انتقادات شما از سایت بازی سنتر [پست اول تاپیک خوانده شود]

گفتگو در 'پیشنهادات و انتقادات' ایجاد شده توسط Behzad, ‏Nov 15, 2005.

1. کاربر سایت

نام:
    فرهاد
    نکته جالب اینه که با اینکه این همه لینک الان نشون دادیم به اقایون که اینا جاشون اشتباس و باید در بخش شایعات باشن، هنوز هیچ کاری نکردن! طرف اندازه کله من تو تیترش نوشته این خبر شایعه هستش. ولی هنووز بعد این همه مدت انتقال پیدا نکرده.بعد خبر من که شایعه نیست میبرن توبخش شایعات این از مشکل شخصی نیست پس چیه؟ ادمینای سایت کجان؟ هیچکس جواب درست و منظقی نداره که چرا خبرهای اعضای تگ داره سایت انتقال پیدا نمیکنه؟!! واقعا تو یه سایت هم دارن زیر میزی کار میکنن.
    شایعه: Kingdom Hearts 3 در سال ۲۰۱۸ و با حذفیات متعددی عرضه خواهد شد
    Vanquish در راه PC?
    DarkSiders 3 لو رفت؟
    ممکن است ادامه عنوان ترسناک Alien: Isolation ساخته شود
    احتمالاً نسخه بعدی Dragon Age در دست‌ساخت باشد

2. Stay hungry. Stay foolish. دبیر تحریریه

نام:
    نریمان
    نکته مهمی را باید ذکر کنم. اعضای تحریریه به هیچ وجه (تاکید میکنم به هیچ وجه) ملزم به ارسال خبری در فروم نیستن؛ یعنی وظیفه ندارن دوباره کاری کنند و یه خبر رو دو بار توی سایت ارسال کنند. صرفا جهت احترام و رفاه حال کاربران سایت این کار رو می‌کنند؛ نه چیزی بهشون اضافه میشه نه اتفاق خاصی میافته که حالا بیاد پارتی بازی بشه و تاپیک اونها بمونه توی بخش خبر و ... اعضای بخش خبر میان توی بخش خبر فروم و لطف می‌کنند و خبر رو دوباره ارسال می‌کنند.

واقعا هم باید تاسف خورد که تیم خبری سایت به این شکل و صرفا جهت رفاه حال کاربرانی مانند شما دارن فعالیت می‌کنند. واقعا باید تاسف خورد که یک بار هم یک نفر از شما عزیزانی که دائما در حال نالیدن هستید نمی‌آیید تو تاپیک هایی که ایجاد میشه حتی یک کامنت بگذارید و فقط انتظار دارید دیگران دربست در اختیار شما باشن.

3. کاربر سایت

نام:
    فرهاد
    الان قسمت اول پستتون. چون شما وظیفنتون نیست در فروم خبر بزنید، باید از قانون تخطی کنید؟ قانون که میگه خبری اگر شایعه هست در بخش شایعه باید بره و زده بشه شامل حال شماها نمیشه؟ الان مثلا با حرفتون چیرو خواستید نشون بدید؟ که به کاربرا افتخاز میدیم خبر میزنیم و هرچا دوس داریمم میزنیم؟ سایت بازی سنتر اینقدر بی درو پیکر شده که چون شخصی یه تگ داره هر کاری دوس داره بکنه؟

در مورد بولد دو حرفتون. اولا شما تگ گرفتید یا خبر بزنید یا نقد کنید . پس شما در قبال اون تگت وظیفه داری که خبر بزنی و یا نقد بزاری غیر این باشه شمام مثل من کاربر ساده میشی.

دوما دیگه این حرفارو بر منی که 10 سال تو سایت بودم و فعالیت کردم نزنید. اندازه پستای شما من فقط خبر برای این سایت گزاشتم.

نکته سوم: این خبرو مدیر انجمن زده، این خبر در سورسش هم با عنوان شایعه زده شده بوده ولی چون مدیر انجمن هستن خبر تکون نمیخوره!!

The Last Guardian واقعا ممکن است این E3 نمایش داشته باشد

cloud _ strife, HIGH VOLTAGE, FPS Douug و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. Stay hungry. Stay foolish. دبیر تحریریه

نام:
    نریمان
    توی همون پست هم گفتم ما هیچ وظیفه ای در قبال فروم نداریم.

5. کاربر سایت

نام:
    منصور
    بمباران اتمی اتفاق نیافتاده
    حالا واقعا هم کسی زیاد بخش شایعات مطالعه نمیکنه الانم مثل قدیم بخش خبر اونقدر رونق نداره و فعالیت کاربر ها تو ارسال پست بالا نیست فوقش همونجا ارسال میشه تو خبر و تیترشم معلومه شایعه اس دیگه

Powerful King این نوشته را Like کرده است.
  6. کاربر سایت

نام:
    فرهاد
    من ناراحتیم از انتقال خبرم به شایعات نیست. صدبار شده خبرم منتقل شده، پاک و یا قفل شده، یک بار نشده بیام اینجا انتقاد کنم. مشکل این نیست، مشکل سلیقه ای رقتار کردن یه عده هستش. بر منی که بعد از مدت ها اومدم یه خبر زدم بعد میبینم بدون هیچ دلیلی انتقال پیدا میکنه زور داره.

سوال من از مدیران سایت این بود دلیل انتقال خبر من چی بوده؟ این همه حرف زدن یکی دلیل درست و منطقی نیاورد که فلانی به این دلیل و این دلیل خبر شما رفت و مابقی خبرا که شایعه بودن در بخش خبر موندن.

hosein me, cloud _ strife, HIGH VOLTAGE و 6 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. Set Free The Devil Inside کاربر سایت

نام:
    سهيل
    به نظرم بهتره اون زیربخش شایعات کلا حذف شه و فقط جلوی هرخبری که شایعه هست یک کلمه شایعه اضافه بشه و در بخش اصلی اخبار ارسال شه.(مثل گف)

هم کاربرا راحت میشن هم ناظم.

A.Pato7, cloud _ strife, HalfLife G و 16 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  8. 8 مدیر انجمن

نام:
    سینا
    سلام فرهاد جان.

این اتفاقی که افتاده برمیگرده به عدم هماهنگی بین مدیرها و ناظم های سایت. من شخصا به خاطر اتفاقی که افتاده از تو و سایر کاربرهایی که این مشکل براشون پیش اومده عذرخواهی میکنم.
    طبق تصمیمی هم که گرفته شده بین مدیرها، بخش شایعات کلا بسته میشه و تاپیک هاش انتقال پیدا میکنه به همون بخش خبر تا هم شما کاربرا راحت تر باشین و هم کنترلش برای مدیرها ساده تر باشه تا دیگه شاهد همچین اتفاق هایی نباشیم.

ps34, GHOST OF SPART, A.Pato7 و 27 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

نام:
    H O S S E I N
    ارادتمندم.

چند وقت پیش، برای فروش یک عنوان تاپیکی تو بخش بازارسنتر زدم.
    عنوان کنسولی رو با قیمت خریداری شده خودم برای فروش قرار دادم.
    متاسفانه، یوزری بدون هیچ مکالمه، پیام و یا حتی پستی تو تاپیک به خاطر قیمت بالا محصول من امتیاز منفی رو برام ثبت کرد.

دو تا مورد برام پیش اومد
    مورد اول و نقد شخصیم برمی گرده به اینکه چرا باید سازو کاری وجود داشته باشه که افرادی که خریدی انجام ندادن توانانیی ثبت نظر مثبت یا منفی داشته باشن.
    این می تونه برای یک کاربر ارزش افزوده فیک درست کنه و بر مبنای اون ارزش افزوده شروع به کلاه برداری کنه.

مورد دوم من که نقد نیست یه خواهشه، با توجه به اینکه جایی تو تاپیک ها و قوانین نیدیدم که به قیمتی که ما تو تاپیک قرار میدیم "قانون منع" وجود داشته باشه خواهش می کنم این امتیاز منفی بنده رو حذف کنید.
    من تو این 11 سالی که تو بازیسنتر بودم یه همچین موردی ندیدم

[یه متن مشابه این متن برای دو تا از مدیران و اکانت بازارسنتر هم ارسال کردم حتی تو شورای حل اختلاف بازار سنتر هم گفتم که خبری نشد.]
    امیدوارم رفع بشه.
    ممنونم.

HIGH VOLTAGE این نوشته را Like کرده است.
  10. Dragon Age Scholar ناظم انجمن

نام:
    مجتبی
    اسم کاربر و تاپیک مورد نظر رو داخل پیام خصوصی با من در میون بزارین!

The Philosophers, HIGH VOLTAGE و Oakenshield این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

12. Nothing as it Seems مدیر انجمن

نام:
    فردین
    به علت اینکه در این سایت به تاپیک هایی که محتوای هک و دزدی و ... دارن اجازه فعالیت داده نمیشه.

BMW_M3, HIGH VOLTAGE, mostafa682 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  13. کاربر سایت

پس تاپیک آخرین اخبار هک چی؟ مگه اونهم با موضوع هک نیست؟

14. Nothing as it Seems مدیر انجمن

نام:
    فردین
    اونجا مربوط به اخبار هک سخت افزار بحث میشه نه دزدی از مال و اموال مردم.

Saeedrz70, BMW_M3, tom71 و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر سایت

درود
    تاپیک قیمت کنسول ها چرا قفل شدند؟

این صفحه را به اشتراک بگذارید