جام اول FIFA14 | PSN

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
آقا برای کنسول PS3 جام نمیذارید؟

اينو بايد تو تو تاپيك fifa14|ps3 مطرح كني كه اونجا اتفاقا فيفا بازهاي خيلي خوبي داره، تعجبم از اينه كه از فيفابازهايي كه اونجا باهاشون آشنا شدن هيچكدوم هنوز ps4 نخريدن، و اتفاقا يكي از دوستان همون موقع كه من ps4 خريدم بهم گفت هيچ كجا مثل اينجا فيفاباز نداره و هيچ تاپيكي هم اين تاپيك نميشه، و من الان حرفشو باور ميكنم، چون اونجا واقعا بازيكن خوب زياد بود، و جالب تر واسه من اون كسايي هستن كه هنوز بازي خوب و گيمر خوب نديدن ادعا دارن كه خداي فيفا هستن، خلاصه اينكه هيچكدوم از فيفابازهاي خوب رو من نديدم اومده باشن تو اين نسل من خودم در به در دنبال يه دونش ميگردم كه واقعا فوتبال بازي كنه با حساب و فكر و تاكتيك كه تو اين نسل باهاش بازي كنم هم از بازي كردن باهاش لذت ببرم هم ازش بازي ياد بگيرم كه نديدم كه نديدم كه نديدم فقط ادعااااااا
اصلا هم فكر نكن فيفا رو روي 4 نميزني چيز خاصي از دست ميدي چون لذت بازي روي 3 به خاطر فيفابازهاييي كه هستن بيشتره

Sent from my iPhone using Tapatalk

The Skilful

کاربر سایت
Dec 3, 2013
292
نام
مهدی
اينو بايد تو تو تاپيك fifa14|ps3 مطرح كني كه اونجا اتفاقا فيفا بازهاي خيلي خوبي داره، تعجبم از اينه كه از فيفابازهايي كه اونجا باهاشون آشنا شدن هيچكدوم هنوز ps4 نخريدن، و اتفاقا يكي از دوستان همون موقع كه من ps4 خريدم بهم گفت هيچ كجا مثل اينجا فيفاباز نداره و هيچ تاپيكي هم اين تاپيك نميشه، و من الان حرفشو باور ميكنم، چون اونجا واقعا بازيكن خوب زياد بود، و جالب تر واسه من اون كسايي هستن كه هنوز بازي خوب و گيمر خوب نديدن ادعا دارن كه خداي فيفا هستن، خلاصه اينكه هيچكدوم از فيفابازهاي خوب رو من نديدم اومده باشن تو اين نسل من خودم در به در دنبال يه دونش ميگردم كه واقعا فوتبال بازي كنه با حساب و فكر و تاكتيك كه تو اين نسل باهاش بازي كنم هم از بازي كردن باهاش لذت ببرم هم ازش بازي ياد بگيرم كه نديدم كه نديدم كه نديدم فقط ادعااااااا
اصلا هم فكر نكن فيفا رو روي 4 نميزني چيز خاصي از دست ميدي چون لذت بازي روي 3 به خاطر فيفابازهاييي كه هستن بيشتره

Sent from my iPhone using Tapatalk

من اینجا دو تا سوال از شما دارم:

1. میشه آدرس تاپیک جام فیفا 14 برای PS3 رو به من بدید؟
2. آیا برای PES 2014 هم جام میذارید؟

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
من اینجا دو تا سوال از شما دارم:

1. میشه آدرس تاپیک جام فیفا 14 برای PS3 رو به من بدید؟
2. آیا برای PES 2014 هم جام میذارید؟
این تاپیک fifa14|ps3
http://forum.bazicenter.com/thread76366/page114/

از بچه های اون تاپیک بپرس که کی جام میزارن واسه pes14 هم سرچ کن تاپیکشو پیدا کن و از بچه های همون تاپیک بپرس که کی جام میزارن

اینجا تاپیک جام fifa14 هست اونم فقط واسه ps4. دیگه از جام واسه ps3 یا pes بی خبریم و باید بری تو تاپیک مربوط به خودشون مطرح کنی. آدم که نمیره سبزی رو از قصابی بخره دوست خوب من

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
گلکسي جان اگه منظورت ماییم که از اول ادعا نکردیم.با اینکه بد باختیم اما جذابیتش ارزشش خیلی بیشتر از این حرفهاست درضمن همین که خودت همت کردی که همه کارا رو کردی خیلی قابل تقدیر

Sent from my HTC One using Tapatalk

آخرین ویرایش:

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
گلکسي جان اگه منظورت ماییم که از اول ادعا نکردیم.با اینکه بد باختیم اما جذابیتش ارزشش خیلی بیشتر از این حرفهاست درضمن همین که خودت همت کردی که همه کارا رو کردی خیلی قابل تقدیر

Sent from my HTC One using Tapatalk

نه قربونت برم تو چرا به خودت میگیری؟ البته من اشتباه کردم نباید این حرف رو الان میزدم نه جاش بود و نه زمانش. دوستان من معذرت میخوام هر چند منظور من فقط یه عده هستن. یه سری مسائل هست که منو دلخور کرده که حالا جام که تموم شد در موردش صحبت میکنم چون حیفه و جام حالا هرچه که هست داره با نظم و خوبی پیش میره و ایشالا که این جام نشون بده که دوستان واسه سرگرمی و افزایش رفاقت تلاش میکنن نه رقابت واسه پر کردن بعضی از کمبود ها . خدارو شکر که دوستان خوبی تو جام شرکت کردند! و این خودش یه شانس بزرگه

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
من هم موفق شدم حریف خودم رو ( آقا حمیدرضا) با نتیجه ۰-۰ متوقف کنم. در این بازی که به میزبانی galaxy11 انجام میشد در پایان ۹۰ دقیقه تلاش توپی از خط خط دروازه ها عبور نکرد و ۲ تیم به نتیجه تساوی رضایت دادند تا همه چیز به بازی برگشت که به میزبانی hamidreza0007 برگزار میشود کشیده شود......

- - -ویرایش - - -

بچه ها یه ذره کل کل هم بد نیستا :D همش داریم از هم تعریف می کنیم!

ببینم حالا این جو دوستانه ای که کم نظیر هست تا کجا ادامه پیدا میکنه.... کل کل خیلی خوبه اما به محض اینکه شروع بشه دیگه نمیشه جمعش کرد هر کس میخواد واسه طرفش کری بخونه بخونه اما بحث و دعوا و بی احترامی دیگه قضیه اش فرق میکنه و از اونجا که کری خوندن ها باعث سوتفاهم میشه و بعدشم بحث شروع میشه پس خواهشن اگر دوستان خواستن کری بخونن بخونن اما حد و حدود و حریم و رعایت کنن . تشکرات فراوان

mehrdad_1992

کاربر سایت
Jan 1, 2013
141
خوشبختانه بازي من و امير هم انجام شد و بازي رفت يك بر صفر امير برنده شد كه بازي اول طي ٢ مرحله انجام شد بخاطر لگ زياد
بازي برگشت هم با بازي فوق العاده امير روبه رو شدم و نتيجه را دو بر يك واگذار كردم كه امير ميزبان بود
از همين تريبون اعلام ميكنم كه امير يه پايه فينال هستش
(اوه اوه چقدر با كمالات حرف زدم) :دي

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر