بنچمارک گوشی شما چنده؟!؟!؟!

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,466
نام
نیما
این دفه کم شد :|:D کلا n9005 قویتره تو بنچمارکا.

- - -ویرایش - - -

اینم بنچمارک من

Xperia Z1
رام 4.3 رسمی با کرنل استوک

attachment.php

هنوز با Z Ultra ام بنچمارک نگرفتم ، بنچمارک اونم به زودی قرار میدم . ( دوستان بهتر نیست با Antutu x بنچمارک بگیریم که نتایج دقیق تری به دست بیاد ؟ )
wtf?:| شماها چیکار میکنید انقدر میره بالا؟:D

آخرین ویرایش:

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
دوستانی که I9505 و N9005 دارن ، آپدیت kitkat براشون ریلیز شده با 4.4 بنچمارک بگیرن ، ببینیم چقدر با 4.3 تقاوت ایجاد شده.

Sent from my C6802 using Tapatalk

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,466
نام
نیما
دوستانی که I9505 و N9005 دارن ، آپدیت kitkat براشون ریلیز شده با 4.4 بنچمارک بگیرن ، ببینیم چقدر با 4.3 تقاوت ایجاد شده.

من رام کاستوم دارم دستگاه روته چجوری آپدیت کنم؟:D با kies میشه فکر کنم؟

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775

دوست عزیز این آپدیت فی الحال در لهستان و چند کشور اروپایی دیگه اومده . من دست به فرمویر اصلی گوشی نمیزنم کمی صبر میکنم تا آپدیت روی Kies بیاد بعدا میگیرم . البته دوستانی هستن که گوشی رو روت میکنن و کاستوم فرم ویر نصب میکنن . اونا زودتر میتونن این نسخه آندروید رو امتحان کنن.

- - -ویرایش - - -

من رام کاستوم دارم دستگاه روته چجوری آپدیت کنم؟:D با kies میشه فکر کنم؟

شما برنامه Odin را از اینجا دانلود کن . فرمویر 4.4.2 رو هم میتونی از اینجا دانلود کنی ... برنامه Odin رو اجرا کن . گوشی رو خاموش کن و تو حالت دانلود مود روشنش کن( کلید ولوم پایین،کلید هوم و قفل را با هم بگر تا گوشی روشن بشه) . گوشی رو تو این حالت به کامپیوتر وصل کن تا برنامه Odin گوشی شما رو بشناسه. بعد فرم ویر رو یه جایی باز کن و در قسمت های مربوطه در برنامه های اودین آدرس فایل های مربوطه رو بده ... تیک پارتیشن رو به هیچ عنوان نزن ... بعد گزینه استارت رو بزن تا تمامی مراحل انجام بشه ... گوشی رو ریست کن و حالشو ببر! . تمامی این مراحل با ریسک خودت انجام میشه و احتمال برک شدن نیز وجود داره ... در ضمن کل محتویات گوشیت نیز پاک میشه ... البته شمایی که گوشیت رو روت کردی و کاستوم فرمویر روش ریختی به گمونم هیچ وقت آپدیت رسمی رو نه از Kies میتونی بگیری و نه از OTA .

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
این دفه کم شد :|:D کلا n9005 قویتره تو بنچمارکا.

- - -ویرایش - - -

wtf?:| شماها چیکار میکنید انقدر میره بالا؟:D

برای بنچمارک شارژ گوشی شما باید بالای 95% و دمای گوشی هم باید زیر 18 درجه باشه تا بهترین نتیجه رو بگیرید .

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
برای بنچمارک شارژ گوشی شما باید بالای 95% و دمای گوشی هم باید زیر 18 درجه باشه تا بهترین نتیجه رو بگیرید .

اتفاقا ربطی ندارن!!!
شارژ ربطی به سخت افزار نداره!!دمای بالا هم فقط موجب زود شارژ خالی کردن میشه و طبیعتا دمای پایین موجب دیر شارژ خالی کردن!
پس دما و شارژ چه ربطی بقدرت cpu,gpu,ram, دارن؟!

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
اتفاقا ربطی ندارن!!!
شارژ ربطی به سخت افزار نداره!!دمای بالا هم فقط موجب زود شارژ خالی کردن میشه و طبیعتا دمای پایین موجب دیر شارژ خالی کردن!
پس دما و شارژ چه ربطی بقدرت cpu,gpu,ram, دارن؟!

این در مورد z1 هست نه گوشی دیگه . سطح اطلاعاتتون رو راجع به این گوشی بالا ببرید .این جزو شرایط استاندارد برای هر بنچمارکیه . پی سی نیست که از این لحاظ محدودیت نداشته باشه. شارژخالی کردن اونقدر ربطی به دمای گوشی نداره و به سلامت باطری و استفاده از منابع سیستمی مربوط میشه .

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
این در مورد z1 هست نه گوشی دیگه . سطح اطلاعاتتون رو راجع به این گوشی بالا ببرید .این جزو شرایط استاندارد برای هر بنچمارکیه . پی سی نیست که از این لحاظ محدودیت نداشته باشه. شارژخالی کردن اونقدر ربطی به دمای گوشی نداره و به سلامت باطری و استفاده از منابع سیستمی مربوط میشه .

ظاهرا از رو باد هوا فکت صادر میکنی!!
هنوز ربط بین دمای بالا و باطری رو نمیدونی!!مخصوصا sp که باتریش جدا نمیشه!!تا دما بالا باشه باتری هم زودتر خالی میشه!این دیگه یه بحث ابتداییه که یه آماتور هم براحتی میتونه درکش کنه!
اطلاعات ناقصت رو اینجا نذار تا دوستان گمراه نشن!!بنچمارک داری بذار نداری تاپیک رو به بیراهه نکشون عزیز!!این بنچمارکی هم که من گذاشتم بعد بازی کردن حدود 1 ساعت gta sa هستش!!یعنی گوشی کاملا داغ بود!!به شارژم هم یه نگا بنداز!شما هم اگه این گوشی رو داری بنچمارکت رو بذار ببینم میتونی از امتیازم بیشتر کسب کنی!!

آخرین ویرایش:

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
عموجون ترمز دستیتو بکش آب روغن قاطی نکن . اون لینک پست اول برای خودته و اون لینک هم اگه اگه بنچ خودت باشه که کلا مربوط به z1 نمیشه چون بنچ های z1 بین 33000 تا 35000 هستش . از اونجایی که این بنچ ها و تصاویر داخل نت ریخته هرکی می تونه برداره بزاره اینجا باهاش پز بده به اصطلاح جیب خالی و پز عالی در صورتی که بنچ اصلی برای کسیه که داخل برنامه رجیستر کرده باشه و اسمش اون بالا باشه اینایی که ی سری گذاشتن مفت نمی ارزه از نظر من . صد درصد بنچ خودمو میزارم 1800000 ندادم که باهاش بنچ بگیرم همبن اندازه که با 4 تا هسته سربه سر داره با اون پلاستیک پاره های سامسونگ جلو میره ارزش داره اونم با 8 هسته با معماری آب دوغ خیاریش . لول . شما کاری به انحراف تاپیک نداشته باش صاحاب داره خودش رسیدگی می کنه . تنها موردی که فعلا z1 داره مصرف زیاد باطری با فریمویر 4.3 هستش
کی میگه بنچمارک Z1 تا 3500 هست ، با Z1 و G2 حتی 40000 هم امتیاز به دست اومده ، میتونی یک نگاهی به xda بندازی ، مصرف باتری هم با DooM Kernel و نصب کاستوم رام با بیس 290 حل میشه.اون بنچمارک 39000 هم ماله منه که همون موقع که 4.3 اومد توی انجمن موبایلستان قرار دادم ، میتونی چک کنی . بعدم در مورد صحبت هات راجع به سامسونگ: سامسونگه که با سرمایه گذاری های میلیاردی اش روی اکسینوس باعث ایجاد رقابت تو بازار پردازنده های موبایل شده.اگر راجع به SOC اکسینوس 5420 اطلاعات تخصصی داشته باشید ، خواهید دید معماری اش نسبت به S800 پیشرفته تره اما به خاطر ناسازگاری با کرنله که تو بنچمارک ها کمی عقب مونده.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
بنچمارک چیه؟چطوری باید بفهمم؟
گوشیم z1 هست!!!!!

بنچمارک میزان قدرت سخت افزاری یه گوشی رو نشون میده
پست اول لینک دانلود برنامه رو گذاشتم میتونی دانلودش کنی و بنچمارکت رو اینجا هم بذاری...
موفق باشید

Mahthenewgamer

کاربر سایت
Mar 26, 2013
114
نام
AMINEDGE
اینم گوشی من :D
چون گفتین غیر از پرچمدارا هم بیان اومدم :>
Xperia T
Stock Android 4.3 Leaked edition
Stock 4.3 Kernel

بنچمارکو تا 18000 هم گرفتم ولی اسکرین شات نداشتم همین الان گرفتم شد اینی ک میبینین :|

[/IMG]

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
CM11
FXP 303
KERNEL:CYANOGENMOD
XPERIA SP
کاهش کلاک CPU به 1678 جهت پایداری کاستوم رام