SVCapture (عكس و فيلم گرفتن)

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
SVCapture

كار اين پلاگين گرفتن عكس و فيلم برداري از صفحه PSP هست و در هر جايي ميتونيد اين كارو بكنيد مثلا در محيط XMB يا در حين انجام يه بازي

دانلود

نحوه نصب:

بعداز اينكه فايل رو دانلود كرديد بازش كنيد و فايل Install.exe رو اجرا كنيد و PSP رو وصل كنيد به PC و روي Install كليك كنيد.

به منوي ريكاوري بريد و قسمت Plugin و پلاگينايي كه هست رو Enable كنيد.

دو فولدر __SCE__SVCPlayer و %__SCE__SVCPlayer رو داخل Game150 كپي كنيد اين يه برنامه هست كه براي پخش فايل هاي ويديويي كه از PSP ركورد كردين به كار ميره.

GIFAnimator.exe هم براي كم كردن حجم فايل هاي Gif هست كه ركورد كرديد و همچنين تغييرات اون به كار ميره.

نحوه استفاده:

دکمه ی موزیک : عکس گرفتن و يا پایان فیلم برداری
R + دکمه ی موزیک : شروع فیلم برداری
R + L + دکمه ی موزیک : شروع فیلم برداری در حالت Advanced كه با رزولوشن بالاتري فيلم ميگيره.

اينم يه نمونه كه خودم از بازي NBA 07 گرفتم: (صبر كنيد كامل لود شه تا حركت كنه)

4u9jxjr.gif

با تشكر
M3hD1

Devil_EBLiS

کاربر سایت
Sep 13, 2007
6
من الان دانلود كردم Install هم كردم Plugin رو هم Enable كردم اما دكمه موزيك رو ميزنم بعد ميرم تو برنامه هيچي نشون نميده و صفحه سياه ميشه بعد خاموش ميشه

در ضمن فريمورم 3.71M33-2 هست كرنلش 1.50 ورژن 2 .

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
من الان دانلود كردم Install هم كردم Plugin رو هم Enable كردم اما دكمه موزيك رو ميزنم بعد ميرم تو برنامه هيچي نشون نميده و صفحه سياه ميشه بعد خاموش ميشه

در ضمن فريمورم 3.71M33-2 هست كرنلش 1.50 ورژن 2 .
اين پلاگين روي 3.71 اجرا نميشه.

karizma

کاربر سایت
Apr 22, 2006
335
نام
karizma
من از این پلاگین استفاده کردم اصلا مناسبه فیلم گرفتن نیست
برای عکس گرفتن میتونین برنامه irshell را نصب کنید که زدن دکمه موزیک عکس میگیره
برای فیلم هم یک راه خوب هست ولی یکم سخته
شما باید اول بوسیله remotjoy صفحه PSP تونو بندازین روی کامپیوتر بعد می تونید با برنامه هایی مثله camtasia از screen پی سی تون ( که PSPتونو انداختین روش ! ) فیلم بگیرید و بعد با فرمت های مختلف از جمله WMV , flash , real time , GIF ...... تبدیلش کنید تازه میتونید ویدیوتونم ادیت کنید
این برنامه 300دولار پولشه ! (بیشتر از خوده پی اس پی :cheesygri ) ولی یک trial 30 روزه داره کرکشم نگشتم ولی باید باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر