شروع مسابقات Fifa 14 نسل بعد Xbox one

آیا با شروع مسابقات Fifa 14 نسل بعد در اسفند 92 موافق هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    39
  • نظرسنجی بسته شده است .

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
52585-fifa-14.jpg

درود

دوستان مدتی هست وارد نسل بعد شدیم و هنوز مسابقات Fifa 14 رو بر روی Xbox one برگذار نکردیم و شخصا بسیار علاقمندم به مانند نسل قبل که خاطرات بسیار شیرینی روی X360 و مسابقاتی که واسه Fifa 14 داشتیم رو تکرار کنیم.این تاپیک زده شد تا کسانی که قصد شرکت در این مسابقات دارند تعدادشون مشخص بشه تا در صورتی که به حد لازم رسید تاپیک مخصوص مسابقات زده شود.

لطفا تنها و تنها افرادی که Xbox one و بازی Fifa 14 دارند و یا تا حداکثر آخر اسفند ماه تهیه می کنند در نظر سنجی شرکت کنند.برای دور اول مسابقات در نظر هست که جوایز بسیار عالی به نفرات برتر داده شود که به قرار زیر است:

1 - گلد 3 ماهه
2 - گلد 1 ماهه
3 -Gift card $10
4 - تعدادی از محصولات عالی و برتر Nivea آلمان و همچنین محصولات فیلیپس ( از شرکت خودمون:d )

سعی میشود در صورت امکان مبلغ ورودی برای حضور در مسابقات دور اول گرفته نشود و حضور در مسابقات رایگان باشد.لازم هم نیست اشاره کنم که شخصا چقدر روی مسابقات و نظم و ترتیبش حساس هستم چون کسانی که دورهای قبلی مسابقات حضور داشتند منو به خوبی میشناسن:d

در آخر پیشنهادی انتقادی چیزی بود می تونید در این تاپیک در میان بذارید.

----------------------------------
آخرین به روز رسانی در تاریخ 6 اسفند 92 :

افرادی که تا به حال برای مسابقه اعلام آمادگی کرده اند:

Farshad Online
Ho0RiZ0oN
Omid Rivaldo
Apocalyptose
navidii
LAghost9810
MJ Shadow88
arshia78
تعداد مورد نیاز : 4 نفر دیگر

آخرین ویرایش:

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
درود

فرشاد جون به یاد 360 چه حالی داد اون مسابقات...

خیلی دوست داشتم بیام ولی فعلا که منتظرم قیمت بیاد پایین دوره بعدی شاید تونستم بیام.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
درود

فرشاد جون به یاد 360 چه حالی داد اون مسابقات...

خیلی دوست داشتم بیام ولی فعلا که منتظرم قیمت بیاد پایین دوره بعدی شاید تونستم بیام.

آره اون مسابقات بسیار لذت بخش بود.واقعا دوستان خوبی تو همون بازیها پیدا کردم.الان متاسفانه فک کنم تعداد کسانی که فعلا کنسولهای نسل بعد خریدن کم باشه فکر نکنم حالا حالا ها دور هم جمع بشیم بازیها رو شروع کنیم:|

Intruder

کاربر سایت
Sep 7, 2010
9
نام
احسان
سلام

اگه خواستید میتونیم از حالا تا اون موقع لایو بزنیم پروفایل من هم shotintruder هست خوشحال میشم ممنون فقط FIFA

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
به نظرم فرشاد جان بندازی برای تابستان خیلی بهتره. تا اون موقع خیلی از افراد دیگه کنسول رو خریدن.:d
پ.ن: میدونم خیلی دیره:d

miladsaw

کاربر سایت
Dec 13, 2011
123
نام
milad
[/QUOTE]

شخصا بسیار علاقمندم به مانند نسل قبل که خاطرات بسیار شیرینی روی X360 و مسابقاتی که واسه Fifa 14 داشتیم رو تکرار کنیم[/QUOTE]
مطمئنی همش خوب بود؟ :D
انگار یادت رفته چه اتفاق هایی افتاد،البته فحش هاشو و کیک شدناشو که ما خوردیم :D

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
حداقل یه آمار از اونایی که می‌تونن شرکت کنن بگیرین شاید واسه شروع با ۱۰ نفر هم بشه یه لیگ خوب راه انداخت

مشکلی با این موضوع نیست از من باشه من دوست دارم همین حالا شروع کنیم:d
----------------------
دوستانی که تمایل دارند در مسابقه شرکت کنند همین جا با یک پیام و ذکر گیمر تگ خود اعلام کنند تا اگر به 10 - 12 نفر رسید بازی ها رو واسه ایام نوروز شروع کنیم:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر