بیشتر در انتظار کدام عنوان ورود RPG در کنسول PS4 خود هستید؟

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
راستش اینقدر که در فروم همش بحث سر عنوان های شوتر و اکشن دیدم یه جورایی حوصله ام سر رفت، گفتم یه تاپیک بزنیم که در رابطه با بازیهای RPG که این نسل قرار هست بیاد صحبت کنیم به جای اینکه توی تاپیک های چند تا بازی نظر های مختلف بدیم....
راجع به نظرسنجی هم از الان ایراد نگیرید که چرا JRPG, MMORPG, Action RPG & Tactical RPG در یه نظر سنجی قرار گرفتن، اگر میشد 4 تا نظر سنجی بگذارم میگذاشتم....اگرم بازی مورد علاقتون نبود توی لیست دیگه شرمنده ولی I couldn't care less.

بچه هایی که خودشون وقت دارن و حوصله بد نیست بازی هارو معرفی هم کنند به صورت خلاصه برای بقیه خواننده ها، چون کار من نیستش اصلا(اگر تاپیکی براش درست نشده تا الان)

یادم رفت اضافه کنم که رای میدید دلیلتون رو هم برای رای تون بگید.(اگر نگید صحبتی ایجاد نمیشه)

آخرین ویرایش:

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
*من شخصه به Wild Hunt رای دادم به 4 دلیل:
1-عاشق کتابهای Witcher هستم.(با وجود اینکه به گفته خود نویسنده بازیها هیچ ادامه برای کتاب نیستن و فقط الهام گرفته شده از کتابن)
2-شرکت Cd Projekt از اون شرکت هاییست که من از سبک کارشون خوشم میاد، زیاد اهمیت نمی دن بازار چی میخواد ازشون و بازیرو به سبکی که حس میکنن بهترین حالت هستش میسازن. به یاد اون BIOWARE بین 1998-2004 میندازن من رو.
3-Witcher 2 بدون شک بهترین RPG نسل قبل بودش بخاطر داستان قوی و Mature ش که کاملا واسه آدمایی نوشته شده بود که از لحاظ فکری بزرگسال بودن(مثل خود کتابا)، یه گیم پلی واقعا Challenging و جذاب داشت، انتخاب های آدم توی بازی عواقب جالبی داشت، گرافیک بازی بی نظیر بود در زمان خودش و Doug Cockle با صدای Intimidating ش یه گرالت به یاد موندنی رو جانبخشی کرد توی بازی.
4-تا به اینجا Wild Hunt همه چیزهایی که یه بازی فوق العاده نیاز داره رو از خودش نشون داده: گرافیک عالی، وسیع بودن دنیای بازی، داستان فوق العاده، عواقب تاثیر گذار تصمیم ها در بازی و بدون شک حظور Charles Dance به عنوان Emhyr Var Emrys که واقعا Wow هستش! (بچه هایی که کتاب A song of Ice and Fire و Witcher رو خونده باشن میدونن که Emhyr Var Emrys و Tywin Lannister دو تا رهبر خیلی شبیه به همدیگه هستن که باعث میشه این انتخاب فوق العاده تر بشه)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
1. The Elder Scrolls online
بیشتر از همه منتظره این هستم چون نسخه beta رو هم توی PC رفتم هرچند مدته کوتاهی بازی کردم اما به نظرم Zenimax کاره خیلی خوبی رو انجام داده و دنیای TES و استایل حال و هوای TES رو خوب توی یک بازی MMO ترجمه کرده . البته باید دید UI و کیفیت بازی توی کنسول چگونه هست... از نظره گرافیکی به نظرم بالاتر از همه MMO بود .

2. The Witcher III
کلا این بازی یکی از تنها بازیهای واقعی Next Gen هست ! _ ! نسخه های قبلی هم که همه شاهکار بودن ...

3. KingDom Hearts III
این هم Long Long Awaited هست برای همه فنهاش . اما هر موقعی بیاد بدون شک یکی از بهترین بازیا میشه @_@

4. Diablo 3
این نسخه قراره به همراه Expansion pack آخری عرضه بشه و پیشتر هم UI و کنترل بازی واقعا زیبا روی کنسول ترجمه شده بود. با Social Integration که PS4 داره و قدرت پردازشش فکر میکنم Diablo 3 میتونه تجربه مشابه به PC رو به راحتی فراهم کنه و یکی از بهترین بازیهای این کنسول باشه . امیدوارم انحصاری PS4 هم بمونه ! لول

5.ِDragon Age III
به نظرم Dragon Age برای همه ما خاطره هست ... متاسفانه نسخه قبلی این بازی اونطوری که باید و شاید ظاهر نشد اما این بار قول داده شده همه انچه که نقاط قدرت توی DA بودن توی این بازی هم ظاهر بشه ×_×

اینا Top 5 من بود

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
. The Elder Scrolls online
بیشتر از همه منتظره این هستم چون نسخه beta رو هم توی PC رفتم هرچند مدته کوتاهی بازی کردم اما به نظرم Zenimax کاره خیلی خوبی رو انجام داده و دنیای TES و استایل حال و هوای TES رو خوب توی یک بازی MMO ترجمه کرده . البته باید دید UI و کیفیت بازی توی کنسول چگونه هست... از نظره گرافیکی به نظرم بالاتر از همه MMO بود .

این بازی برای منم یه Must Buy هستش ولی تنها چیزیایی که توش نگرانم میکنه 2 تا چیزه: یکی اینکه برعکس بقیه MMO ها سیستم Farming از توش برداشته شده که از یه سری لحاظ خوبه ولی توی بتا مشکل اصلی این بود که چون اونقدر Quest نبود توی مراحل بالاتر Level up کردن سخت میشد و نگرانی دوم قیمت نجومی Subscription بازی هستش که یکم زیاده!(البته اگر بازی خوب باشه چشممون کور)

3. KingDom Hearts III
این هم Long Long Awaited هست برای همه فنهاش . اما هر موقعی بیاد بدون شک یکی از بهترین بازیا میشه @_@

یادش بخیر یکی از بچه های این سایت وقتی PS3 خریده بودش(فکر کنم اوایل 2007 بود) بهم گفت "بگذار KH 3 بیاد بعد ببین چی میشه" این Long Long awaited نیست بعضی از بچه ها از عهد باستان منتظر این بازی بودن.:d(من خودم زیاد طرفدارش نیستم، می ایستم ببینم اومد در چه حدی هستش)

4. Diablo 3
این نسخه قراره به همراه Expansion pack آخری عرضه بشه و پیشتر هم UI و کنترل بازی واقعا زیبا روی کنسول ترجمه شده بود. با Social Integration که PS4 داره و قدرت پردازشش فکر میکنم Diablo 3 میتونه تجربه مشابه به PC رو به راحتی فراهم کنه و یکی از بهترین بازیهای این کنسول باشه . امیدوارم انحصاری PS4 هم بمونه ! لول

یکی از چیزایی که اعصاب من رو خورد کرده نبودن بازی Co-op بدرد بخور برای PS4 هستش و این به مخص اینکه بیاد باید بازی بشه، روی PS3 نگرفتمش که باعث ترقیب بشه که تو PS4 بگیرمش(البته یکی از دوستان همش غر میزنه راجع بهش و میگه خیلی افتضاحه، دقیق دلیل نمیاره واسه ایراد هاش ولی ایراد زیاد میگیره)

.ِDragon Age III
به نظرم Dragon Age برای همه ما خاطره هست ... متاسفانه نسخه قبلی این بازی اونطوری که باید و شاید ظاهر نشد اما این بار قول داده شده همه انچه که نقاط قدرت توی DA بودن توی این بازی هم ظاهر بشه ×_×

It's like you took the words out of my mouth:P

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این بازی برای منم یه Must Buy هستش ولی تنها چیزیایی که توش نگرانم میکنه 2 تا چیزه: یکی اینکه برعکس بقیه MMO ها سیستم Farming از توش برداشته شده که از یه سری لحاظ خوبه ولی توی بتا مشکل اصلی این بود که چون اونقدر Quest نبود توی مراحل بالاتر Level up کردن سخت میشد و نگرانی دوم قیمت نجومی Subscription بازی هستش که یکم زیاده!(البته اگر بازی خوب باشه چشممون کور)

یادش بخیر یکی از بچه های این سایت وقتی PS3 خریده بودش(فکر کنم اوایل 2007 بود) بهم گفت "بگذار KH 3 بیاد بعد ببین چی میشه" این Long Long awaited نیست بعضی از بچه ها از عهد باستان منتظر این بازی بودن.:d(من خودم زیاد طرفدارش نیستم، می ایستم ببینم اومد در چه حدی هستش)

یکی از چیزایی که اعصاب من رو خورد کرده نبودن بازی Co-op بدرد بخور برای PS4 هستش و این به مخص اینکه بیاد باید بازی بشه، روی PS3 نگرفتمش که باعث ترقیب بشه که تو PS4 بگیرمش(البته یکی از دوستان همش غر میزنه راجع بهش و میگه خیلی افتضاحه، دقیق دلیل نمیاره واسه ایراد هاش ولی ایراد زیاد میگیره)

It's like you took the words out of my mouth:P

Farming هم توی هست. البته به همون سبکی که توی Skyrim و Oblivion بود .... منتها با چاشنی MMO . بر فرضه مثال اینکه اوله کاری نمیشه کله Tmarial رو گشت. باید کلی level up کنی تا مثلا بتونی همه دشمنان رو کنار رو شکست بدی توی مناطق دیگه . ظاهرا Solo Able هم هست .... کلا فکر میکنم کسایی که این بازی رو طراحی کردن فقط هدفشون ساخت یه MMO کلاسیک نبوده و میخواستن ارمانهای یه بازی Single player هم به یک بازی MMO وارد کنن . که البته این اول باری هست این تیپی میکنن اما باید دید جواب میده یا نه. هر بازی هم فعلا با 30 روز trial میاد D: من که نسخه 4 رو CE هم پیش خرید کردم اتفاقا خوبه که بعد از نسخه PC میاد. حداقل خیلی دیگه بد بود بشه cancell کرد . اما من احساس میکنم واقعا BEthesda نمیاد با چنین فرنچایز بزرگی شوخی کنه و یک بازی متوسط رو به بازار تحویل بده . هرچند که خودم از چند چیزه BEta که دیدم گله داشتم. اما روی هم رفته خیلی خیلی خوب بود و راضیم کرد.

لول .... اصلا معلوم نیست از کی منتظره KH3 هستیم اما حداقل 1 تبلیغ و یه gameplay trailer ازش دیدم که بدونیم داره ساخته میشه D: اما اطمینان دارم بازیه خیلی خیلی خوبی میشه D: .

منم فکر میکنم Diablo باید خیلی خوب باشه ! البته خودم احتمالش کمه طرفش برم × _ × شایدم برم. چون توی pc خیلی بازی کردم دیگه منتظره عرضه EP هستم

بقیه لیست هم که گزاشتی به نظرم Final Fantasy XIV و XV هم خوب هستن و همچنین Deep down هم از بازیهایی بود که نظرم رو جلب کرد . کاشکی بین اینها امسال یه Demon Souls II به صورت انحصاری برای 4 اعلام بشه D:

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
اولویتم این 5 تا بازیه :d

1. Witcher 3: The Wild Hunt
2.Final Fantasy XV
3.Kingdom Hearts 3
4.The New Mass Effect
5.Dragon Age III: Inquisition

بعد این بازی ها

Deep Down
Elder Scrolls Online
Diablo III
Tom Clancy's The Division

البته اولیت اوله اولم WonderFlick هست که تو لیست نیست :d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اول Dragon age و Diablo برای من مهمه . چون هر دوشون RPG کلاسیک و یه جورایی هاردکور هستن.
از Witcher هم متنفرم:d
TES بتاش عالی بود ولی من بیکار نیستم ماهی 15 دلار برای یک بازی بدم:d با عقل جور در نمیاد.

--
بقیه بازی ها مثل Destiny The division اینا شوتر هستن ول در کل Destiny برای من از همشون مهم تره.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
Witcher .... این سری بازی و شخصیت گرالت تو ذهن من جاودانه شدند.نسخه یک و دوش که توی تاپ تن ـم هستن.Lord of the fallen هم بهش میخوره چیز شاخی باشه.

ولی یه بازی دیگه هم هست که اون اگه معرفی شه هر عنوانی رو میخوره،اونم بازی بعدی میازاکی ـه...شاید Demon souls 2 ...؟

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
--
بقیه بازی ها مثل Destiny The division اینا شوتر هستن ول در کل Destiny برای من از همشون مهم تره.

شوتر هایی هستن که المان های MMORPG یه بخش بزرگی ازشون رو تشکیل میده(توی همه سایت ها دسته بندیشون زیر RPG بوده).

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
شوتر هایی هستن که المان های MMORPG یه بخش بزرگی ازشون رو تشکیل میده(توی همه سایت ها دسته بندیشون زیر RPG بوده).
بله ميدونم ولي از نظر من RPG حساب نميشن:d ٤ تا skill انتخاب كردن و.. اونقدر هم RPG نيست.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
خب قطعا مورد انتظارترین نقش افرینی برای من ویچر 3 هست! عنوانی که از هر جنبه و لحاظی که بررسی میکنم هر آنچه که از یک بازی در این سبک انتظار دارم رو برام بر آورده میکنه ! ولی خب این عنوانی هست که مثل 99 درصد نقش آفرینی های دیگه فقط و فقط رو pc لذت اصلی و کامل رو میرسونه!
رابط کاربری و دسترسی ساده تر به کوله پشتی و ایجاد کلید های میانبر و..... از مزیتهای نسخه ی پی سی عناوین نقش آفرینی به نسبت کنسول هست!
حالا بماند که این بازی با کارتهای انویدیا رو پی سی چه کارها که نخواهد کرد :d
دومین بازی این لیست هم برای من dragon age 3 هست که شک ندارم یک بازی بزرگ و فوق العاده ای خواهد بود!
ولی خب این رو هم رو پی سی تجربه خواهم کرد :d
ولی خب این لیست 2 تا عنوان داره که رو ps4 بازیش میکنم
اولیش the division هست که اگه اونچیزی که فک میکنم هست باشه خیلی خوب میشه!!
دومی هم Destiny هست که عاشقشم ( ولی نقش آفرینی هست واقعا؟!!؟!؟)

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
ا.
از Witcher هم متنفرم:d

.

آخه کی میتونه از Witcher متنفر باشه؟:d اصلا ممکنه به صورت فیزیکال همچین چیزی؟:d

PS
امروز خوب تو Battle داشتی تو تانک همه رو میترکوندیا:d

- - -ویرایش - - -

ا

البته اولیت اوله اولم WonderFlick هست که تو لیست نیست :d

اصلا حتی اسمش هم نشنیدم اگر زحمتی نیست اینجا واسه بچه ها معرفی کن بازیرو....اسمش میخوره JRPG باشه، الان دیروقته 5 ساعت بیرون بودم خسته ام حوصله سرچ ندارم دیگه ببخشید میوفتی تو زحمت:d

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
1 - Witcher 3
2 - FFXV
3 - Kingdom hearts 3
4 - destiny
5 - Mass effect
6 - TES
7 - Dragon Age

Planetside 2 هم قراره امسال بیاد .

اصلا حتی اسمش هم نشنیدم اگر زحمتی نیست اینجا واسه بچه ها معرفی کن بازیرو....اسمش میخوره JRPG باشه، الان دیروقته 5 ساعت بیرون بودم خسته ام حوصله سرچ ندارم دیگه ببخشید میوفتی تو زحمت:d
بازی بعدی Level-5 هستش که قراره امسال رو PS3 -PS4 - Vita - Wii U - X1 بیاد . Ni no Kuni رو بازی کرده باشی میدونی چقد عالیه :dخاستی تریلرشو از اینجا ببین

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
1 -

بازی بعدی Level-5 هستش که قراره امسال رو PS3 -PS4 - Vita - Wii U - X1 بیاد . Ni no Kuni رو بازی کرده باشی میدونی چقد عالیه :dخاستی تریلرشو از اینجا ببین

چه باحال....متاسفانه Ni No Kuni رو با اینکه خیلی دلم میخواست بازی کنم ولی پیداش نکردم، بعد هم که دیگه PS3 افتاد به خاک خوردن و از این حرفا....این جالب بود...میارمش تو Consideration.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر