1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Dark Souls GaMe Community

گفتگو در 'Game Communities' ایجاد شده توسط 3line, ‏Jan 12, 2014.

1. کاربر سایت

نام:
    محمد
    من کلا با آهنگ هایی که Motoi Sakuraba میسازه بیشتر از آهنگ های Yuka Kitamura حال می کنم البته آهنگ های Yuka Kitamura هم معرکه هستند ولی به نظرم یکم زیادی همشون شبیه هم هستند و حس و حال مشابه دارند درصورتی که موسیقی ساکورابا در هر لحظه حس و حال خودش رو داره

maneater ها هم خیلی اذیت می کردند لامصب همش تو هوا بودند نمیشد زدشون:D وقتی هم دومی وارد مبارزه میشد دیگه خیلی اعصاب خوردکن تر میشدند منم خیلی اذیت شدم سرشون ولی دیگه از پشت fog gate با تیر نزدمشون :D
    مانوس رو هم میشد از پشت fog gate با تیر زد:D

Sam _Fisher, REZA TAEL و m49663 این نوشته را Like کرده اند.
  2. Я!5Ξ UP کاربر فعال

نام:
    تونی آلمِیدا
    @REZA TAEL

رستگاری مرا فرا می‌خواند...

Chaplin, TwistedFate, REZA TAEL و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. Я!5Ξ UP کاربر فعال

نام:
    تونی آلمِیدا
    اکانت توییتر دارک سولز سوال پرسیده بهترین باس سری سولز؟

عمو Gael اول شده بین طرفدارای سولز 3.

Pyramid Head, Sam _Fisher, kratos 21 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    محمد
    انتخاب کاملا تحت تاثیر جو دی ال سی آخر:D gael نه تنها بهترین باس دارک سولز 3 هم نبود بلکه اصلا و ابدا هم باس بالانسی نبود آخه اون همه hp برای یه شوالیه !!!
    بهترین باس های سری سولز از نظر بنده
    1- نایت آرتوریاس
    2-اورنستین و اسماگ
    3-ابیس واچرز

Sam _Fisher این نوشته را Like کرده است.
  5. Я!5Ξ UP کاربر فعال

نام:
    تونی آلمِیدا
    مخالفم :D اتفاقا عمو خیلی هم خفن بود. هم لوکیشنش، هم آهنگش، هم طراحیش و هم حرکاتش:D
    HP هم ربطی نداره دیگه. به خاطر روحش بود و روح بقیه پیگمی ها. کلا فلسفه دارک سولز همینه. همه به خاطر روحی که تحت مالکیتشونه اینجوری هستن.

پ.ن: الان که فکر میکنم میبینم عمو باید قویتر از این میبود. اینقدر قوی که عملا قابل کشتن نباشه :D چون روح تمام موجودات دنیا رو گرفته بود.

Sam _Fisher, Pyramid Head و kratos 21 این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

نام:
    محمد
    همه باس های دارک سولز 3 آهنگ و طراحی و حرکاتشون خفن بود :D والا gael اصلا به خفنی ابیس واچرز یا حتی نیملس کینگ نبود
    خود gael که اصلا سخت نبود قطعا راحت ترین باس دی ال سی همین gael بود حرکاتش قابل پیش بینی بود راحت میشد جاخالیشون داد فقط یه hp وحشتناک داشت با کلی Resistant آخه 15000 تا hp :o خود حضرت مانوس با اون قدرت وحشتناک دارک سولز کلهم اجمعین :D 6660 تا hp داشت تازه اینقدر هم Resistant نداشت
    gael برای من فقط یه کات سین خفن داشت که تحت تاثیر قرارم داد (is this the blood?... the blood of the dark soul?)

Sam _Fisher این نوشته را Like کرده است.
  7. کاربر سایت

نام:
    علی
    آقا این فلسفه کیرکگور(در کنار بحث لولینگ) هم واقعاً توی سری(بیشتر نسخه اول منظورمه) می‌شه پیدا کرد یا من توهم زدم؟ :D چند وقت پیش ترس و لرز رو خوندم به نظرم اومد Chosen Undead تو بازی قشنگ ظرفیت اینو داشت که شهسوار ایمان بشه :D

آخرین ویرایش: ‏Sep 15, 2017
    REZA TAEL این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید