Killzone 2

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
سلام دوستان من اون قسمتی که تویه یه مکانه که وسطش یه مجسمش و یدونه ار او یاروها اون ته وایساده بهشم تیر میزنی غیب میشه همون اخراش خیلی سخته میشه راهنمایی کنید؟:((

• Like
Reactions: Sega_genesis

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
سلام دوستان من اون قسمتی که تویه یه مکانه که وسطش یه مجسمش و یدونه ار او یاروها اون ته وایساده بهشم تیر میزنی غیب میشه همون اخراش خیلی سخته میشه راهنمایی کنید؟:((
اگه همه هلگاست ها رو کشتی و فقط رادک مونده که راهنمایی نمی خواد ! باید رادک هم بکشی ! ولی اگه هلگاست ها هنوز هستن به رادک کار نداشته باش . بقیه رو از بین ببر . بعد در های وسط راهرو باز می شه سریع از پله ها برو طبقه بالا ، اونجا هم یه سری هلگاست هستن از بین ببر ، تا نهایتا رادک بمونه و اونموقع باید بکشیش ! سخت ترین قسمت بازی دقیقا همین قسمت هست و نمی دونم روی چه درجه سختی داری بازی می کنی ! ولی رو elite من خون جگر خوردم تا تونستم این قسمت رو رد کنم !

• Like
Reactions: Sega_genesis

internet

کاربر سایت
Jul 28, 2007
38
نام
پیمان
سلام
در جایی که یه غول می یاد یه اسلحه دستش هست و برق بهت می زنه باید چیکار کنم می کشدم از بالای سر غول هم یه چیزهایی رد میشه که با تیر میزنمش می افته روی سر غوله یه کم بی حال میشه ولی دوباره جون می گیره
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام
در جایی که یه غول می یاد یه اسلحه دستش هست و برق بهت می زنه باید چیکار کنم می کشدم از بالای سر غول هم یه چیزهایی رد میشه که با تیر میزنمش می افته روی سر غوله یه کم بی حال میشه ولی دوباره جون می گیره
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

سلام
نارنجک بنداز زیر پاش بعد گیج میشه میشینه رویه زمین.سریع برو پشت سرش سه تا کپسول کوچیک پشت کمرشه اونا رو بزنی میمیره

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
سلام
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

البته لازم هم نيست نارنجك بندازي ! كافيه به سرش شليك كني تا گيج بشه و برگرده و كپسول هارو بزني

internet

کاربر سایت
Jul 28, 2007
38
نام
پیمان
سلام
من یه جایی هستم توی یک راهرو طبقه پایین که ظاهرا میگه برو طبقه بالا یک نفر کمکی هم دارم می رم طبقه بالا اون ته یه تفنگ دوربین دار هم هست بر می دارم ولی خیلی کشتن سخت شده و هر کاری م یکنم اینجا می میرم چیکار باس بکنم تازه وقتی یه تعداد رو پایین می کشم تازه یه دسته دیگه راه می افته می یاد

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام من یه جایی هستم توی یک راهرو طبقه پایین که ظاهرا میگه برو طبقه بالا یک نفر کمکی هم دارم می رم طبقه بالا اون ته یه تفنگ دوربین دار هم هست بر می دارم ولی خیلی کشتن سخت شده و هر کاری م یکنم اینجا می میرم چیکار باس بکنم تازه وقتی یه تعداد رو پایین می کشم تازه یه دسته دیگه راه می افته می یاد
یه عکس بزار یادم نیست کجا رو میگی

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
اهان همون جایی که دوستان دیگه هم اشاره کردند وسط سالن یه مجسمه هست همینطور مثل مور و ملخ می ریزن سرم
چند تا پست بالاتر واسه اون یکی دوستمون توضیح دادم که تو این قسمت باید چیکار کنی . سعی کن وقتی رفتی طبقه بالا سریع اسلحه نارنچک اناز رو برداری چون می تونی باهاش چند تا هلگان رو همزمان بکشی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر