Rayman Legends

Rayman_Legends_Box_Art.jpg

سازنده: Ubisoft Montpellier
ناشر: Ubisoft
تاریخ انتشار: 2/18/2014
بازی محبوب و پرطرفدار شرکت Ubisoft در ماه August امسال برای کنسول های این نسل و PC به همراه PS Vita و Wii U عرضه گردید. حال خبری منتشر شده است مبنی بر اینکه این بازی برای کنسول های نسل بعد Xbox One و PS4 نیز عرضه خواهد شد. این موضوع امروز در طی کنفرانس سال مالی 2013-14 این شرکت، توسط مدیرعامل کل آن تایید شد و آقای Yves Guillemot گفت که عرضه ی آن برای نسل بعد، در February 2014 برنامه ریزی شده است.
با تشکر از Ƥ.s.Y.c.H.o

همچنین اعلام شده بازی دارای چند لباس جدید از جمله لباس vass و مراحل جدید بر روی نسخه های نسل بعدی است
..........................................................
بازی چند روز دیگه عرضه میشه.دیدم تاپیک نداره،این تاپیکو زدم:d

Last edited by a moderator:

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
سلام به دوستان ریمنی
عرفان جان تو کنسول پیام دادم ولی نتونستم مشکلم رو حل کنم
الان این گزینه چلنج برای انلاین در کدوم قسمت بازی هست؟
من وقتی وارد بازی میشم فقط یه گزینه Continue داره و پایین صفحه هم گزینه Uplay هست
روی یوپلی هم که میزنم یه سایت باز میشه و توش عضو شدم و فقط مشخصات بازی هست که چند مرحله رفتم

خواستم اگر زحمتی نیست توضیح بدی که چطور میتونم بخش انلاینش رو برم و چطوری میتونم رکورد شما و دوستموم مرتضی رو بزنم تا بتونیم با هم انلاین بازی کنیم؟
منتظر راهنمایی شما هستم
با تشکر
Challenge ها تو همون قسمت اصلی بازی هست یعنی وقتی شما continue میزنی ..
دوست عزیز شما باید قسمتی از بازی رو کامل کنی تا چالنج هلی روزانه و هفتگی برات باز بشه.....قسمت چالنج ها هم تو همون بازی هست ...تو منوی اصلی بازی تمام مراحل بازی سمت راست هست و یه قسمت های سمت چپ که مثلا شامل hero , kugfu foot , back to origins و یکی از قسمت ها challenge هست که میری انتخاب میکنی رکورد میزنی

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
دوست عزیز شما باید قسمتی از بازی رو کامل کنی تا چالنج هلی روزانه و هفتگی برات باز بشه.....قسمت چالنج ها هم تو همون بازی هست ...تو منوی اصلی بازی تمام مراحل بازی سمت راست هست و یه قسمت های سمت چپ که مثلا شامل hero , kugfu foot , back to origins و یکی از قسمت ها challenge هست که میری انتخاب میکنی رکورد میزنی
منظورت یعنی همون منوی بازی که برای هر مرحله یه عکسی هست و میپری توش و میری مرحله جدید درسته؟
ضمن اینکه داخل سایت یوپلی یه قسمتی بود که برای خرید ستاره بود مثلا میگفت میشه 12000 هزار تا ستاره بخرم
که ظاهرا برای باز کردن Hero ها مفیده
به نظرت بخرمش یا نه؟

پس به طور کلی باید همینطور مرحله برم تا چلنج برای من باز بشه؟
الان من 70/700 هستم
یعنی از 700 تا حدود 70 تاش رو باز کردم به نظرت چلنجی برای من باز شده ؟

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
منظورت یعنی همون منوی بازی که برای هر مرحله یه عکسی هست و میپری توش و میری مرحله جدید درسته؟
ضمن اینکه داخل سایت یوپلی یه قسمتی بود که برای خرید ستاره بود مثلا میگفت میشه 12000 هزار تا ستاره بخرم
که ظاهرا برای باز کردن Hero ها مفیده
به نظرت بخرمش یا نه؟

پس به طور کلی باید همینطور مرحله برم تا چلنج برای من باز بشه؟
الان من 70/700 هستم
یعنی از 700 تا حدود 70 تاش رو باز کردم به نظرت چلنجی برای من باز شده ؟
اره همون عکس ها ...برو تو داخل عکس چالنج ها ببین برات باز شده یا نه

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با سلام به دوستان ریمن باز
وقتی به قسمت انلاین ریمن میریم برخی دوستان کاراکترهای جدیدی دارن که در قسمت کاراکترهای اصلی بازی نیست و ظاهرا باید اونها رو از سایت مخصوصی دانلود کرد
خواستم بدونم چطور میشه کاراکتر مخصوصی برای بازی دانلود کرد؟
فکر کنم چند تا کاراکتر جدید در سایت یوبی سافت باشه
یکیش همونی هست که کلاه بنفش داره و کاراکتر شخصی به نام Rubini هست

با تشکر

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
با سلام به دوستان ریمن باز
وقتی به قسمت انلاین ریمن میریم برخی دوستان کاراکترهای جدیدی دارن که در قسمت کاراکترهای اصلی بازی نیست و ظاهرا باید اونها رو از سایت مخصوصی دانلود کرد
خواستم بدونم چطور میشه کاراکتر مخصوصی برای بازی دانلود کرد؟
فکر کنم چند تا کاراکتر جدید در سایت یوبی سافت باشه
یکیش همونی هست که کلاه بنفش داره و کاراکتر شخصی به نام Rubini هست

با تشکر
باید از استور خود یو بی سافت دانلود کرد....
سلام
پلاتش راحت این بازی؟
پلات وقتگیره... اگه بازیت خوب باشه و حرفه ای باشی ۳ ماه اگه ک نه ۶ مله حد اکثر
درضمن بازی دو سه تا تروفی آنلاین داره ک بخاطر باگ یا اسمشو بذاریم مشکل بازی من نتپنستم بگیرمش... برا خیلیا این مشکل هست برا خیلیا نیست.... شانسیه
اگه مشکل باشه برا شما احتمال گرفتن تروفی ها خییییلیییی کمه

Sent From Sony Xperia Z2

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
باید از استور خود یو بی سافت دانلود کرد....

درضمن بازی دو سه تا تروفی آنلاین داره ک بخاطر باگ یا اسمشو بذاریم مشکل بازی من نتپنستم بگیرمش... برا خیلیا این مشکل هست برا خیلیا نیست.... شانسیه

Sent From Sony Xperia Z2
۳ ماه ؟؟!! چرا نقدر زیاد؟ چیه میگه؟ :D

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
۳ ماه ؟؟!! چرا نقدر زیاد؟ چیه میگه؟ :D
دسته کمشه
بیشتر وقت گیری بخاطر چلنج هاش هست
حالا بحث چلنج ها هیییچ....
همون مشکلی ک گفتم خیییلیییی رو اعصابه... کاملا نا امید کنندست برا پلات

Sent From Sony Xperia Z2

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
من تونستم در این مدت کم همه تروفی ها رو بگیرم بجز دو تا
یکیش همون گرفتن 1 میلیون ستاره هست که الان رسیدم به 700 هزار تا
و دومیش هم لول اخر انلاین ست که الان روی 10 هستم و فقط یه لول مونده یعنی 11 که اونم تو این هفته میگیرمش
اون تروفی های انلاینش رو هم گرفتم و خداروشکر مشکلی نداشتم
به امید خدا تا اخر پاییز پلاتش میکنم چون تازه بازی رو تموم کردم و فعلا حوصلم نمیاد برای ستاره بازی کنم و بیشتر چلنج میرم تا برسم به تروفی چلنج
ضمن اینکه از سایت یوبی سافت هم اون ریمن مخصوص رو گرفتم که خیلی جالبه

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
من تونستم در این مدت کم همه تروفی ها رو بگیرم بجز دو تا
یکیش همون گرفتن 1 میلیون ستاره هست که الان رسیدم به 700 هزار تا
و دومیش هم لول اخر انلاین ست که الان روی 10 هستم و فقط یه لول مونده یعنی 11 که اونم تو این هفته میگیرمش
اون تروفی های انلاینش رو هم گرفتم و خداروشکر مشکلی نداشتم
به امید خدا تا اخر پاییز پلاتش میکنم چون تازه بازی رو تموم کردم و فعلا حوصلم نمیاد برای ستاره بازی کنم و بیشتر چلنج میرم تا برسم به تروفی چلنج
ضمن اینکه از سایت یوبی سافت هم اون ریمن مخصوص رو گرفتم که خیلی جالبه
ایول ماشالا
آقا بازی همون نسخه نسل ۷؟ یعنی همون و بدون تغییر دادن واسه نسل ۸؟

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
ایول ماشالا
آقا بازی همون نسخه نسل ۷؟ یعنی همون و بدون تغییر دادن واسه نسل ۸؟
من نسل هفت رو بازی نکردم و فقط روی نسل هشت بازی کردم ولی اینطور که شنیدم بدون تغییر هست
ولی در کل بازی جالبی هست و توصیه میکنم در صورت امکان تهیش کنید مخصوصا اینکه دو نفری که بازی میشه جالبه
ضمن اینکه بخش انلاینش نیازی به پلاس نداره و راحت میشه بازی کرد و هر روز مسابقات جدیدی داره که میتونید با دوستانتون و رکوردهای اونها مبارزه کنید
البته من از تخفیف استور استفاده کردم و بازی رو 16 دلار خریدم

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
هر روز مسابقات جدیدی داره که میتونید با دوستانتون و رکوردهای اونها مبارزه کنید

یه باگ بسیار بزرگ داره ک رکورد friend list ها نمیاد توی لیدبورد بعضی از گیمر ها... از جمله من. و این باعث شد من بعد از کلی وقت گذاشتن برای بازی نتونم بخاطر این باگ مسخره و آشغال بازی رو پلات کنم...

Sent From Sony Xperia Z2

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
یه باگ بسیار بزرگ داره ک رکورد friend list ها نمیاد توی لیدبورد بعضی از گیمر ها... از جمله من. و این باعث شد من بعد از کلی وقت گذاشتن برای بازی نتونم بخاطر این باگ مسخره و آشغال بازی رو پلات کنم...

Sent From Sony Xperia Z2

خداروشکر برای من باگ نداره ولی برای پلات کردن این بازی باید پوست کلفتی مثل کرگدن داشت
من دو ماه پیش امتیاز Awesome م شده بود 4000 ولی بعد از دو ماه انلاین بازی کردن شده 4600 و برای پلات شدن بایزی باید برسه به 6000
با توجه به اینکه هر روز 2 بازی برای چلنج هست و گرفتن طلا 10 امتیاز و نقره 5 امتیاز و برنز 1 امتیاز داره باید چندین ماه زحمت کشید تا بشه بازی رو پلات کرد
با این روندی که من دارم فکر کنم حداقل 6 ماه برای پلات کردنش طول بکشه چون نهایت میشه روزی میانگین 6 تا 10 امتیاز گرفت
به هر حال پلات کردن این بازی کار هر کسی نیست

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
خداروشکر برای من باگ نداره ولی برای پلات کردن این بازی باید پوست کلفتی مثل کرگدن داشت
من دو ماه پیش امتیاز Awesome م شده بود 4000 ولی بعد از دو ماه انلاین بازی کردن شده 4600 و برای پلات شدن بایزی باید برسه به 6000
با توجه به اینکه هر روز 2 بازی برای چلنج هست و گرفتن طلا 10 امتیاز و نقره 5 امتیاز و برنز 1 امتیاز داره باید چندین ماه زحمت کشید تا بشه بازی رو پلات کرد
با این روندی که من دارم فکر کنم حداقل 6 ماه برای پلات کردنش طول بکشه چون نهایت میشه روزی میانگین 6 تا 10 امتیاز گرفت
به هر حال پلات کردن این بازی کار هر کسی نیست
واقعا خوش ب حالت ک همچین مشکلیو نداری
من تمام تروفی هاش رو گرفتم... فقط همین تروفی زدن رکورد دوستان مونده ک متاسفانه رکورد دوستام نمیاد تو لیدبورد من... خیلی مسخرست واقعاً
یه سرچ هم کردم دیدم خیلیا این مشکل رو دارن تو دنیا... راه حل خاصی هم نداره...
حالمو گرفته اساسی... لذت ریمن رو از تو حلقم کشید بیرون

Sent From Sony Xperia Z2

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
منظور شما تروفی زدن رکورد دوستانت هست یا اون تروفی که باید به لول 11 انلاین برسی که نیاز هست به 6000 امتیاز برسی
تروفی زدن رکورد دوستان که راحته
ولی از همه زمانبر بودن و سخت بودن اون تروفی 6000 امتیاز انلاین هست که چند ماهی نفس میگیره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر