Dark Souls GaMe Community

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
به نظرم سخت ترین باس بازی برای بار اول Capra Demon بود چون نه می تونستیم بلاکش کنیم و هم دو تا سگ داشت و کشتنش به شانس بستگی داشت اگه موقعی که از دیوار مهی رد میشدی می تونستی از دستش فرارر کنی و سگ ها رو بکشی راحت می شد کشتش .
Capra_Demon.jpg

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
شمال باز؟نمیدونم کجا خونده بودم داستانش همزمان با نسخه اول ولی تو جنوب میگذره که؟من متاسفانه اخبار قسمت دوم زیاد پیگیر نبودم.

نــه:(

------------------------
راستی به نظرت منظور از اون toothy serpent ـی که مردم Oolacile گرول زد کی بود؟ :D من نظرم رو frampt ـه.

این بازی نمیشه داستانش اونجور که شما میگی نوشت.حاهایی که ابهام داری بپرس،اینجا جراحیش میکنیم.هم شما حال میکنی هم ما :D
آره شماله. توی تریلر میگه.
اونی که تو میگی رو فک کنم تهیه کننده شماره دوم گفته بود شماره دوم توی Lordran نیست و مثلا اگه Lordran توی شما جریان داشته باشه، شماره دوم توی جنوبه (فقط برای اینکه تایید کنه یه جا نیستن)
اونم والا هیچ ایده ای ندارم که کدومشون بود:biggrin1: با توجه به پایان Dark Lord و مشاهده بقیه مارها، شاید یکی دیگه بوده باشه:biggrin1:
اصلا تابلو بود که این تاپیک همینجای کار میخوابه،بچه ها بی بخارن دیگه،انگار نه انگار این یه بازی دیگه نیست،این دارک سولز ـه ... بماند :D

واسه اینکه تاپیک بیدار شه بیاین وقایع یا افتخاراتی که در حین بازی ولی فقط در "بار اول" اتفاق افتاده بگیم(چون بار دوم که یه بار بازی رفته بودیم میدونستیم اکثر چیزا)،من :

• کلاغه وقتی من آورد تو Firelink ،بی غرض به Crestfallen warrior دمیج دادم و ... رسوا شدم آقا :D چقدر کشتنش سخت بود اول بازی.
  • تو Undead burg قبل رسیدن به UM Merchant اون دو تا آندد یکیشون راحت میمرد،ولی اون یکی آقا اول بازی خیلی سخت بود،خیلی،چقدر من باهاش کلنجار رفتم :D
  • Patches که منو پرت کرد پایین همین که برگشتم زدم کشتمش :D بهش گفتم اینجا اونجا نیست که بزنی در بری :D
  • سخت ترین باس واسه بار اول ارنستاین و اسماگ بودن
  • Gwyn و Moonlight Butterfly و Iron Golem همون بار اول ناکارشون کردم :D
  • هیچوقت Summon نکردم (کلا من عقیده ای به این حرکت ندارم)
  • بهترین سلاحم Black Knight Halberd
  • بهترین OST واسه مبارزه با Sif :(
  • بار اول با پایان Dark Lord بازی تمام کردم.

حالا موردهای دیگه هم بود حضور ذهن ندارم ولی همیناش فعلا یادم بود.
بچه ها اشتباها دارن توی تاپیک 21 نکته پست میدن و بحث میکنن:biggrin1:

• برای بار اول بدون استثنا، هم رو توی Lordran از دم تیغ گذروندم، چه دوست، چه دشمن، چه فروشنده و ...:))
  • تا دفعه سوم بود فکر کنم که اصلا نمیدونستم میشه توی بازی احضار کرد:)) مدت ها بعد باعث شد جلوی شومینه بشینم و به آتش زل بزنم و فکر کنم چه خری بودم که چجوری دفعه اول بازی رو تموم کردم=))
  • یار وفادارم Zweihander!
  • بهترین OST بازی رو هم میدم به Gwyn: Lord of Cinder و Nameless Song:((
  • فکر کنم بار اول Bonfire رو روشن کردم و زرتی جرغاله شدم:biggrin1:
  • بهترین دیالوگ بازی: "Even mighty anor londo dared not provoke his ire" که از زبون Gough میشونیم در وصف Kalameeth
=============

حالا اینا به کنار، بیایین روی موضوعات مبهم بحث کنیم:

1- اولین و مهم ترین نکته، همگی قبول داریم 2 دسته وجود دارن، انسان ها و امثال Gwyn؟! (منظورم شبیه انسان هست)
2- Dark Sign چیست و چرا؟:biggrin1: گفته شده یه سری باهاش متولد میشن و از طرفی به نظر میاد فقط انسان ها دچارش میشن؟! (که البته میشه نقضش کرد)
3- اصلا منشا Dark Sign چیه؟ آتش یا تاریکی؟
4- پایان خوب و بد کدوم هستن؟
5- Manus! کلا این بشر همه چیزش مبهمه:biggrin1:

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
س
آره شماله. توی تریلر میگه.
اونی که تو میگی رو فک کنم تهیه کننده شماره دوم گفته بود شماره دوم توی Lordran نیست و مثلا اگه Lordran توی شما جریان داشته باشه، شماره دوم توی جنوبه (فقط برای اینکه تایید کنه یه جا نیستن)
اونم والا هیچ ایده ای ندارم که کدومشون بود:biggrin1: با توجه به پایان Dark Lord و مشاهده بقیه مارها، شاید یکی دیگه بوده باشه:biggrin1:

بچه ها اشتباها دارن توی تاپیک 21 نکته پست میدن و بحث میکنن:biggrin1:

• برای بار اول بدون استثنا، هم رو توی Lordran از دم تیغ گذروندم، چه دوست، چه دشمن، چه فروشنده و ...:))
  • تا دفعه سوم بود فکر کنم که اصلا نمیدونستم میشه توی بازی احضار کرد:)) مدت ها بعد باعث شد جلوی شومینه بشینم و به آتش زل بزنم و فکر کنم چه خری بودم که چجوری دفعه اول بازی رو تموم کردم=))
  • یار وفادارم Zweihander!
  • بهترین OST بازی رو هم میدم به Gwyn: Lord of Cinder و Nameless Song:((
  • فکر کنم بار اول Bonfire رو روشن کردم و زرتی جرغاله شدم:biggrin1:
  • بهترین دیالوگ بازی: "Even mighty anor londo dared not provoke his ire" که از زبون Gough میشونیم در وصف Kalameeth
=============

حالا اینا به کنار، بیایین روی موضوعات مبهم بحث کنیم:

1- اولین و مهم ترین نکته، همگی قبول داریم 2 دسته وجود دارن، انسان ها و امثال Gwyn؟! (منظورم شبیه انسان هست)
2- Dark Sign چیست و چرا؟:biggrin1: گفته شده یه سری باهاش متولد میشن و از طرفی به نظر میاد فقط انسان ها دچارش میشن؟! (که البته میشه نقضش کرد)
3- اصلا منشا Dark Sign چیه؟ آتش یا تاریکی؟
4- پایان خوب و بد کدوم هستن؟
5- Manus! کلا این بشر همه چیزش مبهمه:biggrin1:

این دارکساین واقعا مبهمه.یک اینکه داغیه که آندد ها باهاش نشونه دار میشن و کارش هم اینه که بعد مرگ آدم به بونفایر بر میگردونه (اینا رو که خودتم میدونستی :D).دو اینکه حالا ما تمام NPC هایی که در بازی دیدیم آیا اونا هم دارکساین داشتن؟اگه داشته باشن پس اونا هم بعد مرگ باید برگردن ولی در عمل این طور نیست.مگر اینکه بگیم اونا هم مثل Undead Hollow هایی که در بازی دشمن معمولیمون هستند تبدیل بشن.

منشا دارک ساین هم به نظرم باید آتش باشه.چون با استفاده کردن از دارکساین همونطور که میدونی تمام هیومنیتی ها رو از دست میدی که هیومنیتی هم منشا ـش تاریکیه.(آتش ضد تاریکی).

پایان خوب و بد .... اولا بهم بگو اصلا طرفدار تاریکی هستی یا آتش؟:D

Manus والا این طور که تو بازی گفته شده primeval man بوده و یکی از مارها مردم شهر Oolacile گول میزنه که اینا نبش قبرش میکنن و بعدشم خشم Manus و Abyss و این حرفا.من میخوام بدونم اون ماره بهشون چی گفته که اینا نبش قبرش کردن؟

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,835
نام
نریمان
بهترین OST بازی رو هم میدم به Gwyn: Lord of Cinder و Nameless Song
فوق العادست این ترک.
دفعه ی اول که بازی رو تموم کردم با شنیدن این آهنگ نزدیک بود اشکم در بیاد. کسی لینک دانلودش رو داره؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این دارکساین واقعا مبهمه.یک اینکه داغیه که آندد ها باهاش نشونه دار میشن و کارش هم اینه که بعد مرگ آدم به بونفایر بر میگردونه (اینا رو که خودتم میدونستی :D).دو اینکه حالا ما تمام NPC هایی که در بازی دیدیم آیا اونا هم دارکساین داشتن؟اگه داشته باشن پس اونا هم بعد مرگ باید برگردن ولی در عمل این طور نیست.مگر اینکه بگیم اونا هم مثل Undead Hollow هایی که در بازی دشمن معمولیمون هستند تبدیل بشن.

منشا دارک ساین هم به نظرم باید آتش باشه.چون با استفاده کردن از دارکساین همونطور که میدونی تمام هیومنیتی ها رو از دست میدی که هیومنیتی هم منشا ـش تاریکیه.(آتش ضد تاریکی).

پایان خوب و بد .... اولا بهم بگو اصلا طرفدار تاریکی هستی یا آتش؟:D

Manus والا این طور که تو بازی گفته شده primeval man بوده و یکی از مارها مردم شهر Oolacile گول میزنه که اینا نبش قبرش میکنن و بعدشم خشم Manus و Abyss و این حرفا.من میخوام بدونم اون ماره بهشون چی گفته که اینا نبش قبرش کردن؟

Dark Sign من جایی ندیدم که گفته باشه از آتش به وجود اومده. به نظرم ما فکر میکنیم از آتش به وجود اومده در حالیکه ممکنه اینطور نباشه (اگر مدرکی خلاف این هست نشون بدین تا ابهامات برطرف بشن).
همه اونایی که توی Lordran هستن، به Dark Sign دچار شدن. بهشون Undead گفته میشه و بعد از یه مدتی، عقلشون رو از دست میدن و Hollow میشن. یه این صورت که میبینیشون که توی Lordran پرسه میزنن و همیشه از یه جای مواظبت میکنن. چرا؟ چون گفته شده اینا کاری رو که قبل از Hollow شدنشون داشتن انجام میدن رو، دارن تکرار میکنن. هنوز فکر میکنن آدمن و باید مواظبت کنن.
فقط گفته شده که Sieglinde of Catarina تنها کسیه که حتی Undead هم نیست. به نظر من، Undead بودن فقط مختص Lordran هست و هیچ جای دیگه پخش نشده (داستانش طولانیه:biggrin1:)

من طرفدار تاریکی هستم ولی خب از یه جهاتی حق با آتش هست:biggrin1: فقط میدونم هیچکدومشون خوب نیستن:biggrin1: میخوام اینو بگم که شاید به ذهن هیچکس تا حالا نرسیده:
مگه ما نمیگیم اگر Gwyn رو بکشیم و بذاریم آتش خاموش بشه، نفرین Undead بودن از بین میره؟
خب پس چرا توی شماره دوم، میگه که نقش اصلی دنبال یه راهی برای شکستن نفرینش هست (Undead Cursed) ؟ مگه نفرین در صورتی از بین نمیره که Gwyn بمیره و آتش خاموش بشه؟
من اینطور نتیجه گرفتم که چه آتش روشن باشه و چه خاموش، Undead بودن همچنان وجود داره و از همین جهت میگم Dark Sign ربطی به آتش نداره. مگه اینکه شماره دوم کلا پیرامون یه موضوع دیگه باشه.

مورد آخر رو هم نمیدونم:biggrin1:

کلا توی این بای هر چی فکر میکنی بیشتر میدونی، در نهایت به این میرسی که هیچی نمیدونی:biggrin1:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
فک نکنم هیچ کس تو این بازی به اندازه من Humanity از دست داده باشه :D فک کنم در طول این مدت 200 تا Humanity از دست دادم . بعضی وقتا از شدت خشم دسته رو گاز میگرفتم سر این قضیه :|

محبوب ترین سلاحم Estoc هست . ینی فوق العادست این سلاح . البته دیگه اواخر زیاد به درد نمیخوره . Iaito و Lightning Whip هم هستن .

به نظرم Dexterity مهم ترین چیز تو بازی هست .

سختترین باس واسه من Four Kings و Manus بودن . Gwyn رو بار اول ناکاوت کردم :D

سر کشتن Bed of Chaos یک روز کامل سرکار بودم :D هی میخاستم تیر بزنم به سر و صورتش .

بهترین OST هم آهنگ مبارزه با Gwyn و Sif بودن به نظرم و تیتراژ پایانی .

مضخرف ترین جا با فاصله خیلی زیاد Tomb of Giants هست که به خاطرش چند روز بازی رو گذاشتم کنار (نمیدونستم با چی باید محیط رو روشن کنم :| )

باحال ترین NPC هم سیگمایر بود . همون اهل Catarina ـه .

چرا وقتی وارد مبارزه با Gwyn میشیم اون هنوز آتش رو Link نکرده ؟ منتظر ما بود ؟

من حس میکنم آدم بد داستان ما خودمون هستیم . که تعادل همه چیز رو میزنیم به هم :D

=== مطلب خیلی خیلی زیاده ولی فعلا اینا به ذهنم رسید فوری :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
چرا وقتی وارد مبارزه با Gwyn میشیم اون هنوز آتش رو Link نکرده ؟ منتظر ما بود ؟

من حس میکنم آدم بد داستان ما خودمون هستیم . که تعادل همه چیز رو میزنیم به هم :biggrin1:
چرا، Gwyn آتش رو لینک کرده بوده ولی 2 هزار سال پیش. توی بازی فلسفه آتش اینه که همیشه شعله-ش کم میشه و تا مرز خاموشی پیش میره (البته یه فرضیه هست که میگه آتش خاموش نمیشه:-/). وجود Gwyn باعث شده که آتش هر چند شعله-ش خیلی ضعیف شده، اما همچنان روشن بمونه.
وقتی ما Gwyn رو میکشیم و میخوام Age of Fire رو تمدید کنیم، در واقع خودمون میشیم سوخت اون آتش. آتش دوباره شعله ور میشه ولی بعد از سال ها دوباره رو به افول میگذاره. به همین خاطر یه نفر دیگه باید بیاد و ما رو بکشه و جای ما بشینه و این زنجیره همینجوری ادامه پیدا میکنه.
ولی اگر Gwyn بمیره و هیچکس جانشینش نشه، آتش فقط در این صورت خاموش میشه و Age of Dark شروع میشه.

در مورد آدم بد هم یه جورایی باهات موافقم. Gwyn میخواست جلوی Age of Dark رو بگیره. اگر Age of Dark شروع بشه و ما Dark Lord بشیم، در واقع کس دیگه ای نمونده و ما ارباب یه دنیای بی سر و ته و پژمرده و نابود شده و تاریک میشیم.

به همین خاطره که میگن توی Dark Souls خوبی وجود نداره. باس بین بد و بدتر یکی رو انتخاب کنی. اون آهنگ Nameless Song هم یه جورایی تاکید روی همین موضوع داره:biggrin1:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
چرا، Gwyn آتش رو لینک کرده بوده ولی 2 هزار سال پیش. توی بازی فلسفه آتش اینه که همیشه شعله-ش کم میشه و تا مرز خاموشی پیش میره (البته یه فرضیه هست که میگه آتش خاموش نمیشه:-/). وجود Gwyn باعث شده که آتش هر چند شعله-ش خیلی ضعیف شده، اما همچنان روشن بمونه.
وقتی ما Gwyn رو میکشیم و میخوام Age of Fire رو تمدید کنیم، در واقع خودمون میشیم سوخت اون آتش. آتش دوباره شعله ور میشه ولی بعد از سال ها دوباره رو به افول میگذاره. به همین خاطر یه نفر دیگه باید بیاد و ما رو بکشه و جای ما بشینه و این زنجیره همینجوری ادامه پیدا میکنه.
ولی اگر Gwyn بمیره و هیچکس جانشینش نشه، آتش فقط در این صورت خاموش میشه و Age of Dark شروع میشه.
خوب مگه وقتی کسی آتش رو لینک میکنه از بین نمیره ؟ تا جایی که یادمه وقتی آتش رو لینک کردم کلا از بین رفت کرکترم و تبدیل به آتش شد .

در ضمن وقتی Dark Lord میشیم همه ی serpent ها تعظیم میکنن جلومون . الان اصولا باید Frampt در بین اینا نباشه دیگه . چون با بقیه هم عقیده نبود . در واقع وقتی ما Dark Lord میشیم خاسته ی Furitive Pygmy براورده میشه و Pygmy نقطه مقابل Gwyn هست .

===
مثل اینکه داستان DSII در مورد اینه که میخایم نفرین Darksign رو از بین ببریم . اگه اینجوری باشه واقعا داستان زیبایی و پر رمز و رازی خواهد بود . این darksign واقعا خیلی مبهمه و شاید چیزای بیشتری در مورد Furitive Pygmy مشخص بشه در نسخه دوم . کی میتونه تا 11 March منتظر بمونه ؟ :(

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خوب مگه وقتی کسی آتش رو لینک میکنه از بین نمیره ؟ تا جایی که یادمه وقتی آتش رو لینک کردم کلا از بین رفت کرکترم و تبدیل به آتش شد .

در ضمن وقتی Dark Lord میشیم همه ی serpent ها تعظیم میکنن جلومون . الان اصولا باید Frampt در بین اینا نباشه دیگه . چون با بقیه هم عقیده نبود . در واقع وقتی ما Dark Lord میشیم خاسته ی Furitive Pygmy براورده میشه و Pygmy نقطه مقابل Gwyn هست .

===
مثل اینکه داستان DSII در مورد اینه که میخایم نفرین Darksign رو از بین ببریم . اگه اینجوری باشه واقعا داستان زیبایی و پر رمز و رازی خواهد بود . این darksign واقعا خیلی مبهمه و شاید چیزای بیشتری در مورد Furitive Pygmy مشخص بشه در نسخه دوم . کی میتونه تا 11 March منتظر بمونه ؟ :(
یه جورایی هم میمیره و هم نمیمیره. میدونی چرا Gwyn اصلا Hollow شد؟ در حالیکه تا حدودی میدونیم فققط انسان ها Hollow میشن؟ Gwyn اگر یادتون باشه، وقتی میره اولین آتش رو لینک کنه، Lord Soul خودشو به Four Kings و Seath میده. بنابراین یه موجود فانی میشه که هر بلایی میتونه سرش بیاد.

آتش در واقع انسانیت رو میخوره و روشن میمونه. در نتیجه توی Hollow میشی و همونجا میمونی تا کم کم انسانیتت تموم بشه و اینجوری سوخت آتش هم تموم میشه. کاراکتر ما دقیقا همین بلا سرش میاد و به عنوان سوخت آتش اونجا اینقدر منتظر میمونه که نظر بعد بیاد سراغش (قبل از ما خیلیا به عنوان Chosen Undead بودن ولی گویا هیکدومشون به Gwyn نرسیدن و یا Hollow شدن یا مردن (البته توی بازی مردن وجود نداره:d))

وقتی تمام مارها تعظیم میکنن، خودشون هم میگن که Frampt و Kaathe به لرد سیاه خدمت میکنن. Frampt به گفته Kaathe، دیوونه هست و حقیقت رو نمیفهمه و نمیخواد بفهمه. وقتی تو پادشاه بشی، ملت ناخواسته ازت اطاعت میکنن:d

دقت هم کرده باشین، ما با Kaathe توی تاریکی مطلق روبرو میشیم. در واقع یه جورایی از Age of Dark خبر میده:d

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
Dark Sign من جایی ندیدم که گفته باشه از آتش به وجود اومده. به نظرم ما فکر میکنیم از آتش به وجود اومده در حالیکه ممکنه اینطور نباشه (اگر مدرکی خلاف این هست نشون بدین تا ابهامات برطرف بشن).
همه اونایی که توی Lordran هستن، به Dark Sign دچار شدن. بهشون Undead گفته میشه و بعد از یه مدتی، عقلشون رو از دست میدن و Hollow میشن. یه این صورت که میبینیشون که توی Lordran پرسه میزنن و همیشه از یه جای مواظبت میکنن. چرا؟ چون گفته شده اینا کاری رو که قبل از Hollow شدنشون داشتن انجام میدن رو، دارن تکرار میکنن. هنوز فکر میکنن آدمن و باید مواظبت کنن.
فقط گفته شده که Sieglinde of Catarina تنها کسیه که حتی Undead هم نیست. به نظر من، Undead بودن فقط مختص Lordran هست و هیچ جای دیگه پخش نشده (داستانش طولانیه:biggrin1:)

من طرفدار تاریکی هستم ولی خب از یه جهاتی حق با آتش هست:biggrin1: فقط میدونم هیچکدومشون خوب نیستن:biggrin1: میخوام اینو بگم که شاید به ذهن هیچکس تا حالا نرسیده:
مگه ما نمیگیم اگر Gwyn رو بکشیم و بذاریم آتش خاموش بشه، نفرین Undead بودن از بین میره؟
خب پس چرا توی شماره دوم، میگه که نقش اصلی دنبال یه راهی برای شکستن نفرینش هست (Undead Cursed) ؟ مگه نفرین در صورتی از بین نمیره که Gwyn بمیره و آتش خاموش بشه؟
من اینطور نتیجه گرفتم که چه آتش روشن باشه و چه خاموش، Undead بودن همچنان وجود داره و از همین جهت میگم Dark Sign ربطی به آتش نداره. مگه اینکه شماره دوم کلا پیرامون یه موضوع دیگه باشه.

مورد آخر رو هم نمیدونم:biggrin1:

کلا توی این بای هر چی فکر میکنی بیشتر میدونی، در نهایت به این میرسی که هیچی نمیدونی:biggrin1:

تو اپنینک معلومه که دارک ساین از اتشه دیگه،نیست؟:D

بعد به نظر من بعد اینکه آتش خاموش میشه نفرین آندد کاملا از بین نمیره،فقط از ادامه ش جلوگیری میشه.یعنی "بعد" از خاموش شدن آتش دیگه کسی آندد نمیشه،اما اون کسایی که آندد بودند هنوز نفرین روشون هست.

راستی تو اپنینگ اون زنه بالاسره جنازه به نظرت کیه؟:D

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
اشتباهی سر دارک سول کردم این بود که خیلی از ویکی استفاده کردم سر این شماره یک کلمه هم نمیخونم مثل دمون سول اونموقع با ویکی اشنا نبودم لذت بازی رو از بین میبره البته بعد از این بازی رو تموم کنی میتونی برای تکمیل اطلاعات بهش سر بزنی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر