1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

رفع مشکل NAT و JOIN شدن به سرور ها دیگه.

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط vivanred, ‏Feb 9, 2014.

1. کاربر سایت

نام:
    saeed
    درود
    من الان حدود دو هفته اس بعضی مواقع اینترنتم رو پلی ۴ قط و وصل میشه بعضی مواقع هم موقع تست ارور dns میده اما بعد از چن بار امتحان رد میکنه من بصورت دستی پرایمری و سکندری dns رو از روو خود مودم بهش دادم حالا بنظرت این دوتا رو که شمام دادی بزنم ؟

Primary : 8.8.8.8.
    secondary:4.2.2.4
    اونا که من زدم سه رقمیه مال خود مودم / بالاییارو بزنم حله؟ مشکل نت تایپ هم ندارم دو هستش فقط جدیدا ارور dns میگیرم

2. کاربر سایت

نام:
    Alireza
    خوب این قطع و وصل شدن مربوطه به مخابرات اینترنت کل ایران ... برای خود منم مشکل داره ربطی به DNS نداره همین که شما تنظیمات به صورت دستی وارد کردی و NAT شما 2 باشه مشکل اصلی که از طرف خود شما برای آنلاین بودن و ... هستش برطرف میشه میمونه قطعی های موقت که به خاطر این *****ینگ هوشمند و... هستش که جدیدا راه انداختن پدر ملت در آوردن .

دقیقا باید از همین دوتا DNS استفاده کنی بهترینش همین ها هستن .

اگه منظورت اینجوریه ( 888.888.888.888 ) هستش اون مشکلی ساختاری نداره اما کلا DNS ها به صورت 4 بخش 3 رقمی یا 2 رقمی یا 1 رقمی هستن اما DNS مودم شما DNS سرور های ISP شماست ربطی به DNS خارجی مناسب برای PSN و ... نداره شما به خاطر همینه که از DNS های شرکت های مثل google و... استفاده میکنیم برای نتیجه گیری بهتر برای همین بهتره از این DNS ها استفاده کنی .

قطعی ربط به مخابرات و کیفیت اینترنت مناسب ما هستش که پدر ملت در آورده .:-&

3. کاربر سایت

نام:
    saeed
    اخ اخ ای گفتی / کشتن مارو با این ف....گ فکرم میکنن خیلی خفنن مثلن گند زدن ب همه چی

4. کاربر سایت

نام:
    هیراد
    آقا من nat type 2 دارم آنلاین بازی میکنم مشکل نداره
    ولی تو بازی call of میزنه stict و وصل نمیشه

5. کاربر سایت

كسي ميتونه از طريق مودم زايكسل تغييرات روتر رو توضيح بده؟؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

6. کاربر سایت

سلام
    آقا nat type من کلا failed میشه،تمام کارهایی هم که گفتین انجام دادم ولی درست نشد.
    کسی میتونه کمک کنه

7. کاربر سایت

اره عجیبه منم این مشکل رو دارم و برای بازی لست ارور نت تایپ میده
    ولی اگر با کاهش پینگ بازی کنم ارور نمیده

8. کاربر سایت

نام:
    Alireza
    به ترتیب بگو چیکار کردی تا من بتونم توضیح بدم چه کاری اشتباه انجام دادی یا اینکه اشکال کار کجاست بعدشم بگو اینترنتت برای کجاست و اینکه IP Valid داری یا نه .

9. کاربر سایت

اموزشش چطوری هست؟
    من pc رو با وایرلس و ps4 رو با کابل لن به pc وصل کردم

10. کاربر سایت

اینترنتم آسیاتک هست و اگه IP Valid همون IP سیستمه اره دارم
    اول IP PS4 رمو پیدا کردم بعد همونو طبق توضیحات شما تو قسمت IP NAT مودم وارد کردم بعدهم پورتارو وارد کردم،یکبار TCP و یکبار UDP البته تو این قسمت مودم من یک قسمت اضافه به نام Remote IP داشت که من همشو 0.0.0.0 وارد کردم
    آخرشم که همون IP ای که به مودم داده بودمو به صورت دستی وارد PS4 کردم ولی باز Nat Type کلا Failed میشه

11. کاربر سایت

نام:
    مسعود
    داداش اون تو اون قسمت IP remote باید ای پیه ps4 رو وارد کنی مثلا 192.168.1.7 ولی قبلش برو تو تنظیمات مودمت یه ای پیه ثابت برای مک ادرس ps4 ایجاد کن که هر وقت با ps4 به مودمت وصل میشی همون ای پیو بهت اختصاص بده مثلا همون 192.168.1.7

Tunngle ID : masood0899

12. کاربر سایت

نام:
    Alireza

Remote IP مربوط میشه به دستری از جای دیگه به کنسول و ربطی به این موضع نداره .

نه اون IP نیست Ip Valid به IP میگن که مخصوص شماست و توسط ISP به شما اختصاص داده شده که معمولا 80% افرادی که ایران اینترنت استفاده میکنن ندارن .
    خوب تا اینجای توضیحات نباید مشکلی باشه .
    مودمت چیه ؟ مستقیم با LAN یا Wireless ؟

صفحه اول بخون دوست عزیز .

خوب اشتباه دوست عزیز همین موجب میشه شما NAT type error بگیری یا اینکه اینترنتی که به کنسول میرسه برای دسترسی به سرور ها به مشکل بر بخوره به خاطر اینکه باید از 2 تا ***** رد بشه اول PC شما و آنتی ویروس شما که Firewall داره از اون طرف هم PS4 بد بخت فکر میکنی مگه اینترنت ایران چیه که شما خودت وضعیت برای بازی انلاین هم خرابترش میکنی .

13. کاربر سایت

من همیشه از این روش استفاده می کردم و به خاطر شیر کردن کاهش پینگ روی کنسول این کار رو انجام میدم
    تو هیچ بازی هم مشکل ندارم با کاهش پینگ

14. کاربر سایت

نام:
    Alireza
    به خاطر اینکه شما داری کاهش پینگ استفاده میکنی اما اگه در صورتی که استفاده نمیکردی پدر اینترنت بد بخت در میاوردی.

15. کاربر سایت

مودمم D-Link 2730u هست،وایرلس

این صفحه را به اشتراک بگذارید