PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟ مساله اینست

كدام گزينه را براى نسل هشتم انتخاب ميكنيد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
بحث سلیقه هم هست . شاید برای یک شخصی تجربه ی مثلا فورزا 6 به قدری مهم باشه که ps4 نخره و بره x1 بگیره یا ...
forza 6 رو از انچارتد مهم تر بدونه ؟؟ زرشک =))
این مثالی که زدی یک در میلیونه عزیز :D تازه از همین یک در میلیون ها اکثرشون باید زیر 10 سالشون باشه که چنین کاری کنن ...

• Like
Reactions: barney stinson

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
جدی میگم کسی که به شکل کلی بگه من انچارتد و TLOUرو نمیخوام نمیدونم از دنیای بازی دنبال چیه
بعدم اگر بگید که طرف دنبال فورزا هست خوب gran turismo که از فورزا هم بهتره ( سلیقه ای هست ) ولی کلا
gran turismo قدیمی تره گیمر ها خیلی هاشون باهاش خاطره دارن و ...
البته از اون سمت هم میشه گفت کسی که بگه من Halo رو نمیخوام اشتباه میکنه چون به نظر من تنها بازی
مایکرو که واقعا میارزه بازی کردنش halo هست چون قبلا هم 360 داشتم و کلا انحصاری ها رو بازی کردم که میگم

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
forza 6 رو از انچارتد مهم تر بدونه ؟؟ زرشک =))
این مثالی که زدی یک در میلیونه عزیز :D تازه از همین یک در میلیون ها اکثرشون باید زیر 10 سالشون باشه که چنین کاری کنن ...

بعضی ها فقط به خاطر 1 بازی کنسول می خرن فروش بازی های ریسینگ دست کمی از بازی های دیگه نداره اگرم بحث درجه سنی باشه که انچارتد برای درجه T هست نه خون داره نه فحشی چیزی ما پاتال ها باید last of us بزنیم.

اگرم کسی گیمر هست باید جفت کنسول ها رو بخره جفتشون به 1 اندازه بازی عالی دارن

• Like
Reactions: sadegh93

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
بعضی ها فقط به خاطر 1 بازی کنسول می خرن فروش بازی های ریسینگ دست کمی از بازی های دیگه نداره اگرم بحث درجه سنی باشه که انچارتد برای درجه T هست نه خون داره نه فحشی چیزی ما پاتال ها باید last of us بزنیم.

اگه گیمر به معنای واقعیش رو در نظر گرفته باشی ، به شخصه گیمر نیستم ولی برای گیم هر دو تا رو دارم و خب اینم در نظر بگیرید که همه ملت نمیتونن دو تا رو بگیرن ...
سبک ریسینگ درسته دست کمی از بقیه نداره ولی در نبود forza هم میشه با نمونه های مشابه تا حدودی کمبودشو حس نکرد :|
ولی انحصاری های سونی (مخصوصا انچارتد) از اون دسته گیم هایی هستن که واقعا باید تجربشون کرد . در ضمن ! فعلا هم تهیه گیم تو ایران برای PS4 خیلی ارزونتر از X1 هست
(معمولا دیسکی ها قیمت های نزدیک به هم رو دارن ولی منظورم اکانت هایی هست که داره به فروش میرسه ... دزدی و غیردزدی بودنش هم در نظر نگرفتم چون بالاخره پلیرا دارن میگیرن و مشکلی هم ندارن :D) سخت افزار نسل فعلی پلی 4 هم که از x1 قوی تره و واقعا بحث سلیقه این جا معنی نداره .
باز ممکنه یه سری از دوستان در جواب من بیان چیزهایی مثل "کیفیت گیم پد" رو مثال بزنن که واقعا مال X1 بهتره ولی خود من با دسته ای که همراه کنسول بود تا الان هیچ مشکلی نداشتم ...

آخرین ویرایش:

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش

فورتزا فروشش به طور متوسط فکر کنم دو میلیون نسخه باشه که با آنچارتد 7-8 میلیونی قابل مقایسه نیست. آنچارتد رو از لحاظ فروش باید با Gears of War مقایسه کرد که فروش نسخه های قبلیشون نزدیک به هم بوده.

• Like
Reactions: mobile1199

mahdavy

کاربر سایت
Jan 27, 2015
50
نام
علیرضا
من که هیچکدوم از کنسول هارو ندارم و pc gamer هستم ولی اگه قرار بود انتخاب کنم قطعا انتخابم کنسول سونی بود اون هم فقط به خاطر gowو killzone و رواج بیشترش .نسل قبل هم xbox 360 داشتم و همش حسرت میخوردم که چرا ps3 نگرفتم.انحصاری های ایک باکس هم خیلی خوبن ولی متفاوت نیستند و بازی های تقریبا مشابهشون زیاده ولی من مشابهی در حد gow ندیدم (dmc هست ولی اون حس اسطوره ای gow رو به هیچ وجه نداره).بنظر من با انحصاری های هر کدوم حال کردید همونو بگیرید.:D

• Like
Reactions: mobile1199

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یه چیزی که کاملا واضحه اینه که بازیهای انحصاری مایکروسافت از لحاظ سروری و انلاین زدن خیلی از بازیهای انحصاری سونی بهتره مثلا هیلو در مقابل کیلزون یا درایو کلاب در مقابل فورزاها یا گیرز اورهای قبلی که روی وان اومدن انلاین دارن و میشه انلاین زد ولی مثلا انچارتد کالکشن اصلا انلاین نداره بازی جدید سونی که بهترین بازیشم هست و کلی هایپ کرده سروراش مشکل داره(انچارتد 4) و خیلیا شاکی هستن برین خودتون توی تاپیکش کلا مایکروسافت از لحاظ انلاین بازی کردن بهتره ولی عناوین مولتی پلتفورمهاش سرورهای مولتیش فک کنم یکی باشه مساله بعدی اینه که کنسول سونی اصلا ریسینگ شبیه ساز نداره ولی مایکرو کنسولش چندتا فورزا داره ولی بدیش اینه بازیهای وان توی ایران به فراوونیه ps4 نیستن شما اگه تهران باشید میتونید مثه ps1هر روز یه بازی بکنید و فرداش حضورا بازی رو بفروشید یا تعویض کنید ولی برای وان این خبرها نیست

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
یه چیزی که کاملا واضحه اینه که بازیهای انحصاری مایکروسافت از لحاظ سروری و انلاین زدن خیلی از بازیهای انحصاری سونی بهتره مثلا هیلو در مقابل کیلزون یا درایو کلاب در مقابل فورزاها یا گیرز اورهای قبلی که روی وان اومدن انلاین دارن و میشه انلاین زد ولی مثلا انچارتد کالکشن اصلا انلاین نداره بازی جدید سونی که بهترین بازیشم هست و کلی هایپ کرده سروراش مشکل داره(انچارتد 4) و خیلیا شاکی هستن برین خودتون توی تاپیکش کلا مایکروسافت از لحاظ انلاین بازی کردن بهتره ولی عناوین مولتی پلتفورمهاش سرورهای مولتیش فک کنم یکی باشه مساله بعدی اینه که کنسول سونی اصلا ریسینگ شبیه ساز نداره ولی مایکرو کنسولش چندتا فورزا داره ولی بدیش اینه بازیهای وان توی ایران به فراوونیه ps4 نیستن شما اگه تهران باشید میتونید مثه ps1هر روز یه بازی بکنید و فرداش حضورا بازی رو بفروشید یا تعویض کنید ولی برای وان این خبرها نیست
دوست عزیز انچارتد یک بازی بیس افلاین و داستانی هست اصلا کسی میخردش توقع انلاین زدن باهاش نداره و بیشتر هزینه ی ساختش برای بخش افلاینش صرف شده
بنابراین اگر بخوایم از انلاین انچارتد ایراد بگیریم باید از ویچر هم ایراد بگیریم

• Like
Reactions: sadegh93

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوست عزیز انچارتد یک بازی بیس افلاین و داستانی هست اصلا کسی میخردش توقع انلاین زدن باهاش نداره و بیشتر هزینه ی ساختش برای بخش افلاینش صرف شده
بنابراین اگر بخوایم از انلاین انچارتد ایراد بگیریم باید از ویچر هم ایراد بگیریم
ip انچارتد از شماره دوم انلاین داشته و کلا تمرکزشم روی انلاین همیشه بوده خیلیا هستن که انچارتد رو هم بخاطر انلاینش نگه میدارن مثه خیلیا که دلست اف اس رو بخاطر انلاینش نگه داشتن

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

هر بازی که میاد روزای اول سرورا مشکل دارن چون سازنده هیچ وقت نمیتونه پیش بینی کنه که چه اتفاقایی ممکنه روز عرضه بازی بیوفته

شما از بتلفیلد و NFS و بازیای MMO بگیر که تمام وجودشون به آنلاینشونه روزای اول سرورا مشکل دارن ولی چیزی نیست که بیخیالش بشن و حتما و سریعا درست میشن :D

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,539
انقدر میگین آنلاین سونی مشکل داره. مشکلش چیه؟ من که تا حالا هر بار بازی کردم مشکلی نداشته. در ضمن شما بازی های آنلاین روی بازی های گنده فقط نبینید. سونی بازی آنلاین زیاد داره ولی این بازی ها خیلی بازی های حجم بالا و دهن پر کنی نیستن. deadnation, helldivers,alienation اینا همه بازی هایی هستن که آنلاین واقعا جذابی دارن. ولی انقدر سنگین و حجم بالا نیستن. اگه این بازی ها رو در نظر بگیریم سونی بازی آنلاین کم نداره.

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
من که بعد از 2 سال 4 رو فروختم و 1 خریدم و کاملا راضیم
کیفیت ساخت سونی افتضاحه مخصوصا دسته بازی که کلی ایراد داره کل لذت بازی به دسته اونه . پوسته آنالوگ بقدری بدکیفیت و مزخرفه که بعد از یه مدت کاملا از بین میره در صورتی که پوسته آنالوگ ایکس باکس از نوعی پلاستیک ضد سایشه . دکمه R2 برای اکثر گیمرا شکسته و در خیلی از بازیا از کار افتاده میشه واقعا خنده داره که میشکنه . در مورد باتری هم که خودتون شاهدید باتریهای 4 / 800 ma قدرت داره که هر روز باید به شارژ زده بشه در صورتیکه واسه کنترل 1 یک جفت باتری 3800 m خریدم و کلی دارم کیف میکنم . شوکر دسته ها هم که قابل قیاس با هم نیست . واقعا سونی چرا یه فکری به حال کنترلر بدکیفیتش نمیکنه در صورتیکه وان میاد کنترلر الایت رو با اون ابهتش معرفی میکنه . حالا باگ های نرم افزاریش بماند که خود بخود میره تو حالت رست و ری استارت شدنش
همه اینا دلیلی شد که من رفتم 1 خریدم

• Like
Reactions: Ezio96 and payot

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,566
نام
Alireza
من که بعد از 2 سال 4 رو فروختم و 1 خریدم و کاملا راضیم
کیفیت ساخت سونی افتضاحه مخصوصا دسته بازی که کلی ایراد داره کل لذت بازی به دسته اونه . پوسته آنالوگ بقدری بدکیفیت و مزخرفه که بعد از یه مدت کاملا از بین میره در صورتی که پوسته آنالوگ ایکس باکس از نوعی پلاستیک ضد سایشه . دکمه R2 برای اکثر گیمرا شکسته و در خیلی از بازیا از کار افتاده میشه واقعا خنده داره که میشکنه . در مورد باتری هم که خودتون شاهدید باتریهای 4 / 800 ma قدرت داره که هر روز باید به شارژ زده بشه در صورتیکه واسه کنترل 1 یک جفت باتری 3800 m خریدم و کلی دارم کیف میکنم . شوکر دسته ها هم که قابل قیاس با هم نیست . واقعا سونی چرا یه فکری به حال کنترلر بدکیفیتش نمیکنه در صورتیکه وان میاد کنترلر الایت رو با اون ابهتش معرفی میکنه . حالا باگ های نرم افزاریش بماند که خود بخود میره تو حالت رست و ری استارت شدنش
همه اینا دلیلی شد که من رفتم 1 خریدم
هرچی ک گفتی فقط مشکل دسته بود! سری جدید دسته ها هم جنس انالوگش عوض شد هم تیغه توی تریگر ها از پلاستیکی به فلزی تغییر پیدا کرد!
مشکل نرم افزاری؟ ری استارت شدن؟ من سر لانچ کنسولو خریدم (ک یعنی سری مشکل دارش بود ) تا الان آخ نگفته! با ایکس باکس داداشم ک بازی میکنم بازی های سنگین فنو تبدیل میکنه به موتور جت ولی از پی اس هیچ صدای بلند نمیشه!

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,566
نام
Alireza
انقدر میگین آنلاین سونی مشکل داره. مشکلش چیه؟ من که تا حالا هر بار بازی کردم مشکلی نداشته. در ضمن شما بازی های آنلاین روی بازی های گنده فقط نبینید. سونی بازی آنلاین زیاد داره ولی این بازی ها خیلی بازی های حجم بالا و دهن پر کنی نیستن. deadnation, helldivers,alienation اینا همه بازی هایی هستن که آنلاین واقعا جذابی دارن. ولی انقدر سنگین و حجم بالا نیستن. اگه این بازی ها رو در نظر بگیریم سونی بازی آنلاین کم نداره.
منم نمیدونم! همین ک پلیرای بازی های انلاین مولتی پلتفرم به مراتب بیشتر وانه واسه من کافیه!
مثلا الان متال گیر انلاین 3 روی پی اس 4 توی طول روز 2000 تا پلیر داره (انلاینش خیلی داغونه واسه همین پلیراش کمه) ولی ایکس باکس 200 تا!
واسه دارک سولز و بتل 4 هم همینطور

• Like
Reactions: alisantori

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,566
نام
Alireza
اگه کسی پولشو داشته باشه بهترین انتخاب یه PC درستو حسابیه چون کنسولای این نسل خیلی ضعیفن و هنوز 3 سال نشده بزور دارن بازی های مولتی پلتفرمو میکشن!
ولی اگه بودجش کم باشه پی اس 4 بهتره (ب نظر من ) چون هم پلیراش زیادترن (ایرانی یا خارجی ) هم انحصاریاش منتفاوت تر! از نظر سخت افزاریم قوی تره!
ولی اگه کسی خیلی بودجه داشته باشه پی سی رو واسه مولتی پلتفرما بگیره و وان و 4 رو واسه انحصاریا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر