Outlast

درود.
news_survive_hell_in_outlast-13500.jpg

ناشر:Red Barrels Games
سازنده:Red Barrels Games
پلتفرم:PC/PS4/Xbox One
تاریخ انتشار نسخه Xbox One: ماه June 2014

با تشکر از امیر حسین(Dark War)

امروز طي خبري در سايت Game Informer اعلام شد كه استوديويي تازه تاسيس از يك عنوان بزرگ Survival-Horror به نام Outlast پرده برداري كرده است كه شايد در نگاه اول چيز جالبي به نظر نرسد اما وقتي سخن از كاركنان اين استوديو به ميان بيايد همه چيز تغيير ميكند.

اين استوديو از اعضاي با سابقه اي تشكيل شده است كه تجربه كار بر روي عناوين بزرگي همچون Prince of Persia: Sands of Time, Assassin's Creed, Far Cry 3 و Splinter Cell: Conviction را در كارنامه خود دارند.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Halloween Trailer
m29038.jpg

Download

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teaser Trailer
m28865.jpg

Download

با تشکر از احسان (R43)

Last edited by a moderator:

GTA 4

کاربر سایت
May 7, 2009
230
نام
دانیال
این بازی فوق العادست .. هرکی دوست داره معنی ترس واقعی رو درک کنه اینو تجربه کنه ! بعد مدتها یک بازیه واقعا سراسر ترسناک... جنبه می خواد و البته قلب سالم :D
رایگان هم که هست روی PS4 برای Plus .

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
Some feel that the game should have had a Platinum Trophy, but as Linder says, “It doesn’t work like that, it’s dependent on game size, you can’t give any game a full Trophy set. The game must be quite short/small, hence the base set.”
گفته شده که outlast برای PS4 تروفی Platinum نخواهد داشت...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازیش زیاد طولانی نیست ... 4-5 ساعته تموم میشه . من روی Pc یکسره رفتم تا تموم شد
اما همین 4-5 ساعت چنان تجربه ای رو میده که وقتی از پای دستگاه بلند شدید واقعا احساسه رضایت میکنید.
دسته کم جا داره 2-3 بار بازی کنید.
بازیش واقعا قشنگ بود. گرافیکه خیلی خوبی هم داره .

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
اونروز توی IGN خوندم که روی پلاس اومده برای اکانت های انگلیس ولی رفتم چک کردم نبود....الان فکر کنم 5 فوریه میاد....بازی بدی نیستش.

- - -ویرایش - - -

Some feel that the game should have had a Platinum Trophy, but as Linder says, “It doesn’t work like that, it’s dependent on game size, you can’t give any game a full Trophy set. The game must be quite short/small, hence the base set.”
گفته شده که outlast برای PS4 تروفی Platinum نخواهد داشت...

راست گفته بیچاره، البته خیلی بازیهای طولانی مثل Don't starve هم تروفی پلاتینیوم ندارن، با اینکه یکی از تروفی هاش رو باید 100 ساعت بتونی بازی کنی تا بگیری.

من گاهی اوقات لیست تروفی بچه هارو میبینم گریه ام میگیره(95% بازی ها تروفی هاشون بر اساس Grind کردن نا تموم هستش، نمی دونم این وقت رو بچه ها از کجا میارن که همه رو پلاتینیوم کنن).....اراده قوی هستش...من الان ME2 و Dragon Age: Origins و Deus-Ex نزدیکه 3 ساله یه دونه تروفی تو هرکدوم رو ندارم که پلاتینیوم کنم ولی حوصله ام نمیکشه بشینم پاش...چجوری اینکار رو میکنند این آقایان و خانمها؟

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
خب برای این که گرم بشید این تریلرو ببنید
Outlast Official Trailer (Full Version) - YouTube

همین 2 دقیقش به اندازه 1 ماه استرس گرفتم !

فکر میکنم بازی مناسبی برای من باشه....اینقدر از همه چی Bored شدم بد نیست یه دو سه باری Pants خود رو خیس کنم. هیجان خوبی بازیش به آدم میده، الانم که با کنترلر کنسول میشه بازیش کرد، یه لذت دیگه داره.

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
فکر میکنم بازی مناسبی برای من باشه....اینقدر از همه چی Bored شدم بد نیست یه دو سه باری Pants خود رو خیس کنم. هیجان خوبی بازیش به آدم میده، الانم که با کنترلر کنسول میشه بازیش کرد، یه لذت دیگه داره.
من از وقتی اینو دیدم دارم فکر میکنم اینو میشه با هدست بازی کرد یا نه؟:-s :d خوبیه بازی به اینه هیچی تفنگ نداری! فقط باید در بری:bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر