اولین دوره لیگ FIFA14 | PS4

زمان برگزاری لیگ

• قبل از نوروز

رای‌ها: 24 54.5%
  • بعد از نوروز

رای‌ها: 20 45.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    44
  • نظرسنجی بسته شده است .

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
من خودم هم تو جام قبل پیشنهاد دادم که محدودیت هایی تو انتخاب تیم ایجاد کنیم یا از هر تیم فقط یکی یا فقط تیم های ۴.۵ ستاره که هرکس رسید حسابی به ما توپید که این قانون های من درآوردی دیگه چیه و هیچ جا همچین کار بچه گونه ای نمیکنن در حالی که فقط یه پیشنهاد بود نه تصمیم یا قانون پس قربونت برم شما هم حرفشو نزنید که حسابی بهتون میتوپن. در حالی که خیلی از جام ها محدودیت میزارن و بعضی از دوستان ندیدن تاحالا فکر میکنن من درآوردی هست و البته یه تعدادی هم حق دارن محدودیت رو نپذیرن چون فقط یاد گرفتن با بیل یا رونالدو یا دیماریا توپ رو بردارن و یا علی مدد فقط بدون . انگار که نه انگار این بازی فوتباله نه مسابقه دو .
اوکی هرجور صلاح میدونین من یوونتوس برمیدارم آیدی : Aydin9000 احتمالا من واسه بقا بجنگم :( فقط چون زیاد تو نت نیستم بگین حدودا کی شروع میشه٬ ممنون

mehrdad_1992

کاربر سایت
Jan 1, 2013
141
ابوذر جان بنظرم اگه تايم واسه ثبت نامها بزاريد از جهاتي بهتره
مثل جام قبلي حق كسي ضايع نشه (از قافله عقب نمونه:دي) و همچنين نظم بيشتري بگيره ثبت ناما

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
يه پيشنهاد براي دوستاي خوبم ميتونيم يه جايزه حالا هر چقدر كه خودتون ميدونيد براي مرد اخلاق بزاريم كه شامل رعايت اخلاق احترام با نظم انجام دادن بازي ها
ميشه بزاريد كه فكر ميكنم باعث روحيه دوستي و نظم ميشه البته با خودتون فقط در حد يه پيشنهاد با تشكر

فراز جان پیشنهاد خوبیه اما چندتا نکته هستش یکی اینکه این قضیه تو هیچ دوره مسابقاتی باعث ایجاد دوستی نشده و کاملا فرمالیته بوده و .... که اصلا هم این قضیه مهم نیست و مهم این قضیه هست که معمولا فقط چند نفر معدود امکان داره اخلاق رو رعایت نکنند و بقیه همه به بهترین نحو رعایت میکنن و چون مسابقات هم مجازی هست و به هیچ و وجه حضوری نیست و اکثرا هم به بهترین نحو اخلاق رو رعایت میکنن و همین باعث میشه انتخاب واقعا سخت بشه به عنوان مثال توی همین جامی که از هفته پیش شروع کردیم و فقط ۲ بازی باقی مونده و تازه بازی هم حذفی بودن و حساس تر انصافا همه عالی بودن و همه مرد اخلاق و واقعا نمیشه بهترین رو انتخاب کرد

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
ابوذر جان بنظرم اگه تايم واسه ثبت نامها بزاريد از جهاتي بهتره.
مثل جام قبلي حق كسي ضايع نشه (از قافله عقب نمونه:دي) و همچنين نظم بيشتري بگيره ثبت ناما

به نظرم محدود کننده ی شرکت کنندگان صرفا زمان نیست بلکه تعداد شرکت کننده هاست.البته این نظر منه.دلیلشم اینه که ممکنه مثلا 2 روز زمان بذاریم 40 نفر شرکت کنن , لیگ دسته 1 و 2 ی انگلیس هم 40 تا تیم توش شرکت نمی کنن که حالا ما بخوایم یه لیگ 40 تیمی داشته باشیم.بنابرین مثلا حد نصاب رو 16 نفر یا 20 نفر بذارن پر که شد بسته بشه.بازم میگم نظر منه و مطمئنا دوستان نظرات بهتر و سنجیده تری می تونن بدن.:x

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
ابوذر جان بنظرم اگه تايم واسه ثبت نامها بزاريد از جهاتي بهتره
عزیزم تو چام قبلی هم از کسی حقی ضایع نشد چون از وقتی اعلام کزدیم که دوستان شرکت کنن به ترتیب اولویتی که اعلام کزدن شرکت داده میشن و تو جام قبلی هم چون اولش استقبال خوب بود فکر میکردم به ۲۴ تفر برسیم که نرسیدیم و فقط شرمنده ۱ نفر شدیم. حالا هم به خاطر اینکه همه دوستان بیان تا چند روز دیگه صبر میکنیم تا همه بیان و بعد ببینیم تعداد چند نفره تا بتونیم برنامه و شکل ببازی ها رو مشخص کنیم. تو همین دوره از بازی ها هم مثل همه جام های دیگه اگر قراری بر اولویت باشه اولویت با زمان اعلام آمادگی و آیدی و تیم توی تاپیک هست

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,235
نام
فراز
فراز جان پیشنهاد خوبیه اما چندتا نکته هستش یکی اینکه این قضیه تو هیچ دوره مسابقاتی باعث ایجاد دوستی نشده و کاملا فرمالیته بوده و .... که اصلا هم این قضیه مهم نیست و مهم این قضیه هست که معمولا فقط چند نفر معدود امکان داره اخلاق رو رعایت نکنند و بقیه همه به بهترین نحو رعایت میکنن و چون مسابقات هم مجازی هست و به هیچ و وجه حضوری نیست و اکثرا هم به بهترین نحو اخلاق رو رعایت میکنن و همین باعث میشه انتخاب واقعا سخت بشه به عنوان مثال توی همین جامی که از هفته پیش شروع کردیم و فقط ۲ بازی باقی مونده و تازه بازی هم حذفی بودن و حساس تر انصافا همه عالی بودن و همه مرد اخلاق و واقعا نمیشه بهترین رو انتخاب کرد
درسته هدف از اين پيشنهدام اين بود كه اگر 1 نفر يا 2نفر حساسن رو باخت با توجه به اينكه ورودي هم داره حساستر ميشن اينو مطرح كردم ولي حق با شماست انتخاب سخته چون اكثر بچه هاي اينجا گلن

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
درسته هدف از اين پيشنهدام اين بود كه اگر 1 نفر يا 2نفر حساسن رو باخت با توجه به اينكه ورودي هم داره حساستر ميشن اينو مطرح كردم ولي حق با شماست انتخاب سخته چون اكثر بچه هاي اينجا گلن

فراز جان توی جام حذفی هم گفتیم واسه اولین بار برگزار میکنیم تا باعث آشنایی بیشتر دوستان بشه که همه انصافا گل بودن حالا یه پله میایم بالاتر به شکل لیگ و با ورودی و جایزه واسه اولین تجربه تو نسل جدید تا حداقل دستاوردش شناخت دوستان خوب بیشتری باشه تا همه با هم آشنا بشن و واسه جام های بعد راحت تر باشیم و اگر خدای نکرده کسی بخواد مشکل ایجاد کنه خوب طبیعتا تو جام های بعدی بقیه دوستان دوست ندارن طرف حضور داشته باشه و بهترین جایزه اخلاقی که به همه دوستان با اخلاق داده میشه اون شناخت و اعتماد و احترامی هست که بقیه نسبت به دوستان گل با اخلاق دارن و تو همه جام های بعدی هم کنار هم راحت تر و بهتر شرکت میکنن

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,235
نام
فراز
انشاله حتما همينطوره ابوذر جان اگر فكر ميكني 2هفته اي تموم ميشه من هم تو ليست بزار يوزر:faraz_realmadrid تيمم هم يوزرم هست

آخرین ویرایش:

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
انشاله حتما همينطوره ابوذر جان اگر فكر ميكني 2هفته اي تموم ميشه من هم تو ليست بزار يوزر:faraz_realmadrid تيمم هم يوزرم هست

فراز جان من بعيد ميتونم حتي تا قبل از نوروز بشه تمام كرد البته همه سعي خودمون رو ميكنيم كه تا هفته آخر اسفند تمام بشه اما دو هفته اي ديگه نميشه ليگ رو برگزار كرد چون واقعا غير ممكن هستش

Sent from my iPhone using Tapatalk

دوستان توجه بفرمائید
حقیقاتا تصور نمیکردم که اکثریت دوستان رای به برگزاری لیگ قبل از نوروز دهند. عزیزان ليگ زماني هيجان داره كه بشه با حداقل ١٦ تيم برگزار كرد كه اگر فقط بازي ها توي يه دور بخواد برگزار بشه و بازي برگشت نداشته باشه ( كه به نظر من نه منطقي هست و نه جذابيت داره كه بازي برگشت نداشته باشه) يعني ١٥ هفته كه اگر خيلي هنرمند باشيم و با سعي و همت همگاني هر دو روز يك هفته رو برگزار كنيم به ٣٠ روز زمان نياز داريم كه اين زمان رو در اختيار نداريم الان
اگر طبق فرمايشات يكي از دوستان بخوايم دور مقدماتي برگزار كنيم ( كه به نظر شخصي من اصلا كار جالبي نيست) مجبور هستيم بين هر دو تيم ٢ بازي برگزار كنيم تا يك تيم به دور نهايي صعود كنه تا ليگ ١٠ تيمي برگزار كنيم كه حتي ليگ ١٠ تيمي رو هم نميشه تو اين مدت رفت و برگشت برگزار كرد و مجبور هستيم كه فقط تو يك دور برگزار كنيم كه در خوشبينانه ترين حالت مستلزم ٢٠ روز زمان هست كه با ٥ روز واسه دريافت حق ورودي و اعلام آمادگي و برگزاري ٢ بازي مقدماتي ميشه ٢٥ روز كه اگر فقط ١ روز بازي ها به هر دليل غير مترقبه اي عقب بيفته به تعطيلات برخورد ميكنيم و جذابيت از بين ميره
ضمن اينكه ما فقط از ١٠ تيم دور نهايي ميتونيم حق ورود بگيريم و بي انصافيه اگر بخوايم از كساني كه با دو بازي حذف ميشن حق ورودي ليگ بگیريم كه درنتيجه با تعداد كم ١٠ تيم پول خوبي واسه جايزه با ارزش حمع نميشه
پس دوستان عزيز بهتر نيست به جاي عجله كردن كه نتيجه اش يا يك ليگ بي جذابيت هست يا يك ليگ نيمه تمام صبر كنيم تا بعد از نوروز يه ليگ خوب با تعداد شركت كننده مناسب به شكل منطقي رفت و برگت و با جذابيت و جايزه ارزشمند و با آسودگي خيال برگزار كنيم
به هر حال من اصلا خوش بین نیستم که بشه لیگ خوبی رو برگزار کرد تو این مدت کم یا نیمه تمام میمونه یا جذابیتش از بین میره ......

نکته ای که هست اینه که شاید بعضی از دوستان بفرمایند خوب هر ۲ تیم بازی رفت و برگشت خودشون رو پشت سر هم انجام بدن با هم که دیگه نیم فصل دوم نداشته باشیم که اینطور هم اصلا منطقی نیست و در حقیقت فقط زمان بازی بیشتر میشه و از ۲ نیمه به ۴ نیمه و از ۶ دقیقه به ۱۲ دقیقه میرسه. چون جذابیت لیگ به رفت و برگشت بودنه و مخصوصا جذابیت نیم فصل دوم که همه تیم ها قبلش یک بار با هم بازی کردن و بیشتر هست و انگیزه واسه افزایش و کاهش فاصله و.....

خلاصه انکه هدف اینه که یک لیگ با برنامه و جذاب و بدون وقفه داشته باشیم که این مستلزم حداقل ۴۵-۶۰ روز زمان هستش. اگر طبق برنامه ای که عرض کردم هم بخوایم لیگ رو قبل از نوروز شروع کنیم هیچ مجالی واسه مشکلات پیش بینی نشده نداریم مثلا اومدیم و یه مشکلی واسه ۵ روز اینترنت رو دچار وقفه کرد یا مشکلاتی از این دست که زیاد هم اتفاق می افته تو مملکتمون اون وقت بازی ها نیمه تمام و هر کس مسافدتی یا مهمونی یا... که میره تا بعد نوروز که هم دیگه بازی ها سزد و بی جذابیت میشه. کاش دوستان یه مقدار منطقی به این قضایا فکر کنن تا بعد دچار مشکل نشیم

نکته دیگه هم اینکه لطفا دوستان نسخه های عجیب غریب نپیچن که چند دور مقدماتی و بعدش فلان و فلان و فلان... لیگ اسمش روشه دیگه لیگ. که اگر دوستان صبر داشته باشن میشه بعد از نوروز یه جذاب و داغش رو بعد از نوروز با تعداد ۱۶ تا ۲۰ تیم برگزار کرد اونم به شکل لیگ درست و حسابی در حالی که الان به سختی حتی بشه زمان داشت واسه دور مقدماتی و لیگ ۱۰ تیمی . آخه چه عجله ای هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

Last edited by a moderator:

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
من با نظر ابوذر جان موافقم. بهتره لیگ بعد از نوروز باشه تا با خیال راحت بازی کنیم. خودم هم به بعد از نوروز رای دادم.

Nav ! D

کاربر سایت
Sep 6, 2010
42
نام
نــــویــــــد
منم هستم
NaviD_SF

انتخاب تیم آزاد باشه خوبه،هرکی هر تیمی دلش خواست رو برداره (حتی هر بازی یه تیم مختلف برداره)

- - -ویرایش - - -

منم هستم
NaviD_SF

انتخاب تیم آزاد باشه خوبه،هرکی هر تیمی دلش خواست رو برداره (حتی هر بازی یه تیم مختلف برداره)

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,235
نام
فراز
منم از اول گفتم لیگ طولانی میشه موافقم برای بعد عید باشه چون از ۲.۳ هفته دیگه شب عید و کسی وقت بازی نداره میتونیم صبر کنیم تا همون بعد نوروز البته حتی همون بعد عید هم تعداد خیلی زیاد بشه هماهنگی خیلی سخت میشه یکبار یکی از دوستان پیشنهاد خوبی داد گفت برای لیگ ۸ تا ۱۰ تا تیم کنیم از همه کسایی باشن که میشناسیم و میدونیم سر موقع بازی میکنن بهتر از اینکه ۱۶ تا باشه ولی پایانش رو هوا باشه

آخرین ویرایش:

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
منم از اول گفتم لیگ طولانی میشه موافقم برای بعد عید باشه چون از ۲.۳ هفته دیگه شب عید و کسی وقت بازی نداره میتونیم صبر کنیم تا همون بعد نوروز البته باز هم میگم حتی همون بعد عید هم تعداد خیلی زیاد بشه هماهنگی خیلی سخت میشه یکبار یکی از دوستان پیشنهاد خوبی داد گفت برای لیگ ۸ تا ۱۰ تا تیم کنیم از همه کسایی باشن که میشناسیم و میدونیم سر موقع بازی میکنن بهتر از اینکه ۱۶ تا باشه ولی پایانش رو هوا باشه

خودم بودم اون:d

ابوذر @
من بعد از عید می ترسم ابوذر.ممکنه کلا ISP ها و خطوط رو داغون کنن و کلا دیگه نشه اومد PSN.و الا منم از همون اول گفته بودم فرق انچنانی برام نمی کنه.همین الان نشانه هایی از داغون کردن ISP ها و پورت ها هست بعد عید بیوفته و بزنن نابودمون کنن دیگه از موهبت لیگ بهره مند نمیشیم.حالا بازم نمی دونم من همون اولش هم گفتم رای من رو حساب نکنین و یه دونه از قبل عید کم کنین.یعنی در واقع 21 - 19.چون من می خوام بازی کنم در کنار دوستان و این خودش افتخاره برای ما.حالا قبل از عید یا بعد از عید تفاوت انچنانی نمی کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر