تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

psychopathic

کاربر سایت
May 27, 2010
126
نام
میلاد
سلام ببخشید یک سوال فوری دارم:یک ابفون ۲g دارم که ورژنش ۳.۱.۳ است با sydia چند تا اپگرید رو که خودش پیشنهاد داد نصب کردم بعد ایفون خاموش روشن شد وقتی بالا اومد دیگه sydia باز نمیشه چیکار کنم؟؟
لطفا فوری راهنمایی کنید.

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
اساتید یک فروند آیفون به دستم رسیده که صاحابش میگه خواستم محتویات زیادش رو سرو سامون بدم همه رو کات کرده.
الان گوشی روشن نمیشه .فقط تصویر وصل شدن به آیتونز میاد
وصل هم که میشه میگه رستور کن . بعد میگه آپدیت کن که یه فایل 320 مگی هست ورژن 4.1 .
اکانت هم نمیتونم بسازم:D سر پسورد گیر میده.
بعد اینکه چه باید کرد؟

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
اساتید یک فروند آیفون به دستم رسیده که صاحابش میگه خواستم محتویات زیادش رو سرو سامون بدم همه رو کات کرده.
وصل هم که میشه میگه رستور کن . بعد میگه آپدیت کن که یه فایل 320 مگی هست ورژن 4.1 .
بعد اینکه چه باید کرد؟
تمام کارایی که باید بکنی رو تو پی امی که بهم دادی برات نوشتم از سیر تا پیاز !

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
بعد اینکه چه باید کرد؟

از Rock استفاده کن.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام....من یک Iphone 3gs دارم و توش مقدار زیادی برنام و بازی کرک شده دارم. IOS 3.2 هست و jailbreak, الان اگه بخوام به 4.2 یا 4,1 اپدیت کنم - ایا تمام برنامه هام از بین میزه؟ میشه راهنمایی کنید طریفه اپگرد و jailbreak رو بدون از بین رفتن برنامه ها؟

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
راهی نیست
برنامه ها رو اگه رو PC داشته باشین میشه بعد از Restore سینک کنید
اگه کسی براتون ریخته که میپره یا اینکه قبل Restore کردن برنامه ها رو دانلود کنید

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
دوستان من 3gs دارم و ios 4.0.2 داره.
بعد من با این limra1n جیلبریکش کردم...
الانم همه چیز ok هست فقط چند تا سوال
من قبلا که 3.1.2 داشتم با ibluenova راحت کار میکردم اما الان با این اصلا هیچی رو پیدا نمیکنه و کسی هم پیداش نمیکنه تازه تو قسمت photo ... میرم (به جز other) میاد بیرون
حالا خاستم ببینم این برنامه با ios4 مشکل داره؟؟؟ ویرایش مخصوصش نیست باسه این ورژن؟؟
بعد بازی ها چه طور؟؟ آیا بازی ها هم ویرایش مخصوص ios4 دارن یا میشه اون رو رو اینا نصب کرد؟؟؟

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
سلام دوستان
الان یه iphone 3g دارم که به 4.1 آپدیت شده.الان این ورژن رو روی 3g میتونم ژیلبریک کنم؟
اگه میشه یه لینک آموزش بزارید.
متشکر

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
سلام
دوستان من 3gs دارم و ios 4.0.2 داره.
بعد من با این limra1n جیلبریکش کردم...
الانم همه چیز ok هست فقط چند تا سوال
من قبلا که 3.1.2 داشتم با ibluenova راحت کار میکردم اما الان با این اصلا هیچی رو پیدا نمیکنه و کسی هم پیداش نمیکنه تازه تو قسمت photo ... میرم (به جز other) میاد بیرون
حالا خاستم ببینم این برنامه با ios4 مشکل داره؟؟؟ ویرایش مخصوصش نیست باسه این ورژن؟؟
بعد بازی ها چه طور؟؟ آیا بازی ها هم ویرایش مخصوص ios4 دارن یا میشه اون رو رو اینا نصب کرد؟؟؟

بله هنوز iBluenova روی ۴ کار نمی کنه...باید منتظر آپدیت باشی
تفریبا تمام بازی های قدیمی تر روی ios4 اجرا میشن

سلام دوستان
الان یه iphone 3g دارم که به 4.1 آپدیت شده.الان این ورژن رو روی 3g میتونم ژیلبریک کنم؟
اگه میشه یه لینک آموزش بزارید.
متشکر

با GreenPois0n جیلبریکش کن
GreenPois0n
آموزششم کاری نداره باز اگه خاصتی یه سر به فروم آیفون بزنhttp://i-phone.ir

آقا میشه از یه Ipod دیگه برنامه هاشو به آیپاد خودم انتقال بدم؟!

میشه اما وقت میگیره ( خیلی وقت میگیره ! )

آخرین ویرایش:

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
خوب میشه توضیح بدید؟! من تنها چیزی که زیاد دارم وقته!!

:d

باید برنامه های زیر رو داشته باشید...

آخرین ورژن AppLinks از Cydia بگیر
برنامه 7zip برای PC
برنامه iFunBox یا iPhone Folder یا هر کدوم از برنامه های فایل منیجر کامپیوتر که با USB از حافظه آیفون می خونه...

اول Applinks رو با آیفون Run کن و گزینه Refresh رو بزن وقتی تموم شد بیا بیرون و آیفون رو به کامپیوتر وصل کن و iFunBox رو Run کن بعد با آدرس /User/AppLinks برو و اسم تمامی برنامه های آیفونت رو به صورت پوشه می بینی.حالا برنامه ای رو که می خوای واردش شو بعد یه پوشه به پسوند App. می بینی به اسم برنامه ای که می خوای.حالا اون پوشه رو Drag & Drop کن توی مثلا دسکتاپت.بعدش برو داخلش و icon.png رو پیدا کن و اونم تو دسکتاپ بنداز حالا یه پوشه به نام Payload درست کن و اون پوشه ای که تو دسکتاپ انداختی با پسوند App. رو توی پوشه Payload بنداز و روی پوشه Payload راست کلیک کن و 7-zip رو باز کن و add to archive رو انتخاب کن و حواست باشه به پسوند zip فشردش کنی حالا اون icon.png رو به iTunesArtwork تغییر نام بده و اونم Drag & Drop کن توی فایل Zip که ساختی...
خوب حالا Payload.zip رو به AppName.ipa تغییر نام بده ...
تبریک می گم شما ۱ برنامرو به ipa تبدیل کردید =)) !!! همینجوری برا بقیه ادامه بده و وقتی تموم شد با اون یکی آیفون سینکش کن.
اگه مشکلی داشتی بگو

• Like
Reactions: GTA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر