USB Mount ISO/CSO/Eboot

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
پلاگین فعال کردن حالت USB MOD (اجرای ISO و Eboot از PC) برای Custum F.W OE
نصب :
- پوشه ی seplugins را توی مموری کپی کنید
- دستگاه را دوباره روشن کنید و با استفاده از دکمه ی R وارد حالت Recovery mode بشوید
- وارد قسمت Plugins بشوید و تمام گزینه ها از قبیل :
usbhostfs
usbmount_game
usbhostfs
usbmount_vsh
را فعال کنید
- حالا وارد قسمت Configuration شده و Use NO-UMD را غیر فعال کنید
چگونگی اجرا :
PC :
- شما اول باید PSP Type 2 رو به کامپیوتر بشناسونید و از این طریق در حالت XMB به وصیله ی USB در ارتباط باشید , که میتونید از برنامه ی PSP Host استفاده کنید .
- برای شناختن PSP Type 2 شما از پوشه ی Driver در برنامه ی PSP Host میتونید استفاده کنید
- برای وصل کردن ارتباط هم شما برنامه ی PSP Host رو اجرا و بعد حالت usb mod ان را فعال کنید
PSP :
- در منو XMB دکمه ی select را بزنید و از قسمت Select ISO/CSO ایزو مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید . حالا توسط Close menu منو را ببندید و با قرار دادن یک UMD دلخواه بازی رو اجرا کنید.
نکته :
- در حالت اولیه بعد از نصب psp host شما iso خود را در این مکان قرار بدید :
C:\PSPHost\files\iso
- برای اتصال از خود usbhostfs که در پوشه ی files وجود دارد هم میتوانید استفاده کنید.
دانلود ها
- دانلود پلاگین :
Plugin for 3.03OE to mount UMD ISO/CSO/Eboot

- دانلود برنامه ی PSPHost
PSPHost

cruiser

کاربر سایت
Dec 17, 2006
74
پلاگین فعال کردن حالت USB MOD (اجرای ISO و Eboot از PC) برای Custum F.W OE
نصب :
- پوشه ی seplugins را توی مموری کپی کنید
- دستگاه را دوباره روشن کنید و با استفاده از دکمه ی R وارد حالت Recovery mode بشوید
- وارد قسمت Plugins بشوید و تمام گزینه ها از قبیل :
usbhostfs
usbmount_game
usbhostfs
usbmount_vsh
را فعال کنید
- حالا وارد قسمت Configuration شده و Use NO-UMD را غیر فعال کنید
چگونگی اجرا :
PC :
- شما اول باید PSP Type 2 رو به کامپیوتر بشناسونید و از این طریق در حالت XMB به وصیله ی USB در ارتباط باشید , که میتونید از برنامه ی PSP Host استفاده کنید .
- برای شناختن PSP Type 2 شما از پوشه ی Driver در برنامه ی PSP Host میتونید استفاده کنید
- برای وصل کردن ارتباط هم شما برنامه ی PSP Host رو اجرا و بعد حالت usb mod ان را فعال کنید
PSP :
- در منو XMB دکمه ی select را بزنید و از قسمت Select ISO/CSO ایزو مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید . حالا توسط Close menu منو را ببندید و با قرار دادن یک UMD دلخواه بازی رو اجرا کنید.
نکته :
- در حالت اولیه بعد از نصب psp host شما iso خود را در این مکان قرار بدید :
C:\PSPHost\files\iso
- برای اتصال از خود usbhostfs که در پوشه ی files وجود دارد هم میتوانید استفاده کنید.
دانلود ها
- دانلود پلاگین :
Plugin for 3.03OE to mount UMD ISO/CSO/Eboot

- دانلود برنامه ی PSPHost
PSPHost

میلاد جان فکر کنم یه جای کار تو ضیحات بالا مشکل دارن.راستش من تمام کارای بالا رو انجام میدم ولی اتصال برقرار نمیشه. ایرادای من اینا هستن:
1-seplugins رو باید تو شاخه اصلی مموری کپی کنیم؟من که خودم تو روت مموری کپی کردم و گزینه هاش تو قسمت پلاگین در منوی ریکاوری اومده بودش. کارم درست بوده یا نه؟
2-تو منوی recovery لازم نیست که گزینه toggle usb رو فعال کنیم؟
3-در قسمت configuration در حالت default گزینه Use NO-UMD غیر فعات هستش.پس لازم نیست بهش دست بزنیم دیگه؟
4-در پوشه driver چه شکلی باید PSP Type 2 رو شناسوند؟ من که خودم رو فایل psp setup information راست کلیک کردم و 'گزینه install رو زدم. کارم درست بوده یا نه؟
5-پوشه iso تو مسیر C:\program files\PSPHost\files\iso وجود نداره.آیا باید خودمون این پوشه رو بسازیم.در ضمن لازم نیست که این مسیر رو در قسمت settings برنامه psp host تعریف کنیم؟ آخه مسیر default خود برنامه C:\Program Files\PSPHost هستش؟
من که خودم این مسیرو براش تعریف کردم. کارم اشتباه بوده؟
6-در مورد اتصال با usb hostfs پوشهfiles یه کم توضیح میدی؟
7-در منوی xmb وقتی دکمه select رو میزنم تو قسمت select umd/iso file هیچ فایلی نیست و میزنه file not found. تو برنامه usbhost هم usb رو فعالش کردم.در ضمن تو منویی که با زدن select میاد میزنه:
cable:connected
connection:no established
8-چه شکلی میشه پلاگینهای USB Mount ISO/CSO/Eboot و پلاگین Quick Power رو همزمان تو منوی ریکاوری فعال کرد؟ من محتویات فایل vsh پلاگین Quick Power رو ریختم تو فایل vsh اون یکی پلاگینا ولی بازم جواب نداد

ببخشید اگه سوالام ابتدایی بودن.آخه همه که مثل شما استاد نیستن:love: با تشکر

آخرین ویرایش:

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
نوشته شده توسط Just_myself_1367
exit كه ميشم يه صفحه سياهي روي psp مياد كه هيچ چيز نداره
بعد اين psp type 2 رو اين psphost اصلاً نداشتش، من ورژن 2ش رو دانلود كردم
وقتی که از منو ریکاوری خارج میشی فلش بالا نمیاد ؟!
PSP type 2 برنامه نیست . وقتی usb رو به psp وصل میکنید (در منو psp حالت usb mod غیر فعال باشه)و حالت USB Mount را فعال میکنید و وقتی که در منو xmb قرار دارید کامپیوتر خود به خود شروع به شناسایی type2 میکنه که شما برای شناسوندن اون باید پوشه ی Driver که در برنامه ی psphost وجود داره رو انتخاب کنبد .
نوشته شده توسط cruiser
1. درسته
2. نه
3. لازم نیست
4. بالا توضیح دادم (مسیر پوشه ی driver رو مشخص کن)
5. باید بسازید (شما این کار را انجام بده تا مطمئن شی که درست برنامه رو اجرا کردی بعد از اون هرجایی رو که دوست داشتی در مسیر انتخاب کن)
6. این فایل برای اتصال دستگاه شما به کامپیوتر در حالت type 2 هست (هسته ی برنامه ی psphost)
7. یعنی دستگاه شما با کامپیوتر در ارتباط هست ولی iso را پیدا نمیکنه (در مسر تعریف شده ی برنامه که PSPHost\files\iso باشه وجود نداره)
8.نمیدونم , تا حالا امتحان نکره بودم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر