Plants vs Zombies: Garden Warfare

94380602798441174070.jpg

سازنده:PopCap
ناشر: EA Games
تاریخ انتشار: 2/25/2014

Plants vs Zombies: Garden Warfare در E3 سال 2013 معرفی شد. بازی بر خلاف PvZ های قبلی یک شوتر سوم شخص خواهد بود.این بازی با استفاده از موتور گرافیکی Frosbite 3 برای Xbox One,Xbox 360 و PC در تاریخ 25 فبریه عرضه خواهد شد.

اطلاعاتی درباره بازی:

• برای بازی دو بخش multiplayer و CO-OP معرفی شده است. در بخش Multiplayer بازیکنان کنترل گیاه ها و زامبی های مختلفو در دست خواهند گرفت و در گروه های 12 نفری به نبرد یک دیگر میروند.
  • بخش CO-OP بازی هم به صورت 4 نفر آنلاین خواهد بود و بازیکنان باید در Wave های مختلف در برابر دشمان (زامبی ها یا گیاهان ) به مبارزه بپردازند.
  • پشتیبانی از Kinect و Smart Glass
  • دو مد انحصاری برای Xbox One
  • split-screen برای بخش Co-Op
  • قابلیت شخصی سازی گیاهان و زامبی ها

- - -ویرایش - - -

پیش نمایش بازی توسط Major Nelson

آخرین ویرایش:

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
رفته رو حالت PlayGo اون فقط يه دمو هستش,بايد صبر کنى100% بشه,چه تو بازى باشى چه نباشى داره دانلود ميشه,بعدشم يه آپديت 3 گيگى بايد دانلود کنى

awesome_body

کاربر سایت
May 21, 2014
213
سلام
من بازی رو دارم دان میکنم وقتی داخل ps stor هستی زده 14 گیگ الان ک میبینم زده 3.18؟؟؟؟به همراه آپدیت که اونم 3.38 هست؟؟؟آیا ب نطرتون درسته؟حجمش همینقدره؟برای چند تا از دوستان نیز همین اتفاق افتاده.

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
سلام
من بازی رو دارم دان میکنم وقتی داخل ps stor هستی زده 14 گیگ الان ک میبینم زده 3.18؟؟؟؟به همراه آپدیت که اونم 3.38 هست؟؟؟آیا ب نطرتون درسته؟حجمش همینقدره؟برای چند تا از دوستان نیز همین اتفاق افتاده.
درسته ، اول 3 گیگ دانلود میکنه ! الان روی عکس بازی بری و information رو بزنی میبینی که داره 11 گیگ باقی رو دانلود میکنه :d

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
خیلی بازیش باحاله و محیط شادی داره سرورهاشم عالیه
من تازه شروع کردم

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

آره خیلی باحاله بازیش من با این که رو نسل قبلی رفته بودم اما رو پلی 4 صفایی دگر داره همه چیزش عالیه سرورها مپ ها گرافیگ کلاسهای بازی :d

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
این چرا اینجوری جون میگیره تا دانلود شه؟ امروز داشتم Dragon Age بازی میکردم 4 ساعت، گفتم دیگه دانلود شد رفت پی کارش، اومدم توی Storage management دیدم 1 مگ هم دانلود نکرده:|

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
عجب گیری افتادیم ها!!معلوم نیست چی به چیه!!
یکی که اعطلاعات کافی داره ممنون میشم توضیح بده برام
تو استور بازی رو زده بود 14 گیگابایت که من گذاشتم دانلود 3 گیگابایت نصب بود 3 گیگابایت هم آپدیت!!فکر کردم مشکل از منه پس فایل هارو پاکشون کردم دوباره گذاشتم برای دانلود که باز دیدم همون مقدار 3 گیگ نصب و 3 گیگ آپدیت بود.
الان که information رو میزنم میشه 11 گیگ دانلود شده 9 گیگ دیگه هم باید دانلود بشه!!!
در محیط بازی هم هیچ چیز خاصی رو نمیبینم وقتی بازی رو اجرا میکنم از بین 4 تا شخصیت میگه یکی رو انتخاب کنید بعد انتخاب داخل یک شهر میچرخیم و باید زامبی هارو بکشیم!!
نه منوی تنظیماتی و نه چیز خاصی !!!بالای صحفه هم همش زده شده Install progress و 78% رو نشون میده!!
جریان این Install progress چیه؟!!تا آخر باید 100 بشه که بازی نصب شه؟!!چطور میشه تا 100 درصد پرش کرد؟

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
عجب گیری افتادیم ها!!معلوم نیست چی به چیه!!
یکی که اعطلاعات کافی داره ممنون میشم توضیح بده برام
تو استور بازی رو زده بود 14 گیگابایت که من گذاشتم دانلود 3 گیگابایت نصب بود 3 گیگابایت هم آپدیت!!فکر کردم مشکل از منه پس فایل هارو پاکشون کردم دوباره گذاشتم برای دانلود که باز دیدم همون مقدار 3 گیگ نصب و 3 گیگ آپدیت بود.
الان که information رو میزنم میشه 11 گیگ دانلود شده 9 گیگ دیگه هم باید دانلود بشه!!!
در محیط بازی هم هیچ چیز خاصی رو نمیبینم وقتی بازی رو اجرا میکنم از بین 4 تا شخصیت میگه یکی رو انتخاب کنید بعد انتخاب داخل یک شهر میچرخیم و باید زامبی هارو بکشیم!!
نه منوی تنظیماتی و نه چیز خاصی !!!بالای صحفه هم همش زده شده Install progress و 78% رو نشون میده!!
جریان این Install progress چیه؟!!تا آخر باید 100 بشه که بازی نصب شه؟!!چطور میشه تا 100 درصد پرش کرد؟

اون دوتا سه گیگ دانلود میشه جدا از اینا باید تو Information بازی 14 گیگ بازی دان بشه و بعد وقتی کامل Install شد ، میتونی بازی کنی . ( کامل )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر