شاهکاری از نسل هشتم (مقاله)

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
خیلی وقت بود مقاله ای در رابطه با نینتندو و کنسول هاش نخونده بودم...واقعا کامل بود و اطلاعات کافی در رابطه با این کنسول توش بود....

تشکر میکنم از شما

• Like
Reactions: playstation1

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
ds هرگز نمیفروشم :x

همین ds سیزده تا پوکمون داره دانلود کن بازی کن راحت

من DS رو فروختم و خوب الانم با 3DS هم میتونم بازیهای DS رو اگر بخوام انجام بدهم (اما به نظرم با خودش تا حدودی بهتره یعنی با خود DS Lite مثلا)

New Super Mario Bros روی 3DS

- - -ویرایش - - -

آخ آخ گفتی luigi mansion کردی کبابم
خدایی یعنی تمام گیمر ها باید این عناون رو تجربه کنن یک بازی کاملا متفاوت و فکری و خیلی زیباست
عید سال پیش من بازیشو دانلود کردم روی pc با امولاتور بازی کردم ( نسخه ی GC ) یعنی به خاطر این بازی من مسافرت نرفتم
به تمام معنا شاهکار بود نسخه ی 3ds هم شاهکار تر از اون حتما پیشنهاد میکنم بازی کنید
ای کاش توی معرفی بازی هات اشاره ای به zelda link to between world میکردی فوق العاده شده بازیش

خیلی ممنون

تو مقاله یه اشاره کوچکی به A link between worlds کردم بعد از luigi's mansion dark moon

من تا حالا luigi's mansion بازی نکردم اما تبلیغاش رو که دیدم خوشم اومد ازش ! :)

یکی از بدی ها بازی ها میتونه این باشه که میتونه خیلی وقت رو بگیره (البته به خودمون هم بستگی داره ها) (مثلا من خودم یه بازی beat em up بود که با دوستم حدود 4 یا 5 ساعت یکسره بازی کردم و به نظرم کار اشتباهی بود یکسره اینقدر بازی کردن !)

خیلی ممنون

آخرین ویرایش:

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
با تشکر از مقاله شما....جالب بود...ولی باز هر جور حساب کنی سلیقه افراد متفاوت هست به نظر من عنوان های انحصاری سونی بهترین بازی های تاریخ هستن هم از نظر فنی هم هنری ولی مسلما عنوان های دیگه ای هم مثل زلدا در سایر پلتفرم ها واقعا درخشیدن ولی در نهایت باز به سلیقه افراد برمیگرده که قارچ خور بازی کنن یا مثلا آنچارتد و هوی رین و جورنی و از این چیزا
به نظر من در مورد کنسول های نینتندو چون قدرت سخت افزاری بسیار پایینی دارن یعنی از همه کنسول های هم زمانشون ضعیف تر هستن ما باید به عناصری مثل داستان و گیم پلی تمرکز کنیم نه گرافیک من خودم به شخه بازی zero escape رو که مشترک روی ویتا و 3ds بود رو بازی کردم و باید بگم شاهکار بود نینتدو از این دست بازی های خوب در آرشیوش داره ولی اگر بخوایم از لحاظ گیم پلی بررسی کنیم خوب مسلما هر آدمی ترجیح میده بازی هارو با یه دسته خوب و ترجیحا فریم بالا تجربه کنه چون توی گیم پلی خیلی موثر هستن گرافیک که دیگه کلا صحبتی سرش نیست
در اون طرف اگه بازی فقط جنبه فان داشته باشه بسیاری از تبلت ها و گوشی ها الان میتونن بازی های سرگرم کننده ای ارائه بدن در نتیجه به نظر من اگر دنبال بازی های واقعا بی نظیر هستیم باید دنبال عنوان های انحصاری بریم که مسلما باز سونی با اختلاف زیاد پیروز میشه من ناراحت نمیشم اگه هیچ وقت سوپر ماریو 3d بازی نکنم ولی نمیتونم یه شاهکاری مثل last of us رو از دست بدم/:)

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
به نظر من در مورد کنسول های نینتندو چون قدرت سخت افزاری بسیار پایینی دارن یعنی از همه کنسول های هم زمانشون ضعیف تر هستن
می گم که gc یک 10 نسلی از ps2 ضعیف تر بود:|
اگر دنبال بازی های واقعا بی نظیر هستیم باید دنبال عنوان های انحصاری بریم که مسلما باز سونی با اختلاف زیاد پیروز میشه
بله,نینتندو که اصلا بازی انحصاری خاصی نداره,سونی همیشه پیروزه حتی اگر بازی نده بیرون باز هم پیروزه.8-|
یکم با منطق پست بدید.
--------------------------------
تشکر می کنم بابت این مقاله کامل و عالی
فقط یک نکته این هست که PICA200 در حقیقت 400MH فرکانسش هست که فقط نصف اون لاک شده.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
PICA200به کار رفته روی 3DS با کلاک 268 مگاهرتز کار میکنه

کلاک بالاتر هم نذاشتند چون بیشتر بابت مصرف بوده فکر کنم

خیلی ممنون

================

ببخشید اما نینتندو به ماریو و زلدا محدود نمیشه بازیهای انحصاریش

من به شخصه اگر wii u زلدای جدید خوبی براش بیاد اگر بتونم حتما میخرم

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
آخ آخ گفتی luigi mansion کردی کبابم
خدایی یعنی تمام گیمر ها باید این عناون رو تجربه کنن یک بازی کاملا متفاوت و فکری و خیلی زیباست
عید سال پیش من بازیشو دانلود کردم روی pc با امولاتور بازی کردم ( نسخه ی GC ) یعنی به خاطر این بازی من مسافرت نرفتم
به تمام معنا شاهکار بود نسخه ی 3ds هم شاهکار تر از اون حتما پیشنهاد میکنم بازی کنید
ای کاش توی معرفی بازی هات اشاره ای به zelda link to between world میکردی فوق العاده شده بازیش
نسخه 3ds رو بازی کنی حالت از نسخه gc بهم میخوره اینقدر بازی پیشرفت داشته!

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
نسخه 3ds رو بازی کنی حالت از نسخه gc بهم میخوره اینقدر بازی پیشرفت داشته!

دیگه نگووووو

شوخی کردم :)

ما هنوز کلی بازی در لیست 3ds هست که نرفتیم
خیلی ممنون

الویت بندی خوبی باید انجام بدهم

- - -ویرایش - - -

خیلی وقت بود مقاله ای در رابطه با نینتندو و کنسول هاش نخونده بودم...واقعا کامل بود و اطلاعات کافی در رابطه با این کنسول توش بود....

تشکر میکنم از شما

اطلاعات در مورد بازهاش واقعا کم بود در این مقاله

حداقل حدود 40 بازی پر طرفدار و یا با امتیاز خوب داره

خیلی ممنون

آخرین ویرایش:

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
می گم که gc یک 10 نسلی از ps2 ضعیف تر بود:|

بله,نینتندو که اصلا بازی انحصاری خاصی نداره,سونی همیشه پیروزه حتی اگر بازی نده بیرون باز هم پیروزه.8-|
یکم با منطق پست بدید.
--------------------------------
تشکر می کنم بابت این مقاله کامل و عالی
فقط یک نکته این هست که PICA200 در حقیقت 400MH فرکانسش هست که فقط نصف اون لاک شده.

