1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

رفع مشکل NAT و JOIN شدن به سرور ها دیگه.

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط vivanred, ‏Feb 9, 2014.

1. Better be careful The killer might be near Gold User

فریمور که باید همیشه آپدیت باشه!پس اول اپدیت کن دوباره امتحان کن!
    شاید مودم هایی که دارید مودم خوبی نیستند!من هم 3تا مودم دارم tp linkوmaxnetوasus فقط همین asusخوب بوده
    شما از چه شرکتی اینترنت دارید؟

2. کاربر سایت

نام:
    omid
    از مخابرات نت گرفتم اپدیت کردم باز درست نشد میدونی این جدیدا شده بعده اپدیت،اینطوری شده نمیتونم جوین پارتی شم نمیدونم جریان چیه

3. Better be careful The killer might be near Gold User

شما موقعی که تو ps4تست میگیری اگه nat 2باشه درسته اصلا ربطی به natنداره پس اول باید مشکل رو فهمید از کجاست
    فکر کنم باید ISPعوض کنی اصلا مخابرات بدرد گیم نمیخوره

4. کاربر سایت

نام:
    S'Ali Ghaderi
    سلام دوست عزيز
    براي رفع اين مشكل روي اينترنتاي راديويي ( ptp ) راه حلي ندارين؟! چون شنيدم ميشه با باز كردن پورت هاي انتن درستش كرد..

5. Better be careful The killer might be near Gold User

کلا باز کردن پورن پنجاه پنجاه هستش،من خودم جز ADSLهیچ اینترنت دیگه ای رو برای گیم پیشنهاد نمیکنم یکسال خط خونمون PCMبودم به هر دری ردم تا با اینترنت سیمکارت nAT 2لبگیرم اونم با با اپراتور ها و مودم های مختلف که همش راه حل های موقتی و بدرد نخور بود وقتی هم کسی میگه با موبایل NAT 2گرفته اصلا باور نکن و نادیده بگیر
    اینترنت مبین نت و چیزای دیگه هم تست گرفتم همشون یه جور مشکل داشتند شما فقط و فقط به فکر ADSLباش

arash_sard این نوشته را Like کرده است.
  6. کاربر سایت

نام:
    S'Ali Ghaderi
    نه داداش مال من موبايل يا مبين نت و ايرانسل نيس
    راديوييه يني point to pointe از طريق امواج راديوويي از مخابرات از طريق راديويي كه پشت بوم خونم نصب شده ميگيرم نت
    نت تايپم هم هميشه ٢ عه.
    ولي نميتونم به همه جوين شم و بعضي وقتا ايراد داره با بعضيا كه حتي نت تايپشون يكيه با من

7. کاربر سایت

نام:
    سهند
    این آموزش واسه مودم ip link ,چجوریه ؟

8. کاربر سایت

9. کاربر سایت

آقا من با نت گوشی ۴جی پلاس با nat type 3 و پینگ ۲۵۰ راحت جوین میشم تو بازی اینفینیتی وارفار ولی با نت ای دی اس ال شاتل با سرعت ۱۶ مگ آپلود ۱ مگ با net type 2 و پینگ زیر ۱۵۰ جوین نمیشم مشکل از کجاست لطفا کمکم کنید اینترنت گوشیم خیلی لگ داره گفتن شاتل خوبه ولی نمیدونم با این سرعت زیاد مشکل چیه ؟:-??

این صفحه را به اشتراک بگذارید