Dark Souls GaMe Community

گفتگو در 'Game Communities' ایجاد شده توسط 3line, ‏Jan 12, 2014.

1. BARDI YA

کاربر سایت

نام:
    بردیا
    درودی دوباره...
    عشق است دینای سولز....
    عشق است این بازی...

همیشه دنبال بهونه ای بودم برای تجربه ی دوباره دارک سولز 1....
    ای جاااااانم...
    برم دوباره عضو کاوننت گریو لورد نیتو بشم و اون شمشیرشو بگیرم و لباس ست مشکی جادوگرا و کلاس پایرومنسی و دارک روت گاردن و و و و......:x:x:x

اینم دل نوشته ای به عنوان یک طرفدار دیرین...

نسخه ی اول دارک سولز با بهبود گرافیکی برای PS4 معرفی شد.
    شاهکار سال 2011، شاهکار نسل هفتم، بار دیگه بر روی PS4 و نسل هشتم.
    بازی که دنیای منو تغییر داد، کارگردان این بازی، میازاکی سنسی جادویی سیاه خلق کرد که از سال 2011 به بعد دنیای من، تفکر من، دید من به دنیا، و وجودیتم تغییر کرد.
    دنیای که پس از نسخه ی اول دارک سولز، و به دنبال آن شناخت من از دنیای بازی های سولز و تجربه ی دیمون سولز سال 2009, دارک سولز 2، بلادبورن و دارک سولز 3 تکمیل شد.
    و شدیدا منتظر تجربه ی دوباره ی دارک سولز 1 با بهبود گرافیکی هستم، بهونه ای برای تجربه ی این شاهکار.
    هیچ هدیه ای برای فارغ التحصیلی امسال من، بهتر و ارزشمند تر از این خبر نبود.
    ممنون دنیای گیم که خیلی بهت بدهکارم.
    ممنون فرام سافتور و باندای نامکو و سونی.
    ممنون میازاکی سنسی که خیلی بهت مدیونم.
    ممنون از این خبر.

چشم به سوی تو، پنجم خرداد 1397
    دارک سولز، منتظرم، منتظر.

hs_gamer, Milad_HW, REZA TAEL و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. Pyramid Head

کاربر سایت

نام:
    محمد
    من هنوز دارک سولز 1 بازی می کنم :D یعنی این بازی رو رسما پوکوندم :D برای همین زیاد از اومدن نسخه ریمستر هیجان زده نشدم
    خیلی منتظر ریمستر دیمنز سولز هستم که خوب آی پی دست سونیه (برعکس دارک سولز ) و ریمستر کردنش از طرف سونی یکم دور از ذهنه دیمنز سولز تنها عنوان این سریه که یکبار بیشتر تمومش نکردم و اون زمان مجبور شدم ps3 رو بفروشم برای همین شیره اش رو نکشیدم:D

3. REZA TAEL

کاربر سایت

نام:
    طائل
    ای بابا من اگر پی اس 3م چراغ زرد نداده بود پست میکردم برات بازی کنی :D حودم که سه ساله بازی نمیکنم اخرین بازیم هم همین دیمنز سولز بود، خوب جایی گیم رو گذاشتم کنار :D

ولی دوست داشتم بری برسی کینگ آلانت تا شِیر کنم این موضوع رو برات که چرا کینگ آلانت بهترین باس فایت موسیقی و اتمسفر سولزه :D کینگ آلانت Demon. تجسم شیاطینیش.

#483 REZA TAEL, ‏Jan 15, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Jan 15, 2018
    Safety & Peace این نوشته را Like کرده است.
  4. Pyramid Head

کاربر سایت

نام:
    محمد
    الان برای من ثابت کن false king allant بهترین باس سری از نظر اتمسفر و موسیقیه:D من که دیمنز سولز رو تموم کردم می تونم حرفت رو درک کنم
    واقعا چطور می تونی بگی false king allant از نظر اتمسفر و موسیقی از امثال سیف و آرتوریاس یا حتی maiden astraea سرتره:D

5. REZA TAEL

کاربر سایت

نام:
    طائل
    دادا من یه دور از بلک دراگون و سیف و بل گارگویل حتی، از ارتوریاس و تو همین دیمنز از استورم کینگ اینا رد شدم و الان میگم کینگ آلانت بهترین باس سولزه :D یعنی به مدت یه سال میگفتم آرتوریاس بهترین باس سولزه، یه سال دیگه استورم کینگ و به همین ترتیب. کاملا طبیعیه تو وقتی با گذشت سن تجربیات بیشتری به دست میاری و طرز تفکر و چیزای مربوطه تغییر میکنه، باس مورد علاقه سولزت هم تغییر کنه :D والا برای من عجیب تر اینه یکی 4 سال پیش میگفت فلان باس بهترین باس سولزه، هنوزم میگه فلان باس بهترین باس سولزه :D

تنها چیزی که تغییر نکرده این وسط ارنستین و اسماگه که من اونو زیاد حساب نمیکنم، چون بحث مربوط به pure gameplayـه نمیشه استایل داد و سلیقه رو دخیل کرد توش، مابقی باسا بر اساس احوال و شرایط و طرز فکرم تغییر میکنه :D

بعد اون سیف و آرتوریاس میگی، اون پیش زمینه داستانی که ازشون داری، و اون احساسی که از سرنوشت کرکترا بهت منتقل میشه، روی نظرت به عنوان بهترین باس فایت موسیقی و اتمسفر تاثیر میذاره، تو یه کاری کن، کل ذهنت رو از داستان و شخصیت آرتوریاس، یا سیف یا گوین یا هرکی پاک کن، یعنی بازی که شروع شد یهو بندازنت تو مجیط مبارزه باهاش، یعنی مثلا اصلا ندونی این گرگه کیه، آرتوریاس چرا این شکلی شده، این طوری در نظر بگیر، حالا مقایسه کن، قطعا کینگ آلانت اینا رو شکست میده اینطوری :D اصلا من برا همین دیمنز سولز رو بهتر میدونم دیگه، دیمن سولز خیلی خیلی کمتر از دارک سولز با داستان خودشو carry میکنه، اون حس اپیکی که از مبارزه با استورم کینگ بهت منتقل میشه، کاملا به زبان تصویر و کنترل صورت میگیره، نه با پیش زمینه داستانی، مث پیش زمینه داستانی که هاوکی گوف قبل مبارزه با بلک دراگون بهت میده، خو قطعا اثر میزاره رو تجربه مبارزه وقتی تو میدونی این آخرین بلک دراگونیه که تو داری میکشی، یا یه زمانی کل آنورلوندو ازش میترسید، اما از اونور استورم کینگ چی؟ هیچ اطلاعی ازش نداری، تمام تاثیری که ازش میگیری در همون حین باس فایته، قطعا ارزش این کار بیشتره به نظرم .

#485 REZA TAEL, ‏Jan 16, 2018 at 3:48 AM
    آخرین ویرایش: ‏Jan 16, 2018 at 3:58 AM
    Sam _Fisher و Pyramid Head این نوشته را Like کرده اند.
  6. Pyramid Head

کاربر سایت

نام:
    محمد
    بازم برای من عجیبه همچین حسی داری :D خوب سولزه و حس داستان سراییش دیگه والا اگه به این باشه که مثلا بازی رو شروع کنی زرتی بندازنت تو محیط مبارزه با باس فایت ، خوب من مثلا یه باسی مثل sir alonne تو دارک سولز 2 (بله درست خوندی دارک سولز 2 :D) به false king allant ترجیح میدم خوب این باس هم با وجود اینکه داستان بسیار قوی پشتش خوابیده خودش رو با داستان carry نمی کنه و موسیقی حس و حال مبارزه باهاش کاملا خاصه
    ولی بازم قرار نیست اینطور فکر کنم یه نکته دیگه این که میگی اورنستین و اسماگ به خاطر گیم پلیشون جایگاه ویژه دارن رو هم اصلا نمی تونم قبول کنم این دو تا دقیقا معنا و مفهوم یه باس بی نقص هستند توی همه زمینه ها کاملند