Child of Light

درود

Developer
(s) Ubisoft Montreal
Publisher(s) Ubisoft

Platform(s)
Microsoft Windows
PlayStation 3
PlayStation 4
Wii U
Xbox 360
Xbox One

Release date April 30, 2014

Genre: Platforming, role-playing
Mode: Single-player, multiplayer

تریلر HD
تریلر SD

این بازی روایتگر داستان یک پری با نام Aura است که در جستجو برای خانه اش، خودش را در سرزمین Lemuria می یابد و بایستی ملکه تاریکی را نابود کند. طی این سفر، Aura با پازل های مختلف و شخصیت های جالبی روبرو می شود.
Aura در این سفر تنها نیست و دوست آتشین او با نام Igniculus همراهش خواهد بود و داستان بازی از طریق دیالوگ بین Aura با همراهانش روایت خواهد شد. منبع الهام این بازی فیلم های سینمایی آقای Hayao Miyazaki از جمله Spirited Away و Howl’s Moving Castle است.
Child of Light یک بازی پلتفرمر دو بعدی می باشد که در هنگام نبردها از عناصر بازی های سبک JRPG بهره می برد. مبارزات نوبتی خواهد بود و هنگامی که نوبت Aura می شود زمان متوقف می شود تا بازیکن فرامین لازم برای اجرای جادو ها و حملات را بدهد. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، نوار پایینی به دو قسمت “wait” و “cast” تقسیم شده است. اگر شما در قسمت cast حمله خود را اجرا کنید، می توانید حملات دشمن را دفع کرده و او را به اول نوار بفرستید:

Child-of-Light_09-10.jpg

در بحث زمان نیز Igniculus می تواند آن را هنگامی که دشمنان در حال آماده سازی حمله هستند، کند کند. این بازی دارای حالت co-op نیز است و نفر دوم در نقش Igniculus قرار خواهد گرفت و می تواند نبرد و گشت و گذار به Aurora کمک کند.
Child of Light با موتور UbiArt که قبلا در Rayman Origins و Rayman Legends استفاده شده بود ساخته خواهد شد

اطلاعات از : /A.R.A.$.H

تریلری از مراحل ساخت بازی

تریلری در مورد موسیقی بازی

با تشکر از دو دوست عزیز : امیر حسین و کیان

آخرین ویرایش:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
بازی رو صبح دانلود کردم و فقط می تونم یه چیز بگم.فوق العادس:) یه کار هنری همه چی تموم.بچه ها حتما بخرید چون کاملا ارزش 15 دلار رو داره.قیمتش واقعا مناسبه.اگه از این سبک بازیهای JPRG خوشتون میاد این بازی شاهکاره.در واقع معجونی از سبک ژاپنی JPRG و همچنین سبکهای پلتفورمر ماجرایی هستش.یوبی نشون داد تو ساختن این بازیها استاده.اون از Rayman اینم از این:) من این بازی رو به صورت اتفاقی خریدم ولی الان واقعا از خریدش خوشحالم

- - -ویرایش - - -

بازی الان یه آبدیت سنگین با حجم 2.3 گیگ داد !! کسی نمیدونه این آبدیت به چه علته و کارش چیه؟چون بازی بخش آنلاین نداره

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
یه چند تا ویدئو از بازی رکورد کردم که در پروفایل لایوم موجوده.دوستانی که قصد دارن با بازی آشنا بشن گیمر تگ منو Search کنند و برن کلیپهای دیشب رو نگاه کنند.همچنین با Xbox one Smartglass هم می تونید کلیپها را مشاهده کنید.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
این تاپیک هم بیاد بالا! :D
به مناسبت سال نو، این هفته این بازی تو Store آمریکا تخفیف خورده و از 15 دلار
برای کار برای عادی : 8.99$
و کاربرای پلاس : 7.49$
شده! از دستش ندید! :D اینم جزو بازی های آرکید خیلی خوبه امسال بوده:x مطمئنم ازش لذت میبرید :D

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
شده! از دستش ندید! :D اینم جزو بازی های آرکید خیلی خوبه امسال بوده:x مطمئنم ازش لذت میبرید :D
قصد کردم امشب برم بخرمش گفتم شاید برا پلاس فری شه :| نخریم ضایع شیم :-s

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
arcade نیست ! indie هست و جزوه RPG طبقه بندی میشه

100% ارزش داره ! از داستان و موسقی و طراحی هنری گرفته تا gameplay کلا بازی فوق القعاده زیبا هست !_! ارزشه 8-9 دلار رو داره 100% !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
arcade نیست ! indie هست و جزوه RPG طبقه بندی میشه

100% ارزش داره ! از داستان و موسقی و طراحی هنری گرفته تا gameplay کلا بازی فوق القعاده زیبا هست !_! ارزشه 8-9 دلار رو داره 100% !
آخه Indie هم نیست :-" ناشر به این غولی بالا سرشه:-"
بهتره در کل بگیم بازی های گوگولی! :D :)) که شامل بازی های دانلودی ناشرین بزرگ هم بشه:))

ارزش همون 15 دلار هم داشت:-" گیم پلیش نسبت به بازی های دانلودی بلند بود و ارزش تکرار زیادی هم داره :D بقیه چیزاشم که گفتی:x

در کل بخرید :D فعلا یک نفر به راه راست هدایت شد:x :d

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
منم از قبل منتظر بودم تخفیف بخوره خریدمش فقط الان دسترسی به کنسول ندارم برا عکس:d
در کل این سه هفته و تخفیفای جمعه سیاه فوق العاده بودن قشششنگ جیبمو خالی کرد:((
Child of light_valiant hearts_trials fusion_Transistor:x_Counter spy

سونی خواهشا huhukom و murasaki babay رو تخفیف بزننن:((:((

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آخه Indie هم نیست :-" ناشر به این غولی بالا سرشه:-"
بهتره در کل بگیم بازی های گوگولی! :D :)) که شامل بازی های دانلودی ناشرین بزرگ هم بشه:))

ارزش همون 15 دلار هم داشت:-" گیم پلیش نسبت به بازی های دانلودی بلند بود و ارزش تکرار زیادی هم داره :D بقیه چیزاشم که گفتی:x

در کل بخرید :D فعلا یک نفر به راه راست هدایت شد:x :d
گوگلی games :|:d

100% ! من فک کنم یه 15 ساعتی پاش بودم ( البته نسخه ویتا ) خیلی حال داد ! دقیقا D: .... من اصلا از خریدش پشیمون نیستم . نسخه ویتا فک کنم فیزیکیش یه چند دلار هم بیشتر بود اما 100% ارزش داره !
بازیش بی نظیره D:

منم از قبل منتظر بودم تخفیف بخوره خریدمش فقط الان دسترسی به کنسول ندارم برا عکس:d
در کل این سه هفته و تخفیفای جمعه سیاه فوق العاده بودن قشششنگ جیبمو خالی کرد:((
Child of light_valiant hearts_trials fusion_Transistor:x_Counter apy

سونی خواهشا huhukom و murasaki babay رو تخفیف بزننن:((:((
Transistor هم 100% من توصیه میکنم . هرکی با Child Of Light حال کرده با اینم حال میکنه . شاهکار بود بازیش D: جا داره ارزش تکراره این دوتا

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
گوگلی games :|:d

100% ! من فک کنم یه 15 ساعتی پاش بودم ( البته نسخه ویتا ) خیلی حال داد ! دقیقا D: .... من اصلا از خریدش پشیمون نیستم . نسخه ویتا فک کنم فیزیکیش یه چند دلار هم بیشتر بود اما 100% ارزش داره !
بازیش بی نظیره D:

Transistor هم 100% من توصیه میکنم . هرکی با Child Of Light حال کرده با اینم حال میکنه . شاهکار بود بازیش D: جا داره ارزش تکراره این دوتا

الان دارم transistor رو بازی میکنم فوق العادس:x.از نظر بصری و صدا شاهکاره.اصن یه حس فوق العاده ای داره بازیش:x.راستی کسی از دوستان تم اصلی بازی رو نداره؟همون که تو کنسرت میخونه:d:x
خواهشا دریغ نکنین :((

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
واقعا حيف كه اين بازي سيستم مبارزاتش نوبتي ميباشد 8-|
عاشق گرافيك هنريش شدم اما افسوس ! 8-|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
واقعا حيف كه اين بازي سيستم مبارزاتش نوبتي ميباشد 8-|
عاشق گرافيك هنريش شدم اما افسوس ! 8-|
آونقدرها هم که فک میکنی سخت و بد نیست D:
جدیدا خیلی از دوستام که به این سیک بازیا معرفی کردم طرفدارش شدن ×_×
مبارزاته نوبتی هم fun خودش رو داره . باید با برنامه و اینا بری جلو در ضمن یه مکانیزمهای اکشن گونه ای هم توش میزارن که بگی نگی به سلیقه اکثریت خوش بیاد ... اما این تیپ مبارزه ها در حده diablo توی خوده بازی معتاد کننده میشه مخصوصا اینکه وقتی با loot و level up کردن Obsessed میشی لول .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر