PlayStation Yakuza : Ishin

13411661217416038356.jpg

سازنده: Sega
ناشر: Sega
پلتفرم: PS3 - PS4

آپدیت میشود ...​

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
فک نمیکنم چون کنزان رو هم نزدن یادش بخیر بخاطر این بای ps3 خریدیم و یکی رو هم فرستادیم چین تا بیاره..
حالاببینیم برا این چه جوری میشه..
کسی میدونه سفارش بدیم میرهس یا نه؟؟
برای دو جا میخوام ایران و امریکا..

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
عکس دوم سمت چپ ...
بافتای بدن یارو خیلی بی کیفیتن :| ! ( گرافیکای نسل جدیدو دیدم پررو شدم :D )
اینا ماله نسخه 4 ـن یا 3 ؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
رفيق مشكل اينه كه اگر ژاپني بايد باشه هيچي نمي فهمي !
من چند روز پيش نسخه دموي ياكوزا zero رو بازي كردم يعني به جز چهره هاي عصباني و متعجب هيچ راه ديگه ايي براي فهميدن حس و حال هاشون نداشتم !
البته بازي سر راسته فكر نكنم مشكلي براي انجام مراحلش باشه ولي از نكات اصلي گيم پلي هيچي نمي فهمي و نميتوني انجامشون بدي

rza

کاربر سایت
Feb 20, 2015
19
رفيق مشكل اينه كه اگر ژاپني بايد باشه هيچي نمي فهمي !
من چند روز پيش نسخه دموي ياكوزا zero رو بازي كردم يعني به جز چهره هاي عصباني و متعجب هيچ راه ديگه ايي براي فهميدن حس و حال هاشون نداشتم !
البته بازي سر راسته فكر نكنم مشكلي براي انجام مراحلش باشه ولي از نكات اصلي گيم پلي هيچي نمي فهمي و نميتوني انجامشون بدي

دویت عزیز رو چه حسابی میگید این حرفو؟بلی بلد نباشید همینه
اما بلد باشید عالیه
در ظمن مگه بازی اومده؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اما بلد باشید عالیه
در ظمن مگه بازی اومده؟

Zero نیومده ولی Ishin یک سالی میشه عرضه شده.

شدیدا توصیه میکنم اگر نسخه ژاپنی رو گرفتید از این راهنمای انگلیسی برای بازی کردن استفاده کنید. قشنگ جز به جز همه چیز رو توضیح داده. (حتی داستان ماموریت های فرعی رو هم گفته!)

Projects - Ryu ga Gotoku Ishin

یه نسخه PDF هم برای دانلود داره که توصیه میکنم برای دسترسی سریعتر به Guide اون رو دانلود کنید.

rza

کاربر سایت
Feb 20, 2015
19
Zero نیومده ولی Ishin یک سالی میشه عرضه شده.

شدیدا توصیه میکنم اگر نسخه ژاپنی رو گرفتید از این راهنمای انگلیسی برای بازی کردن استفاده کنید. قشنگ جز به جز همه چیز رو توضیح داده. (حتی داستان ماموریت های فرعی رو هم گفته!)

Projects - Ryu ga Gotoku Ishin

یه نسخه PDF هم برای دانلود داره که توصیه میکنم برای دسترسی سریعتر به Guide اون رو دانلود کنید.

خوشبختانه ژاپنی بلدم اما کسی بلد نیست به هیچ عنوان دورش نرده!یک موقعی من رو پلی ۲ بازی fatal frame 3 رو نسخه ژانی گرفتم و بازی کردم
یاکوزا با زبون ژاپنی میچسبه چرا چون مال اوناست و شخصیتها اول با زلون اونا مچ شده

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خوشبختانه ژاپنی بلدم اما کسی بلد نیست به هیچ عنوان دورش نرده!یک موقعی من رو پلی ۲ بازی fatal frame 3 رو نسخه ژانی گرفتم و بازی کردم
یاکوزا با زبون ژاپنی میچسبه چرا چون مال اوناست و شخصیتها اول با زلون اونا مچ شده

من الان خودم دارم با همین راهنمای انگلیسی بازی میکنم. درسته بازی کردنش به راحتی Y4 و یاکوزای های قبلی نیست ولی خب بازم خیلی بهتر از اینه که کلا بیخیالش بشیم. حداقل به نظرم هوادارای خود سری یاکوزا اگه توان و حوصله اش رو دارن حتما یه شانسی به بازی بدن، احتمالا با این نسخه هم خیلی حال میکنند.

آره این صداگذارای ژاپنی دیگه کاملا با شخصیت ها جور شدن، حتی توی نسخه های غربی هم الان دیگه اکثر هوادارای یاکوزا(از جمله خودم) ترجیه میدن دوبله صورت نگیره(حتی اگه بودجه اش هم باشه، که خب نیست) و فقط زیرنویس انگلیسی به بازی اضافه کنند.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اما بلد باشید عالیه
در ظمن مگه بازی اومده؟

من كه نگفتم بازي بده ؟! من خودم ياكوزا خيلي دوست دارم اما مشكل اينه نسخه هاي ژاپني هيچ سرنخي از داستان بهتون نميده و اين كاملا" عاديه

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411
میدونم ربط نداره ولی اگر کسی داره بازیو می خواد بفروشه یه پ.م بهم بده یا اگر کسی جایی رو میشناسه برای خرید خواهشا بگه ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر