با کدوم شماره از سری Call of Duty بیشتر حال کردین و چرا؟؟

شماره های محبوب خود را انتخاب کنید

• مجموع رای دهنده‌ها
    365

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,078
نام
Mohsen
Call of Duty واقعا اون جنگ های جهانیش عالی بودن ... من 2 ـش رو 5 بار تموم کردم ، بازم تازگی داشت ( به خصوص مرحله اموزشی که برفی بود ) .

بعد که 3 ـش اومد رو PS3 دیگه شاخش بود همه میگفتن تو PS3 کامیون میتونی برونی .

بعد یادم نمیاد 3-4 کدومشون یه مرحله صحرایی داشتن که اون خیلی باحال بود .

بعد 5 ـش اومد ، دیــــــــگه اون تفنگ اتیشه خفن ترین اسلحه بازی های اون زمان بود . دیگه اخرین نسخه COD بود . ( و الان 2015 هستیم همچنان در حال ساخته شدن هست . )

Modern اومد که اسلحه های جدید باحال بودن . اون مرحله اخرش که تو هواپیما هستی عالی بود .

خلاصه اینکه من COD 2 رو خیلی دوست دارم و خاطره دارم باهاش .

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
Call of Duty واقعا اون جنگ های جهانیش عالی بودن ... من 2 ـش رو 5 بار تموم کردم ، بازم تازگی داشت ( به خصوص مرحله اموزشی که برفی بود ) .

بعد که 3 ـش اومد رو PS3 دیگه شاخش بود همه میگفتن تو PS3 کامیون میتونی برونی .

بعد یادم نمیاد 3-4 کدومشون یه مرحله صحرایی داشتن که اون خیلی باحال بود .

بعد 5 ـش اومد ، دیــــــــگه اون تفنگ اتیشه خفن ترین اسلحه بازی های اون زمان بود . دیگه اخرین نسخه COD بود . ( و الان 2015 هستیم همچنان در حال ساخته شدن هست . )

Modern اومد که اسلحه های جدید باحال بودن . اون مرحله اخرش که تو هواپیما هستی عالی بود .

خلاصه اینکه من COD 2 رو خیلی دوست دارم و خاطره دارم باهاش .

یادش بخیر. آقا ما رو کجا بردی!!! یادم میاد وقتی فهمیدم Call of duty 3 روی کامپیوتر عرضه نشده رفتم Xbox خریدم. کامیون میروندی. جزء اولین اکشن ها بود که یه کات سین هایی داشت و باید توی اون کات سین ها دکمه ی مورد نظر رو میزدی تا مثلا ضامن نارنجک سرباز دشمن رو بکشه و فرار کنه یا از روی نرده ها پرتش کنه پایین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر