Tomb Raider: Definitive Edition

Tomb Raider: Definitive Edition

سازنده : CrysTal Dynamics
توسعه دهنده نسخه Xbox One و PlayStation.4 : گروه Nixxes Software BV
ناشر : Square Enix
پلتفرمها : Xbox One - PlayStation.4
موتور گرافیکی : Modified Crystal Engine
تاریخه انتشار : 28 January برای NA و 31 January برای اروپا

بنا بر انچه Square Enix اعلام کرده این نسخه تنها یک پرت ساده نیست بلکه برای کنسولهای نسله بعدی به طور کامل طراحی و بازسازی شده است.
این نسخه از این بازی محبوب 59.99 دلار قیمت گزاری شده و به علاوه بازی اصلی شامل DLC های :
Tomb of lost adventure -
تعداد 6 لباس برای لارا -
یک نسخه art book به صورت digital -
یک comic به نامه beginning به صورت digital
همچنین با پیش خرید این نسخه شما یک Art Book با جلد سخت تحویل خواهید گرفت.

به نقل از Square Enix در نسخه Definitive Edition ما شاهد جزییات بیشتر در شخصت لارا و همچنین دنیای با جزییات بیشتر خواهیم بود. شخصیت Lara Croft به طوره کامل دوباره مدل سازی شده تا کیفیت بیشتری رو به نمایش بزارد و همچنین از قابلیت TRESS FX که پیشتر فقط روی نسخه PC این بازی برای جلوه دادن واقعی گرانه موهای لارا استفاده میشد در این نسخه نیز به طوره کامل استفاده خواهد شد. همچنین تعداده زیادی از shader ها و نورپردازی ها از ابتدا طراحی و بازسازی شده اند تا محیط بازی رو هرچه بیشتر زیباتر جلوه بدند.
به علاوه اضافات غید شده در بالا نیز بازی بر روی وضوح تصویری 1080p اجرا خواهد شد و همه texture ها در بازی 4 برابر افزایش در وضوح داشته اند. دیگر مدلها از جمله مدلهای دشمنان و شخصیتها و حتی محیطهای بازی نیز برای بهبود کیفیت هرچه بیشتر گرافیک ارتقا داده شده اند.

مدله ارتقا یافته Lara در نسخه PS4 و Xbox One . اینبار از Tress Fx برای رندر هرچه بهتر و واقعی گرانه موهای لارا استفاده شده . همچنین نورپردازی قویتر و texture map ها با وضوح بالاتر به واقعی جلوه دادن هرچه بیشتر لارا کمک کرده است .

تهیه کننده بازی Scot Amos در مورده این بازی میگوید:
از نامه بازی مشخص هست که ما این بازی رو به طوره کامل برای کنسولهای نسله بعدی بازسازی و طراحی کرده ایم. قدرت سخت افزاری کنسولهای نسله بعدی به ما اجازه میده تا این بازی رو به نهایت شکوهی که همیشه در کنسولها میخواستیم برسونیم و این حاصل تلاش سازندگان بازی هست. ما بیشتر قسمتهای بازی رو ارتقا دادیم و جزییاته جدیدی را به بازی اضافه کرده ایم تا از نظر کیفیتی بهبود بالایی داشته باشه. البته ما تغییری در رونده بازی ایجاد نکردیم و هدف تیم سازنده از این نسخه دادن یک تجربه هرچه بیشتر واقعی گرانه و سینماتیک به بازیباز بوده است. ما واقعا ذوق زده هستیم از اینکه فنهای بازی این بازی رو دوباره تجربه کنن.
.

تصاویر منتشر شده از نسخه PS4 - XBOX ONE

آخرین ویرایش:

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141
آقا مرحله 59% وقتی دوتا دستگیره هست اون قفس زندانی از پایین میاریم بالا میکوبیمش به دیوار که راه صاف بشه بعدش چه جوری باید رفت رو قفس که پرید؟هرکار میکنم نمیشه؟قفس پایین که میارم روش میرم اما دستش نمیرسه به تخته که بگذره؟؟؟

دوست عزیز با درصد گفتن که نمیشه فهمید کجای بازی هستید. در واقع درصدها به غیر از میزان پیشرفت در خط داستانی، به پیدا کردن آیتمهای مختلف در بازی هم مربوط میشه.
شما باید بگید در کدوم لوکیشن یا مپ هستید و چی کار میخواهید بکنید که راهنماییتون کنیم.

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
آقا مرحله 59% وقتی دوتا دستگیره هست اون قفس زندانی از پایین میاریم بالا میکوبیمش به دیوار که راه صاف بشه بعدش چه جوری باید رفت رو قفس که پرید؟هرکار میکنم نمیشه؟قفس پایین که میارم روش میرم اما دستش نمیرسه به تخته که بگذره؟؟؟
بعد از اینکه قفس رو کوبیدی به دیوار به وسیله طناب تیرکمون فک کنم r2 قفس رو بکش سمت خودت بعد تا اومد طرفت سریع بپر روش و بعد که قفس میره سمت دیوار بپر روی دیوار :d

hardheart

کاربر سایت
Nov 1, 2009
132
نام
محمدرضا
دوستانی که بازی کردند ممنون میشم جواب بدن
من امروز این بازیو سفارش دادم میرسه دستم
میخوام بدونم تاحالا چند MB یا GB آپدیت اومده برای این بازی؟!
باتشکر

hardheart

کاربر سایت
Nov 1, 2009
132
نام
محمدرضا
دوستان من بازی امروز رسید دستم پلمپش رو باز کردم جز خود دیسک هیچ دفترچه ایی توش نیست!!!درحالی که آکبند گرفتم!!! ریجن ۲ هستش واقعا همینطوره یا شانس منه!؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من بازی امروز رسید دستم پلمپش رو باز کردم جز خود دیسک هیچ دفترچه ایی توش نیست!!!درحالی که آکبند گرفتم!!! ریجن ۲ هستش واقعا همینطوره یا شانس منه!؟
بازیهای 4 که دیگه دفترچه نمیزارن . نداره ... .
یه سری بازیا فقط یه دفترچه خیلی مختصر دارن
فقط نسخه limited بازی art book داره.

- - -ویرایش - - -

بازیهای 4 که دیگه دفترچه نمیزارن . نداره ... .
یه سری بازیا فقط یه دفترچه خیلی مختصر دارن
فقط نسخه limited بازی art book داره.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم این بازی نسبت به نسخه ی نسل قبل از نظر گرافیکی پیشرفت چشم گیری داشته؟؟؟ارزش خرید داره؟؟؟
صفحه اول یک سری عکس از داخله بازی گذاشتم
طبیعتا همون زمانه عرضه هم نسخه PC این بازی چندین برابره کنسول بهتر بود . الان به نظرم نسخه ps4 در مجموع بهتر هست از Pc هم D: پس بله ! اگر از Ps3 میخواید برید سمتش که چشم گیر هست .
برای منم که نسخه Pc رو max setting بازی کردم چشم گیر بود البته من عاشقه TR هستم ×_×

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
بازی رو با اینکه رو نسل قبل رفتم اما بدجور داره دوباره بهم میچسبه :D جزو معدود بازی هایی هست که ازش خیلی لذت میبرم . همه چی بازی کامله .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی رو با اینکه رو نسل قبل رفتم اما بدجور داره دوباره بهم میچسبه :D جزو معدود بازی هایی هست که ازش خیلی لذت میبرم . همه چی بازی کامله .
اره همه چیش خوب هست D: باز به نظرم یکم توی بخشه داستانی مورد داره اما در کل بازی فوق القعاده ای هست. من همون موقع هم که روی pc تموم کردم میخواستم با درجه سختی اخر شروع کنم که نمیدونم چرا دیگه وقت نشد. اما روی 4 که رفتم خیلی حال داد. بازیش هم نگه میدارم ارزش داره بمونه D:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
اره همه چیش خوب هست D: باز به نظرم یکم توی بخشه داستانی مورد داره اما در کل بازی فوق القعاده ای هست. من همون موقع هم که روی pc تموم کردم میخواستم با درجه سختی اخر شروع کنم که نمیدونم چرا دیگه وقت نشد. اما روی 4 که رفتم خیلی حال داد. بازیش هم نگه میدارم ارزش داره بمونه D:

من نسخه ی نسل قبل و الان رو دو تا درجه ی آخر رفتم :D نمیدونم مرض دارم همه ی بازی ها رو ، رو درجه ی آخر برم :D دوست دارم بازی رو نگه دارم اما ماله دوستمه نمیتونم :D

mohandes1

کاربر سایت
Feb 23, 2014
6
خو آخر پستش گفته نداره دیگه عزیزم :d

بهارم فریم های بازی رو شمردی ببینی چندتاس ؟ :d

سلام. منم این بازیو دارم و عالیه. گرافیک و اینا خیلی عالیه. بعضی جاها نفس کم میاری اصلاً مثلا وقتی تو آب هست یا .....
الان دیگه 60$ نیست. واسه من خریدن اوردن از کانادا 45$ و کاملا میارزه. البته سبک بازی کاملاً سلیقه ایه!!

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
100 % ارزش داره
محیط بازی کلا زنده تر شده ، طراحی بدن لازا هم که واقعا شگفت انگیزه

به خاطر بدن لارا که 100% ارزش خرید داره :d
ولی به نظر من اگه واقعا طرفدار بازی هستن بخرن . چون حالا یه گرافیک بالاتر و dlc خیلی مهم نیست مهم گیم پلی بوده که تموم شده رفته .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر