آموزش بازی DayZ SA cracked + server

dayz_logo2.jpg
خوب سریع توضیح میدم
بازی رو از اینجا دانلود کنید.(روی گزینه سفید کلیک کنید)
فیکس مولتی رو از اینجا دانلود و در محل بازی کپی کنید. بعد از کپی در محل بازی بازی را با "Steam2WrapperLauncher.exe" اجرا کنید

تانگل را نصب کنید به قسمت dayz رفته و داخل بازی به قسمت Lan بروید.
یا روی remote کلیک کنید و آدرس یک سرور را وارد کنید.
سرورها (بروز میشود)
50.171.15.127:25000
188.165.164.106:2302
80.246.62.239:25000
5.167.9.110:2325
50.171.15.127 : 25000
77.37.140.55 : 2402

شیوه ساخت سرور.
فایل های زیر رو دانلود و داخل محل بازی استخراج کنید (فایل های موجود در پوشه mysql باید کامل کپی بشند)
Mysql
HeidiSQL
MPDZ
یک shortcut روی دسکتاپ از Dayz.exe ساخته روی آن کلیک راست کرده و وارد properties شوید به آخر target کد زیر را اضافه کنید و ok کنید.
Code:
-server -port=2302 -config=server.cfg -cfg=basic.cfg -profiles=dayzeaplus.ChernarusPlus
با اجرای فایل MySQL.bat و shortcut ساخته شده روی دکستاپ سرور ران خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
ای خدا.. منم اگر پول سی دی کی داده باشم بیام ببینم بازی کرک شده همچین جیزهایی را مینویسم (پست بالایی رو میگم)...بازی رو دارم دانلود میکنم و به صورت مفتکی بازی خواهم کرد انشالله;)
درسته اوریج خریدن افتخار نداره اما دزدی هم افتخاری نداره! کرک هم یه جور دزدیه دیگه! در ضمن بازیی که تماما آنلاینه نسخه کرک شده جالبی نخواهد داشت

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
آقایون یه سرور خوب میتونید بگید که وصل شم بیشتر سرورا یا توش شب هست . من الان یه یارویی رو مرده دیدم رفتم سرجنازش چراغ قوه هم داشت رفتم که چراغ قوشو بردارم هرکار میکردم نمیتونستم بگردمش !

Commander_A

کاربر سایت
Mar 9, 2013
11
درودی دوباره

دوستان من یک پیشنهاد دارم ، لطفا یک نفر یک سرور بسازه و تعداد بازیکن هاش رو هم زیاد کنه تا بجای اینکه همش دنبال سرور های خارجی اون هم با پینگ بالا باشیم ، تو یه سرور ایرانی همه با هم بازی کنیم ؛ من خودم میخواستم یک سرور بسازم اما نتونستم ، امیدوارم شما بتونید .

با سپاس فراوان @};-

Commander_A

کاربر سایت
Mar 9, 2013
11
ســـــلامـــــ دوســـــتانـــــ

من تونستم یک سرور با IP ایران برای DayZ Standalone بسازم ، منتظرتون هستم ، بیاین با هم دیگه با Ping پایین و خوب بازی کنیم .

این هم مشخصات سرور :

Name : DayZ IRAN

Password : IRAN

Address : 7.77.67.218

Port : 2302

توضیحات :

- پسورد سرور : IRAN

- نام کاربری من : DayZ IRAN Admin

- دوستان این سرور تا زمانی آنلاین میباشد که من بازی میکنم ، البته فعلا ؛ در آینده به امید خدا سرور رو برای همیشه آنلاین میکنم .

منتظرم ... @};-b-)@};-

آخرین ویرایش:

Firesword

کاربر سایت
Jan 20, 2013
881
نام
Barbarian
سلام دوستان این بهترین سروریه که تاحالا تو بازی دیدم شماهم بیاید تو این سرور
5.9.54.167 :25010
آقایون یه سوال فنی من از وقتی اسلحه تفنگ گیرم اومده هروقت ازش استفاده میکنم یه 200 تی بالایه صفحه میاد اون ینیچیاد مقدار فشنگ هایی که دارم هست اون ؟

vahidking

کاربر سایت
May 9, 2012
349
نام
مجید (وحید)
سلام دوستان این بهترین سروریه که تاحالا تو بازی دیدم شماهم بیاید تو این سرور
5.9.54.167 :25010
آقایون یه سوال فنی من از وقتی اسلحه تفنگ گیرم اومده هروقت ازش استفاده میکنم یه 200 تی بالایه صفحه میاد اون ینیچیاد مقدار فشنگ هایی که دارم هست اون ؟

نه دادا ،اون برای تنظیم نشونه گیر هست ، از 50 داره تا 300 و با page up و page down تغیر میکنه

vahidking

کاربر سایت
May 9, 2012
349
نام
مجید (وحید)

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
سلام دوستان
ایا این روش ارزش داره؟ کارمیکنه ؟ اگه اره هست من از تورنت دانلود کردم توی مدیا فایر اپ کنم موندگار بشه

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
دوستان عزیز این روش کار میکنه؟
هنوزم میشه بازی کرد؟
حجم دانلودی و حجم نصب شده بازی رو بگید ممنون میشم

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
سلام بر شما دوستان.این بازی ارزش دانلود داره؟؟؟خودتون این نسخه کرکی رو بازی کردید که ببینم خوبه یا نه؟؟حجمش چند گیگه؟

hitman45_a

کاربر سایت
May 17, 2011
38
دوستان توی چه سروری بازی میکنین؟ من که هر سروری پیدا کردم مضخرفه توی بهترین سرور هم پینگم 200 ـه که با اونم لگ دارم , شما چطور بازی میکنین؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر