انتقادات شما از سایت بازی سنتر [پست اول تاپیک خوانده شود]

گفتگو در 'پیشنهادات و انتقادات' ایجاد شده توسط Behzad, ‏Nov 15, 2005.

1. کاربر سایت

نه تنها پست پاک میکنن بلکه وقتی میرید ازشون چراییش رو جویا میشید بنت میکنن!
    واقعا خدا حفظ کنه یسریشون رو!

CEO KAZ HIRAI و Cloud Strife این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    ...
    فروم به قدری مرده که تبریک سال نو هر سال رو هم مدیرا تاپیکش رو نمیززند؟!

Metal Gear, CEO KAZ HIRAI, aidin0000 و 9 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

منم با این انتقاد شما موافقم.یه نمونه تابلو همین دیشب این پست که توی تاپیک
    زده شد از نظر اون ناظم یا مدیر انجمن موردی نداشته و پاک هم نمیشه ولی نقل قولش پاک میشه! مثل اینکه اون کسی که اینجور پست ها رو پاک میکنه از پاسخهای فن های سونی ناراحت میشه حتی اگه محترمانه و دوستانه باشن8-|

Solidsnake_1, amirone, ArianAwesome و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    ماکان
    دقیقا. مثلا برای برخی از دوستان فیل اسپنسر حکم مقام عظمی رو پیدا کرده. هربار که یه مزخرف جدید میگه اگه در مورد کامنتی بدی که حاوی اظهار ارادت بی پایان نباشه مستوجب اشد مچازاتی و یا به سرعت کامنتت پاک میشه و یا کلا از تاپیک بن میشی. به حدی که دیگه مسخره شده واقعا.

Metal Gear, Solidsnake_1, amirone و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

اینجور برخوردهای سلیقه ای به سود انجمن بازیسنتر نیست و باعث میشه کاربرا تمایلشون به پست دادن پایین بیاد.وقتی کاربرا سر موضوعی بدون توهین دارن با همدیگه گفتگو میکنن چرا باید کسی به خودش این حق رو بده که کامنتی رو که باب میلش نیست پاک کنه.

ArianAwesome و Cloud Strife این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

آخه داخل تاپیکهای خودمون این اتفاق میافته ، حداقل نباید پست بده که در مورد موضوع تاپیک فقط بحث کنید ؟ پستای منو هم فرطو فرط پاک میکنه :D مثل دو تا پست دیشبم ، ولی هیچ دلخور نمیشم فقط نگرانشم :D ، آخه تاپیکی هم ندارن بحث داغی توش شکل بگیره :D دلشون خوش باشه چند تا PSفن ریختن داخلو بزنه چند تا آسِ مونو بن کنه :D، فکر میکنم وقتی پستامونو میبینه تیک میگیره:D

7. 8 مدیر انجمن

نام:
    سینا
    همه ندونسته قاضی های خوبی هستن.
    از بعضی دوستان که ادعا و سابقشون رو یه کامیون پشت سرشون نمیتونه بکِشه ( :D ) واقعا انتظار نمیره اولین و ساده ترین قانون یک فروم که صحبت کردن در مورد موضوع تاپیک هست رو ندونن. آقای X اومده در مورد عناوین رایگان شبکه آنلاین یه کنسول صحبت کرده (مرتبط به موضوع تاپیک) آقای Y اومده در جوابش از رزولوشن کنسول محبوبش و متای بازی های محبوبش صحبت کرده (نا مرتبط به موضوع تاپیک). اینکه پست آقای Y پاک شده کار اشتباهی نبوده. پس لطفا شلوغش نکنین.

Democracy, sajjad++, yonestm و 9 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

یعنی کسی که موضوع تاپیک همسان بغلی رو بیاره توی تاپیک همسایه مشکلی نداره ؟، پس من الان برم متقابلا توی تاپیک همسایه بگم انحصاریاتون کجاس:D ، ترکوند SB که ، کجایید بیاید از کویر بگیمو بحثو ادامه بدیم . الان موضوع اون تاپیک VS افتاده توی این تاپیک پس از نظر شما (یقه پاره کردن:D) موردی نداره ؟؟

آخرین ویرایش: ‏Mar 30, 2017
  9. !D.VA 1, Bad Guys 0 ناظم انجمن

نام:
    محمد
    چی میگی شما؟ :D تو تاپیک بازی های گلد دوستان در مورد کیفیت بازی های سونی و مایکروسافت بحث کردن و مشکلی هم وجود نداشت. تو تاپیک پلاس هم همون اتفاق افتاده ولی این دوستمون یه کامنت کاملا بی ارتباط با تاپیک ارسال کرده بودن. بحث کردن با ترول کردن فرق داره، همون تاپیک گلد اگه کامنت های دوستان پاک میشد همین خود شما نمی اومدی انتقاد کنی که چرا نمیزارید بحث بشه؟ مثلا قضیه کنسل شدن اسکیلباند تو خیلی از تاپیک های مرتبط به صورت های مختلف مطرح شده و مشکلی نداشته.

Democracy, tom71, Madridista و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. 8 مدیر انجمن

نام:
    سینا
    تیم مدیریتی تصمیم گرفته برای راحتی بیشتر کاربرا، سخت گیری یه مقدار کمتر باشه ولی نه در این حد که هر موضوع بی ربطی توی هر تاپیکی در موردش بحث بشه. اگه با سخت گیری بخوایم برخورد کنیم بله همون کامنت اول هم میتونست پاک بشه ولی چون اون کامنت، کاملا بی ارتباط نبود با موضوع تاپیک (هر دو در مورد بازی های رایگان شبکه آنلاین یک پلتفرم) مدیر مربوطه تصمیم گرفت اون رو پاک نکنه ولی کامنت دوم کاملا با موضوع بی ارتباط بود و پاک شد.

مطمئن باشید سخت گیری برای ما هیچ کاری نداره. خیلی راحت میتونیم هر پستی که کوچکترین بی ارتباطی با تاپیک ها داشت رو سریعا حذف کنیم ولی این رویه کاملا به ضرر خود کاربرها هست. این دقیقا همون چیزیه که خیلی هاتون اعتراض داشتید نسبت بهش. حالا که ما گوش دادیم و داریم اجراش میکنیم، چون در این مورد به خصوص به ضرر کنسول محبوب یه عده است، اون یه عده اومدن دارن اعتراض میکنن در صورتی که ممکنه برعکس همین اتفاق هم افتاده باشه. که بهتون اطمینان میدم افتاده و شما در جریان نیستین.

saphire, Democracy, tom71 و 8 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

(ترکوند بازم) ترول نیس ؟!!! جلل خالق ، معانیش فرق میکنه تو کدوم تاپیک باشه ؟ دیشب که پست دادن دوستان که پستشم موجوده ، ژاپنیا ترکوندن ، بعد من نقل کردم مخصوصا SB پس چرا پستمو پاک کردی؟ ، اینم دقیقا معنی ترکوند و مترادف با تاپیک بود:D

12. کاربر سایت

ممنون از تیم مدیریتی ، ولی الان که بحثش شد نمیخوام بیشتر از این جلو برم چون بچه های دیگه هم هستن که نظراتی دارن ، ماکان هم میاد میگه اصلا بحث ما از پاک کردن بعضی پستها صرفا سر فن بازیه و ثابتم شده نمیشه انکارش کرد . وقتی چندین نفر اعتراض میکنن دیگه نمیشه گفت اشکال از ماست همیشه . ادامه نمیدم .

13. !D.VA 1, Bad Guys 0 ناظم انجمن

نام:
    محمد
    ترول تو تاپیک بی ربط منظورم بود :|
    من دیشب اصلا تو سایت نبودم که بخوام کامنت کسی رو پاک کنم :| و مسلما کامنت شما رو هم من پاک نکردم و نمیدونم موضوعش چی بوده.

14. کاربر سایت

من دیشب از پستی که پاک شد با خبر بودمو اصلا نگفتم چرا پاک شده چون طرف اشتباه گرفت ، کار خوبی هم کرد هر کی پاکش کرد ، ولی مثالتو با مثال جواب دادم که بدونی همون دس پستهایی که ازش نام میبری در تاپیکهای ماهم مشابهش شکل میگیره ولی پاک میشه .. من چیزی نمیگم چون طرف افتاده رو دور من چند ماهه :D میزارم خالی بشه هر کار دوس داره بکنه . ولی این مورد واقعا وجود داره و نیاز به رسیدگی داره .
    Skyeagle اسپم سرا راه انداخت .
    Tw همه چیزو ترول میکنه پستاش پاک نمیشه !!
    از این دس پستها فتوفراوون ریخته فقط ما زیر ذره بینیم !!

15. کاربر سایت

نام:
    ماکان
    خوب تو بیا بگو این اولین و ساده ترین قانون یک فروم چیه؟:D من با این تاپیک بازی های مفتی اصلا کار ندارم، کلی دارم میگم و میپرسم، اگه ما در مورد یه موضوع اتفاقا مرتبط با موضوع تاپیک صحبت کنیم و بعد پاک بشه هم جزو قوانینه؟

ببین برای قوانین نباید تفسیرهای مختلف و شخصی نوشت. فروم جای بحثه، دیکتاتوری هم نیست که هرجوری مثلا شماها دوست دارید پست بدیم. در نتیجه هرکسی تا جایی که قانون های دیگه رو نقض نکنه آزاده. یعنی من آزادم توی تاپیک مثلا آنچارتد هرچی دوست دارم رو بگم، به شرطی که بقیه قانون هارو نقض نکنم. مثلا توهین نباشه و از اینجور داستان ها. از اینجا به بعدش اینکه چی میگم کامل به خودم ربط داره. قرار نیست هرکسی هرجوری که ما دوست داریم نظر بده.

البته تو پست های من رو پاک نکردی!:D یه وقت به خودت نگیری!:D اما در کل مساله من اینه. خودم بارها دیدم پست من سلیقه ای پاک شده. چرا؟ چون تیکه به مایکروسافت و اسپنسر بوده. اینکه بگید تو تیکه میندازی بقیه هم میان نقل قول میکنن و ... هم اصلا توجیه خوبی نیست. چون اتفاقا هدف فروم همینه. بقیه هم بیان نقل قول کنن و بحث شکل بگیری. اینکه بقیه هم باید ضمن رعایت قانون جواب بدن یه مساله دیگه هست و به من مربوط نمیشه. همه باید یاد بگیرن ضمن رعایت قوانین فروم با هم دیگه بحث کنن. اینکه بحث از موضوع اصلی منحرف بشه هم اجتناب ناپذیره. تو هر کدوم از تاپیک های اخبار که بیشتر از 6 7 صفه بودن بری بحث صفحه اول با صفحه آخر زمین تا آسمون فرق میکنه. فروم همینه. تو همه جای دنیا. چون کلا بحث بین انسان ها همینجوریه. از یه جا شروع میشه و همینطور که میره جلو از موضوع اولیه فاصله میگیره.

پ.ن: مثلا یکی از پست های من که معتقدم الکی پاک شد تو تاپیک فروش خوب هورایزن بود. من اینجا یه تیکه به مایکرو امدم با این مضمون که همیشه وقتی سونی یه حرکتی میزنه اسپنسر هم در جواب میاد میگه اسکورپیو قوی ترین کنسوله و یه آمار خیلی دری وری از لایو میده. مثلا این ماه کاربرای لایو 18 میلیون لیتر کوکا کولا خوردن. خوب این نظر منه، ممکنم هست فن های مایکرو و اسپنسر خوششون نیاد که مشکل خودشون هست. میتونن نخونن. چرا باید پاک بشه؟

Solidsnake_1, mansour2023, amirone و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید