کمک در H Dvd

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
سلام دوستان امروز یه بازی اکامی گرفتم که روش نوشته بود H Dvd اما دستگاهم اونو نمیخونه سبک تر کوچگ تر و انحتاف پذیر تر از بقیه سی دی هام هست.بعد یکی از فامیلامون آومد انقدر خاموش روشنش کرد که هیچی بعد نتونست خاموش کنه از 2 شاخه کشید مشکلی نیست؟؟؟؟کمک کنید

lave_101

کاربر سایت
Feb 3, 2007
287
سلام دوستان امروز یه بازی اکامی گرفتم که روش نوشته بود H Dvd اما دستگاهم اونو نمیخونه سبک تر کوچگ تر و انحتاف پذیر تر از بقیه سی دی هام هست.بعد یکی از فامیلامون آومد انقدر خاموش روشنش کرد که هیچی بعد نتونست خاموش کنه از 2 شاخه کشید مشکلی نیست؟؟؟؟کمک کنید

حتما بازی مشکل داشته دیگه لازم نبود اینقدر دستگاه را خاموش و روشن کنی بعضی وقتا هم این مشکلی که میگی پیش میاد برای خودم هم پیش اومده فکر نکنم مشکلی داشته باشه تا حالا که برای من اینطور بوده:cool:

Mehran.Tabeshi

کاربر سایت
Sep 7, 2007
260
نام
Mehran
ببین داداش اگه به بقله این ها دقت کنی یک سری اضافات داره که باید با چاقو بتراشی . .. خواستی عکس میگیرم که متوجه شی .. البته همه دی وی دی های من اینه چه نازک چه کلفت :biggrin1: . وقتی میذاری تو دستگاه انگار پنکه روشن کردی :biggrin1:

The Joly Joker

کاربر سایت
Aug 7, 2007
164
نام
فرشید
منم اشتباه کردم از این بازیهای HDVD از توپخونه خریدم! الانم بشدت پشیمونم! چون آشغالن!!!:evil: ،انگار از مواد بازیافت شده ساختن این DVD‌ها رو. بعضیاش کار میکنه خیلی هاش نه! اصلاً توصیه نمیکنم بخرید. با شاتگان رفتم پس بدم یا نابود کنم فروشنده رو ولی گذاشت تو PS2 مغازه کار کرد:eek:، ولی چه تو درایو پلی 2 چه تو درایو کامپیوتر کار نمیکنه و میترسم آسیب بزنه به لنز یا خورد شه تو درایو ، چون صدای هواپیما میده وقتی میذارم تو دستگاه، فروشنده گفت رو بعضی دستگاه ها خیلی خوب کار میکنه و اصلاً مشکل نداره ولی مطمئن هستم خالی میبست! خلاصه از من میشنوید پولتونو دور نندازید و مواظب دستگاهتون باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر