سرعت لازم برای بازی آنلاین در PS4

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
دست رو دلم نزارین که خونه
فیفا پلی3 جیگرم خون میشه با سرعتش
512 نامحدود مخابراتم هستم خیر سرم:d
بهبهان که اینترنت نداره...یه بار اومدم...مغازه حیدر...هزارتا چیز به خودم گفتم با این اینترنتش....پینگش 1800 با لندن....

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
بچه ها من 256 مخابرات دارم و Cs هم راحت انلاین میزنم میتونم ببرای fifa14 هم استفاده کنم یا بای سرعتمو ارتقا بدم؟

- - -ویرایش - - -

کلا میتونم ps4 آنلاین بزنم؟

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
بچه ها من 256 مخابرات دارم و Cs هم راحت انلاین میزنم میتونم ببرای fifa14 هم استفاده کنم یا بای سرعتمو ارتقا بدم؟

- - -ویرایش - - -

کلا میتونم ps4 آنلاین بزنم؟
واسه فیفا مشکلی نداری (چه ps4 چه ps3)ولی واسه مثلا بتل 4 شاید جوابگو نباشه،شاید که نه حتما جواب نمیده

آخرین ویرایش:

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
گشتم پيدا كردم;)
لندن
729661334.png

شما مطمئنی تو ایرانی ؟!!!

:d

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
- - -ویرایش - - -
خوب داداش الان پیشنهاد شما چیه؟چیکار کنم؟

تویه رفقایی که، بروجرد بودی دیگه:dپرسو جو کن ببین isp خوب با پینگ خوب کدومه از همون اشتراک بگیر(تاپیک ps3 یا ps4 داران بروجرد نداریم تو این انجمن ؟؟)

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
گشتم پيدا كردم;)
لندن
729661334.png
میگم کوکا یه نیگا بنداز ببین تو آبادان نمایندگی این شرکت هست؟؟

من دیدم دوستان خیلی گلایه دارن
اما اگه اینو ببینین نظرتون عوض میشه

اینم از شاتل 8 مگ:
3209546268.png
عجب وضعیته جالبی..این همه منم منم داره این بود؟؟؟

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
من دیدم دوستان خیلی گلایه دارن
اما اگه اینو ببینین نظرتون عوض میشه

اینم از شاتل 8 مگ:
3209546268.png
بفرما شاتلی که حرف اول رو تویه نت میزد وضعیتش رو ببینید .آرین جان داداش من جات بودم همین الان نتو عوض میکردم

- - -ویرایش - - -

میگم کوکا یه نیگا بنداز ببین تو آبادان نمایندگی این شرکت هست؟؟

عجب وضعیته جالبی..این همه منم منم داره این بود؟؟؟

ای بابا رفیق این شرکت هم تازه تاسیسه چهار روز دیگه از شاتلی که آرین داره استفاده میکنه بد تر میشه

Ary4n-Maestro

کاربر سایت
Jun 20, 2013
2,224
نام
آرین
بفرما شاتلی که حرف اول رو تویه نت میزد وضعیتش رو ببینید .آرین جان داداش من جات بودم همین الان نتو عوض میکردم

- - -ویرایش - - -

ای بابا رفیق این شرکت هم تازه تاسیسه چهار روز دیگه از شاتلی که آرین داره استفاده میکنه بد تر میشه

آخه من کاره ای نیستم:(( تو خونمون فکر میکنن عجب اینترنت خدایی داریم:((

جالبه برادرم خیلی راحت الان فیفا بازی میکنه (ps3)

نارنجیه ولی از قرمز که سهله از خاکستری هم بد تره

آخرین ویرایش:

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
سرور های قدرتمند ea اجازه بازی کردن به دیال آپ رو هم میده:d
با این پینگ آره واسه ps3 مشکلی نداری ولی واسه 64 نفره بازی کردن تویه 4 فکر نمی کنم خوب جواب بده.تا لندن بگیر تا دقیقتر بگم

سلام

این قضیه 64 نفر که خیلی بچه ها میگن به نظرم تا حدودی اشتباه هست , توی COD که 90 درصد بچه ها از جمله خودم 4 سال پیش بازی میکردیم لگ داشتنمون به یکی از بچه ها بستگی داشت چون اون هاست میشد و عملا بقیه واسه بازی به اون وصل میشدن , وقتی 12 نفر بودیم مشکلی نبود اما وقتی میشدیم 18 یا بیشتر (توی پارتی تعداد فک کنم خیلی میشد بزاری ) هاست بنده خدا کم میاورد و بازی لگ داشت
اما اینجا توی bf هاست خود ea هست و توانایی بالای سرور , پس شما اگه پینگت با اون سرور خوب باشه فک نکنم دیگه مشکلی بیاد چون بازیکنا به هم ربط ندارن در واقع به سرور ربط داره که در حال حاضر ea هست

این نظر منه

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد

- - -ویرایش - - -

فعالیتهای گروه شرکتهای پتیاک !
شرکت پتیاک سیستم با مشارکت و استفاده از تجربه بیش از یک دهه گروهی از بنیانگذاران سرویس دهی اینترنت و شبکه بخش خصوصی در جمهوری اسلامی ایران با هدف ایجاد “سرویسی همگانی شبکه اینترنت که بتواند در هر نقطه به آسانی و با کمترین هزینه در دسترس تمامی ایرانیان باشد” در سال 1385 تاسیس گردیده است.
احسان حدود ٧سال هست كه داره سرويس ميده! پسر عموم از ٣ سال پيش از اين شركت ميگيره و سرعت سه سال پيشش در مقابله الان عددي نيست!! من خودمم تو اين مدت متوجه شدم روز به روز داره بهتر ميشه، پشتيباتيه قوي هم داره اين پينگم فقط تو امروز اينجوري نبوده من حدود ٢ماه هست هر چند روز يكبار تست ميگيرم و تو همه وقت شرايطش عالي بوده(مدرك هم دارم):d
البته تا اونجايي كه من ميدونم سرويس خوبه بتياك تو مناطقه سمته مركز به بالاي شهر اينجوري هست :) ،تهران رسانه از پتياك هم بهتره!

اريان )اندفعه درست گفتم :d). نته ٨مگ خيلي بيشتر از بايد باشه!!! خيليييييي

- - -ویرایش - - -

آره بابا تو ایرانه نوب گیمرم هستش
اوفف :d تازه نميدونم شيوم چيه :d.
IYKWIM :lol:

- - -ویرایش - - -

شما مطمئنی تو ایرانی ؟!!!

:d
Yes:d

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
قصد ندارم بزم تو ذوقت (اشتب نوشتم)ولی پتیاک پینگش نابوده با هر جا بجز ایران به مدرکت هم کار ندارم :D ولی دانلودش عالیه این تستت هم باگه پینگ ۸ با لندن از ایران امکان پذیر نیست به هیچ وجه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر