Resident Evil 4 Ultimate HD Edition | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط m2relax, ‏Feb 5, 2014.

1. کاربر سایت

نام:
    Morteza
    امکان ندارد که یک گیمر شاهکار استاد Shinji Mikami و بازی را که در سال ۲۰۰۵ یک شگفتی در سبک Survival horror بخاطر نیاورد و تا به حال آن را بازی نکرده باشد. به تازگی قرار است امسال بازی Resident Evil 4 تحت عنوان Resident Evil 4 Ultimate HD Edition و با کیفیت HD و نرخ فریم ۶۰ در تاریخ ۲۸ فوریه 2014 برای PC منتشر شود.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Windows XP/ Vista، Windows 7، Windows 8
    پردازنده: Intel CoreTM2 Duo 2.4 Ghz or better، AMD AthlonTM X2 2.8 Ghz or better
    حافظه: ۲GB RAM / Hard Disk Space: 15 GB free hard drive space
    کارت گرافیک: NVIDIA GeForce 8800GTS or better, ATI RadeonTM HD 4850 or better
    DirectX: 9.0c or above / Sound: Standard audio device

سیستم پیشنهادی:

Windows Vista, Windows 7, Windows 8
    پردازنده: Intel CoreTM 2 Quad 2.7 Ghz or better, AMD PhenomTM II X4 3 Ghz or better
    حافظه: ۴GB RAM / Hard Disk Space: 15 GB free hard drive space
    کارت گرافیک:NVIDIA GeForce GTX 560 or better

2. کاربر سایت

میگن خیلی باگ داره:

زیرنویس غیر فعال ـه
    Laser sight نداره
    Leon سیاه نشون داده میشه bayimg - image: photo.JPG - free uncensored image hosting
    تکستچرها غیب میشن، لرزش غیر عادی و...

کسی این مشکلات ـو داشته؟

3. کاربر سایت

نام:
    حسین
    زیر نویس که کلاً نداره (فقط برای مکالمات رادیویی هست)
    غیر از Texture glitch در بعضی قسمت ها مشکل خاصی ندیدم.
    درمورد کنترلش هم که چیزی نگم بهتره :|

4. کاربر سایت

نام:
    Arya
    یعنی فقط منم بیخودی مشکل افت فریم دارم؟ (گاهی اوقات که Ganado ها زیاد میشن یا انفجار میشه یا وقتی تعداد زیادی دشمن یهو صدمه میبینن (شاتگان یا نارنجک) )
    صدا و تصویر کات سین ها هم اصلا هماهنگ نیست. گاهی اوقات هم دکمه های QTE ها نشون داده نمیشن (این اتفاق فقط برای ماوس و کیبورد می افته. دکمه های گیم پد درست نمایش داده میشن.)

5. کاربر سایت

نام:
    مهرزاد
    منم مشکل افت فریم از همون اول بازی دارم و صدا وتصویر هم هماهنگ نیست وقتی میزارمش رو 720p درست میشه در صورتی که من همه بازیای روز رو رو 1080 با تنظیمات بالا اجرا میکنم نمیدونم مشکل از چیه؟اگر کسی میدونه راهنمایی کنه.

6. کاربر سایت

نام:
    iмαп
    آره خیلی ها با موس و کیبرد مشکل داشتن ولی با کنترلر نه
    پیشنهاد من اینه که با کنترلر بازی کنی

7. کاربر سایت

ما هم بازیرو تموم کردیم:).
    بعضی عناوین هستن که مثل قالی کرمان میمونن:d، هر چی از عمرشون بگذره بیشتر آدم ارزششون رو میفهمه و زیبایی هاشون بروز میکنه، این بازی دقیقا مصداقه این مثل هست. کاری به کنترلش ندارم که همون پورت افتضاحی هستش که سال 2005 یوبی سافت برای PC عرضه کرد، ولی بازی یه عنوانی هست که برای تمام دوران ها ساخته شده، خداییش مکانیزم گیم پلیش و نوع کارگردانیش همین الان از نظر زمانی عقب که نیوفتاده هیچ، جلو هم هست، حتی گرافیکش هم اصلا و ابدا آزار دهنده نیست، به قول یکی از دوستان سال های 2004 و 2005 رو میشه به نوعی Golden Age تاریخ بازی های ویدئویی دونست، عناوین اون دوره اصلا رنگ کهنگی نمیگیرن. اگه بخوام بهش نمره بدم 10/10 میدم، واقعا یکی از بهترین و بزرگترین بازی های تاریخه این شماره ی 4 Resident evil . از بابت عناصر و اتمسفر وحشت و Horror هم با اینکه از نسخه های کلاسیک من فقط Re3 رو بازی کردم ولی این به نظرم از اون خیلی مخوف تر بود جوش، با بعدیاش هم که اصلا مقایسه نشه بهتره، حالا نسخه های 1و 2 رو نمیدونم. در کل بی شک جزو بهترین عناوین تاریخ بازی های ویدئویی هستش.
    یه جورایی این بازی برام پیش درآمد بود و خودمو آماده کردم برای عنوان بعدی استاد یعنی The evil within :d، امیدوارم روح تازه ای رو که با شماره ی 4 به سری رزدینت اویل داد حالا کلا با این عنوان جدید به سبک SH بده مجددا.

8. Dancing for Dessert Studio کاربر فعال

فوق العاده پورت مزخرفی هست. دقیقا همون پورت مزخرفی هست که سال 2006 عرضه شد+پچها با مشکلات اضافه. افکت Motion Blur فقط یک حالت غیر واقعی به بازی داده و مواقعی که نور هم زیاد باشه تقریبا تمام تصویر به رنگ زرد در میاد. فاقد افکت های نور بودن هم دوباره مثل نسخه اصلی (که توی نسخه اصلی با یک وصله حل شد) پابرجاست. کنترل بازی هم هنوز مشکل داره. از همه مضحک تر اینکه هنوز هم برای ریلود کردن باید نشونه بگیری در غیر اینصورت ریلود انجام نمیشه. گاهی اوقات هم سینماتک ها با صدا ها مچ نیستن و مشکلات دیگه.

عکس های پایین مقایسه کوچیک نسخه HD بازی با نسخه اصلی ماد شده هست. که کاملا هم مشخص هست.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

9. کاربر سایت

نام:
    سهند
    این که الان ماد شدش بهتره که:d

- - -ویرایش - - -

خب پس با وجود این مشکلات ترجیح میدم نرم سراغش:">

10. کاربر سایت

نام:
    Arya
    در کل تنها مزیتی که داره همون ساپورت ماوس هست.

11. کاربر سایت

نام:
    بهرام
    من نمیدونم جدا این نسخه 4 یعنی اینقد جذاب بود؟؟؟ که هنوز ول کن نیستن؟
    با اینکه همین شماره رو 10 باری بازی کردم اما اصلا وسوسه نشدم hd رو بازی کنم حالام که معلوم شد آش دهن سوزی هم نبوده

12. Dancing for Dessert Studio کاربر فعال

بله واقعا جذاب هست. به قول دوستمون جز بازی هایی هست که هیچوقت کهنه نمیشه. کنترل بازی در مقایسه با بازی های روز بسیار کند هست، نسخه ی HD هم پر باگ هست ولی باز هم برای بنده و تمام کسایی که سالها پیش بازی رو تجربه کردن نوستالژیک و زیبا هست. ضمن اینکه، نسخه GameCube و PS2 بازی تو سایت گیمرنکینگز، به ترتیب 13اومین و 14اومین بازی برتر تاریخ هست مسلما هم برای کسایی که به صورت اوریجینال تهیه کردن هم مزایای اضافه خاص خودش رو داره (TBC, Steam Achievement). دوستانی هم که تا حالا بازی رو تجربه نکردن، الان بهترین فرصت هست و مطمئن باشن که از یکبار تجربه بازی، پشیمون نمیشن.

- - -ویرایش - - -

البته نسخه ماد شده حجمش به مراتب بیشتر بود. حدود 16 گیگ

13. کاربر سایت

نام:
    مزدک
    دوستان مثنکه یک update برا بازی تو steam اومده که مشکلات موس حل میکنه و بهترش میکنه و همینطور باگا حل میکنه کسی میتونه دانلود کنه به ما هم لینک بده

- - -ویرایش - - -

update 1.1 beta

http://www.firedrive.com/file/56CA9D22BBB54F2F

14. Dancing for Dessert Studio کاربر فعال

Resident.Evil.4.Ultimate.HD.Edition.(2014).v1.0.1.Update-3DM

PicoFile - MediaFire

سیو ریلودد قابل تبدیل به سیو 3DM نیست.
    Code:
    Change log

Changes:
    Removed mouse acceleration from Keyboard & Mouse controller setup screen. ¡°AIM MODE¡± option is now present instead, and mouse sensitivity settings have been re-tuned to accommodate new setting.
    Users can now choose between two mouse control schemes: "CLASSIC" and "MODERN." MODERN setting makes the aiming utilizing native mouse functionality while "Classic" setting retains previous calibration from the original game.
    "GAME RESET" in "RETRY OR RELOAD" has been relabeled to "RETURN TO MAIN MENU"
    Relabeled ¡°POST PROCESS¡± in graphics option to ¡®COLOR ******¡¯
    Master volume level increased.

Bug fixes:
    Fixed ready-knife delay when using mouse and keyboard.
    Calibrated animation speed at which pottery, lamps, boxes, barrels etc. fall apart when frame rate is set to 60fps. Set pieces getting destroyed during cutscenes such as the castle gate and gazebo have also been recalibrated.
    Fixed an issue with the character performing quick turns when pressing aim while turning.
    Reduced possible audio desynchronization during cutscenes.
    Fixed texture on Ada's Blacktail (Bottle cap)
    Fixed flickering or prolonged black screen during active gameplay on the Water level in Mercenaries Mode.
    Fixed problem with Krauser's bow in Mercenaries Mode Castle level.
    Fixed problem with enemies not spawning (Garrador, Leader Cultist etc.) in Mercenaries Mode Castle Level.
    Fixed the speed at which hens lay eggs when frame rate is set to 60fps.
    Removed green flashing screen that appeared after pre-rendered cutscenes.
    Fixed Leon¡¯s distorted voice when roundhouse-kicking Verdugo while he¡¯s frozen.
    Fixed flickering in the first custscene of chapter 5-1.
    Mine cart QTE difficulty reduced for PRO level difficulty.
    Restored the blue light bloom effect from the merchant¡¯s torch.

Known Issues:
    Leon¡¯s handgun texture turns black shortly after the cabin cutscene.
    Texture from one of the wooden barrels near the jet ski ride is missing (turns into a black texture)

آخرین ویرایش: ‏Mar 14, 2014
  15. کاربر سایت

نام:
    مزدک
    مرسی عزیزم ولی من با ا÷دیت هم هیچ تغییری در کنترل موس ندیدم چه در حالت مدرن چه در حالت کلاسیک یک شکل بود کنترل هیچ فرقی نکردش نمیدونم چرا و اینکه بازی نمیدونم چرا کند شده این نسخه رو حالت ORIGINALS کند ولی رو حالت HD کرش میکنه میدونی مشکلش چیه
    RAM 4 GIG
    NVIDIA GT 620
    CPU 2.8

16. کاربر سایت

نام:
    محمّد
    خداروشکر دانلود نکردیم بیخودی...!! 2بار رفتم بازی رو..دوستان هم که راضی نیستن..!!

این صفحه را به اشتراک بگذارید