار در هر کوچه و خیابان پرسه می زنند و در حال نابود کردن ماشین ها و مغازه ها هستند.

چیزهایی از قبیل کت بارانی "گوردن" و یا "شنل" بتمن از قابلیت فیزیک Apex برخوردار خواهند بود و همچنین نسبت به باد و حرکات، تغییرات واقعی را نسبت به خود نشان خواهند داد.

زمان ریزش باران، تک تک قطرات از شیارها و سوئیت "بتمن" به صورت بسیار زیبایی سرازیر خواهند شد و جریان پیدا خواهند کرد.

زمانی که "گوردن" صحبت می کند، تمام چین و چروک های صورت او مشخص خواهد بود.

شهر در بازی پرجزئیات تر از قبل خواهد بود. ابرها در حال حرکت هستند و شما در این میان ماه را به صورت بسیار زیبایی مشاهده خواهید کرد.

تابلوهای نئون در تک تک مناطق شهر می درخشند و جلوه زیبایی را به این شهر بخشیده اند.

از دریچه های فاضلاب شهر دودهایی به صورت بسیار طبیعی بیرون خواهند آمد.

در افق آسمان ها، حرکت هلیکوپترها و بالون ها را به صورت بسیار طبیعی مشاهده خواهید کرد.

سازندگان تایید کرده اند که برای آنها جزئیات مهمتر از بزرگ تر بودن شهر است. آنها نمی خواهند که بزرگترین را خلق نمایند، بلکه می خواهند زنده ترین و پویاترین شهر را تا بحال در این سری به ارمغان بیاورند.

"بت موبیل" با هدف بهترین ماشین در همه بازی ها طراحی شده است. این ماشین به تنهایی 160 مگابایت از حافظه را اشغال خواهد کرد.

صدها هزار "چندضلعی" و "تکسچر" و "سایه زن" های مختلف بر روی تک تک قسمت های بازی به کار برده شده است.

این نسخه از بازی حالت "چند نفره" نخواهد داشت.

در مورد عنوان بازی نیز گفته شده که آنطور که شما فکر می کنید نخواهد بود، ما یک شخصیت جدید به همین نام خلق کرده ایم که اطلاعات بیشتری را فعلا در این مورد نمی توانیم منتشر کنیم.

Rocksteady یک چیز کاملا جدید را خلق خواهد کرد.

ضدقهرمانی در این بازی برای بتمن در نظر گرفته شده که تمام مهارت هاش رو به چالش میکشه.

Batmobile رو هر موقع که بخواهید می تونید با یک دکمه درخواست کنید.

خیابون ها به خاطر Batmobile بسیار پهن تر طراحی شده. میتونید از سوی سکوها با این خودرو پرش های بسیار بلندی انجام بدید و کلی مانور پذیری داشته باشید
میتونید با سرعت از خودرو eject کنید و با glide به سمت شیشه ساختمان افراد مورد نظر رو مورد حمله قرار بدید. شکستن شیشه یک چیز جدید اعلام شده!

موقع پرواز از تمامی گدجت ها می تونید بهره ببرید. میتونید با یک ضدفن حریف را به سمت حریفی دیگر پرتاب کنید. یک takedown زمینی جدید اضافه شده. با یک پشتک می توانید batarang به صورت دشمنان پرتاب کنید.

در بخش های predator (همون مخفی کاری) می تونید تا 4 نفر رو پشت سر هم takedown کنید. در بازی جدیدی می تونید از فواصل دوتر هم وارد یک دریچه هوا بشوید (حالا با غلت خوردن یا شیرجه)

معماهای Riddler ظاهرا با خودرو سر و کار داره. به عنوان مثال وارد یک مسیر خاص میشید و با رد شدن از موانع مختلف چراغ ها رو خاموش می کنید.

Batmobile می تونه موشک و اکتریسیته (همون stun که برای میخکوب کردن استفاده می شد) شلیک کنه. این خودرو توقف ناپذیره و با ضربه به هر خودروی دیگری در مسیر اونها به چند قدم اون ور تر شوت می شوند!

داستان بازی بعد از مرگ جوکر ادامه داره و خلافکارها می خواند با هم متحد بشند. بیشتر درباره Scarecrow صحبت شده که در سطح شهر کلی بمب پخش کرده!

Oracle (دختر کارگاه گوردون و Batgirl سابق) نقش پررنگ تری خواهد داشت و می تونید به پایگاه اون سر بزنید و مکالمه ای داشته باشید.

بازی پر از easter egg های بتمن هستش!

صدا پیشه بتمن Kevin Conroy هستش. تمامی صداپیشگان سابق برگشته اند.

Gothom City پنج برابر بزرگتر از AC هستش. به 3 بخش تقسیم شده. هیچ گونه لودینگی وجود ندارد و بدون وقفه وارد ساختمون ها می شوید.

صحبت هایی در مورد مدل جدید کاراکتر ها شده. یکی از کاراکترها چند ضلعی های (polygon) بیشتری حتی از Asylum داره!

بتمن بازی رو با batsuit قدیمی خودش شروع میکنه و در بعضی نقاط میتونه آپگرید کنه.

این بازی با Unreal engine بهینه و تقویت شده و توسط خود استدیو ساخته می شود.

با تشکر از حسین (WANDΞR)

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید

بازی در تاریخ 2 تیر 94 منتشر می‌شود.

ناظم بخش : اسپویل داستان بدون استفاده از تگ اسپویلر و تدگر = 1 هفته بن.

Last edited by a moderator:

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
آخه مگه میشه بیخیال نسخه های قبلی بشه و بیاد نسخه ی جدید بازی رو ریلیز کنه؟ پس نسخه ی قبلی چی میشه؟ نه پچ بده نه فیکس بازی رو از اول بده بیرون؟ حتی اگه اینکار رو بکنه باز هم یه پچ برای نسخه های قبلی که فروخته میده بیرون. شک نکنید.
اونکه صدر صد ولی خیلی دیگه داره وضعیت این بازی بی ریخت میشه در کل این پریلود مجدد برای خریداران جدید خیلی شک برانگیز تر کرده مساله رو ولی بازم به قول دوستمون همه چی امکان داره من که فعلا بک آپ گرفتم پاکش کردم تا بعد

Sent from my HTC using Tapatalk

Bat vigilante

the murderer
کاربر سایت
Dec 7, 2012
211
نام
اميرهمايون
دوستان يک سوال، من الان سيزن پس هارلي و اسکرکرو رو دارم حالا اگه بخوام بتگرل رو بخرم، نميتونم؟ چون هر کدوم رمز خودشو داره يعني بايد تا 21 جولاي صبر کنم؟

Blue King

کاربر سایت
Oct 11, 2012
67
نام
Ali
دوستان تا 42 درصد رفتم تمام مراحل داستانی رو هم رفتم ولی این پل نمیاد پایین باید چکار کنم فقط مراحل فرعی بازی نرفتم فقط بخش داستانی رو رفتم

7e00d8ad15815c07678326c049827a0a.jpg

بتموبیل رو ببر رو حالت Battle Mode ( با R1 ) بعد با L2 به پُل انقدر شلیک کن تا بیاد پایین و صاف شه راهِت .
اگه جواب نداد این ، باید از ماشین پیاده شی ، از رو پل بری با خودِ بتمن .

Chimera

کاربر سایت
Jun 19, 2015
86
برای دومین بار خیلی مطمئن حرف نزنید همه چه امکان پذیره
Batman: Arkham Knight On PC Won***39;t Be Back Until Fall, WB Revisiting Quality Practices - News - www.GameInformer.com
معنی updated version یعنی پچ؟
این لینک مطلبش درست نیست
به اون جمله "Batman: Arkham Knight will be available on SteamOS, Linux and Mac in Fall 2015." استناد کرده و گفته نسخه ویندوز هم همون پاییز میاد

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
باورم نمیشه این مزخرف بازیا داره سر آرکام نایت میاد!
تنها عنوانی که من و نگه داشته بود پای گیم!
بازم خدا رو شکر که یه فوق شاهکار مثل ویچر سه رو دارم بازی میکنم وگرنه انتظار برای فیکس شدن مشکلات بتمن غیر قابل تحمل بود برام!

Bat vigilante

the murderer
کاربر سایت
Dec 7, 2012
211
نام
اميرهمايون
دوستان يک سوال، من الان سيزن پس هارلي و اسکرکرو رو دارم حالا اگه بخوام بتگرل رو بخرم، نميتونم؟ چون هر کدوم رمز خودشو داره يعني بايد تا 21 جولاي صبر کنم؟
دوستان ميشه جواب بدين؟

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
این لینک مطلبش درست نیست
به اون جمله "Batman: Arkham Knight will be available on SteamOS, Linux and Mac in Fall 2015." استناد کرده و گفته نسخه ویندوز هم همون پاییز میاد

نمی خوام بحث رو کش بدم ولی ما هر چی بگیم شما حرف خودتونو میزنید gameinformer با چندین اپراتور مطلب غلط انتشار میدن ولی شما نه . فقط با قاطعیت حرف نزنید وقتی مطمئن نیستید خود rocksteady اینجوری با قاطعیت حرف نزده تا حالا که شما داری اینجوری با قاطعیت حرف میزنی . برای این بازی همه چی امکان پذیره
در ضمن دوستان بازی رو کسی که روی 6850 یک گیگ روون بازی کرده بود هم دیدم کلیپشو توی تیوب ولی ... ولی ... ولی ...
رسما گند زده بود به اون فایل .ini که مربوط به تنظیمات بازی هستش و هر چی دم دستش اومده بود رو غیر فعال کرده بود که کلا سایه ها تو بازی از دو ثانیه یه بار غیبشون میزد . در کل اصلا روی این کلیپ تمرکز نکنید ولی بازم کسی خواست فایل ini که مال خود طرفه رو بگه براش بذارم توی تاپیک مشکلات

Chimera

کاربر سایت
Jun 19, 2015
86
نمی خوام بحث رو کش بدم ولی ما هر چی بگیم شما حرف خودتونو میزنید gameinformer با چندین اپراتور مطلب غلط انتشار میدن ولی شما نه . فقط با قاطعیت حرف نزنید وقتی مطمئن نیستید خود rocksteady اینجوری با قاطعیت حرف نزده تا حالا که شما داری اینجوری با قاطعیت حرف میزنی . برای این بازی همه چی امکان پذیره
در ضمن دوستان بازی رو کسی که روی 6850 یک گیگ روون بازی کرده بود هم دیدم کلیپشو توی تیوب ولی ... ولی ... ولی ...
رسما گند زده بود به اون فایل .ini که مربوط به تنظیمات بازی هستش و هر چی دم دستش اومده بود رو غیر فعال کرده بود که کلا سایه ها تو بازی از دو ثانیه یه بار غیبشون میزد . در کل اصلا روی این کلیپ تمرکز نکنید ولی بازم کسی خواست فایل ini که مال خود طرفه رو بگه براش بذارم توی تاپیک مشکلات
لینگی که خودت دادی رو می تونی بخونی دیگه؟ می بینی که آخرش این طوری نوشته؟
The fall release window comes from the game's Steam listing which reads, "Batman: Arkham Knight will be available on SteamOS, Linux and Mac in Fall 2015."

می بینی آخرش هم تو قسمت منابع زده همین Steam و Warner؟ در حالی که تو هیچ کدوم به ریلیز پاییز نسخه ویندوز اشاره نشده؟

این همین مطلبه که Gameinformer شما تو Twitterگذاشته:
https://twitter.com/gameinformer/status/619908288847704064

بخون ببین چند تا کامنت زیرش گفتن که اشتباه می کنید و اون جمله نسخه ی ویندوز منظورش نیست!

من چیزی که با قاطعیت می گم اینه که منبع حرف های GI درست نیس، ولی بازی ممکنه همون پاییز برگرده! اما شما خیلی علاقه داری مثل اینکه به یه منبع نادرست اکتفا کنی

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
این همین مطلبه که Gameinformer شما تو Twitterگذاشته:
https://twitter.com/gameinformer/status/619908288847704064

بخون ببین چند تا کامنت زیرش گفتن که اشتباه می کنید و اون جمله نسخه ی ویندوز منظورش نیست!

تویت رو نخونده بودم اینو قبول دارم آره ولی بازم هیچی مشخص نیست
میگم بین این چند روز کسی سی دی کی این بازی اکتیو کرده ؟ هر کسی بوده یه ندا بده یه سری سوالات دارم

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,728
نام
رضا.آ
تویت رو نخونده بودم اینو قبول دارم آره ولی بازم هیچی مشخص نیست
میگم بین این چند روز کسی سی دی کی این بازی اکتیو کرده ؟ هر کسی بوده یه ندا بده یه سری سوالات دارم

بنده یک هفته و چند روزی میشه اکتیو کردم ،
بپرس

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان ميشه جواب بدين؟
ظاهرا شما dlcها رو داری نه Season pass رو . season pass یه بار میخری و اجازه میده همه content هایی که میان رو دانلود کنی و استفاده کنی
اگر نداری که باید وایسی تا رلیز بشه. ربطی به داشتن هارلی و scarecrow نداره.

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
پری لود ؟ :D یعنی چی :|
برای من که همیشه رو install مونده خدا رو شکر :|

به چند نفر توی این چند روز اخیر بازی رو فروختم بعد کلا گزینه پریلود براشون میاد به جای install البته میگم توی نهایت 3 روز اخیر خرید و redeem کردن
هر کی اطلاعاتی به دست آورد اعلام کنه

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
به چند نفر توی این چند روز اخیر بازی رو فروختم بعد کلا گزینه پریلود براشون میاد به جای install البته میگم توی نهایت 3 روز اخیر خرید و redeem کردن
هر کی اطلاعاتی به دست آورد اعلام کنه

من هر چه قدر فکر میکنم میبینم خیلی زشته به این شکل بازی رو برداشتن :| میگم حداقل از استیم برش میداشتن بعد خبر میدادن که بازی تاخیر خورده !
وقتی 12 نفر تو دو ماه بازی رو پورت کردن ، خب یه تیم به این بزرگی بشینه بازی رو تو یه ماه عین ادم پورت کنه و بهینه باشه بتونیم راحت بازی کنیم ! نمیدونم تو این پورت چه چیز عجیبی اتفاق افتاد که تسکچر ها لود میشن ! تو نسخه های قبل به این شکل لود نداشت اصلا و بازی به طرز وحشتناکی سنگین شده رو pc :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر