PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟ مساله اینست

كدام گزينه را براى نسل هشتم انتخاب ميكنيد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
کیفیت تصویر هم اگر منصفانه قضاوت کنین میبینین که آنچنان تفاوتی هم با هم ندارن ( بر خلاف جو دادن بعضی ها ) و خود بنده gta v رو روی هر دوی کنسول ها بازی کردم. (البته اینو رد نمیکنم که کیفیت تصویر ps4 از XBO بیشتره اما اختلاف واقعا خیلی اندک هست و با چشم غیر مسلح قابل تشخیص نیست )
:)
اولا که خاک بر سره سونی که 4 تا انحصاری داره و همشم سینگل به درد میخورن و مولتی ندارن:D ولی خدایی چشمتو با چی مسلح کردی که تونستی این تفاوتو تشخیص بدی؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دوستان من نسل قبل ۳۶۰ داشتم و خیلی دوست دارم این نسل هم XBOX ONE بخرم دسته وان رو بیشتر دوست دارم . میخواستم بدونم قیمت بازی های PS4 چنده و وان چند؟ و از نظر بازی مولتی که رو هر دو کنسول اومده بازی هست که اختلاف گرافیکیش خیلی محسوس باشه ؟ چپن بتل رو با اینکه میگن رزولویشن ۴ بالا تره و .... حدودا تو یک سطح هستن انقدر فرقی ندارن .منتظر نظراتتون هستم تشکر

• Like
Reactions: barney stinson

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
دوستان من نسل قبل ۳۶۰ داشتم و خیلی دوست دارم این نسل هم XBOX ONE بخرم دسته وان رو بیشتر دوست دارم . میخواستم بدونم قیمت بازی های PS4 چنده و وان چند؟ و از نظر بازی مولتی که رو هر دو کنسول اومده بازی هست که اختلاف گرافیکیش خیلی محسوس باشه ؟ چپن بتل رو با اینکه میگن رزولویشن ۴ بالا تره و .... حدودا تو یک سطح هستن انقدر فرقی ندارن .منتظر نظراتتون هستم تشکر
نسل پیش 360 داشتی و الان میخوای وارد نسل هشت کنسول ها بشی؟ خب من برات چندتا دلیل میارم که چرا باید بدون شک یک عدد PS4 بخری:D

1.بخاطر اینکه شما نسل پیش X360 داشتی هیچکدوم از عناوین درجه 1 انحصاری سونی رو تجربه نکردی و میشه گفت تقریبا بیشترشون روی PS4 بصورت ریمستر الان موجودن مانند The Last of Us: Remastered/GOW 3/ heavy rain and beyond two souls collection/uncharted collection و عناوین دیگه که الان یادم نیست ضمنا اینا دیگه قیمتاشون خیلی افت کرده و براحتی میتونی تهیشون کنی.

2.کیفیت بیشتر بازیها روی PS4 بهتره.اینو دیگه همه میدونن و نیازی به بحث نداره:D

3.در حال حاضر بازار خرید و فروش کنسول PS4 و بازیهاش توی ایران نسبت به Xbox One خیلی خیلی بهتره.کافیه یه سر به سایتای دست دوم فروشی بزنی تا ببینی از هر 10 مورد 9 تاش مربوط به PS4 هست!

4.انحصاریهای سونی.همین Uncharted 4 که چند روز دیگه وارد بازار میشه خودش به تنهایی میتونه دلیلی باشه برای خریدن یک عدد PS4:Dدیگه بقیه انحصاریهاش بماند

و اما در پایان میخواستم توصیه ای بهت بکنم:Dاگه خبرا رو دنبال کرده باشی شایعه شده قراره یه PS4 آپگرید شده(قدرتمندتر) توی E3 از طرف سونی معرفی بشه.اگه توی E3 که 1 ماه دیگه برگزار میشه خبری نشد که خب ضرر نکردی و همین PS4 رو بخر اما اگه معرفی شد بنظرم صبر کن تا اون مدل بیاد که بخریش.اگه خیلی عجله داری همین مدل فعلی PS4 رو بخر و به فرض بعدا خبری شد چنانچه تمایل داشتی به مدل جدیدتر نقل مکان کنی دست را در جیب مبارک کرده و هزینه آنرا پرداخت خواهی نمود:D

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,820
نام
پدرام
چنتا از پستهای فن های ماکروسافت رو خوندم و بیاد این ضرب المثل افتادم؛
کسی رو که خوابه میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو بخواب زده، نه!
آخه کینکت و ‌backward compatibility و کنترلر ایکس باکس وان شدن قابلیت نسل جدید؟ یا کوانتوم بریک با اون نمرات منتقدین شد انحصاری تاپ؟
دو راه داریم، یا ایکس باکس بخریم و حسرت انحصاریهایی با متای بالای90 رو بخوریم، یا بریم سراغ سونی و از انتخابمون لذت ببریم

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
چنتا از پستهای فن های ماکروسافت رو خوندم و بیاد این ضرب المثل افتادم؛
کسی رو که خوابه میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو بخواب زده، نه!
آخه کینکت و ‌backward compatibility و کنترلر ایکس باکس وان شدن قابلیت نسل جدید؟ یا کوانتوم بریک با اون نمرات منتقدین شد انحصاری تاپ؟
دو راه داریم، یا ایکس باکس بخریم و حسرت انحصاریهایی با متای بالای90 رو بخوریم، یا بریم سراغ سونی و از انتخابمون لذت ببریم
اونوخت gears of war ها و halo ها و forza ها و .... رو روی چی برند ؟ روی Ps4 ? (کنسول دارم میگم نه pc)
در ضمن مگه یه بازی برای خوب بودنش حتما باید بالا 90 باشه امتیازش ؟ سیستم متاکرایتیک رو ببینید که بالای متای چند رنگش سبز میشه و به چه معنا هستش

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
اولا که خاک بر سره سونی که 4 تا انحصاری داره و همشم سینگل به درد میخورن و مولتی ندارن:D ولی خدایی چشمتو با چی مسلح کردی که تونستی این تفاوتو تشخیص بدی؟
واقعا اون بخش "چشم غیر مسلح" شدیدا منو به فکر فرو برد :D
من که با هر دو کنسول دارم رو مانیتور گیم میزنم ، تفاوت هایی مثل کیفیت تکسچر و رزولوشن تو یه گیم مثل arkham knight کاملا واضحه :D
ولی خب اون عزیزانی که رو TV گیم میزنن قطعا کمتر متوجهش میشن ...
همین طور بگذریم انحصاری های PS4 که واقعا حرف واسه گفتن نمیذارن .
البته من واقعا فن هیچ کدوم نیستم و صرفا مصرف کننده ام :D

اونوخت gears of war ها و halo ها و forza ها و .... رو روی چی برند ؟ روی Ps4 ? (کنسول دارم میگم نه pc)
در ضمن مگه یه بازی برای خوب بودنش حتما باید بالا 90 باشه امتیازش ؟ سیستم متاکرایتیک رو ببینید که بالای متای چند رنگش سبز میشه و به چه معنا هستش
مگه کسی گفت انحصاری های X1 بده ؟؟؟ انحصاری های مایکی هر چه قدر هم که خوب باشن قبول کن به شاهکارهایی مثل uncharted نرسیدن فعلا ...

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
مگه کسی گفت انحصاری های X1 بده ؟؟؟ انحصاری های مایکی هر چه قدر هم که خوب باشن قبول کن به شاهکارهایی مثل uncharted نرسیدن فعلا ...
بحث سلیقه هم هست . شاید برای یک شخصی تجربه ی مثلا فورزا 6 به قدری مهم باشه که ps4 نخره و بره x1 بگیره یا ...

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
به نظر من بهترین کار اینه که Xbox One خرید و از تکنولوژی Kinect 2.0 و بازی های انحصاری XBO لذت برد.
اون چنتا انحصاری سونی رو هم خونه یکی از دوستاتون تموم کنید چون اکثر انحصاری هاش ( یا شایدم همشون ) فقط از لحاظ single player قوی هستن و بعد از یک بار که بازی رو تا آخر رفتین دیگه مطمئنا بهشون نیازی پیدا نمی کنین :|
بازی های third party هم که برای هردو میاد و جای نگرانی نداره.
کیفیت تصویر هم اگر منصفانه قضاوت کنین میبینین که آنچنان تفاوتی هم با هم ندارن ( بر خلاف جو دادن بعضی ها ) و خود بنده gta v رو روی هر دوی کنسول ها بازی کردم. (البته اینو رد نمیکنم که کیفیت تصویر ps4 از XBO بیشتره اما اختلاف واقعا خیلی اندک هست و با چشم غیر مسلح قابل تشخیص نیست )
در ضمن اکانت های سونی هنوز هم که هنوزه دارن هک میشن و ممکنه اگه شما هم یه اکانت قانونی داشته باشین ازتون بدزدنش :|
خلاصه:
اگه میخواین PS4 داشته باشین قید قابلیت Backward Compatibility , آنلاین شدن , کنترلر XBO با تکنولوژی Impulse Triggers و استفاده از Kinect 2.0 که از دستور های صوتی شما پیروی میکنه رو بزنین و بشینین توی خونه انحصاری های سونی رو یک بار برای همیشه تا آخر بازی کنین و بعد PS4 خودتون رو بفروشین چون مطمئنا دیگه کاری باهاش نخواهید داشت :)
ولی اگه میخواین XBO داشته باشین شما همه چیز رو با هم بدست آوردین :)
از تعداد ارسال هاتون مشخصه که اومدین فقط فن بازی در بیارین
چنتا انحصاری سونی رو خونه دوستمون تموم کنیم ؟ :))=)) واقعا حرف جالبی بود برام
تکنولوژی دسته one میشه بگی چه چیز عجیبی داره که باید تجربش کرد ؟ جالبه والا اینم
از این حرف هم که میگی سونی فقط سینگل داره معلومه اصلا یکبار هم مولتی بازی های سونی رو بازی نکردی بدونی مولتی TLOU چیه
اکانت سونی هک میشه پس نمیشه باهاش انلاین بازی کرد این دیگه اخرشه
Backward Compatibility مسخره ترین قابلیت ممکنه هست چون ریمستر بازی های خوب میاد
من نمیدونم حالا چه فرقی میکنه بگی بهش کنسول خاموش بشه یا یه دکمه رو دسته رو بزنی تا خاموش بشه:-bd
اون چشم مسلح هم که ماشالا B-)
پس حتما برید xone بگیرید تا همه چی رو با هم داشته باشیدx_x
خداوکیلی از سونی خوشم میاد ولی هیچوقت اینطوری کور کورانه طرفداری نمیکنم
یعنی انچارتد و TLOU و Gran Turismo و ... و ... پشم همه
حداقل میخواستم بگم که اره سونی انچارتد داره یه اشاره ای میکردم که مایکرو هم بازی های خوبی مثل
gears و halo داره نه اینکه بگم همه اونا بدن و بو میدن فقط ما خوبیم

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
از تعداد ارسال هاتون مشخصه که اومدین فقط فن بازی در بیارین
چنتا انحصاری سونی رو خونه دوستمون تموم کنیم ؟ :))=)) واقعا حرف جالبی بود برام
تکنولوژی دسته one میشه بگی چه چیز عجیبی داره که باید تجربش کرد ؟ جالبه والا اینم
از این حرف هم که میگی سونی فقط سینگل داره معلومه اصلا یکبار هم مولتی بازی های سونی رو بازی نکردی بدونی مولتی TLOU چیه
اکانت سونی هک میشه پس نمیشه باهاش انلاین بازی کرد این دیگه اخرشه
Backward Compatibility مسخره ترین قابلیت ممکنه هست چون ریمستر بازی های خوب میاد
من نمیدونم حالا چه فرقی میکنه بگی بهش کنسول خاموش بشه یا یه دکمه رو دسته رو بزنی تا خاموش بشه:-bd
اون چشم مسلح هم که ماشالا B-)
پس حتما برید xone بگیرید تا همه چی رو با هم داشته باشیدx_x
خداوکیلی از سونی خوشم میاد ولی هیچوقت اینطوری کور کورانه طرفداری نمیکنم
یعنی انچارتد و TLOU و Gran Turismo و ... و ... پشم همه
حداقل میخواستم بگم که اره سونی انچارتد داره یه اشاره ای میکردم که مایکرو هم بازی های خوبی مثل
gears و halo داره نه اینکه بگم همه اونا بدن و بو میدن فقط ما خوبیم

کی امثال شما یاد میگیرند درست حرف بزنن مشخص نیست!:-??
الان اومدی یه نفر دیگه رو مسخره میکنی که بگی PS4 بهتره![-([-([-(

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
کی امثال شما یاد میگیرند درست حرف بزنن مشخص نیست!:-??
الان اومدی یه نفر دیگه رو مسخره میکنی که بگی PS4 بهتره![-([-([-(
عزیزم اون اقا حرف های عجیبی زده بودن جواب گرفتن
منم اصلا طرفدار کنسول نیستم قبلا x360 داشتم و بعدش رفتم سراغ pc
ولی دیگه مشخصه این نسل که ps4 از خیلی لحاظ سرتر هست
one فقط همون انحصاری هاشو داره وگرنه کینکت ورژن 2 و ... به دردی نمیخوره
کی افرادی مثل شما یاد میگیرن که نیان خودشون رو خیلی منطقی نشون بدن انگار
بقیه منطق ندارن

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
عزیزم اون اقا حرف های عجیبی زده بودن جواب گرفتن
منم اصلا طرفدار کنسول نیستم قبلا x360 داشتم و بعدش رفتم سراغ pc
ولی دیگه مشخصه این نسل که ps4 از خیلی لحاظ سرتر هست
one فقط همون انحصاری هاشو داره وگرنه کینکت ورژن 2 و ... به دردی نمیخوره
کی افرادی مثل شما یاد میگیرن که نیان خودشون رو خیلی منطقی نشون بدن انگار
بقیه منطق ندارن
برای من یه دلیل به اسم Bloodborne برای داشتن PS4 کافیه چرا باهاشون بحث میکنی؟ ;) .هرکی Bloodborne رو بازی نکرده باشه گیمر نیست...

• Like
Reactions: barney stinson

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
البته که آمار فروش PS4 نسبت به XBOX ONE نشان از برتری کنسول شرکت سونی داره اما نباید نادیده گرفت که سیستم عامل ایکس باکس وان به مراتب حرفه ای تر و قابل ارتقا تر از PS4 هست . کیفیت ساخت کنسول ، بازی های انحصاری خوب مثل گیرس آف وار و هالو و ... هم این کنسول رو متمایز از رقبا ( سونی و نینتندو ) کرده . اما در نهایت و در یک جمع بندی کلی باید بگم که کنسول شرکت سونی ارزش خرید بالاتری داره و اون هم به دلیل وجود بازی های انحصاری با کیفیت و بی شماری هست که برای PS4 تولید شده و میشه . یادمون نره که حرف اول و آخر رو در کنسول ها ، بازی های اون ها میزنن ؛ و سونی در این زمینه قدرتمند تر از ماکروسافت عمل کرده .

پیشنهاد من خرید PS4 هست . البته که دوستانی که میخوان بخرن هم تا خرداد صبر کنن تا نمایشگاه E3 برگزار بشه و تکلیف شایعات PS4.5 و ... مشخص بشه .

موفق و پیروز باشید

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
البته که آمار فروش PS4 نسبت به XBOX ONE نشان از برتری کنسول شرکت سونی داره اما نباید نادیده گرفت که سیستم عامل ایکس باکس وان به مراتب حرفه ای تر و قابل ارتقا تر از PS4 هست . کیفیت ساخت کنسول ، بازی های انحصاری خوب مثل گیرس آف وار و هالو و ... هم این کنسول رو متمایز از رقبا ( سونی و نینتندو ) کرده . اما در نهایت و در یک جمع بندی کلی باید بگم که کنسول شرکت سونی ارزش خرید بالاتری داره و اون هم به دلیل وجود بازی های انحصاری با کیفیت و بی شماری هست که برای PS4 تولید شده و میشه . یادمون نره که حرف اول و آخر رو در کنسول ها ، بازی های اون ها میزنن ؛ و سونی در این زمینه قدرتمند تر از ماکروسافت عمل کرده .

پیشنهاد من خرید PS4 هست . البته که دوستانی که میخوان بخرن هم تا خرداد صبر کنن تا نمایشگاه E3 برگزار بشه و تکلیف شایعات PS4.5 و ... مشخص بشه .

موفق و پیروز باشید
منطقی ترین حرفی که شنیدم واقعا ممنون بابت این نظر
واقعا کسی نمیگه و نمیتونه بگه کنسول مایکرو بده فقط بحث اینجاست الان چه تو ایران چه خارج از ایران کنسول سونی بهتر عمل کرده چه بازی
چه کیفیت بازی ها

• Like
Reactions: 4058423

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر