تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
دوستان ipod touch 4g کی میاد؟
میخوام یا آیفون بگیرم یا تاچ...نمیدونم چی کار کنم...به نظرتون iphone 4g نسبت به قیمتش می ارزه یا صبر کنم touch جدید بیاد؟!

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
دوستان يه سوال
تو ايپاد تاچ توييتر و فيس بوك شيلتره؟
بعید میدونم فرقی داشته باشه چون اونا هم همین URL رو قاعدتا درخواست میکنن از همین سرور که شما ازش سرویس اینترنت میگیری، مگه اینکه به یه سرور دیگه مثلا ماله خود "سیب" وصل بشن که بعیده.

Mr.adams

کاربر سایت
Jul 28, 2008
247
نام
پدرام موسویــ
دوستان ipod touch 4g کی میاد؟
میخوام یا آیفون بگیرم یا تاچ...نمیدونم چی کار کنم...به نظرتون iphone 4g نسبت به قیمتش می ارزه یا صبر کنم touch جدید بیاد؟!

فعلا خبری از iPod 4 نشده ... پس برو آیفون بگیر کاراییش بیشترم هست

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان يه سوال
تو ايپاد تاچ توييتر و فيس بوك شيلتره؟

نرم افزار Twitter داخل آیپاد تاچ و آیفون راحت جواب میده،البته گاهی هم بیخود بازی در میاره.
من الان خودم روی iOS 4 دارم راحت با نرم افزار توییتر پشت سر هم توییت می کنم :)

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
درود،میخواستم ببینم سخت افزار این ایپاد اندازه - ایفون 3g هست یا 3gs
سلام عزیز
سخت افزار نسل سوم آیپاد 32گیگ و 64 گیگ با 3gs یکی هست
تازه سریعتر هم هست!;)

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
بچه ها یه سوال داشتم :
برای ریختن موسیقی تو iphone , ای تیونز رو دانلود کردم,اما نمیدونم چطوری باید آهنگ بریزم تو گوشی لطفا راهنمایی کنید . مرسی:)

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
بچه ها یه سوال داشتم :
برای ریختن موسیقی تو iphone , ای تیونز رو دانلود کردم,اما نمیدونم چطوری باید آهنگ بریزم تو گوشی لطفا راهنمایی کنید . مرسی:)
1.برای ریختن آهنگ اول باید یهPlaylist تو آیتیونز اضافه کنی که که از File یا Ctrl+N می تونی درست کنی بعد می تونی اسم Playlist رو عوض کنی
2.بعد باید آهنگ هایی رو که می خوایی تو این Playlist باشه رو بکشی یا به اصطلاح drag کنی تو این Playlist .
3.حالا میری تو Iphone و Music رو انتخاب می کنی و Playlist ها رو تیک میزنی بعد Apply یا Sync رو میزنی

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
سلام.من 2تا سوال داشتم: :d
1.وقتی میخوام با ipod از itunes یا app store چیزی دانلود کنم میگه:eroor 1009:your request can not be process باید چه کار کنم؟اشکم رو در آورده:((

2.فریم ور من 3.13 . جیل بریک میشه؟

ممنون>:d<
1.برادر تحریمیم ها! میتونی از VPN استفاده کنی.خواستی چیزی دانلود کنی از این لینک استفاده کن (با Internet explorer باز نمیشه)
2.آره ولی نه با Blackrain

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
1.برادر تحریمیم ها! میتونی از VPN استفاده کنی.خواستی چیزی دانلود کنی از این لینک استفاده کن (با Internet explorer باز نمیشه)
2.آره ولی نه با Blackrain
شما مطمئنی آنلاک فکتوریه ؟ اگه مطمئنی سیم کارت بزار رو گوشیت اینترنت هم وصل باش آیتونز رو باز کن خودش شروغ میکنه به آنلاک کردن و Active میشه گوشیتون

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
دوستان سلام
نزنيد لطفا :دي

ميخواستم بدونم 3G الان تو بازار چنده ، 3gs نه ها ! بعد دسته دو و نوع داره يا فقط دست دو ؟

مرسي.

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
دوستان سلام
نزنيد لطفا :دي

ميخواستم بدونم 3G الان تو بازار چنده ، 3gs نه ها ! بعد دسته دو و نوع داره يا فقط دست دو ؟

مرسي.
قيمتش رو نميدونم ولي بايد بگم كه به زور دسته اول گير مياد يا كه اصلا نمياد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر