Murdered: Soul Suspect

با درود

خب بازی برای نسل 8 نیز تایید گشت
biggrin1.gif
با تشکر از ACE_1440
biggrin1.gif

Murdered : Soul Suspect

Developer : Airtight Games
Publisher : Square Enix
Release Date : June 2014

این بازی در ماه June سال 2014 و برای PC , XBOX 360 , PS3 , PS4 , Xbox Oneمیاد

داستان هم بخوام تو یه خط بگم در رباطه با چیه :
داستان بازی هم در رابطه با زندگی پس مرگ کاراگاه Ronan O'Connor هست که سعی میکنه پرونده ی قتل خودش حل و قاتلش رو پیدا کنه :D

بدونه توجه به سازندگان بازی که تا حالا بازی خیلی خاص و دندون گیری رو نساختن باید بگم که من شخصاً از بازیش خوشم اومده :D
تصاویر بازی :

تریلرها :
1
2
3

با تشکر از hitman- 47 & R43 & T1SHTΛЯ

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
يه مقدار خيلي زيادي به farenheit و Heavy Rain شباهت داره البته با توجه به تريلر و گيم پلي كه ازش اومده كه خيلي هم عاليه كلا با اين سبك از بازي خيلي حال ميكنم البته اشتباه نشه منظورم سبك بازي و گيم پليشه

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
يه مقدار خيلي زيادي به farenheit و Heavy Rain شباهت داره البته با توجه به تريلر و گيم پلي كه ازش اومده كه خيلي هم عاليه كلا با اين سبك از بازي خيلي حال ميكنم البته اشتباه نشه منظورم سبك بازي و گيم پليشه
من چرا شباهتی ندیدم پس !؟ /:) :D شاید شاید مقادیری شبیه تیکه های وسط L.A.Noire باشه ، تازه شاید :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من چرا شباهتی ندیدم پس !؟ /:) شاید شاید مقادیری شبیه تیکه های وسط L.A.Noire باشه ، تازه شاید :D

اين تريلر كه صحبتهاي سازنده هاست شما تريلر قديميه رو بر ببين دقيقا بازي تو سبك بازياي ديويد كيج و ايضا Walking Dead ميباشد. نميدونم شماها چه حسي به اين سبك بازي داريد ولي من بشدت باهاشون حال ميكنم اميدوارم روز به روز هم تعدادشون زياد شه:D نميدونم به اين سبك بازي ادونچر چي ميگن و اسم دقيقش چيه.

فقط خدا كنه داستانش پيچيده و خوب باشه چون داستان تو اين نوع بازيا نقش فراووني داره

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
چرا تاپیک این بازی اینجور خوابیده
مگه 13 خرداد نمیاد بیرون؟
بنظرم بازی توپی میاد مخصوصا محتوای داستانیش

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
چرا تاپیک این بازی اینجور خوابیده
مگه 13 خرداد نمیاد بیرون؟
بنظرم بازی توپی میاد مخصوصا محتوای داستانیش

اتفاقا از دید خیلی از منتقد های سایت ها بازی چیز دندون گیری نیستش، منم خودم به شخصه اصلا از موضوعش خوشم نمیاد، خیلی بی مزه است.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
بازی رو یکی از سایت های ایرانی آورده 265 تومن :|
این یکی دیگه واقعا بازی چرتی به نظر میاد؛ حداقل سر ِ این اتحاد داشته باشیم بازی رو نخریم تا ارزون شه :| :D
ارزون شد هم باز نخریم چون به نظر مسخره میاد :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من یادمه وقتی که با یک تریلر 25 دقیقه ای از اولین مرحله بازی رونمایی شد همه عاشقش شدن ولی چیزی که الان باعث شده خیلیا به فکرش نباشن قطعا wd هست!

من از بازیش خوشم اومد بجز قسمت شیاطینش!

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
از این مدرن ادونچر ها سالی 1-2 تا میاد. همینارم نخرن ملت تا دیگه اصلا ساخته نشن.:|
به نظرم بازی خوبیه. اتمسفر Salem به بازی فک کنم خیلی کمک کنه. منم از دیدن این شیاطین که بازی رو یه مقدار مخفی کاری + اکشن کردن یکم نا امید شدم. امیدوارم کم باشه این جور Encounter ها و بیشتر روی معما ها تمرکز باشه.

devil 2007

کاربر سایت
Jan 9, 2007
164
نام
hamid
بازی رو یکی از سایت های ایرانی آورده 265 تومن :|
این یکی دیگه واقعا بازی چرتی به نظر میاد؛ حداقل سر ِ این اتحاد داشته باشیم بازی رو نخریم تا ارزون شه :| :D
ارزون شد هم باز نخریم چون به نظر مسخره میاد :D
کاش فقط با نخریدن ما درست میشد:sad:
میبینی طرف بچه 10 12 ساله از سر صبح با ددی جونش وایمستن دم در همین مغازه های پشت شهرداری و امثالهم... که فقط ببین بازی جدید چی اومده چشم بسته پول بدن بخرن
دیگه با مضخرف بودن و خوب بودنش کار ندارن

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ظاهرا بازی جالب از اب در نیومده
متای بازی 59
IGN هم 5.5 داده
به نظرم ارزش نداره روی نسل جدید بازی کرد. review ماله ign رو دیدم بازیه خیلی مبتدی و ساده به نظر میرسید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر