بنچمارک گوشی شما چنده؟!؟!؟!

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
Nexus 5
Kernel : Matrix
None Overclocked

بهترین گوشیای بازارم بیارید ب پای N5 من نمیرسن !!

N5_bench.jpeg

Black Hawk.

کاربر سایت
Oct 22, 2014
24
دوستان برای من نصب نمیشه چرا? می گه که برنامه نصب نشد:-)
تبلتم هم Asus phonpad 7 است 'یکی کمک کنه

نا سازگاری با رام تبلت نسخه قدیمی تر یا جدید تر رو تست کنید

- - -ویرایش - - -

نوشته شده توسط idden]-[;3533040:
Nexus 5
Kernel : Matrix
None Overclocked

بهترین گوشیای بازارم بیارید ب پای N5 من نمیرسن !!

N5_bench.jpeg

چرا Z2 : 41200 تا
Z3 : 44000 تا :))
پس چرا رسیدن بهت ؟!

Black Hawk.

کاربر سایت
Oct 22, 2014
24
نوشته شده توسط idden]-[;3546057:
داداش رسیدن نه !!
شما خودت اگه این گوشیارو داری همین الان بنچ بگیر ببینم بالای 40000 میره!
بعید میدونم حتی ب 40000 برسن!

من با Z2 گرفتم 40900 تا شده دقیقا بدون تعصب . Z3 هم ام شده 42200 تا

آخرین ویرایش:

Black Hawk.

کاربر سایت
Oct 22, 2014
24
نوشته شده توسط idden]-[;3547060:
شما همین الان با آخرین نسخه Antutu بنچ بگیر اسکرین شات بذار
لفظی ک نمیشه

بفرما : اینم از گوشی خودم (Z3) این دفعه بیشتر از دفعه قبل شد . 2 تصویر هم به هم متصله که اطلاعاتش مشخص بشه کامل

http://upload7.ir/imgs/2014-11/36481112662149116893.jpg
شما هم اخرین ورژن رو نصب کن دوباره بگیر ظاهرا نسخه قدیمی رو داری :))

Z2 توی نمایشگاه گرفتم شد 40900 تا

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
بفرما : اینم از گوشی خودم (Z3) این دفعه بیشتر از دفعه قبل شد . 2 تصویر هم به هم متصله که اطلاعاتش مشخص بشه کامل

http://upload7.ir/imgs/2014-11/36481112662149116893.jpg
شما هم اخرین ورژن رو نصب کن دوباره بگیر ظاهرا نسخه قدیمی رو داری :))

Z2 توی نمایشگاه گرفتم شد 40900 تا

حالا شد، آره خوب چون الان L فلش زدم از کیت کت کوچ کردیم دیگه !! :D
منتظرم نسخه قابل اجرای Antutu برای L بیاد فعلا ک نیومده
ولی خوب این رو هم شما باید درنظر داشته باشی ک داری N5 رو با Z3 مقایسه میکنی !!
N5ــی ک سری ساختش مال 2013 هست من کاری باش کردم ک تا 40.000 بنچ بیاره درصورتی ک نسخه خام گوشی 24000 بیشتر نمیده!
Z3 ک گوشی جدید سونی محسوب میشه و همین چند وقت پیشم عرضه شده اگه بخواد زیر 40.000 بنچ بیاره ک دیگه گوشی نی !!
مهم توانایی سری خانواده Nexus هستش ک اینجا کاملا واضحه !

Black Hawk.

کاربر سایت
Oct 22, 2014
24
نوشته شده توسط idden]-[;3548181:
حالا شد، آره خوب چون الان L فلش زدم از کیت کت کوچ کردیم دیگه !! :D
منتظرم نسخه قابل اجرای Antutu برای L بیاد فعلا ک نیومده
ولی خوب این رو هم شما باید درنظر داشته باشی ک داری N5 رو با Z3 مقایسه میکنی !!
N5ــی ک سری ساختش مال 2013 هست من کاری باش کردم ک تا 40.000 بنچ بیاره درصورتی ک نسخه خام گوشی 24000 بیشتر نمیده!
Z3 ک گوشی جدید سونی محسوب میشه و همین چند وقت پیشم عرضه شده اگه بخواد زیر 40.000 بنچ بیاره ک دیگه گوشی نی !!
مهم توانایی سری خانواده Nexus هستش ک اینجا کاملا واضحه !

منظورت همون اندروید 5 هستش دیگه نه :d

نکسوس اولا اندروید خالصه که حجمش 1.98 گیگه . ولی سونی 2.56 گیگه . دوما گوگل از تکنلوژی های خودش استفاده کرده تا کاملا با اندرویدش مچ بشه و نسخه های اندروید شم کاستوم نمیشن و کد نویسیشون عوض نمیشه ولی بقیه شرکت ها مثل سونی و ... مجبورن برای اینکه اندروید خالص نشه مثل LG G3 کد نویسی های اندروید رو عوض کنن و چیزای جدیدی بهش اضافه کنن که همین باعث میشه توی قدرت مشکل ساز بشه و اگه تنها تمام توانایی های قدرت سخت افزاری سونی رو مقایسه کنیم قطعا به بالای 48000 تا خواهد رسید بنچمارکش . چون سونی هیچ وقت مثل بقیه سخت افزار رو اورکلاک نمیکنه و همین هم نکته مثبت قضیه هست که شما میتونی قدرتشو افزایش بدی ولی بقیه برند ها از جمله نکسوس 5 از حداکثر توان سخت افزار استفاده میکنن و قابلیت اورکلاک کردن رو ندارن چون چیپست قفل میشه بعد اورکلاک

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
منظورت همون اندروید 5 هستش دیگه نه :d

نکسوس اولا اندروید خالصه که حجمش 1.98 گیگه . ولی سونی 2.56 گیگه . دوما گوگل از تکنلوژی های خودش استفاده کرده تا کاملا با اندرویدش مچ بشه و نسخه های اندروید شم کاستوم نمیشن و کد نویسیشون عوض نمیشه ولی بقیه شرکت ها مثل سونی و ... مجبورن برای اینکه اندروید خالص نشه مثل LG G3 کد نویسی های اندروید رو عوض کنن و چیزای جدیدی بهش اضافه کنن که همین باعث میشه توی قدرت مشکل ساز بشه و اگه تنها تمام توانایی های قدرت سخت افزاری سونی رو مقایسه کنیم قطعا به بالای 48000 تا خواهد رسید بنچمارکش . چون سونی هیچ وقت مثل بقیه سخت افزار رو اورکلاک نمیکنه و همین هم نکته مثبت قضیه هست که شما میتونی قدرتشو افزایش بدی ولی بقیه برند ها از جمله نکسوس 5 از حداکثر توان سخت افزار استفاده میکنن و قابلیت اورکلاک کردن رو ندارن چون چیپست قفل میشه بعد اورکلاک

آره دیگه اندروید 5 ک البته بش نمیگن 5 ب اختصار میگن L یا همون Lollipop !
اووو چ خبره 1.98گیگ !?
کلا تمام رام های Nexus ب 600مگ هم نمیرسند ! همین L الان 550مگه...
گوشی گوگل یه خوبی ک داره اینه ک free source خالصه! یعنی آقا شما اگه از گوشیت خوشت نمیاد بیا بزن لهش کن :D اونچیزی رو ک دوس داری روش پیاده کن ! درصورتی ک رو هیچ گوشی دیگه ای شما توانایی انجام اینکار رو نداری!
مثلا رو کدوم گوشی میشه همزمان 3تا رام فلش زد اونم نه رام های اصلی رام های دستکاری شده دیگر شرکت هایی مث سونی یا سامسونگ چوت قبل از این خودم رام Z2 و M8 روش فلش زده بودم چون از محیط کاربری قبلیم خسته شده بودم :D
دیگه بنچمارکشم ک خدا داند یکم دیگه باش ور برم 60.000 میده بم !!

Black Hawk.

کاربر سایت
Oct 22, 2014
24
نوشته شده توسط idden]-[;3549481:
آره دیگه اندروید 5 ک البته بش نمیگن 5 ب اختصار میگن L یا همون Lollipop !
اووو چ خبره 1.98گیگ !?
کلا تمام رام های Nexus ب 600مگ هم نمیرسند ! همین L الان 550مگه...
گوشی گوگل یه خوبی ک داره اینه ک free source خالصه! یعنی آقا شما اگه از گوشیت خوشت نمیاد بیا بزن لهش کن :D اونچیزی رو ک دوس داری روش پیاده کن ! درصورتی ک رو هیچ گوشی دیگه ای شما توانایی انجام اینکار رو نداری!
مثلا رو کدوم گوشی میشه همزمان 3تا رام فلش زد اونم نه رام های اصلی رام های دستکاری شده دیگر شرکت هایی مث سونی یا سامسونگ چوت قبل از این خودم رام Z2 و M8 روش فلش زده بودم چون از محیط کاربری قبلیم خسته شده بودم :D
دیگه بنچمارکشم ک خدا داند یکم دیگه باش ور برم 60.000 میده بم !!

داداش اون اپدیت ها هستش که 500 مگه اندروید خالص به صورت قفل شده روی ROM هستش که 1.90 گیگه و شما نمیتونی دستکاریش کنی یا ببینش . فلش زدنم میشه ولی احتمال بریکش از همه روی نکسوس ها بیشتره چون رام های غیر رسمی و از شرکت های دیگه روش میزنی احتمال بریکش 80% میشه . اون بیشتر از 40 تا نمیره اونم شانسی رفته وگرنه رسمیش 35000 تا هستش نکسوس 5 :d

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
داداش اون اپدیت ها هستش که 500 مگه اندروید خالص به صورت قفل شده روی ROM هستش که 1.90 گیگه و شما نمیتونی دستکاریش کنی یا ببینش . فلش زدنم میشه ولی احتمال بریکش از همه روی نکسوس ها بیشتره چون رام های غیر رسمی و از شرکت های دیگه روش میزنی احتمال بریکش 80% میشه . اون بیشتر از 40 تا نمیره اونم شانسی رفته وگرنه رسمیش 35000 تا هستش نکسوس 5 :d

رام های اصلی و خالص اون شرکتیاس ک بش میگن رام های 4 کاناله یا همون 4 فلشه آره اونارو تمینوتی پیداشون کنی بجز نمایندگی رسمی ها البته بگردی تو نت هست ولی فلش زدنش رو بورد گوشی کار آسونی نی :D !

Black Hawk.

کاربر سایت
Oct 22, 2014
24
نوشته شده توسط idden]-[;3549778:
رام های اصلی و خالص اون شرکتیاس ک بش میگن رام های 4 کاناله یا همون 4 فلشه آره اونارو تمینوتی پیداشون کنی بجز نمایندگی رسمی ها البته بگردی تو نت هست ولی فلش زدنش رو بورد گوشی کار آسونی نی :D !

اره کلا سیخ نزن گوشیتو که بریک بشه صاف سطل اشغال باید بره . به قول خودمون میشه تیکه اجر :d

Black Hawk.

کاربر سایت
Oct 22, 2014
24
نوشته شده توسط idden]-[;3549795:
N4ــم بریک شد دیگه :)) وگرنه عمرا N5 میگرفتم !!

بی کار :d
رفت سطل اشغال دیگه نه ؟!!؟

باز خوبه سونی ها میشه از حالت بریک درش اورد ولی یکم مشکله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر