جام اول FIFA14 | PSN

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
بازی نیمه نهایی بنده با آقا محمدرضا عزیز انجام شد که انصافا فوق العاده بازی محکم و زیبا و جذابی بود. و جذاب ترین و پر هیجان ترین بازی بود که تو جام انجام داده بودم تیم محمدرضا یوونتوس بود و تیم بنده هم برزیل و بازی اول به میزبانی برزیل ۳-۱ بازنده شدم که محمدرضا خیلی زیبا و محکم بازی کردن که برای مقابله با خط میانی پر قدرت یووه من ۱-۳-۲-۴ بازی کرده بودم. و بعد بازی اول تقریبا ناامید بودم اما دیگه چیزی واسه از دست دادن نداشتم و اشتباه سیستمی بازی اول رو تکرار نکردم( چون آقا محمد رضا هم از ۲-۴-۱-۳ به ۲-۴-۴ لوزی رفته بود) و من به سیستم ۳-۳-۴ برگشتم و انتحاری بازی کردم و با کمک شانس و اقبال بازی رو که به میزبانی بانوی پیر(یووه کبیر) انجام میشد ۳-۰ برنده شدم. به آقا محمد رضا هم خسته نباشی میگم چون فوق العاده خوب و محکم بازی میکردن و من اگر بازی اول یه کوچولو بد شانس بودم اما بازی دوم ۱۰ برابرش خوش شانس بودم و دقیقا نتیجه ای که میخواستم و فکرشم نمیکردم به دست اومد. ایشالا آقا محمدرضا تو لیگ هم شرکت کنن چون مطمئنم با بازی خوبشون میتونن موفق باشن

- - -ویرایش - - -

دوستان لطفا این بازی نیمه نهایی رو انجام بدید ...
امشب اگر انجام شد خبر بدید فینالم بازی کنیم زودتر

آقا مسعود ایشالا اگر دوشنبه شب هستی فینال رو برگزار کنیم

ایشالا فینال رو امشب ساعت ۱۰ برگزار میکنیم

Last edited by a moderator:

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
بازی فینال برگزار شد که هر دو بازی با نتیجه ۳-۰ بر صفر به نفع آقا مسعود به پایان رسید ضمن تبریک به مسعود عزیز بابت بازی های خوب و جوانمردانه و قهرمانی در این جام از همه دوستان عزیزی که در جام شرکت کردند و باعث برگزاری جام با نظم و با احترام متقابل شدند نیز تشکر میکنم. امیدوارم که این جام کمک به آشنایی بیشتر دوستان کرده و شروع دوستی ماندگار و برگزاری جام های متعدد و با کیفیت تر از این نیز شود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر