سوالات و مشکلات در ارتباط با هدست XBOX ONE!

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
سلام و و درود خدمت دوستان عزیز!
شاید براتون اسم تاپیک تازگی داشته باشه اما متاسفانه مشکلاتی که در ارتباط با هدست دسته در حال وقوع است زیاد هستش !
مشکلاتی که از هدست عموما ایجاد میشه !
شناسایی نشدن هدست و انتخاب کینکت به جای اون هستش ( با گرفتن 8 ثانیه ای دکمه شات داون این مشکل درست میشه)
اما این مشکلات نرم افزاری بود و خیلی راحت هم درست میشه!
اما وقتی به مشکل سخت افزاری میرسیم اوضاع خیلی بد میشه ! تو ایران که اصلا هدست دسته وان رو نمی تونیم بخریم چونکه کسی برای فروش نداره!
حالا مشکلی که در ارتباط با هدست می تونه دامن گیر همه شما دوستان ایکس باکس وان دار بشه قطع سیم مایکرو هستش!
شما صدا رو از طریق اسپیکر هدست دریافت می کنید اما صدای خودتون رو نمی تونید به گوش دوستان خود برسونید!
حالا هم این مشکل هم واسه خودم هم واسه دوستم پیش اومده و خوشبختانه جای قطعی سیم مایکرو رو پیدا کردیم ولی الان چندتا سوال دارم از دوستان!
سیم مایکرو چه رنگی هستش!
اداپتور هدست چگونه باز میشه!
اگر این دوتا رو بهم بگین خیلی ممنون میشم!

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
سلام و و درود خدمت دوستان عزیز!
شاید براتون اسم تاپیک تازگی داشته باشه اما متاسفانه مشکلاتی که در ارتباط با هدست دسته در حال وقوع است زیاد هستش !
مشکلاتی که از هدست عموما ایجاد میشه !
شناسایی نشدن هدست و انتخاب کینکت به جای اون هستش ( با گرفتن 8 ثانیه ای دکمه شات داون این مشکل درست میشه)
اما این مشکلات نرم افزاری بود و خیلی راحت هم درست میشه!
اما وقتی به مشکل سخت افزاری میرسیم اوضاع خیلی بد میشه ! تو ایران که اصلا هدست دسته وان رو نمی تونیم بخریم چونکه کسی برای فروش نداره!
حالا مشکلی که در ارتباط با هدست می تونه دامن گیر همه شما دوستان ایکس باکس وان دار بشه قطع سیم مایکرو هستش!
شما صدا رو از طریق اسپیکر هدست دریافت می کنید اما صدای خودتون رو نمی تونید به گوش دوستان خود برسونید!
حالا هم این مشکل هم واسه خودم هم واسه دوستم پیش اومده و خوشبختانه جای قطعی سیم مایکرو رو پیدا کردیم ولی الان چندتا سوال دارم از دوستان!
سیم مایکرو چه رنگی هستش!
اداپتور هدست چگونه باز میشه!
اگر این دوتا رو بهم بگین خیلی ممنون میشم!

[LTR]

F41Y8MOHO7XQHWL.LARGE.jpg

So the headset has 4 wires, Blue, Black, White, and bare

Blue - speaker Left
Black - speaker Right
White - Microphone positive
Bare - Ground

http://blog.damonpollard.com/xbox-one-headset-adapter-diy/
[/LTR]

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