دوست عزیز فقط کافیه این انحصاری هارو یه بار از رو بخونی کجاش بی منطق بود صحبت بنده؟شما احساساتی صحبت میکنی شما تمام انحصاری های خوب نینتندو رو بنویس مال سونی هم بنویس مردم قضاوت کنن...نباید احساساتی بشیم بله نینتندو چندتا عنوان فوق العاده داره بر منکرش لعنت ولی سونی چیزی در حدود بالای 40 -50 عنوان خاص و یونیک داره که صنعت گیم رو متحول کردن همه دیگه اینو قبول دارن بابا/:)

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
مرسی عالی بود!
من فقط بخاطر Shin Megami Tensei IV حاضر بودم بخرم، الان پرسونای تازه همی داره میاد! یه بازسازی از SMT Soul hackers هم داره! زلدا و فایر امبلم هم که هیچ....باید بخرم :D

• Like
Reactions: playstation1

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
با تشکر از مقاله شما....جالب بود...ولی باز هر جور حساب کنی سلیقه افراد متفاوت هست به نظر من عنوان های انحصاری سونی بهترین بازی های تاریخ هستن هم از نظر فنی هم هنری ولی مسلما عنوان های دیگه ای هم مثل زلدا در سایر پلتفرم ها واقعا درخشیدن ولی در نهایت باز به سلیقه افراد برمیگرده که قارچ خور بازی کنن یا مثلا آنچارتد و هوی رین و جورنی و از این چیزا
به نظر من در مورد کنسول های نینتندو چون قدرت سخت افزاری بسیار پایینی دارن یعنی از همه کنسول های هم زمانشون ضعیف تر هستن ما باید به عناصری مثل داستان و گیم پلی تمرکز کنیم نه گرافیک من خودم به شخه بازی zero escape رو که مشترک روی ویتا و 3ds بود رو بازی کردم و باید بگم شاهکار بود نینتدو از این دست بازی های خوب در آرشیوش داره ولی اگر بخوایم از لحاظ گیم پلی بررسی کنیم خوب مسلما هر آدمی ترجیح میده بازی هارو با یه دسته خوب و ترجیحا فریم بالا تجربه کنه چون توی گیم پلی خیلی موثر هستن گرافیک که دیگه کلا صحبتی سرش نیست
در اون طرف اگه بازی فقط جنبه فان داشته باشه بسیاری از تبلت ها و گوشی ها الان میتونن بازی های سرگرم کننده ای ارائه بدن در نتیجه به نظر من اگر دنبال بازی های واقعا بی نظیر هستیم باید دنبال عنوان های انحصاری بریم که مسلما باز سونی با اختلاف زیاد پیروز میشه من ناراحت نمیشم اگه هیچ وقت سوپر ماریو 3d بازی نکنم ولی نمیتونم یه شاهکاری مثل last of us رو از دست بدم/:)

افرین صد آفرین پسر خوب نازنین فرشته روی زمین بیا مهر صد آفرین بهت بدم یه 30 سالی میشه به اون دیگه قارچ خور نمیگن بهش میگن ماریو

یا تو از گذشته اومدی این دوره یا از نووب ها عزیز هستی؟ بچه ای هنوز

وقتی سونی هنوز نمیدونست کنسول چی هست نینتندو کنسول بازی میداد تو بازار بازیایی مثل کستلوانیا . متالگیر و ............ از کنسول nes همون میکرو شروع شدن

فعلا که پرفروشترین ip کل تاریخ گیمه نه انحصاری ها سونی اگه 3 نسخه خدا جنگ تونست فقط فقط رکورد فروش بازی new supwr mario که برای wii و ds اومد و فروش 87 میلیون نسخه ایش برسه بعد ادعا انحصاری ها سونی بهترین تاریخ هستن بیا :))

چند سالته عمو جون فکر نکنم سنت به کنسولا نینتندو قد بده از نسل 1 تا تا 6 تمام کنسولا نینتندو خیلی قدرتمندتر از کنسولا دیگه بودن فقط نسل هفت برعکس شد نمونه اش پلی 1 سی پیو 33 مگاهرتزی داشت نینتندو 64 سی پیو 96 مگاهرتزی

و یا گیم کیوب که سی پیو 485 مگاهرتزی داره پلی 2 سی پی یو 294 مگاهرتزی نمونه اش بازی رزیدنت اویل 4 انحصاری گیم کیوب بود که بعد ها روی پلی 2 پورت شد بری مقایسه کنی نسخه گیم کیوب از هر لحاظی چند سرو گردن بالاتر از نسخه پلی 2 ه

پس اول تحقیق کن بعد بیا نظر بزار ما که هیچی با این اظهار به شعور خودت الان بچه 10 سالم راحت میتونه بشینه تو گوگل سرچ کنه سخت ازار همه کنسولا از آتاری تا نسل هشت ببینه اگ برای خودت ارز قائل بودی 2 دقیقه جستجو میکردی میفهمیدی از نسل 1 تا نسل 6 قدرت کنسول ها نینتندو فراتر از رقیباش بوده نه اینکه الان بیایی اینجا بگی همیشه قدرت سخت افزاری نینتندو پایین از هم نسلاش بوده

اگه برای ما احترام قائل نیستی خب عیبی نداره اما حداقل برای شعور خودت احترام قائل باش الان قدیم نیست باد هوا ول کنی کسی نفهمه باور کنه الان همه تحصیل کردن کار با دنیا اینترنت بلدن پس خواهشا به شعور دیگران توهین نکن و از چیزی که سر در نمیاریی دربارش حرف غیر واقعی نزن

شما ماریو بازی نکن کسی شما رو مجبور نکرده بازی کنی مثل اینکه یه گدا به مراتب بالا حکومتی میرسه اما معده اش با غذا خوب نمیسازه

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
دوست عزیز فقط کافیه این انحصاری هارو یه بار از رو بخونی کجاش بی منطق بود صحبت بنده؟شما احساساتی صحبت میکنی شما تمام انحصاری های خوب نینتندو رو بنویس مال سونی هم بنویس مردم قضاوت کنن...نباید احساساتی بشیم بله نینتندو چندتا عنوان فوق العاده داره بر منکرش لعنت ولی سونی چیزی در حدود بالای 40 -50 عنوان خاص و یونیک داره که صنعت گیم رو متحول کردن همه دیگه اینو قبول دارن بابا/:)
بازی های انحصاری خوب نینتندو خ خ بیشتر از سونی هـ!!!!!!
شما چطور میگی انحصاری های سونی بیشتر و بهترن؟!؟!؟ :-o
والا انقدر زیادن که نام بردنشون سخته!

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
احساسات؟:))
من قبول دارم سونی انحصاری های فوق العاده ای داره اما هر شرکتی بازی های خوبی داره و نمی تونیم رو هوا بگیم سونی بهترینه
First-Person Games - Metacritic
Platformer Games - Metacritic
+
The Legend of Zelda: Ocarina of Time for Nintendo 64 Reviews - Metacritic
حالا بیا بگو احساسات
----------
سونی در بعضی سبک ها بهترین هست. اما هر وقت در همه ی ژانر ها بهترین بود بیا این حرفت رو بگو

آخرین ویرایش:

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
افرین صد آفرین پسر خوب نازنین فرشته روی زمین بیا مهر صد آفرین بهت بدم یه 30 سالی میشه به اون دیگه قارچ خور نمیگن بهش میگن ماریو

یا تو از گذشته اومدی این دوره یا از نووب ها عزیز هستی؟ بچه ای هنوز

وقتی سونی هنوز نمیدونست کنسول چی هست نینتندو کنسول بازی میداد تو بازار بازیایی مثل کستلوانیا . متالگیر و ............ از کنسول nes همون میکرو شروع شدن

فعلا که پرفروشترین ip کل تاریخ گیمه نه انحصاری ها سونی اگه 3 نسخه خدا جنگ تونست فقط فقط رکورد فروش بازی new supwr mario که برای wii و ds اومد و فروش 87 میلیون نسخه ایش برسه بعد ادعا انحصاری ها سونی بهترین تاریخ هستن بیا :))

چند سالته عمو جون فکر نکنم سنت به کنسولا نینتندو قد بده از نسل 1 تا تا 6 تمام کنسولا نینتندو خیلی قدرتمندتر از کنسولا دیگه بودن فقط نسل هفت برعکس شد نمونه اش پلی 1 سی پیو 33 مگاهرتزی داشت نینتندو 64 سی پیو 96 مگاهرتزی

و یا گیم کیوب که سی پیو 485 مگاهرتزی داره پلی 2 سی پی یو 294 مگاهرتزی نمونه اش بازی رزیدنت اویل 4 انحصاری گیم کیوب بود که بعد ها روی پلی 2 پورت شد بری مقایسه کنی نسخه گیم کیوب از هر لحاظی چند سرو گردن بالاتر از نسخه پلی 2 ه

پس اول تحقیق کن بعد بیا نظر بزار ما که هیچی با این اظهار به شعور خودت الان بچه 10 سالم راحت میتونه بشینه تو گوگل سرچ کنه سخت ازار همه کنسولا از آتاری تا نسل هشت ببینه اگ برای خودت ارز قائل بودی 2 دقیقه جستجو میکردی میفهمیدی از نسل 1 تا نسل 6 قدرت کنسول ها نینتندو فراتر از رقیباش بوده نه اینکه الان بیایی اینجا بگی همیشه قدرت سخت افزاری نینتندو پایین از هم نسلاش بوده

اگه برای ما احترام قائل نیستی خب عیبی نداره اما حداقل برای شعور خودت احترام قائل باش الان قدیم نیست باد هوا ول کنی کسی نفهمه باور کنه الان همه تحصیل کردن کار با دنیا اینترنت بلدن پس خواهشا به شعور دیگران توهین نکن و از چیزی که سر در نمیاریی دربارش حرف غیر واقعی نزن

شما ماریو بازی نکن کسی شما رو مجبور نکرده بازی کنی مثل اینکه یه گدا به مراتب بالا حکومتی میرسه اما معده اش با غذا خوب نمیسازه

به به :d قشنگ گفتی حال کردم =d>\m/

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بازی های انحصاری خوب نینتندو خ خ بیشتر از سونی هـ!!!!!!
شما چطور میگی انحصاری های سونی بیشتر و بهترن؟!؟!؟ :-o
والا انقدر زیادن که نام بردنشون سخته!

درسته همین wii حدود 402 تا انحصاری داره

اونم از موو که کپی برابر اصل از ویموت زد

اونم بازی که کپی بازی اسمش بروسه

سونی که کارش کپی برداری و کلاه برداریه چی داره اون از psp که کپی از گیم بوی ادونس مدل اولی هست

اون از همکاری نینتندو سونی که قرار بود سونی دیسک درایو برای کنسول نینتندو بزنه بعد راحت طرح دزدید خودش کنسول زد به اسم ps1 کار به 5 سال دعوا تو دادگاه ها بین المللی رسید حتی دادگاه ها کالیفرنیا

سونی اسمشو رقابت میزاره ما تو ایران بهش مگیم نون به نرخ روز خور کلاه بردار و ..........

از هر کی دوست دارید بپرسید بگید یکی یه دزد دفاع میکنه چه آدمیه؟

انقدر خلاقیتشون پایینه 3 نسل کنترل کنسولشون یکیه این نسل هم برداشتن همون کنترل یکمی تغییر دادن

طرف نووووبه هنوز نمیتونه بعد از 30 سال بگه ماریو حالا اومده درباره انحصاری میخواد چیزی بگه شما ببخشیدش بچه اس هنوز بلد نیسن 2 دقیقه تحقیق کنه بعد بیاد نظر بده تا آبرو خودش نره

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر