اولین دوره لیگ FIFA14 | PS4

زمان برگزاری لیگ

• قبل از نوروز

رای‌ها: 24 54.5%
  • بعد از نوروز

رای‌ها: 20 45.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
فرمایشات فراز جان کاملا متینه. باید سعی کنیم تو اولویت اول ۱۶ تا پایه برگزاری لیگ پیدا کنیم که همه هم ار خوشون و هم از یکدیگر اطمینان داشته باشن که بازی ها رو تا انتها هستن که اگر این شرایط به وجود نیومد و شک داشتیم نسبت به حضور کامل بعضی ها یا اینکه شناخت کامل نداشتیم اولویت دوم کم کردن تیم ها باشه چون مهمتر از تعداد تیم ها برگزاری منظم بازی هاست. یه کار دیگه ای هم که من پیشنهاد میدم اینه که میتونیم مبلغ ورودی رو افزایش بدیم که ۲تا فایده داری اول اینکه در اون شرایط کسانی که مطمئن هستن که بازی ها رو برگزار میکنن شرکت میکنن دوم اینکه جایزه نفیس تری میشه داد. مثلا اگر مبلغ ورودی رو بزاریم ۵۰ هزار تومن مطمئنم که ۱۰ نفر واقعا پایه بازی میان شرکت میکنن. البته این یه پیشنهاد و مثال بود تا دوستان نظرشون رو اعلام کنند

- - -ویرایش - - -

خودم بودم اون:d

ابوذر @
من بعد از عید می ترسم ابوذر.ممکنه کلا ISP ها و خطوط رو داغون کنن و کلا دیگه نشه اومد PSN.و الا منم از همون اول گفته بودم فرق انچنانی برام نمی کنه.همین الان نشانه هایی از داغون کردن ISP ها و پورت ها هست بعد عید بیوفته و بزنن نابودمون کنن دیگه از موهبت لیگ بهره مند نمیشیم.حالا بازم نمی دونم من همون اولش هم گفتم رای من رو حساب نکنین و یه دونه از قبل عید کم کنین.یعنی در واقع 21 - 19.چون من می خوام بازی کنم در کنار دوستان و این خودش افتخاره برای ما.حالا قبل از عید یا بعد از عید تفاوت انچنانی نمی کنه.

چرا اینو میگی؟ اتفاقا من یک ماه پیش خبر موثقی گرفتم که تو سال ۹۳ قراره وضعیت بهتر بشه هم از نظر پهنای باند و کیفیت و هم هوشمند کردن فلفل ترینگ و بهبود وضعیت نابسامان isp ها و پورت ها.

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
مثلا اگر مبلغ ورودی رو بزاریم ۵۰ هزار تومن مطمئنم که ۱۰ نفر واقعا پایه بازی میان شرکت میکنن.

می خوای ورشکستمون کنی مرد مومن؟!:D باور کن 50 تومن بذاری 5 نفر هم شرکت نمی کنن.حالا بگو 25 تومن.بگو 20 تا 30 تومن.ولی از نظر من (نظر خودمه ) 50 تومن باعث میشه تعداد خیلی خیلی کمتر از 10 نفر هم بشن تی.

چرا اینو میگی؟ اتفاقا من یک ماه پیش خبر موثقی گرفتم که تو سال ۹۳ قراره وضعیت بهتر بشه هم از نظر پهنای باند و کیفیت و هم هوشمند کردن فلفل ترینگ و بهبود وضعیت نابسامان isp ها و پورت ها.

والله اخیرا بعضی ISP ها مثل پارس انلاین در بعضی ساعات روز مشکل پیدا کرده می ترسم این مشکلات از چند ساعت برسه به چند روز و کلا استفاده از PSN و فیض بردن ازش برامون غیر ممکن بشه:D از تابستون با اومدن دولت جدید قرار بود رونق پیدا کنه نت.تا حدودی پیدا کرد نباید نادید گرفت ولی بعدش یهو دوباره افت داشت.والله ما از خدامونه اینترنت سر و سامونی بگیره.نمی دونم به هر حال بچه ها باید بگن قبل از عید بذاریم یا بعد از عید من از همون اول هم گفتم فرقی برای من یکی نمی کنه من هدفم شرکت در بازی ها هست و اینکه بتونیم چیزی از دوستان یاد بگیریم.

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
می خوای ورشکستمون کنی مرد مومن؟!:D باور کن 50 تومن بذاری 5 نفر هم شرکت نمی کنن.حالا بگو 25 تومن.بگو 20 تا 30 تومن.ولی از نظر من (نظر خودمه ) 50 تومن باعث میشه تعداد خیلی خیلی کمتر از 10 نفر هم بشن تی.
م

قربونت مگه خودت نمیگفتی واسه کسانی که اول نسلی نسل جدید رو خریدن این پول ها چیزی نیست که ندن؟ اما عرض کردم که این فقط یه پیشنهاد باشه اگر بعد از نوروز متقاضی واسه شرکت زیاد بود ولی اگر کم بود شاید مجبور بشیم از جیب پول هم بدیم تا شرکت کنند اصلا باید بگردیم دنبال اسپانسر:d

بابت اونکه هم فرمودی هدفت اینه که تو جام شرکت کنی تا از شرکت کنندگان یه چیزی یاد بگیری . من خودم به این نتیجه رسیدم که شرکت کنندگان توی جام چون هدفشون فقط بردنه پس فقط دنبال نتیجه هستن و بازی نمیکنن جوری که بشه چیزی یاد گرفت واسه یاد گرفتن بهتره بگردی چنتا دوست خوب که واقعا خوب بازی میکنن بگردی که پایه باشه و مرتب باهاش فرندلی بزنی که اونم فعلا تو نسل جدید قحطی اومده نمیدونم چرا همشون گذاشتن از فیفا ۱۵ بیان تو نسل جدید.
خلاصه اینکه فقط ۲-۳ نفر خوب من دیدم تو این نسل که اونها هم افتخار بازی نمیدن تا بازی یاد بگیریم در محضرشون و یه تعداد دیگه هم که فقط در حد همون گروه سنی ۳ سال بازی میکنن و تو بازی دوستانشم احساس میکنه مورینیو هست و هدف فقط برنده شدن به هر طریقی هست دیگه وای به حال اینکه جام و جایزه و این چیزا هم باشه

hooman777

کاربر سایت
Dec 14, 2012
167
قربونت مگه خودت نمیگفتی واسه کسانی که اول نسلی نسل جدید رو خریدن این پول ها چیزی نیست که ندن؟ اما عرض کردم که این فقط یه پیشنهاد باشه اگر بعد از نوروز متقاضی واسه شرکت زیاد بود ولی اگر کم بود شاید مجبور بشیم از جیب پول هم بدیم تا شرکت کنند اصلا باید بگردیم دنبال اسپانسر:d

بابت اونکه هم فرمودی هدفت اینه که تو جام شرکت کنی تا از شرکت کنندگان یه چیزی یاد بگیری . من خودم به این نتیجه رسیدم که شرکت کنندگان توی جام چون هدفشون فقط بردنه پس فقط دنبال نتیجه هستن و بازی نمیکنن جوری که بشه چیزی یاد گرفت واسه یاد گرفتن بهتره بگردی چنتا دوست خوب که واقعا خوب بازی میکنن بگردی که پایه باشه و مرتب باهاش فرندلی بزنی که اونم فعلا تو نسل جدید قحطی اومده نمیدونم چرا همشون گذاشتن از فیفا ۱۵ بیان تو نسل جدید.
خلاصه اینکه فقط ۲-۳ نفر خوب من دیدم تو این نسل که اونها هم افتخار بازی نمیدن تا بازی یاد بگیریم در محضرشون و یه تعداد دیگه هم که فقط در حد همون گروه سنی ۳ سال بازی میکنن و تو بازی دوستانشم احساس میکنه مورینیو هست و هدف فقط برنده شدن به هر طریقی هست دیگه وای به حال اینکه جام و جایزه و این چیزا هم باشه
من جند بار خواستم بازی کنیم ولی شما ندیدی اگه پایه ای ساعت11 بزنیمb-)

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
اینجور عمرا لیگ نذاریدا که ول میشه :) من که منتظرم باقیه دوستان که جام های قبلی رو 3 باشون زدیم بیان رویه 4 که جام فعال شه

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
به نظر من تیم ها بیشتر از (مثلا 4.5 ستاره) نباشن لیگ خیلی جذاب تر و حرفه ایی تر میشه تا اینکه ، همه تیم های گردن کلفت رو انتخاب کنند (مثلا 5 نفر رئال ، 5 نفر بارسا ..... ) سقف قدرت تعیین کنیم

تعدادم 12 تا 14 اگرم شد 16 خوبه ولی خودم نظرم روی 14 هستش :)

و درباره چگونگی مسابقات به نظرم 3 روز اخر هر هفته 3 تا بازی انجام بشه مثلا ... چهارشنبه عصر - 5 شنبه عصر - جمعه صبح میشه هر هفته سه تا بازی ... حالا اگر یه زمانی از بچه های کاری پیش اومد بازی

چهارشنبه رو استثنا یکشنبه بازی کنه مثل اکثر بازی های لیگ های واقعی ... البته باز اینا نظرات من بود دوستان و اساتید نظرات شما خیلی مهمه :)

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
دوستان نظر من اینه فعلا یه لیگ دستگرمی راه بندازین تا حریفامون رو تحلیل کنیم ! :d چون الان وقت آزاد زیاد داریم و دوستان هم که افتخار بازی دوستانه نمیدن :(

دوستان اگه کسی دوست داشت اد کنه شاید دیگه فیفا بازی کردن رو بیخیال شدین :)) ID : Aydin9000

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر