Dark Souls GaMe Community

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,390
نام
مسلم
اشتباهی سر دارک سول کردم این بود که خیلی از ویکی استفاده کردم سر این شماره یک کلمه هم نمیخونم مثل دمون سول اونموقع با ویکی اشنا نبودم لذت بازی رو از بین میبره البته بعد از این بازی رو تموم کنی میتونی برای تکمیل اطلاعات بهش سر بزنی
منم بار اول همین جوری رفتم جلو و خیلی از جاها رو ندیدم . ولی این بار که از ویکی استفاده کردم جاهای جدید پیدا کردم ، به نقطه ضعف باس ها پی بردم و اینکه فهمیدم میشه سامون کرد .
از کجا به این نتیجه رسیدن؟:D جایی ذکر شده؟
نتیجه گیری خودم بود :d از لباس هاش و رنگ و مدل موهاش حدس زدم :d تازه توی اپنینگ داخل قبرستون فایر لینک شراین هم بود ( فکر کنم :d)
حالا اونی که مرده بود و این بالا سرش بود ، کی بود ؟:d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
چطوری بار اول متوجه summon کردن نشدین ؟ همون ورودی Bell Gargoyle مثل هویج Summon Sign ـه Solaire رو زمین بود دیگه ! :D

البته من اوایل فکر میکردم همیشه باید Human باشم و وقتی رفتم اونجا Human بودم :D

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,390
نام
مسلم
چطوری بار اول متوجه summon کردن نشدین ؟ همون ورودی Bell Gargoyle مثل هویج Summon Sign ـه Solaire رو زمین بود دیگه ! :D

البته من اوایل فکر میکردم همیشه باید Human باشم و وقتی رفتم اونجا Human بودم :D
من وضعم از این هم خراب تر بود :d اولش که اصلا طبقه ی بالای کلیسا نرفتم ، همون شوالیه ی آهنی رو که داخل کلیسا دیدم پی بردم که حریفش نمیشم برای همین برگشتم و رفتم lower Unded Burg و از اونجا هم تا Demon Ruins رفتم تا اینکه دیدم که راه بسته اس و مجبور شدم برگردم :d
بعدش هم تا موقعی که Rite of Kindeling رو نگرفته بودم نفهمیده بودم که میشه بون فایر رو آپدیت کرد و مهمتر از اون هیومن شد :d
الان که دوباره بازیش کردم برای خودم هم سوال شده که دفعه ی اول من چی جوری تا Anor Londo دووم آوردم؟ :d
طریقه ی استفاده از Magic و Pyromancy رو هم که تازه همین اواخر یاد گرفتم :d البته هنوز بلد نیستم که Miracle چی جوری کار میکنه :d

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
حالا اونی که مرده بود و این بالا سرش بود ، کی بود ؟:d

نمیدونم والا،چوزن آندد؟یا اسکار آستورا؟

چطوری بار اول متوجه summon کردن نشدین ؟ همون ورودی Bell Gargoyle مثل هویج Summon Sign ـه Solaire رو زمین بود دیگه !

اوابل این نمیدونستم،اما وقتی فهمیدم هم استفاده نکردم،باس زدن با Summon ک حال نمیده :D

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
من که خیری از Summon کردن ندیدم :D

یه سری معتاد که زرتی میمردن ، تازه استراتژی آدم برا زدن اون باس رو هم بهم میریختن !

حالا نمیدونم شاید تو یه سری باس ها خوب جداب میداد :D من که خیری نرسید بهم !

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,390
نام
مسلم
من که خیری از Summon کردن ندیدم :D

یه سری معتاد که زرتی میمردن ، تازه استراتژی آدم برا زدن اون باس رو هم بهم میریختن !

حالا نمیدونم شاید تو یه سری باس ها خوب جداب میداد :D من که خیری نرسید بهم !
برای بعضی باس ها خیلی خوب بود مثلا برای Moonlight Butterfly ، طرف اصلا امون نداد که من یه ضربه بزنم ، خودش کارشو ساخت :d
یا برای Dragon Slayer Ornstein & Executioner Smoug ، تا اون دو تا مشغول Solaire of Astora بودن من از پشت سر کار Ornstein رو یه سره کردم :d در حالی که اگه تنهایی مقابلشون ایستاده بودم با این سیستم Target Locking ـی که نسخه ی PC داشت 30 ثانیه هم دووم نمی آوردم:d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
این Four Kings عجب باس مضخرفیه ؟! یه نفر رو summon کرده بودم . هیچ غلطی نمیتونست بکنه ، هر 20 ثانیه یه بار یه cast میزد 1/100 از جونشون میرفت :|

پدرم در اومد سر این باس .قبل از اینکه بدونم به آتش ضعف دارن رسما وسطی بازی میکردن باهام :D البته دفعات بعد دیگه اینطوری نبود. رفتم Quelaag's Furysword رو ساختم و 4+ ـش کردم . سلاح فوق العاده ای هست انصافا . در ضمن هر چقدر تعداد Humanity بیشتر باشه دمیجش هم بیشتر میشه با 7-8 ضربه ی سریع هر کودومشون پودر میشدن :D

===
summon کردن تو وقتی به درد میخوره که Boss رو نشناسی و ندونی که چیکارا میکنه و ...

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
چقدر اخبار بد دور و بر نسخه دوم زیاده،میازاکی خدا بگم چی کارت کنه ... اگه خراب کرد جمیع دارک سولز بازا بیاین صنعت گیم ببوسیم بزاریم کنار

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,475
چقدر اخبار بد دور و بر نسخه دوم زیاده،میازاکی خدا بگم چی کارت کنه ... اگه خراب کرد جمیع دارک سولز بازا بیاین صنعت گیم ببوسیم بزاریم کنار
درسته گرافیک مهم نیست اما هروز شات هایی که میبینم بد تر از قبله امیدوارم نسخه pc واقعا گرافیکش فرق داشته باشه اگه نه من ps3و تلوزیون رو ترجیح میدم به pc

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بدون من آخه؟/:):biggrin1:
تو اپنینک معلومه که دارک ساین از اتشه دیگه،نیست؟:D

بعد به نظر من بعد اینکه آتش خاموش میشه نفرین آندد کاملا از بین نمیره،فقط از ادامه ش جلوگیری میشه.یعنی "بعد" از خاموش شدن آتش دیگه کسی آندد نمیشه،اما اون کسایی که آندد بودند هنوز نفرین روشون هست.

راستی تو اپنینگ اون زنه بالاسره جنازه به نظرت کیه؟:D
نمیدونم والا. عجیبه اصن. البته من این حرف رو بابت چیزایی که از شماره دوم شنیدم، میگم. امکان اینکه درست نباشه خیلی زیاده:biggrin1: اگر فقط شماره اول رو در نظظر بگیریم، که خب میشه گفت دارک ساین از آتشه:biggrin1:
اون نظریه-ت هم میتونه قابل قبول باشه به نظرم:biggrin1:
دقیقا. طبق قانون اول من (:biggrin1:) هر بازی که شماره دومش بیاد، مطمئنا شماره سومش هم عرضه میشه و به نظرم طبق یه قانون نانوشته (:biggrin1:)، شماره دوم خراب میکنه و شماره سوم رو دوباره خود میازاکی کارگردانی میکنه:biggrin1: تا اینجای کار اصلا امیدی به طراحی هنری بازی ندارم. فقط میتونم به داستان و آهنگ سازیش و خصوصا اینکه آهنگ ساز بازی همون آهنگ ساز شماره اول هست، امیدوار باشم. البته من امیدوارم که این شماره هم عالی از آب در بیاد هرچند اصلا راضی کننده نیست:|

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
دقیقا. طبق قانون اول من (:biggrin1:) هر بازی که شماره دومش بیاد، مطمئنا شماره سومش هم عرضه میشه و به نظرم طبق یه قانون نانوشته (:biggrin1:)، شماره دوم خراب میکنه و شماره سوم رو دوباره خود میازاکی کارگردانی میکنه:biggrin1: تا اینجای کار اصلا امیدی به طراحی هنری بازی ندارم. فقط میتونم به داستان و آهنگ سازیش و خصوصا اینکه آهنگ ساز بازی همون آهنگ ساز شماره اول هست، امیدوار باشم. البته من امیدوارم که این شماره هم عالی از آب در بیاد هرچند اصلا راضی کننده نیست:|

آخه درجه بندی T گرفته،داستانش سر راست تر شده،شخصیت های بیشتری تو بازی میبینیم،که اینا کلا با فلسفه دارک سولز در تضاده.من روزی که نمراتش بخواد بیاد میترسم انصافا،استرس واقعی :D من مثلا کسلوانیا رو دوست داشتم نمیراتش خرابه تو ذوقم خورد ولی الان عین خیالم نیست،ولی این... :D

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
آقا از صاب تاپیک درخواست نظرسنجی میشه،بیاین نظراتتون بگین واسه نظرسنجی :D
-----------
نمراتم که کم کم میان دیگه،اگه خراب کرد بیان از دنیای بازی بکشیم بیرون بریم آرماتوربندی،گچ کاری چیزی :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آقا از صاب تاپیک درخواست نظرسنجی میشه،بیاین نظراتتون بگین واسه نظرسنجی :D
-----------
نمراتم که کم کم میان دیگه،اگه خراب کرد بیان از دنیای بازی بکشیم بیرون بریم آرماتوربندی،گچ کاری چیزی :D
نظر سنجی رو هر چی گذاشتین من پایه ام:biggrin1: ایده ای به ذهنم نمیرسه:biggrin1:
==========
آقا گیم پلی و اینا به درک، من بدجور منتظرم ببینم این داستان کوفتیش چیه:biggrin1:
در مورد خط دومت هم کاملا موافقم:biggrin1: باس بریم غاز چرونی:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر