Dark Souls GaMe Community

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
یه سوال دیگه ، ما تا اینجا فهمیدیم گوئن چهارتا بچه داره که 3 تاشون دخترن (گوینیور و یورشکا و فیلیانور) و گویندولین پسره ، حالا چرا گوئن اصرار داشته که گویندولین هم شکل دخترا بزرگ بشه و مثل دخترا باشه ؟ مگه 3 تا دختر دیگه نداشته ؟ اصلا دلیل این کارش چی بوده ؟

Nameless King هم‌ بچه ی دیگه ی گویین بوده که پسر بوده که خوب بعد از شکست اژدهایان،‌ به گویین خیانت میکنه و اسمش از تاریخ پاک میشه...

چرا گویندولین به صورا دختر بزرگ‌ شده، بخاطر قدرتی بوده که داشته که از ماه بوده و ماه هم جنسیت زن داره....

البته اینا فکت نیستن...
ولی گفته میشه که اینطوره...:D

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
Nameless King هم‌ بچه ی دیگه ی گویین بوده که پسر بوده که خوب بعد از شکست اژدهایان،‌ به گویین خیانت میکنه و اسمش از تاریخ پاک میشه...

چرا گویندولین به صورا دختر بزرگ‌ شده، بخاطر قدرتی بوده که داشته که از ماه بوده و ماه هم جنسیت زن داره....

البته اینا فکت نیستن...
ولی گفته میشه که اینطوره...:D

آها درسته الان فهمیدم که بخاطر ماهیت جادویی که استفاده می کرده بوده ، من فکر کردم گوئن به این صورت درش آورده
nameless king هم یادم رفته بود الان که گفتی یادم اومد ! تو شماره 1 قلعه ی san مال همین nameless king بوده درسته ؟
______
پ.ن : فقط همون عکس ناشاندرا رو هنوز نفهمیدم چه ربطی به اینا داشته که توی اون به اصطلاح hall of fame گذاشتنش ، اونجا عکس گوینیور و آیتم هایی از محافظاش هم هست

• Like
Reactions: BARDI YA

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
توی اون تالار توی DS III اونجای که چندتا سیلور نایت هستن و به دیوار چندتا تابلوئه از جمله تابلوی گوینیور ، کسی دلیل اینکه عکس ناشاندرا هم اونجا به دیوار هست رو میدونه چیه ؟

th
چیزی به ذهنم نمیرسه!:D
تمام عکس های اونجا یه جورایی دارن Royal Family رو نشون میدن. ناشاندرا، گوینویر و ...
یه سوال دیگه ، ما تا اینجا فهمیدیم گوئن چهارتا بچه داره که 3 تاشون دخترن (گوینیور و یورشکا و فیلیانور) و گویندولین پسره ، حالا چرا گوئن اصرار داشته که گویندولین هم شکل دخترا بزرگ بشه و مثل دخترا باشه ؟ مگه 3 تا دختر دیگه نداشته ؟ اصلا دلیل این کارش چی بوده ؟
Although born male, due to his magic and association with the moon, he was raised as a daughter
===

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
چیزی به ذهنم نمیرسه!:D
تمام عکس های اونجا یه جورایی دارن Royal Family رو نشون میدن. ناشاندرا، گوینویر و ...

===

از اونجایی که میازاکی حتی چینش دشمنای توی بازی هم با یه هدفی طراحی می کنه و کوچکترین جزئیاتی یه نیتی پشتش هست این عکس ناشاندرا هم توی این مکان حتما یه جریانی داره ، من توی فروم های خارجی هم گشتم یه سری مطرح کردن این موضوع رو اما کسی دلیل خاصی پیدا نکرده

• Like

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
درود دوستان عزیز. راستش من خیلی دیدم تعریف کردن از دنیای دارک سولز ولی تا الان تجربه نداشتم ببینم چطوریه. میدونم خیلی سخته واسه همین تا الان این سری و مثلا بلادبورن رو بازی نکردم. میخواستم یه راهنمایی کنین بگین اگه بخوام این جور بازیا رو شروع کنم از کدوم نسخه شروع کنم بهتره؟ کدومش آسون تره برای تازه کارها؟ (حالا بجز سری دارک سولزم بود اشکال نداره مثلا یه چیزی برای مقدمه و پیش زمینه باشه.. چون هنوز نمیدونم صبر و تحملم چقدره :D بازی ترسناک رو بازی کردم ولی تا الان بازی که سخت باشه رو تست نکردم..) و اینکه چقدر سخته، در چه حدیه و چک پوینت هاش و سیوش چطوریه چون شنیدم میگن مثلا کلی رفتم جلو بعد مردم حالا از اول باید برم :-?

• Like

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
درود دوستان عزیز. راستش من خیلی دیدم تعریف کردن از دنیای دارک سولز ولی تا الان تجربه نداشتم ببینم چطوریه. میدونم خیلی سخته واسه همین تا الان این سری و مثلا بلادبورن رو بازی نکردم. میخواستم یه راهنمایی کنین بگین اگه بخوام این جور بازیا رو شروع کنم از کدوم نسخه شروع کنم بهتره؟ کدومش آسون تره برای تازه کارها؟ (حالا بجز سری دارک سولزم بود اشکال نداره مثلا یه چیزی برای مقدمه و پیش زمینه باشه.. چون هنوز نمیدونم صبر و تحملم چقدره :D بازی ترسناک رو بازی کردم ولی تا الان بازی که سخت باشه رو تست نکردم..) و اینکه چقدر سخته، در چه حدیه و چک پوینت هاش و سیوش چطوریه چون شنیدم میگن مثلا کلی رفتم جلو بعد مردم حالا از اول باید برم :-?

بنظرم بلادبورن رو بازی کن تا کلیت قضیه دستت بیاد. بازی سختی هست ولی در مقایسه با دارک سولز 1 آسونتره.
به سراغ سری دارک سولز میری از شماره یک باید بازی کنی تا 3. اینکه به دلخواه یک نسخه رو بری هیچی از داستانش دستگیرت نمیشه. توصیفاتی که از بازی نوشتی درسته. بازی سخته چون داستانش سخته. گیمپلی در خدمت داستان بازیه. در داستان بازی همه چیز بوی مرگ و نفرین و عذاب میده در نتیجه خود بازی هم بر همین مبنا پیش میره.
اگر بخوایم فهرستی از عناوین سخت دنیای گیم تهیه کنیم بدون شک اسم دارک سولز اون تو هست. یک سری بازیا سادیسمی سخت هستن. یعنی سازنده از عذاب کشیدن گیمر لذت میبره. هدفی پشت سخت بودنشون نیست. اما دارک سولز هر مرگش یه خاطره س. اگر با این تصور برید تو بازی که «ای بابا همه ش دارم می میرم. فایده نداره.» بازی حالتون رو بهم میزنه. به چشم زندگی واقعی به سری دارک سولز نگاه کنید. ان مع العسر یسری (همانا پس از هر سختی آسانی است) به معنای واقعی کلمه در این بازی به تصویر کشیده شده. باس فایت هایی خواهید داشت و دشمنانتون تقریباً دو سه برابر قد و هیکل شما هستن. ولی استمرار شما در پیش روی در دنیای بی رحم بازی خودش تبدیل به بهترین تجربه دنیای گیمینگ شما میشه.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
درود
اتفاقاً خوب کردی بحث بازی های ترسناک رو پیش کشیدی. برای کسی که تازه میخواد سراغ این سری بره دارک سولز بیشتر ترسناکه تا سخت:D محیط های تاریک، پرتگاه های باریک و مسیرهای خطرناک، دشمن های موذی و بیرحم و البته باس هایی که از ابهتشون تا چند دقیقه اول جرات نمیکنی نزدیکشون بشی و فقط پشت سپرت قایم میشی و خدا خدا میکنی که بتونی ضرباتشون رو تحمل کنی. علاوه بر این خود بازی هم هیچ گونه باجی بهت نمیده و هر اشتباه مساویست با مجازاتی سخت:D
ولی وقتی کم کم ترست بریزه اون موقع است که سختی بازی برات هموارتر میشه. محیط های تاریک رو چشم بسته رد میکنی، پرتگاه های باریک به اندازه ای برات عریض میشن که حتی روشون میدوی، از کنار دشمن های بازی خیلی راحت رد میشی و یا با parry کردن و backstab زدن بهشون فرصت حمله کردن نمیدی و با دلاوری به جنگ باس های بازی میری و کمتر از قبل کشته میشی:D

javad_sonic

کاربر سایت
Sep 20, 2018
3
وبسایت Destructoid فهرستی از برترین شخصیت های دارک سولز یک منتشر کرده که مرورشون نوستالژیک هست. شماره یکش کشته منو :))

ChillHollowFaceNoHud_noscale.jpg

1. The Chill Hollow in New Londo:

This Hollow is the single best part of Dark Souls. He’s undead and absolutely loving it. He’s content to spend an eternity laying languidly above the ruins of New Londo, blissfully unaware of the chaos that surrounds him. He doesn't fight. He doesn't even acknowledge your presence. Instead, he just stares off into the distance, dreamily pondering anything and nothing all at once.

:))
عجیبه به Manus هم اشاره ای نکرده. بنظر من با ابهت ترین و بعد از Smough and Ornstein سخت ترین باس بازیه.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
جدیدا به این نتیجه رسیدم حق با Sister Friede هست:D و کاملا حق رو به Lothric و Lorian میدم واسه بی تفاوتیشون نسبت به قضیه تاریکی و روشنایی:D
کلا اگه حق هم باهاش نباشه به خاطر شخصیتش صداقتش:D محبتش:| حرفای خوب و راحتش از نظر من همیشه حق باهاشه :D

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
چه خبر ؟ :D
من باورم نمیشه یه زمانی عاشقانه سولز رو دوست داشتم.
از آخرین باری که تمومش کردم نمیدونم چندین سال میگذره.
نه کتابایی که خوندم یادم میاد نه سریال هایی که دیدم نه لوکیشن های دارک سولز رو به خوبی.
فرصت عالیه که دوباره برمش دانلودش هم کردم.
نمیخوام دیگه فقط بازی کنم ، میخوام برم تو کوچه های لردران دنبال «خود» عم بگردم.
ببینم I still got love for lordran streets ؟ (از Dr.dre :D)
دیدین بحث سر استاندارسازی و این چیزا شده بود تو این تاپیک های اخبار ؟ :))
جمع کنین کاسه کوستونو بابا... دیدین زمانی رسیده دیگه اصلا زحمتی به خودمون نمیدیم از دارک سولز دفاع کنیم؟ یادتونه چقد میباس پست بدیم این هیترای نوب رو قانع کنیم؟
انقلاب و بعدش استاندارد سازی در سال های اخیر یعنی دارک سولز و تموم شد و رفت (یه چی شبیه رزیدنت اویل 4)
انقلاب یعنی در گیم پلی.
کی جرئت انقلاب در گیم پلی رو داره آخه؟
نمیتونید و نخواهید توانست.
چنان شدتش زیاد بوده که ناخواه و خواه میباس ازش الهام بگیری. مث رودخونه می سی سی پی هر چی سر راهش بود رو با خودش همراه کرد. من یک چشمه ی صاف کوهستانی نمیخوام (بازی هایی در scale کوچکتر نمره 10/10 میگیرن)، من رودخونه می سی سی پی میخوام! حالا وسطش کنده های درخت هایی که قطع میکنه (افت فریم) باشد که باشد.
حالا نرتیو و لول دیزاین رو اصلا کار نداریم.
به هر حال من که دانلودش کردم.
ببینم شخصیت الانم چی توش کشف می کنه.
یه دوست عزیزی بود میخواست بازی رو همرام بیاد اگر هنوزم میخواد بیاد بریم این سری دیگه واقعا میخوام برم L-):D
فقط از یه چیزی میترسم اونم sanctuary guardian عه . الله ! :D
بریم ببینیم TAEL be the name still running the game یا نه :D

Amir123654

کاربر سایت
Nov 3, 2018
72
هیترای نوب
بابا هاردکور بابا خفن!! آدمایی مثل تو کلا باعث میشن کمیونیتی سولزبورن زیر سوال بره. :-j
همونطور که تو تاپیک بلادبورن هم گفتم. مشکل بزرگی که این سری داره تاکید افراطی و بیش از اندازه روی grinding هست. کافیه grinding رو یاد بگیری تا بازی از خیلی سخت به فوق آسون تنزل پیدا کنه!! نیمه دوم بازی به همین دلیل واسه من نابود شد!! مجبور شدم تا NG++ بدون هیچ آپدیتی برم تا یه خرده طعم چالش رو بچشم. سازنده میتونست مثل بازی Dragon Age: Inquisition لااقل یه level limit واسه باسها بزاره. اما توی هیچ نسخه از سولزبورن چنین چیزی رو نمی بینیم. :))
بعلاوه تنش و سختی بازی فقط واسه کلاس melee هستش. اینطور که بری بچسبی به خشتک باس و داج بزنی. :D کلاسهای دورزن مثل پایرومنسر و sorcerer جوکی بیش نیستن!
یکی به من بگه چرا اون نقطه ی تو Darkroot Garden که میتونی زیر یه دقیقه 7000 سولز گرایند کنی رو سازنده تو patchـهای بعدی هیچوقت fix نکرد؟! چون خودشون عمدا اونو گذاشته بودن! همون نقطه قشنگ تِر میزنه به چالش بازی. =)):D

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
خدایا این Firelink Shrine چیه ! :D
یادمه اولین بار اینو فقط تو خونه مجردیم 5 شنبه ها بازی میکردم با یه رفیق دیگه م .
دستام همیشه عرق میزد برا همین یه حوله رو دوشم بود.
همیشه که به فایرلینگ شراین که میرسیدیم یه نخ سیگار آتیش میگرفتیم :D

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
چه خبر ؟ :D
من باورم نمیشه یه زمانی عاشقانه سولز رو دوست داشتم.
از آخرین باری که تمومش کردم نمیدونم چندین سال میگذره.
نه کتابایی که خوندم یادم میاد نه سریال هایی که دیدم نه لوکیشن های دارک سولز رو به خوبی.
فرصت عالیه که دوباره برمش دانلودش هم کردم.
نمیخوام دیگه فقط بازی کنم ، میخوام برم تو کوچه های لردران دنبال «خود» عم بگردم.
ببینم I still got love for lordran streets ؟ (از Dr.dre :D)
دیدین بحث سر استاندارسازی و این چیزا شده بود تو این تاپیک های اخبار ؟ :))
جمع کنین کاسه کوستونو بابا... دیدین زمانی رسیده دیگه اصلا زحمتی به خودمون نمیدیم از دارک سولز دفاع کنیم؟ یادتونه چقد میباس پست بدیم این هیترای نوب رو قانع کنیم؟
انقلاب و بعدش استاندارد سازی در سال های اخیر یعنی دارک سولز و تموم شد و رفت (یه چی شبیه رزیدنت اویل 4)
انقلاب یعنی در گیم پلی.
کی جرئت انقلاب در گیم پلی رو داره آخه؟
نمیتونید و نخواهید توانست.
چنان شدتش زیاد بوده که ناخواه و خواه میباس ازش الهام بگیری. مث رودخونه می سی سی پی هر چی سر راهش بود رو با خودش همراه کرد. من یک چشمه ی صاف کوهستانی نمیخوام (بازی هایی در scale کوچکتر نمره 10/10 میگیرن)، من رودخونه می سی سی پی میخوام! حالا وسطش کنده های درخت هایی که قطع میکنه (افت فریم) باشد که باشد.
حالا نرتیو و لول دیزاین رو اصلا کار نداریم.
به هر حال من که دانلودش کردم.
ببینم شخصیت الانم چی توش کشف می کنه.
یه دوست عزیزی بود میخواست بازی رو همرام بیاد اگر هنوزم میخواد بیاد بریم این سری دیگه واقعا میخوام برم L-):D
فقط از یه چیزی میترسم اونم sanctuary guardian عه . الله ! :D
بریم ببینیم TAEL be the name still running the game یا نه :D
It's f**king hard not to love you...

من اگه گرفتار نبودم باهات میومدم کل می سی سی پی رو. :D خصوصاً که طی این سال‌های انتشارش تا الان 4 بار (دقیقاً 4 بار) دارک سولز رو شروع کردم و در عین غش و ضعف رفتن نصفه ول شده. :D یا وسط بلایتاون گل گیرم گیر می‌کرد یا ارنستین و اسماگ یا می سی سی پیِ زندگی مارو به مسیر دیگه ای هدایت می‌کرد یا... قسمت نشده تا تهش بریم. خلاصه آقا خدا پشت و پناهت. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر