تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
اگه سرحاله چرا که نه ؟ اپدیت هم میشه ولی به کدوم ورژن رو نمیدونم

برای خودم نیست , برای یکی از آشناهاست
گفت iPhone 3GS که داشتم یادته؟ گفتم آره -- گفت سال هاست داره خاک میخوره تو کشو بدرم نمیخوره , میخوای بردار مال خودت
گفت هر 1 ماه یا 2 ماه یه بار برای 3 میزدم به شارژ برای باتریش خراب نشه اما روشن نکردم - خط و خشم داره بخاطر بدنه براقش

بخاطر همین پرسیدم اگر ارزش داره برم ازش بگیرم - اگر نداره نرم

تو این سایت زده به ios 6.1 آپدت میشه
Apple iPhone 3GS - Full phone specifications

iPhone 3GS - Wikipedia, the free encyclopedia

برای ریختن بازی و برنامه باید چیکار کرد؟ چون آشنایی ندارم

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
برای خودم نیست , برای یکی از آشناهاست
گفت iPhone 3GS که داشتم یادته؟ گفتم آره -- گفت سال هاست داره خاک میخوره تو کشو بدرم نمیخوره , میخوای بردار مال خودت
گفت هر 1 ماه یا 2 ماه یه بار برای 3 میزدم به شارژ برای باتریش خراب نشه اما روشن نکردم - خط و خشم داره بخاطر بدنه براقش

بخاطر همین پرسیدم اگر ارزش داره برم ازش بگیرم - اگر نداره نرم

تو این سایت زده به ios 6.1 آپدت میشه
Apple iPhone 3GS - Full phone specifications

iPhone 3GS - Wikipedia, the free encyclopedia

برای ریختن بازی و برنامه باید چیکار کرد؟ چون آشنایی ندارم
برای برنامه و اینا توقع گیم های خفن مثل اسفالت و .. رو نداشته باش در حد تلگرام و اینستا راحت کارتو راه میندازه .
واسه دانلود برنامه هاشم که به یدونه اپل ایدی نیاز داری فقط بعدش از اپ استور دانلود میکنی هرچی بخوای .

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
برای برنامه و اینا توقع گیم های خفن مثل اسفالت و .. رو نداشته باش در حد تلگرام و اینستا راحت کارتو راه میندازه .
واسه دانلود برنامه هاشم که به یدونه اپل ایدی نیاز داری فقط بعدش از اپ استور دانلود میکنی هرچی بخوای .

ممنونم از شما
نمیدونم ولی فکر میکنم نشه با این گوشی خیلی قدیمی به استور وصل شد - یادمه قبلا ی سری پکیج بازی و برنامه اپل بود که میگفتن گوشی جیلبریگ بشه میشه نصب کرد
مال مفت میخواد برسه :D فقط میخواستم بدونم ارزش داره یا نه , چون سیستم عاملش خیلی قدیمیه شاید اصلا نشه روش برنامه نصب کرد مثل تلگرام و ..........
مثلا روی اندروید ها قدیمی نمیشه خیلی از برنامه ها رو ریخت

اینم بازی هایی که روی این گوشی اجرا میشن
iphone 3gs action games - Google Search

آخرین ویرایش:

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,937
نام
آرتین
ممنونم از شما
نمیدونم ولی فکر میکنم نشه با این گوشی خیلی قدیمی به استور وصل شد - یادمه قبلا ی سری پکیج بازی و برنامه اپل بود که میگفتن گوشی جیلبریگ بشه میشه نصب کرد
مال مفت میخواد برسه :D فقط میخواستم بدونم ارزش داره یا نه , چون سیستم عاملش خیلی قدیمیه شاید اصلا نشه روش برنامه نصب کرد مثل تلگرام و ..........

بگیر آقا روی همون ios 6 هنوز خیلی برنامه ها کار میکنن. اگرم نبودن ورژن یکم قدیمی ترشو میگیری در حد یه گوشی خوب کار راه اندازه همچنین ios 6 یکی از بهترین ورژن های این سیستم عامل بوده بگیر اپل آیدی بساز برنامه هارو بریز روش حالشو ببر

• Like
Reactions: bazicon

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
بگیر آقا روی همون ios 6 هنوز خیلی برنامه ها کار میکنن. اگرم نبودن ورژن یکم قدیمی ترشو میگیری در حد یه گوشی خوب کار راه اندازه همچنین ios 6 یکی از بهترین ورژن های این سیستم عامل بوده بگیر اپل آیدی بساز برنامه هارو بریز روش حالشو ببر

ممنون داداش
پس برم ازش بگیرم , چیز دیگه غیر از اپل آیدی لازم نداره؟

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
ممنونم از شما

شما راحت وصل شو به استور دانلود کن اپل فرقش با سایر برند ها در همینه که شما گوشیت تا وقتی از بین نره :D ساپورت نرم افزاری داری

• Like

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
شما راحت وصل شو به استور دانلود کن اپل فرقش با سایر برند ها در همینه که شما گوشیت تا وقتی از بین نره :D ساپورت نرم افزاری داری

چه جالب نمیدونستم اینطوری که خیلی عالیه
یه سوال اگر اینو بگیرم بفروشم پول بزارم یه iphone جدیدتر بخوام بخرم , مثلا iphone 4s یا iphone 5c چطورن؟ کدوم بهتره؟
اصلا ارزش داره 3gs بدم اینا رو بگیرم یا باهمون 3gs کار کنم بهتره

قیمتاشون چنده؟ - مثلا iphone 5c از همون پشت رنگیا با دوستم دیدم آکبند بود دوستم گفت اکثرا رفرشی هستن آکبند واقعی نیستن

بعد این طرح ریجستر به کجا رسید؟ آخه گفته بودن apple اگر نمایندگی رسمی نزنه اپل ها ها همه از کار میفتن

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
چه جالب نمیدونستم اینطوری که خیلی عالیه
یه سوال اگر اینو بگیرم بفروشم پول بزارم یه iphone جدیدتر بخوام بخرم , مثلا iphone 4s یا iphone 5c چطورن؟ کدوم بهتره؟
اصلا ارزش داره 3gs بدم اینا رو بگیرم یا باهمون 3gs کار کنم بهتره

قیمتاشون چنده؟ - مثلا iphone 5c از همون پشت رنگیا با دوستم دیدم آکبند بود دوستم گفت اکثرا رفرشی هستن آکبند واقعی نیستن

بعد این طرح ریجستر به کجا رسید؟ آخه گفته بودن apple اگر نمایندگی رسمی نزنه اپل ها ها همه از کار میفتن
به نظرم اگه قصد خرید ایفون داری حداقل 5 رو مد نظرت داشته باش 32 گیگ تمیزشو نزدیک یک سال پیش برای برادرم خریدم 700 تومن قمت الانشو نمیدونم . ولی باز اگه بین این 2تا میخوای به نظرم 5c بهتره .
تمام گوشی ها از 6s به پایین هرکی میگه اکبند داره شک نکن که ریفرش هست .
طرح ریجستر هم معلوم نیست والا من که دیدم فروشنده ها هنوز دارن میفروشن حالا یا دمه عرضه 7 میخوان بامبول درارن یا اینم یکی از همین طرحای شاد مجلسه که به دست فراموشی سپرده خواهد شد ! زمان فقط میتونه مشخص کنه
البته اینم بگم این طرح اگه هم اجرا شه فقط واسه گوشی های جدید گوشی های قبلی که مردم استفاده میکنن مثل قبل انتن خواهد داشت

• Like

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
به نظرم اگه قصد خرید ایفون داری حداقل 5 رو مد نظرت داشته باش 32 گیگ تمیزشو نزدیک یک سال پیش برای برادرم خریدم 700 تومن قمت الانشو نمیدونم . ولی باز اگه بین این 2تا میخوای به نظرم 5c بهتره .
تمام گوشی ها از 6s به پایین هرکی میگه اکبند داره شک نکن که ریفرش هست .
طرح ریجستر هم معلوم نیست والا من که دیدم فروشنده ها هنوز دارن میفروشن حالا یا دمه عرضه 7 میخوان بامبول درارن یا اینم یکی از همین طرحای شاد مجلسه که به دست فراموشی سپرده خواهد شد ! زمان فقط میتونه مشخص کنه
البته اینم بگم این طرح اگه هم اجرا شه فقط واسه گوشی های جدید گوشی های قبلی که مردم استفاده میکنن مثل قبل انتن خواهد داشت

قیمتشم مناسبه , زیاد قیمت بالایی نداره
آخه فروشگاه ها یعمده فروشن تو علائدین و سایت دارن همه iphone جمع کردن از لیست خط زدن - الان دوباره باز آوردن
یه عکس از روزنامه همشهری تو نت دیدم که انگار طرح شکست خورد تو 2 روز اول
( البته الان یه گوشی اندرودی برند smart دارم گارانتی دار - یه lumia 540 دارم بدون گارانتی و قاچاق )

d71vdp85y8ds4t3hgrlf.jpg

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
یه آیفون خیلی قدیمی دارم iPhone 3GS ه
سیستم ios 3 ه - از قدیم مونده و داره خاک میخوره
میخواستم بدونم ارزش داره راهش بندازم؟ سیستم عاملش upgrad میشه؟ به چه نسخه ای؟
در کل بنظرتون ارزش داره یا نه؟

آخرین iOS که براش اومده iOS 6.1.6 هست
و به اپ استور هم وصل میشه و می تونی برنامه های سازگار با iOS 6 رو نصب کنی براش (که تلگرام هنوز از 6 ساپورت می کنه) خیلی از برنامه های دیگه هم ورژن های قدیمی دارن برای iOS 6 که اون هم روشی داره بشه گرفت از اپ استور

گفتن قراره به بعضی شرکت ها اجازه ی واردات بدن! ولی اون طرح اجرا نشد در واقع فقط یکسری آیفون جمع شد در بازار ! الآن شما اگه میخوای یک آیفون نو و اکتیو نشده بگیری (حالا از هر مدلی) بدون مشکلی ریجستر و فعال میشه از این نظر نگران نباشید
در ضمن اون از کار افتادن برای آیفون های نو بود فقط وگرنه اونایی که از قبل فعال شده مثل همین 3GS که گفتید، حتی اگه اجرا هم میشد باز مشکلی نداشتند

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsanservat

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
سلام
من SE دارم بعد از اپدیت 10.0.2 دیگه به PC وصل نمیشه. یعنی در itunes شناخته نمیشه Sync نمیشه و اینا.
راه حلی داره؟ ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر