انتقادات شما از سایت بازی سنتر [پست اول تاپیک خوانده شود]

گفتگو در 'پیشنهادات و انتقادات' ایجاد شده توسط Behzad, ‏Nov 15, 2005.

1. !D.VA 1, Bad Guys 0 ناظم انجمن

نام:
    محمد
    من نمیدونم کی گفته هر کی توهین نکرده دیگه میتونه در هر موردی دوست داشت بحث کنه :D شما وقتی میخوای یه بحثی رو مطرح کنی باید حداقل یه ارتباطی با موضوع تاپیک داشته باشه. اون قضیه که میگی بعضی جاها بحث منحرف میشه رو هم منکر نمیشم ولی این بیشتر برای مواردی هست که بحث های اصلی تاپیک انجام شده و اواخرش دیگه بحث های متفرقه پیش میاد و تصمیم گرفته شده رو این موارد سخت گیری کمتر بشه، ولی خداییش بحث کردن رو با ترول کردن تو کامنت اول یکی میدونی؟ :D اونجا هم اگه بحث صرفا تبدیل بشه به ترول و مسخره بازی از ادامه ـش جلوگیری میشه. اینقدر هم نگو چون اسپنسر رو ترول کردی یا ازش انتقاد کردی کامنت هات پاک شده، بیا این چند نمونه کامنت شما در مورد اسپنسر که کسی کاری بهشون نداشته چون توی تاپیک های مرتبط ارسال شده:
    پس خواهشا این جوسازی هایی که تو این تاپیک راه انداختی رو بزار کنار، اون هم فقط به خاطر یه دونه کامنت که پاک شدنش واقعا بدون ایراد بوده :D نه کسی با تو مشکلی داره نه با ترول کردن اسپنسر و مایکروسافت، ولی اینکه دوست داری تو هر تاپیک بی ربطی که رسیدی یه تیکه بندازی اصلا قابل قبول نیست، خصوصا که دیگه اولین کامنت تاپیک رو هم بدی و هنوز تاپیک استارت نخورده بخوای کلا جریان بحث رو عوض کنی. هیچ جای دنیا هم این مدلی که تو میگی نیست، اینجا تاپیک مربوط به فروش هورایزن تو Neogaf:
    Horizon Zero Dawn sales (sell-through) Exceed 2.6 Million (2 weeks), DLC teased
    بیشتر از 700 تا کامنت ارسال شده و فکر کنم حتی 1 نفر هم اسم اسپنسر و مایکروسافت رو نیاورده باشه چون واقعا کوچکترین ارتباطی با موضوع تاپیک نداره. شما همین کامنتی که میگی رو اگه توی این تاپیک گف ارسال کرده بودی به احتمال زیاد بن میشدی :D

آخرین ویرایش: ‏Mar 31, 2017
    lycan1367, A.Pato7, Paradise Lost و 15 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

با این کامنتایی که از این آقا (شایدم خانم؟) گذاشتید نه تنها بایستی این کامنتا رو پاک می کردین، بلکه خودش رو هم باید بن می کردین (بن موقت کفایت می کنه). بدون آوردن هیچ دلیلی الکی داره به مایکروسافت فحش می ده، حالا نمی دونم مایکروسافت چه بلایی سر ایشون آوردن که اینقدر کینه دارن ازش.

انتقاد هم به شما وارده که چرا اینقدر شل عمل می کنید. انتقاد کردن وارده ولی با دلیل. نه اینجوری کشکی کشکی، آدم حالش بد میشه اینا رو می بینه، چیو با چی مقایسه کرده.

qaqaj این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

نام:
    محمد مهدی
    با سلام

تالار بازی های موبایل سایت کاملا مُرده ! نه توش پستی داده میشه, نه بحثی, نه موضوع جدیدی, نه خبر, نقدی و ...

به نظرم اگه به این بخش هم رسیدگی بشه روی بازدید سایت تاثیر مثبت میذاره, تعداد موبایل گیمرها از کنسول گیمرها بیشتر نباشه کمترم نیس, باورتون نمیشه یه سر به نرم افزار هایی مثل بازار بزنید

SHANSER و mohsen2012 این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    منصور
    اقا اگه قراره واقعا با توهین ها برخورد کنید ببینید من نظرم دادم یکی نقل قول کرده مثلا اومده خیلی با کلاس فحش بده به ما چیزی که لایق خودش هست به من گفته خر چه داند قیمت نقل و نبات؟! حالا اومده خ اشم مثلا با هدف خیرخواهی ستاره زده من نمیدونم جدیدا چی شده یک عده کاسه داغتر از اش پیدا شدن چه تو تایپک امتیازات چه جاهای دیگه تا حرفی میزنی میخوان با فحش انگار بدرقت کنن حالا لفظ ملو ترش چون خر چیز خاصی نیست خوبه من حتی زدم نظر شخصی
    اگه فقط قرار به پاک کردن پست هست بگین ما هم از این به بعد به هر کس که با نظرش حال نکردیم خر بگیم

آخرین ویرایش: ‏Apr 3, 2017
    Kaiki این نوشته را Like کرده است.
  5. کاربر سایت

نام:
    Mohammad
    چرا کسی با این کاربر ThroughWinter برخورد نمیکنه؟
    به تنهایی گند زده به بخشهای مختلف انجمن.
    نه به دیکتاتوری که چندسال قبل حکم فرما بود و نه به الانتون که انجمن رو ول کردین به امون خدا.

Parsa13, American Idiot, amirone و 8 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

نام:
    امیرحسین
    تایید می کنم. ترول های معمولی که هر چند وقتی یک دفعه باشن مشکلی ندارن، ولی وقتی هر روز 20 بار اتفاق بیفته بی مزه می شه خدایی:D اون دوستمون هم پیشنهاد می کنم کمی کمتر فعالیت کنه، وقتی با دیدن مطالب سوپرایز بشی خیلی بیشتر عصبانی می شی و تو به هدفت می رسی، ولی الان چون زیاد اتفاق میفته دیگه سوپرایزی باقی نمونده:D

American Idiot, Torch Bearer, mk_cod و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

نام:
    Mohammad
    این کاربر نسبت فامیلی با مدیران سایت داره که کسی باهاش برخورد نمیکنه؟
    چون قبلا دادن همچین کامنتی جریمه اش بن دائم بود.

Last edited by a moderator: ‏Apr 7, 2017
    yonestm, BatiGoal و Arima Kishou این نوشته را Like کرده اند.
  8. مدیر انجمن

نام:
    پرهام
    سلام
    کاربر مورد اشاره شما تا قبل از امروز و چندتا نوشته آخرش توهینی نکرده بود که بخواد باهاش برخورد بشه .
    اینکه بگه از بازی مورد علاقه شما یا هر کس دیگه ای خوشش نمیاد دلیل نمیشه باهاش برخورد کنیم .
    اما طبق همون قوانین و عرف انجمنی که ازش حرف میزنید میتونم دسترسی شما به انجمن رو به خاطر اشاره مستقیم به اسم کاربر توی این تاپیک قطع کنم .

آخرین ویرایش: ‏Apr 12, 2017
  9. کاربر سایت

نام:
    Mohammad
    شما که مدیر انجمن هستین باید بهتر از بنده فرق بین اسپم و کامنت انتقادی رو بدونین.
    امثال این کاربر با اسپم هایی که تو بخش های مختلف انجمن میزنن باعث میشن اون کاربرایی که نظراتشون به درد بخور هست هم از دادن کامنت دلسرد بشن و همینم باعث میشه انجمن به شهر ارواح تبدیل بشه.
    در مورد اون بندی هم که گفتین میتونید دسترسی من رو قطع کنید مشکلی ندارم.اگر قانونه باید برای همه اجرا بشه.

آخرین ویرایش: ‏Apr 7, 2017
    Hassan و fifa13 این نوشته را Like کرده اند.
  10. کاربر سایت

نام:
    محمد امین
    کسی که مستقیما به یک کاربری توهین میکنه آیا جریمش چی هست؟ فقط پاک کردن پست؟

SHANSER و Powerful King این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

نام:
    منصور
    شما که دست به بن کردنت خوبه تکلیف اون کاربری که به ما گفت خر چه داند قیمت نقل و نبات چی شد پستشم گزارش کردم خود شما منو چند بار بخاطر نقض ساده قوانین بن کردی ایشون که توهین کردن

12. مدیر انجمن

نام:
    پرهام
    سلام
    من که همچین گزارشی رو یادم نیست .
    ممکنه کسی غیر از من رسیدگی کرده باشه .
    اگر تمایل دارید میتونید لینک اون صفحه ای که پست توش ارسال شده رو برام توی پیام خصوصی بفرستید تا ببینم چی بوده .

13. کاربر سایت

IMG_0541.PNG

بعله........

saphire این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید