سوالات و مشکلات Windows Phone

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
سلام
بعد از چند بار پیشنهاد تو سایت در مورد زدن همچین تاپیکی و عدم توجه از طرف مسئولین فروم تصمیم گرفتم خودم همچین تاپیکی رو ایجاد کنم چون خودم سوال و ... دارم !:D
به هر حال سوالات و مشکلات ـتون رو در مورد Windows Phone اینجا مطرح کنید ... فکر کنم بحث در مورد جیلبریک و ... هم مشکل نداشته باشه

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
من دوتا نکته بگم .
اینک ویندوزفون یجورایی برای نصب برنامه پولی جیل بریک شده هست . با یک برنامه چینی و ... ! (جستجو تو گوگل : نصب بازی بدون نیار به دوولوپر آنلاک)
و اینک آپدیت بلک هم اومده ، app folder هم مثل ios اضافه شده (البته بصورت برنامس)

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
آره منم به لطف این برنامه هیلو بالاخره ریختم :D
واقعا بهترین گیم پلی و گرافیک رو داره ... حتما پیشنهاد میشه تجربه ـش کنید ... خیلی هم گرونه 7 دلار !

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
بنظر من با ویندوزفون 8.1 و اومدن نوتیفیکیشن سنتر و فایل منیجر و بهبود کارایی های الان و چیزپی ان و .. تقریبا سیستم عامل کامل میشه و بی نقص .
هرچند همین الان هم کارکردن باش لذت بخش و متفاوته .
راستش من اصلا حوصله بازی ندارم ! چه برسه روی گوشی ! وگرنه میریختم بازی میکردم !
فقط اگه PvZ2 بیاد ، کرک شدشو شاید بازی کنم :D

مثل اینک مایکروسافت از سامسونگ و سونی خواسته گوشی ویندوزفونی تولید کنن .

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
بنظر من با ویندوزفون 8.1 و اومدن نوتیفیکیشن سنتر و فایل منیجر و بهبود کارایی های الان و چیزپی ان و .. تقریبا سیستم عامل کامل میشه و بی نقص .
هرچند همین الان هم کارکردن باش لذت بخش و متفاوته .
راستش من اصلا حوصله بازی ندارم ! چه برسه روی گوشی ! وگرنه میریختم بازی میکردم !
فقط اگه PvZ2 بیاد ، کرک شدشو شاید بازی کنم :D

مثل اینک مایکروسافت از سامسونگ و سونی خواسته گوشی ویندوزفونی تولید کنن .
همه اینایی که میگی رو الان دارم من:D
یه بروکسی هم ست کردم روش تنها ایرادش اینکه یوتوب نمیره ...
این هیلو البته یه چیز دیگه ـس حتما تست ـش کن
منم شنیدم ... هرچند نوکیا داره خوب پیش میره ولی اگر سامسونگ هم بیاد رو کار خوبه ...

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
همه اینایی که میگی رو الان دارم من:D
یه بروکسی هم ست کردم روش تنها ایرادش اینکه یوتوب نمیره ...
این هیلو البته یه چیز دیگه ـس حتما تست ـش کن
منم شنیدم ... هرچند نوکیا داره خوب پیش میره ولی اگر سامسونگ هم بیاد رو کار خوبه ...
اینایی که تو داری مفت نمیرزه :D
فایل منیجر کارا و بدرد بخور نیست که اونطرفش USB on the go هم ساپورت بشه و ازین چیزا .
پروــکسی هم هست اما باز عملا بدرد نمیخوره ! یونیک پروک_سی هست که خوب فقط بدرد اینترنت خونه میخوره ! با اینترنت ایرانسل یا همراه اول نمیشه هیچ غلطی کرد .
خوب حالا اگه بخوام تو خونه استفاده کنم اول اینک pc هست . حالا اگه بخوام رو موبایل استفاده کنم بازم راه هایی هست که فری گـــیت رو جوری تنظیم کنی روی شبکه وای فای که راحت بچرخی .
(هنوز نرم افزار هایی مثل پوـــفین و ... نیمدن :|)
نوتیف سنتر هم که نداری که بطور یکجا همه نوتیفیکیشن ها رو بیاره !
خوب دیگه با من کل کل نکن :| :D
آخه 1 گیگ حجمشه :|

بهرحال واسه توسعه و در بر گرفتن همه سلیقه ها نیازه .
من نمیدونم چرا به بعضی ها میگم لومیا بخر ، زرت میگه نوکیا ؟ :( اکثرا هم دخترا اینطورن !
نمیدونم مشکل این برند چیه ؟ منک از اول تا حالا که 4 تا گوشی داشتم ، همش نوکیا بوده :D
n72,1661,e5,920

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
برای htc و سامسونگ خیلی وقته که اومده ! برای نوکیا نیمده بود که نوکیا یک چیزایی مثل app folder و اینا گذاشته و یجورایی اختصاصیش کرده و اسم بلک رو گذاشته روش .
اینی که VP* و اینا؟پس چرا برا من نداره؟:d آخرین ورژن ویندوز فون چنده من چک کنم؟:d

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
اینایی که تو داری مفت نمیرزه :D
فایل منیجر کارا و بدرد بخور نیست که اونطرفش USB on the go هم ساپورت بشه و ازین چیزا .
پروــکسی هم هست اما باز عملا بدرد نمیخوره ! یونیک پروک_سی هست که خوب فقط بدرد اینترنت خونه میخوره ! با اینترنت ایرانسل یا همراه اول نمیشه هیچ غلطی کرد .
خوب حالا اگه بخوام تو خونه استفاده کنم اول اینک pc هست . حالا اگه بخوام رو موبایل استفاده کنم بازم راه هایی هست که فری گـــیت رو جوری تنظیم کنی روی شبکه وای فای که راحت بچرخی .
(هنوز نرم افزار هایی مثل پوـــفین و ... نیمدن :|)
نوتیف سنتر هم که نداری که بطور یکجا همه نوتیفیکیشن ها رو بیاره !
خوب دیگه با من کل کل نکن :| :D
آخه 1 گیگ حجمشه :|

بهرحال واسه توسعه و در بر گرفتن همه سلیقه ها نیازه .
من نمیدونم چرا به بعضی ها میگم لومیا بخر ، زرت میگه نوکیا ؟ :( اکثرا هم دخترا اینطورن !
نمیدونم مشکل این برند چیه ؟ منک از اول تا حالا که 4 تا گوشی داشتم ، همش نوکیا بوده :D
n72,1661,e5,920
اینا تو 8.1 ایشالا:D
یکی از مشکلات که خیلی رو مخمه نداشتن اکولایزر ـه :|
هیلو هم 600 تاست:D ... مشکل برند هم داره حل میشه با کمک مایکرو:D

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
من چرا به گوشی میگم آپدیت کن میگه آپدیتم، بعد وقتی میرم تو Settings نوشته Lumia Amber:|
520 دارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر